Jak vypadá práce asistentky v call centru

asistentky na domlouvání schůzek

Chcete změnit své stávající zaměstnání, protože zkrátka nejste spokojení? Pravděpodobně procházíte různé druhy inzerátů. Možná jste narazili na volnou pozici asistentky na domlouvání schůzek, což je jedna z nabízených pozic ve firmě Extéria. Také jste mohli narazit na klasickou práci v call centru. A to vás vede k otázce, jak vlastně práce asistentky v call centru vypadá? Nevypadá přece tak špatně. 

Je to práce v teple 

Přední výhodou práce v call centrech je práce v teple. Vaším pracovištěm bude kancelář, pravděpodobně budete mít i svou vlastní koutek, který bude jenom váš. Zároveň je pozitivní, že nemusíte mít žádné vysoké vzdělání – je to práce poměrně nenáročná, hlavně ať se nebojíte komunikovat, řekl by váš možný zaměstnavatel. 

Dobré peníze za snadnou práci

Jelikož práce nevyžaduje žádné vysokoškolské vzdělání, dá se usoudit, že práce nebude žádná těžká nebo fyzicky namáhavá. A ono to tak opravdu je. Nemyslete si však, že peníze dostanete mizerné. Není tomu tak ani náhodou! Peníze jsou velmi slušné, bereme-li v potaz to, co je vaší náplní. 

Bohužel u práce mnoho lidí nevydrží

I když je práce velmi snadná, dobře finančně ohodnocená a vykonávaná v teple, přesto u ní mnoho lidí nevydrží. Co je toho důvodem? Většinou lidé nemají rádi, když se z práce stává stereotyp. A tak práci v call centru mohou mnozí lidé vidět. Nebo je možná přestane bavit posedávání u práce. 

Obecně však platí, že práce v call centru není stvořená pro každého. Pokud patříte k aktivnějším jedincům potřebujícím v práci zvraty, pravděpodobně nebudete s pozicí spokojeni. Jestliže však hledáte hlavně jednoduchost, pohodlnost a příjemné pracoviště, práci v call centru si zamilujete. 

To, že dochází k častému uvolňování těchto pracovních pozic, většinou je z toho důvodu, že na místo usedají ti aktivnější jedinci před těmi druhými, jež by práce naplňovala.

Sdílet článek