Jak si vybrat vhodný řemínek pro chytré hodinky Apple Watch

Řemínek pro Apple Watch

Mít k dispozici náramkové hodinky je způsobem, jak zjistit přesný čas. V současné době získávají hodinky nový rozměr. Díky jejich připojení i internetu se z nich stává chytré zařízení se spoustou funkcí. Mezi nejoblíbenější chytré hodinky patří Apple Watch. Co všechno umějí?

Apple Watch pro lepší fyzickou kondici

Chytré hodinky pomáhají zlepšit fyzickou kondici, a to tím, že umožňují sledovat tělesné funkce během sportování. Kromě toho díky propojení se smartphonem jsem možné pomocí hodinek přijímat hovory, odesílat SMS zprávy nebo emaily, některé modely nabízejí i bezkontaktní platby. Důležitou součásti chytrých hodinek je řemínek. Má totiž významný vliv na to, jak se hodinky budou nosit. Řemínek pro Apple Watch může být nylonový, gumový, ocelový, kožený, s magnetickým zapínáním. Záleží tedy na tom, čemu dáváte přednost. Jednotlivé druhy řemínků poskytují jiný komfort.

Řemínky z nylonu nebo gumy

Pro sportovní aktivity se jeví jako nejlepší volba Apple Watch řemínky z nylonu nebo gumy. I když se ruka pod nimi zpotí, nijak nedřou kůži, velmi příjemně se nosí a jsou hypoalergenní. Při volbě vhodné velikosti řemínku je třeba se řídit velikostí pouzdra chytrých hodinek. Na trhu se obvykle vyskytují v několika barvách.

Řemínky Apple Watch kožené a ocelové

Chytré hodinky jsou běžným doplňkem oblečení, které se nosí do zaměstnání. V tomto případě je vhodnější volit Apple Watch řemínek z kůže či oceli, které působí elegantněji a k obleku se tedy budou více hodit než nylonový. Pro sportování jsou tyto řemínky méně vhodné. Na zpoceném zápěstí by mohly dřít kůži. Praktické je mít kožené nebo ocelové řemínky Apple Watch s magnetickým zapínáním, které dobře drží a pohodlně se zapíná.