Jak se stát dokonalou bimbo barbie girl

BEZ KOMENTÁŘE

Takže ty se chceš stát skutečnou bimbo? Cesta je dlouhá, ale začátek je jednoduchý, začít můžeš hned. Na následujících řádcích najdeš pár tipů, jak na to.

Nestane se to samozřejmě přes noc. Může to trvat celé roky, jestli už jsi starší, jestli jsi ale ještě mladá, nemělo by to být zase tak náročné. I když nebudeš vypadat jako bimbo hned dnes nebo zítra, začít můžeš hned teď. Napřed ale jedno upozornění – bimbo není barbína, bimbo je dokonalý objekt touhy a vyplnění mužského ideálu. Bimbo je tady především pro muže.

Stát se bimbo není jen o vzhledu, je to především o postoji, který si musíš vybudovat. Musíš být odhodlaná, musíš se chtít stát holkou, na kterou všichni zírají kvůli jejímu vzhledu. Musíš se chtít neustále ukazovat. Všechno, co děláš, je určené k ukazování. Například: ohnout se k něčemu nezačíná u kolen, ale u pasu. Pořád musíš chodit nakupovat do potravin, ale už to děláš jedině v 10cm podpatcích a v minisukni. VŠECHNO je o ukazování, předvádění.

3 pravidla, podle kterých bimbo žije

Podle následujících pravidel se řídí život bimbo. Všechen trénink a bimboifikace stojí a padá na těchto 3 pravidlech. Bimbo si jich je pořád vědomá, jsou VŠÍM, o co se stará.

1. Vždy se ukazuj. Bimbo dělá všechno co může, aby se ukázala světu. To znamná nošení malých outfitů, které odhalují hodně kůže, a snaha být v nich co nejvíc vidět. Skutečná bimbo se neptá „neodhaluje to moc?“, ptá se „odhaluje to dostatečně?“. Pravá bimbo také pořizuje hodně selfies a dává je online, takže celý svět může vidět, jak vypadá. Nemyslí si: „Doufám, že mě takhle nikdo neuvidí.“ Myslí si: „Doufám, že každý uvidí, jak vypadám!“

2. Měj něco, co stojí za ukázání. Společně s prvním pravidlem se pojí to, že bimbo má tělo, které stojí za to ukazovat. Jsou její vlasy v pořádku? Je dostatečně opálená? Jsou prsa dostatečně velká? Je její prdelka pevná a těsná? Je rtěnka dostatečně sexy? Dává si vždy pozor, že má správné tvary – štíhlé tělo, velká prsa a všechno falešné, to je její posedlost. Bude chtít ukazovat víc a víc spolu s úsilím, které vložila do toho, aby si udržela tělo, které stojí za to ukazovat.

3. Dělej všechno co umíš k fyzickému a sexuálnímu uspokojení mužů. Pro bimbo je to mužský svět a její role je podporovat muže. Je to mužova hračka. Je jeho objekt, jeho cukrátko, sexuální povolná hračka. Je posedlá uspokojením mužů. Vždy se na ně usmívá, snaží se, aby se cítili příjemně, dává jim všechno, co chtějí. Bimbo nemyslí jako první na sebe. Nedělá si silikony, aby „lidi viděli moje prsa“. Nechává si je dělat, protože „muži mají rádi velká prsa a já jim chci dát něco, na co se dá dívat“. Neobléká se sexy, protože chce „najít sexy chlapa“. Dělá to proto, protože „muži budou mít možnost se dívat na něco hezkého“. Skutečná bimbo staví své touhy a potřeby za touhy a potřeby mužů. Žije svůj život, aby uspokojila muže.

Trénink

Teď znáš 3 pravidla, můžeme začít s tréninkem. Ten rozdělíme do tří úrovní. První je úroveň základní bimbo, kterou neprojde většina holek. Některé se dostanou do druhé fáze, jen skutečná bimbo to dotáhne do třetí. Začínáme!

První úroveň: elegantní dívka

Nyní jsi připravená. S prvními kroky můžeš začít dnes a pracovat na tom stát se bimbo. Tahle úroveň se jmenuje „elegantní dívka“ (nebo módní), protože většina elegantních a sexy žen tohle dělají i tak.

1. Začni chodit do fitka! Jdi pětkrát týdně, aspoň na 1 hodinu – shazování váhy, kardio a další cvičení. Doporučuje se osobní trenér, pokud je potřeba shodit větší váhu, ale být bimbo není jenom o tom být hubená, je to také o tom mít pevné tělo.

2. Jez lépe! Zkus vegetariánskou stravu nebo prostě méně nezdravé jídlo. Stíhlejší tělo je lepší, ale NIKDY NESMÍŠ HALDOVĚT, to je nejenom nezdravé, ale také ti to nepomůže snížit váhu. Tvůj jídelníček se dost možná přirozeně upraví.

3. Jdi nakupovat! Můžeš mít před sebou ještě práci se shazováním kil, to ti ale nebrání v nakupování menších outfitů. Jestli to chceš udělat snáz, aby si toho lidé kolem tebe nevšimli, jednoduše kupuj oblečení menší a těsnější oblečení než bys běžně nosila. Ujisti se, že jsou výrazné a křičí „podívej se na mě“. Ujisti se, že jsou sukně kratší než běžně nosíš a že nosíš hlubší výstřihy. Jestli nejsi krok nebo dva mimo svoji komfortní zónu, neděláš to správně.

4. Jdi do salónu! Nech si udělat nový účes. Možná hned nepřecházej na blond, ale i tak si nech udělat vlasy. Delší jsou lepší, stejně jako pořádná barva a prodloužené vlasy, to je dobrý začátek. Sytější a plnější jsou lepší. V salónu ti také mohou dát tipy ohledně make-upu, péče o pleť a podobně.

5. Noš víc make-upu! Každý dne přidávej opatrně víc a víc. Sleduj videa na youtube a dívej se na fotky pro inspiraci. To znamená také řasy, nehty a maje-up, který zvýrazní tvé oči a rty.

6. Opal se! Bimbo je jemně opálená. Pokud není dostatek slunce, které je nejlepší, musíš do solárka. Pamatuj, že musíš používat odpovídající kosmetiku a chránit si pokožku, opalovat se spíš pomaleji než rychle. Několik dní v týdnu ti prospěje.

7. Kup si hodně podpatků! Není nic špatného na podpatcích pro každou příležitost. Ať je to v práci, v noci nebo dokonce kolem domu, nikdy nemáš dostatek bot na podpatku a měla bys je nosit tak často, jak je to jenom možné. Zkoušej podpatky 90 % dne. Každý den.

8. Foť hodně selfies! Skutečná bimbo se vždy ukazuje. Když jsi jako panenka, vyfoť selfie a pošli ho online. Facebook, Twitter, Tumble, Instagram, na tom nezáleží. Skutečná bimbo je pyšná na svoje tělo a vždy ho chce ukazovat světu.

Když budeš následovat tyto kroky, během pár týdnů se budeš cítit jistější jako bimbo. Jedná se o nejtěžší část, která zabírá nejvíc asu. V závislosti na tvé původní váze to může být klidně půl roku, takže nezoufej a nevzdávej to, zároveň si ale neubližuj, nehladov a snaž se sledovat cíl, aniž bys tím byla protivná okolí a hlavně sama sobě. Tahle úroveň ale přinese pevný základ pro další úroveň.

Druhá úroveň: základní bimbo

Jestli jsi zvládla všechny kroky první úrovně, jsi připravená na druhou. Opravdu ale musíš ovládnout vše z první úrovně, bez výjimek, musí se to stát tvojí rutinou a tvým „novým normálem“, než můžeš pokračovat. Další úroveň tě přenese z pozice „hezké a elegantní dívky“ na bimbo první úrovně. To je skutečné místo, kam se chceš transformovat.

1. Odbarvi se na blond! Žádné výjimky. Bimbo jsou blonďaté, tečka. Snaž se docílit co nejvíc platinové blond, jak to jenom dokážeš. Pamatuj si, že delší jsou lepší a že chceš plnější vršek účesu a tenké vlasy vedou dolů po zádech.

2. Podstup plastickou operaci! Nech si udělat prsa, neměla by být menší než je velikost DD. Pokud zjistíš, že váhu srazíš jedině prostřednictvím liposukce, není to nic špatného, každá je jiná a někdy ani cvičení a dieta nestačí na některé partie. Opatrně!

3. Získej bimbo práci! Bimbo práce obnáší to, že se budeš ukazovat. Můžeš se stát Hooters girl, promo girl, striptérkou, klubovou tanečnicí nebo třeba společnicí. Je to tvá volba, ale vybíráš nejčastěji z podobných prací. Nemusí to být full time, ale zjednoduší to tvoji touhu ukazovat se.

4. Vzrušuj se! Slyšíš dobře, vždy jsi naladěná na sex. Jako bimbo zjistíš, že můžeš spát s lépe vypadajícími chlápky. Ujisti se, že to děláš. Je to tvůj cíl a tvoje práce je uspokojit. Být bimbo znamená uspokojovat je. Posíláš jim své fotky, jsi na ně milá, jsi koketa. Nejlépe toho docílíš tak, že se naučíš hrát se svým tělem, bez ohledu na to, kde jsi. Doma je to jasné, v restauraci se dá odběhnout na toaletu, stejně tak v obchodním centru. Nedosahuj sama nikdy vrcholu, to nech na muži. To tě udrží vzrušenou po celý den.

5. Zvyš úroveň 8 kroků z první úrovně! Cvičení více zaměř na konkrétní partie (potřebuješ bikini bridge, stejně jako pevný zadeček nebo thigh gap), pořiď si kratší sukně, minišaty a topy, které ukazují více kůže. Zvyš množství a výšku podpatků, pokračuj ve zdravé starvě a zdravém životním stylu a ve focení více a více selfies.

6. Rozuměj své roli! Jako někdo, kdo chce být bimbo, musší chápat, že bimbo jsou tu pro potěšení mužů. Rozuměj tomu, že tvoje role je jen potěšit muže. Děláš to způsobem, jakým vypadáš a jak se chováš. Muži jsou objektem, po kterém toužíš. Všichni muži. Děláš cokoliv a všechno co umíš pro muže. Někdy bude odměnou drink, jindy dárek, jindy zase tvoje pusa plná jejich semene. Svůj úspěch měříš podle úspěchu u mužů, není jiné měřítko.

Jakmile dokončíš druhou úroveň, jsi na začátku bytí bimbo. Třetí úroveň je poslední. Na ni se dostaneš ze sexy, začátečnické bimbo, do pokročilé šukací bimbo hračky.

Třetí úroveň: totální bimbo

Dostala jsi se daleko. Abys mohla pokračovat, musíš plně ovládat předchozí kroky. Mnoho dívek před touto úrovní končí, protože jde o úroveň, která vyžaduje absolutní a totální odevzdání se myšlence bimbo. Musíš cítit, že už nemůžeš mít další plastické operace, že už není žádná váha na shazování, není víc co ukázat. Jsi připravená stát se opravdovou bimbo protože ano, můžeš stále ukázat víc, oblékat se ještě víc jako coura mít víc plastických operací.

1. Na všechno zapomeň! Kromě toho, co jsi se naučila v předchozích úrovních, zapomeň na všechno ostatní. Zapomeň na to, co se děje ve světě. V tomto bodě se tvůj život odvíjí jen od toho: jak vypadáš, jak vypadáš pro muže, jak vypadáš v zrcadle, jak vypadáš v těch šatečkách, jak bys vypadala s většími prsy, jak bys vypadala s kratší sukní, jak bys vypadala…… Na ničem jiném nezáleží, než jak vypadáš. Sex s jakýmkoliv mužem a jeho semeno je odměnou za tvůj vzhled. Když chce muž sex, získáváš tím krásnou odměnu.

2. Změň práci! Měla jsi předtím bimbo práci? Teď už máš buď muže, o jehož potěšení se pilně staráš, nebo se musíš stát ještě větší courou: striptérka, cam girl, děvka nebo žena v domácnosti, to jsou teď tvé možnosti. Žádné výjimky. Máš příliš mnoho práce se svým tělem na to, abys mohla někde zvedat telefon nebo obcházet stoly.

3. Oblékej si nejmenší možné věci! Žádné šaty nejsou dostatečně krátké, žádný top není dostatečně malý. Muž ti řekne, pokud je něco nepatřičné, ale dokud nic neřekne, ukazuj tolik kůže, prsou a nohou jak je to jenom možné. Nepotřebuješ podprsenky, tvoje umělá pevná prsa drží sama. Každý v okolí musí vidět dostatečně tvá prsa, stejně jako klín, kdykoliv se pro něco sehneš.

4. Rozuměj své nové roli! Jsi tu, aby jsi dobře vypadala a souložila. Nic jiného. Na tvém názoru nesejde, nejsi tu od mluvení, pokud se tě někdo na něco neptá, nebo si nepovídáš s ostatními bimbo kamarádkami. Muž za tebe dělá tvá rozhodnutí, takže žiješ jednoduchý a krásný život. Tvoje role je být sexy, vyzývavá tak, aby na tebe měl chuť každý muž. Jediné, o co se jako totální bimbo staráš, je to, jak vypadáš a jak dobře šukáš.

Ne každá dosáhne třetí úrovně. Ve skutečnosti většina žen neche dále než za první úroveň. To je ale v pořádku, nejsou jednoduše dobrým materiálem pro bimbo, mají jiné životní cíle a zájmy. To je v pořádku. Skončit se dá na první úrovni, některým ženám bude vyhovovat druhá úroveň. Ty jsi ale bimbo, že ano?

Nejsi si jistá? V každém případě se pusť do splnění první úrovně a nepřemýšlej nad tím, že dosáhneš třetí. Nikdy totiž nevíš, jak to skončí.

Hodně štěstí!

Překlad: https://barbieakademie.wordpress.com/2015/06/30/ty-se-chces-stat-opravdovou-bimbo/

6 comments

  1. Niekomu tu pekne jebe a hanbí sa isť k odborníkovi… a toto je potom výsledok

  2. Alespoň je tu jasný důkaz, že tahle stránka je FAKE.

  3. Tohle napsala nějaká hrozně ošklivá ženská,co jí nějaká bloncka přebrala chlapa.

    Je to blábol největší.

  4. Proč mám pocit , že všichni čekáme na to , až to někdo okomentuje. 😀

Comments are closed.