Jak se bránit znásilnění

Jmenuji se Ladislava Kubátová a již třetím rokem pracuji na odboru bezpečnosti a prevence kriminality v Praze. Dnes bych se chtěla věnovat ve spolupráci se sdružením feministek ČR tématu znásilnění a tomu, jak z něj můžete poměrně lehce vybruslit.
Každá žena se může stát terčem znásilnění. Probíhá to tak, že jdete parkem a již z povzdálí vidíte muže v dlouhém kabátu. Napadne vás, že by to mohl být on, ale pak si řeknete, že vás to přeci nemůže potkat. Jenomže chyba lávky. Muž vás mine, vy si oddychnete a v tu chvíli na vás skočí zezadu a bude se snažit vás povalit. Je důležite si zapamatovat jeho tvář, abyste ji důkladně mohly popsat policii. Dále si všímejte jeho obleku. Většinou to je již zmíněný kabát, pod kterým násilník nemá žádné oblečení a je takzvaně na ostro. U kotníků ma kousky kalhot ze starých riflí, které jsou k lítkům přidělány gumičkou. Pokud stojí a má kabát zapnutý, tak to vypadá, jakoby byl úplně neškodně oblečený. Jenomže zdání klame. Takže se vás snaží povalit na zem a drží vás rukou za krk, vší silou přitiskněte bradu na hrudník. Tím mu bolestivě uskřípnete ruku a bude vás muset pustit. Toho okamžiku využijte a strčte mu něco do oka. Může to být prst nebo klíč, prostě cokoli jste nahmatala v kapse. Pokud trik s bradou nevyšel, tak vás povalí a bude se snažit vás znásilnit. Znásilnění znamená, že si vás celou vezme proti vaší vůli. I zde je dobré mít napaměti pár triků. Například, pokud máte zrovna menzes a víte, že půjdete parkem, tak si vložkou neměňte/neotáčejte. Muži nemají rádi krev a pohled na ni by ho mohl odpudit. A nebo můžete začít křičet, že máte výtok. To by ho mohlo zastavit. A nebo mu nabídněte orální sex. To znamená, že mu povolíte, aby vám do úst zavedl pohlavní pyj. V nestřeženém okamžiku ho pak kousněte buď přímo do té růžovější části nakonci pyje – jahody a nebo dole pod pyjem do varlat. Záleží, kde vás zrovna bude nutit, abyste měla pusu. Pokud by se vám nic z tohoto nepodařilo, tak bežte domů, hoďte se do gala a jděte na policii. Nějaké trhaně by nevěřili a vysmáli se vám. Je také možné, že vás oplodnil a vy jste v očekání přírůstku do rodiny.
{loadposition article}
Pokud byl násilník bohatý, tak je dobré kalkulovat jestli se nevyplatí nechat soud vyměřit alimenty. Pamatujte, že to díte za nic nemůže a navíc je možné, že se násilníkovi bude v dospělém věku podobat a vy si snáze vybavíte jeho vzhled pro doplnění údajů do spisu.
Znásilnění může být traumatizující a je jen na vás, jak se k tomu postavíte, až vás to potká. Mějte na paměti každičké slovo z tohoto článku a pak nemůže být znásilnění v ničem překvapující. Prostě nastane situace ta a vy víte, že máte udělat toto. Atd. Prostě máte návod, jak to řešit.
Ladislava Kubátová, Odbor bezpečnosti a prevence kriminality.

Sdílet článek

69 comments

 1. [quote=Miriam Keferová]Vy si z toho děláte legraci, ale kamarádka je feministka a chtěl jí jeden znásilnit. Protože mu nakopla varlata tak, že měl následky a ještě se zjistilo, že to byl policista v uniformě, tak z toho má doživotní traumata. A abych je neměla, jsem rozhodnuta se raději nechat znásilnit, než něco takového. A taky chodím naostro, aby mi nepotrhal kalhotky. A často chodím na Petřín po setmění, takže jsem v rizikové skupině. Zatím teda nic, jenže víme, že chlapi jsou čuňata![/quote]

  To víte, někdo dělá pipku, co se nechá skoro dobrovolně znásilnit a někdo je ženou na úrovni. Stejně tak je to i s muži.

 2. Vy si z toho děláte legraci, ale kamarádka je feministka a chtěl jí jeden znásilnit. Protože mu nakopla varlata tak, že měl následky a ještě se zjistilo, že to byl policista v uniformě, tak z toho má doživotní traumata. A abych je neměla, jsem rozhodnuta se raději nechat znásilnit, než něco takového. A taky chodím naostro, aby mi nepotrhal kalhotky. A často chodím na Petřín po setmění, takže jsem v rizikové skupině. Zatím teda nic, jenže víme, že chlapi jsou čuňata!

 3. Nerozčiluj se nad tím, co tu píšou… Navíc, ony neházejí mincí nýbrž házejí hrách na gramofon… Mince totiž není feministická…

 4. To je blbost – sevřít ruku krkem? Nabízet orál, když mě škrtí? A fakt si myslíte, že se násilník rozhodne, tak, teď si jdu z-a-š-u-k-a-t, navlékne si na lýtka kusy riflí a jde na čekanou?
  Pokud ten muž ví, co má dělat, tak se neubráníte a můžete si tak akorát jít házet mincí.

 5. Jde vidět, že jste v životě neviděla znásilnění. Tak to vůbec nechodí – možná ve vzácných případech.

  A věřte – pokud ten chlap ví, jak uchopit ženu, tak se mu nevyvléknete i kdybyste chtěla sebevíc. Každopádně, hodně štěstí.. 😀

 6. [quote=Anonymní]ja bych prvne zkusila zarvat " mam AIDS " a kdyby to nezabralo no tak pak pouziju par chvatu ze sebeobrany a nebo peprak. doufam jenom, ze neztuhnu a budu schopna udelat alespon neco[/quote] i já mám AIDS,bohužel pravej.

 7. Proč by jí ten muž povaloval, když muži dokážou znásilnit pouhým pohledem? 😀

 8. [quote=Julie_]Moje frnda je krásně zatouchlá. Asi si do ní zasunu nějakou zeleninu[/quote]

  To je tak nehygienické :X

 9. Tak já nevim, ale v kabátu běhají exhibicionosti, takový to „helehelehele“:D

  Mimojiné setkávám celkem často se znásilněníma a fakt to nebývá vždy v parku:P bl.bky

 10. [quote=Koblih][quote=Julie]Jste muž, takže nehodnoťte to čemu nerozumíte a znáte pouze z druhé strany – strany znásilňovatele.[/quote] Tohle se mě coby anti-feministy silně dotklo! Nikdy, opakuji nikdy jsem žádnou ženu neznásilnil a ani nejsem násilnický tip člověka. Proč mám z tohohle komentáře, že všichni muži jsou úchyláci a násliníci? [color=red][/color][size=medium][/size]Julie! Čekám odpoveď![/quote]Julino! Ty čurino!!! Co bude s tou odpovědí!? Pořád na ní čekám!! ❗ ❗

 11. No, myslím, že žena si to moc neužije. Ne jen psychicky, ani fyzicky. V tomto případě, klidně bych ho tím kopem připravila o koule. A to njesem feministka.

 12. ja bych prvne zkusila zarvat “ mam AIDS “ a kdyby to nezabralo no tak pak pouziju par chvatu ze sebeobrany a nebo peprak. doufam jenom, ze neztuhnu a budu schopna udelat alespon neco

 13. [quote=Monisa]Například, pokud máte zrovna menzes a víte, že půjdete parkem, tak si vložkou neměňte/neotáčejte.

  Která z Vás si běžně otáčí vložku? A co, když mám tampon? Mám ho také otočit? 😀

  V nestřeženém okamžiku ho pak kousněte buď přímo do té růžovější části nakonci pyje – jahody…

  Odkdy se tomu říká jahoda??? :whistle:

  bežte domů, hoďte se do gala a jděte na *******. Nějaké trhaně by nevěřili a vysmáli se vám.

  A stopy po znásilnění mám smýt, aby mi to věřili, nebo se hodit do gala znečištěná?

  Určitě se tím budu řídit :woohoo: [/quote]

  Jahoda se tomu říká normálně hele :woohoo:

 14. Jee ani jsem si nevsim…Oni te uz pustili? 🙂
  Ogarko? 🙂

 15. Mno…kdyz jinak nedas..tak bude i kabat…A ja tajne doufal ze bude stacit jen chtivy pohled v mych zlutych ocickach…. 😛

 16. A co ten kabát? Bez kabátu nebudem vědět, že chceš někoho znásilnit!

 17. Já to stále říkám ,chce to tank,nebo aspoň,tarasnici! :angry: :angry:

 18. Kousky kalhot na gumě =D Mě to přijde hrozně v.ti.pný =D

 19. [quote=A. E. Fisto]A budeš mít na sobě taky dlouhej kabát? =D[/quote]

  Ne e…:) jen masli kolem krku :)a mozna ty kousky kalhot na gume…ty se me libi

 20. [quote=Julie]Návod se mi zamlouvá. Možná bych zuby nahradila nožem. Není důvod se špinit.[/quote]A všichni úchylové by měli po ***i.Nenechat nic náhodě.Nůž se mi zdá málo Julčo.

 21. Chcela by som sa pridať k vám, vaše rady sa mi naozaj páčia a chcela by som sa pridať k redakcii, je to možné?

 22. [quote=Julie]Jste muž, takže nehodnoťte to čemu nerozumíte a znáte pouze z druhé strany – strany znásilňovatele.[/quote] Tohle se mě coby anti-feministy silně dotklo! Nikdy, opakuji nikdy jsem žádnou ženu neznásilnil a ani nejsem násilnický tip člověka. Proč mám z tohohle komentáře, že všichni muži jsou úchyláci a násliníci? [color=red][/color][size=medium][/size]Julie! Čekám odpoveď!

 23. Myslím, že bude stačit, když zakřičíš „Jsem feministka!“. To pak přejde chuť i toho nejchlípnějšího a nejperverznějšího úchyla 😀

 24. Mám dotaz, když mu nabídneš orální sex, tak je t ov podstatě souhlas k sexu. Tím odpadá možnost znásilnění ne? Dále mám otázku, znásilnění je asi závažné (mimo psychiku si to žena celkem užije), ale pokud bodneš muže do oka, nebo no silně nakopneš do koulí (což podle posledního amerického pokusu – testovali to s tenisáky, chudák chlap – může chlapa zabít), co je závažnější?

 25. [quote=Nika]Tady te sleduju a nemuzu rict, ze bych byla spokojena.[/quote]

  a komu to cpeš?

 26. Přesně tak, víš že tady jsou zdroje přísně tajné a naprosto důvěryhodné.

 27. 1. Nelíbí se mi podobnost „jahody“ popsané zde a „jahodových dnů“ popisovaných pannou Janou (jako feministky vás to musí také urážet)
  2. Tak jak je to s těma vložkama? Budou se nad nima ukájet nebo ne?
  3. Muži nemají rádi pohled na krev? Odkdy?
  4. Spíš budou věřit otrhané ženské než vyfiknuté paničce bez jedinýho škrábance.
  5. Vychovávat dítě násilníka? To už raději půjdu na potrat… Už jsem to tu jednou psala…
  6. Souhlas s Ann Taylor. Jste cvokové a brada přitisknutá na hrudník neudělá vůbec nic…

 28. Například, pokud máte zrovna menzes a víte, že půjdete parkem, tak si vložkou neměňte/neotáčejte.

  Která z Vás si běžně otáčí vložku? A co, když mám tampon? Mám ho také otočit? 😀

  V nestřeženém okamžiku ho pak kousněte buď přímo do té růžovější části nakonci pyje – jahody…

  Odkdy se tomu říká jahoda??? :whistle:

  bežte domů, hoďte se do gala a jděte na *******. Nějaké trhaně by nevěřili a vysmáli se vám.

  A stopy po znásilnění mám smýt, aby mi to věřili, nebo se hodit do gala znečištěná?

  Určitě se tím budu řídit :woohoo:

 29. Hmm, tak tento návod stojí za h….! Už jen to, kde můžu čekat znásilnění (pouze v parku), jak vypadá násilník (je naostro) a jakým způsobem mě zastaví(obejde mě a chytne mě zezadu). V jiných případech se to stát nemůže?
  A mimojiné: myslím, že pepřák nebo paralyzer by fungoval spíš, než takováhle blbost. Skřípnout mu bradou ruku. Větší hovadinu jsem ještě neslyšela.

 30. Nezapomeňte tu jahodu obalit v pilinách bobr má dřevo rád. 👿 👿 👿

 31. Tak to jsem zvedava jestli mi to pomuze. Parkem chodim casto, tak si budu davat pozor.
  DEKUJI!!!! ❗

 32. To by musela být sakra tma,nebo by musel mít aspoň deset dioptrií a nechat si brýle doma.Spíš by se Jemu mohlo stát, že by vytáhla třeba pistoli a přiložila mu ji k hlavě se slovy,konečně sem se dočkala, tak dělej! ,protože by si o ni normálně neopřel nikdo ani kolo.A byl by v pr….Feministky na tuhle příležitost čekají,ale úchylové na všecky nestačí,a pak jsou Panny Jany,a jiné.

 33. Vždyť je to jedna a ta samá, kdo ví jestli všechno není jen jeden/dna 😀

 34. Počkej, na dlouhodobé sledování je tu jedině naše Ogarka!!! 😛

 35. Tááákže, z toho všeho plyne, že:
  1) Znásilnění máte čekat na každém rohu, protože vy feministky jste prostě tak nehorázně sexy a rajcovní, že vás chce prostě každej chlap
  2) Když už na vás někdo skočí, milé femky, tak [u]prostě v kapse najdete vlastní prst[/u], který mu strčítě do oka
  3) Nabídnete mu orální sex (jo, to se přece dělá běžně :unsure: )
  Prostě rady nad zlato, ale přece jenom mám vlastní hlavu.

  Moje rada pro zdejší feministky:
  STAČÍ KDYŽ NA NĚJ ZAŘVETE: ,,JSEM FEMINISTKA!" zaručeně se lekne a uteče. No fakt!

 36. Noa? Tady jsou všechny femky cvokové, tady se to vymyká hranicím normálu, takže tady je mi to naprosto úplně jedno.
  Z jedněch stránek pro pobavení se opravdu nedá vůbec nic vypozorovat. Nejsem si ovšem jista, jak dalece to někdo jako ty, zdejší femka, může pochopit.

 37. Dekujeme za doporuceni!! Par znasilnenych znam a neni to zadny med.

 38. Já jsem naprosto v pořádku a dost pochybuju, že vůbec máš na to někoho sledovat. Kde mě sleduješ, jak, při čem a co o mně víš? 👿

 39. Dle JAKÉ statistiky? Statistiky zdejších femek? Má asi stejnou vypovídací hodnotu jako lejno na pastivně. Říká jen jedno. BYLA TU KRÁVA.

 40. Dekuji za navod. Neco takoveho se stalo kamaradce. Poslu ji to bude mit radost.

 41. [quote=Julie]Obyčejná propaganda založená na nereálnosti.[/quote]

  Děkuji. Lépe bych feministky.com nepopsal lépe. 🙂

 42. přesně jako ten „návod“
  jak ***** můžete vědět, že na sobě bude mít kabát

 43. Obyčejná stará frigidní feministka založená na plácání nereálných ho.v.en a sr.č.ek.

 44. A nebo ty tři holky co ho sexem natrhly mladíkovi, kterého předtím opily a zatáhly do stohu v humoreskách 😀

 45. ale i muži tomu rozumí, protože i ženy můžou znásilňovat! Například stará Kropáčková, která málem ušu.kala toho nebohého policistu k smrti! 😯
  btw ten +1 sis dala sama co? :angry:

 46. Jste muž, takže nehodnoťte to čemu nerozumíte a znáte pouze z druhé strany – strany znásilňovatele.

 47. Návod se mi zamlouvá. Možná bych zuby nahradila nožem. Není důvod se špinit.

 48. To jsou zase kecy 😀 Takže když tady u nás nemáme žádný park, nemůže se to stát?
  Když ten chlap má triko, kalhoty, ponožky, boty a třeba svetr, nemůže nikoho znásilnit?

  A jen tak pro pokus – dej si ruku na krk a skřípni si jí bradou, ucítíš to vůbec?:D:D Vždyť z toho bolí brada, ne ruka :D:D:D

Comments are closed.