Jak relaxují feministky?

wellness

Řada lidí si myslí, že feministka musí být zamindrákovaná ošklivá stará panna. Náš magazín se snaží tento názor rozbít a ukázat, že být emancipovanou ženou znamená především hájit práva žen, rovnoprávnost a usilovat o společnost mužů a žen žijících v rovnováze. A když už se každý den pereme za naše práva, máme právo si také pořádně odpočinout a dobít baterky. Ptáte se, jak to děláme?

Relaxujte bez přetvářky

Být emancipovanou ženou neznamená, že musíte být mužatkou. I když to může některým ženám přinést příliv energie, většina dam se nedobije tím, že bude na stadionu popíjet pivo, řvát z plna hrdla a fandit fotbalu. Ani nadávat do hospody nechodíme. Více radosti nám totiž přinese, když si užijeme relaxační víkend pro ženy. Je to přirozenější a naše redakce vyráží každoročně na takový pobyt společně.

Wellness pobyt pro emancipovaný pár

Něco jiného je dámská jízda a odpočinek s vaším partnerem. Tam lze dělat kompromisy a v podstatě je to nutnost, protože každý delší vztah je tak trochu kompromis. Výborným řešením jsou například wellness pobyty v pivních lázních. Vy si užijete vířivku a masáže, partner ochutná řadu pivních speciálů. Všichni budou spokojení a víkend vám velmi rychle a příjemně uteče.

To stejné platí pro aktivní odpočinek. Většina feministek nechodí hrát pravidelně rugby nebo bušit do boxovacího pytle. Jízda na bruslích, běh nebo jóga – to jsou aktivity, které ve volném čase provozujeme. A když budete chtít relaxovat s mužem, vyrazte třeba na tenis nebo na kolo. Ostatně jsou to aktivity, které můžete spojit s víkendovým wellness třeba právě v pivních lázních.

Vybrat příhodné víkendové wellness relaxační pobyty je dnes náramně jednoduché. Pomůžou specializované webové stránky, kde najdete i řadu exkluzivních destinací, které na slevových portálech běžně nenajdete. Například na stránkách Pobytyvcesku.cz se srdíčkem ve znaku najdete pouze nabídky ubytování a wellness v zajímavých destinacích. Výběrem na těchto stránkách ušetříte čas i své peníze.