Jak na hemeroidy

Zejména ve vyšším věku mezi 35-70 lety se u žen mohou objevit hemeroidy. Jedná se o bolestivý otok vzniklý porodem. Dítě se někdy „netrefí“ a stane se, že se snaží dostat na svět skrze svěrač namísto cestou, která je k tomuto účelu stvořena. Zejména proto se před porodem doporučuje klystýr, který zabrání tomu, aby se dítě umazalo pokud sjede na zcestí a vydá se na onen svět konečníkem.

 Ano, mezi širokou veřejností se mluví o tom, že toto vzniká tlačením při porodu, samozřejmě, že žádný lékař matce neřekne, že právě její dítě přišlo na svět zadkem. Toto se samozřejmě může stát.  Ženská veřejnost se musí dozvědět pravdu. Ženy si musí uvědomit pravou podstatu klystýru a stejně tak i fakt, že jejich dítě se na svět může dostat právě zadkem což mimo jiné i osvětluje proč je porod, tak bolestivý. Proto se stále ve větší míře přistupuje k porodům za pomoci Epiduralu což je injekce jejíž hlavní funkcí je umrtvit zadek.

A jak hemeroidy léčit? Existuje celá řada přípravků, nejlépe se však u pacientek osvědčuje dubová kůra. Důležité je se nestydět. To že konečně znáte příčiny vám pomůže obtíže rozpoznat a zabránit dalšímu šíření mezi obyvatelstvo.

 

Těší mne Váš zájem.

 

Julie.

Externí pracovnice – Vztahy a sex.

Sdílet článek

95 comments

 1. [quote=Anonymní][quote=Anonymní]vážně by mě zajímalo jak dítě se může z rozmnožovacích orgánů dostat do p….e[/quote]

  evidentne si neni sam 😀 chcelo by to vysvetlit ako je to mozne. Ak to bude buduci politik tak cestu vytuneluje 😀 [/quote]
  ¨to jste fakt nevěděli, jak se rodí právníci? 👿 😉 😉

 2. [quote=Anonymní]vážně by mě zajímalo jak dítě se může z rozmnožovacích orgánů dostat do p….e[/quote]

  evidentne si neni sam 😀 chcelo by to vysvetlit ako je to mozne. Ak to bude buduci politik tak cestu vytuneluje 😀

 3. Ale tak se nestyď za to co jseš ty náš malý přerostlý potrate :kiss:

 4. [quote=Julie]Laskavě Vás žádám, aby jste ze svého profilu odsttranil moji fotografii.[/quote]
  nebo ti julča , náš velkej hekr blokne účet, ***** zakomplexovaná :whistle:

 5. Pevně doufám, že oba porody byly ženy. Jinak by se jednalo o potratový proces a tím se lidé obvykle nechlubí.

 6. Stálo by za to kdyby ste si do googlu zadala ironie, i když dost pochybuju že by ste byla schopna to pochopit.

 7. Stále si myslíte, že kouření cigaret neškodí zdraví? Dle vašich výroků zjevně ano.

 8. Tyyyyy vado…. Ak toto písala [i]skutočná[/i]žena, ja žasnem. Taká hlboká ignorácia svojej [i]vlastnej[/i] anatomie, to presahuje všetky medze. Ale ak to autorka článku myslí vážne, potom viem o najmenej jednej osobe ktoré takto prišli na svet… (hadajte ktore osoby mam na mysli 👿 👿 👿 )(pre \’feministky\‘: áno, ste to vy… B) )
  Majte sa, ja sa ešte prijdem zasmiat…

 9. Ta dubová kůra je na celém tom článku jediná normální skutečně fungující věc. Jediné co tam chybí dopsat je, že se na hemeroidy (a taky na urychlení hojení po porodu) používá GEL nebo ODVAR z dubové kůry.

 10. [b][color=orange]Čistě technicky vzato je jedno jestli to dítě pak \“vysereš\“ nebo \“vybliješ\“. Jde o jednu orgánovou soustavu. Ale anatomie podle zdejších pseudofeministek je tak převrácená až to bolí tudíš když se bude rodička snažit protlačí o dítě na svět i uchem případně nosní dírkou a nebo pupíkem[/color][/b]

 11. A další takto postižené \“ditě\“ je slečna Julie :whistle:

 12. No jo, už jsem stará vykopávka – pomalu se chystám do rakve 😀 :whistle:

 13. Jo a když při orálu spolknete sperma, tak pak dítě vyzvracíte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 14. Ten klystýr je i z jiného důvodu než jenom aby se ženská neposrala u porodu. Hlavně celý porod urychluje. Když jsou střeva prázdná, tak na porodní cesty nic netlačí a dítě má tak cestu na svět snadnější. A taky klystýr je vlastně teplá voda nalitá do zažívacího traktu, a to teplo podporuje a zvětšuje kontrakce, díky kterým porod rychleji začíná. B)

 15. Při císařském řezu se dává \“spinální analgezie\“ podává se stejným způsobem jako epidural (injekčně do páteře), ale je silnější – epidural jen potlačí bolestivé prožitky, spinál umrtví tělo od prsou dolů tak aby žena mohla být při operačním zákroku při vědomí.

 16. Mé dítě přišlo na svět zadkem (tím svým, mělo při porodu obrácenou polohu). B)

 17. Pane Bože, to je zase blábol 👿 :woohoo: 😆 😆 😆
  Mám za sebou 2 porody a tenhle elaborát bych doporučovala všem nastávajícím maminkám pro urychlení porodu – rozesměje je ta stupidita natolik, že porodí během chviličky díky tomu jak se budou smíchem svíjet a popadat se za břicho.

 18. vážně by mě zajímalo jak dítě se může z rozmnožovacích orgánů dostat do p….e

 19. Dámy,měly byste si vážně přečist biologii základní školy a co se porodů týče,optat se svých doktorů,nebo stačí se podívat na jakoukoli stránku pro matky.Epidural je anestetikum,které se podává na vyžádání,když má žena pocit,že porodní bolesti neunese.A dítě narodit se konečníkem???Co to je za hloupost???Jak by se asi dostalo do střev??? :0 :woohoo:

 20. dite prislo na svet zadkem…… zde existuje pouze jedno mozne reseni….. maminka mela pred porodem moc dobry obed :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 21. [b]COOOOOOOOOO?[/b]
  jestli jste přišla na svět [b]řitním[/b] otvorem, tak se tam prosím opět [b]vraťte[/b], jako vám to již doporučovala [b]spousta[/b] lidí

  [i](pro vás přeloženo – jděte do [b]P*R*D*E*L*E[/b])[/i]

 22. Dnes už čtu asi 15. takový článek, tak mě snad omluvíte, když podotknu pouze: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Lidé co si myslí, že je pochva spojena s tlustým střevem mají nasráno v hlavách ..

 23. ja sem mela nahodou epidural u normalniho porodu
  a byla to ta nejlepsi hodina rause v mym zivote 😀 stihla sem si zdrimnout 😀

 24. Ako niekto toto moze napisat, ved to je neznalost ludskej fyziologie a to uz neponizuje len ZENY, ale LUDI ako druh!

 25. tak toto je siiiiiiiiiila…picu prirovnavat k rici….no do RICI>..:D:D:D:D:D:D….pocuj moja..ty si ako prisla na svet?slepym crevom?:D
  no inak epiduralka sa dava pri cisarskom reze…ak vies co to znamena… :whistle:

 26. Od kdy mají v blázinci v Bohnicích na pokojích napojení na net? okamžitě volám do Bohnic, že se jim tam pacienty nabouraly tajně na net, ať je odpojí a dají jim pořádný klystýr

 27. to už se nedá vydržet

  Editováno pro porušení pravidla 5. Editovala Pavlína Zapletálková

 28. [quote=kedidi][quote=Anonymní]Mohla bych poprosit o nějaké zdroje? Velmi mě tento článek zaujal a ráda bych si o tomto tématu přečetla více.
  Plánujeme s manželem dítě tak chci vědět co mě čeká a nemine a jak se nejlépe chránit před případnými negativními následky těhotenství a porodu.
  Doufám, že to bude holčička, nedovedu si představit, že bych musela několik let každý den šahat na synova bimbase. Snad tobude holčička!! :confused: [/quote]

  Další kráva bez mozku. Jiní by dali cokoliv za to, aby dítě bylo zdravé a ty se tady cukáš kvůli pindíku, který navíc bude tvého syna. Hnusíš se mi.
  Předpokládám, že když si ho(jí) s mužem plodila tak ti ten pindik nevadil :cheer: [/quote][quote=Julie]Mé výroky jsou opřeny o informace, ke kterým má přístup pouze úzká skupina vyvolených lidí.[/quote][quote=Julie]Jste opravdu vtipný. Takovéto posměšky jsem říkávala v první třídě a už tehdy mi bylo trapně.[/quote]
  ———–
  Ano to je nám všem jasné.Skupina z pavilonu číslo 5 Bohnice.

 29. jeeej.. tak ona sa jej možno holčička narodi, ale aby ju Panbožko nepotrestal, že bude nejako postihnutá.. potom si uvedomí, že si mala radšej priať zdravie dieťaťa, hoci to bude chlapec, alebo dievča.. ale ona neee… tak ti treba!

 30. [quote=Anonymní]Mohla bych poprosit o nějaké zdroje? Velmi mě tento článek zaujal a ráda bych si o tomto tématu přečetla více.
  Plánujeme s manželem dítě tak chci vědět co mě čeká a nemine a jak se nejlépe chránit před případnými negativními následky těhotenství a porodu.
  Doufám, že to bude holčička, nedovedu si představit, že bych musela několik let každý den šahat na synova bimbase. Snad tobude holčička!! :confused: [/quote]

  Další kráva bez mozku. Jiní by dali cokoliv za to, aby dítě bylo zdravé a ty se tady cukáš kvůli pindíku, který navíc bude tvého syna. Hnusíš se mi.
  Předpokládám, že když si ho(jí) s mužem plodila tak ti ten pindik nevadil :cheer:

 31. trocha ta poopravim: Ať žije NEinteligence našich českých feministek! 👿

 32. vieš načo sa robi klystýr? aby sa rodička pri zákroku neposrala… to preto jej robia ten klystýr… a povedz… ako by sa asi dieťa – ktoré má hlavičku ako malá futbalová lopta – prepchalo cez jej anus.. to je hluposť.. a to hovorim ib o veľkosti hlavičky.. no a potom to telíčko….. asi by sa to už davno dostalo na verejnosť, že dieťa lezie zadkom a ne ….. veď pri doktorovi (resp. doktorke) je veľa sestričiek a iných zainteresovaných ľudí… takže keby to tak podľa teba bolo, tak je to už dávno známe 😀

 33. [quote=Frederika]Podľa mňa je tento článok 100% pravdivý, pretože s podobnou vecou mám osobnú skúsenosť. Žiaľ, ako tu už spomínal "On" o pár riadkov nižšie, dieťa vyšlo von hrdlom. Stalo sa to po tom, čo ma môj, teraz už ex, donútil prehltnúť semeno…[/quote]

  LOL, k tomu neni co dodat : 😀 :pinch:

 34. Ano, proto se o Paroubkovi říká že má sexymozek.

  A všichni ti sexem posedlí chlapi mají v hlavách to samé, jasný důsledek análního porodu.

  Každý porodník by měl stát u rodičky s pistolí. A když uvidí, jak chlapeček vylézá řitním otvorem, hned ho odprásknout.

 35. [quote=Blanka]Nedokážu pochopit, jak někdo může tak jasná fakta jako je "konečníkový porod" popírat. Jsou dokonce známy případy, kdy nebyl předem proveden klystýr, následně se část obsahu tlustého střeva rodičky dostala nosními dírkamy do mozkovny dítěte a tam už zůstala napořád. Takový případ je oficielně zadokumentován např. v Olomoucké porodnici. Roku 195 tam k němu došlo u rodičky Věry Paroubkové, vedoucí květinářství. Její syn Jyrka jeví známky průniku stolice nosními dírkami zcela nezpochybnitelně. Osobně se domnívám,že byť to zní krutě, takové děti jako je Jyrka by měli být z humánitárních důvodů hned po porodu utraceny.[/quote]

  No ty vole :woohoo: rodit řití? Trošku moc ne?

 36. Je to tak jednoduché… Podle autorky je gravidní žena jedna velká kaverna obšitá kůží, v tom se volně pohybuje plod (dítě) a dle svého uvážení si vybere ďouru, kterou poleze ven.
  P. S. Všechny NORMÁLNÍ ženy: Nevztahujte to na sebe, Vás se nijak dotknout nechci.

 37. Nad obsahem článku se ani nepozastavuji, protože na to, abych h ocelý opravila je mých prstů škoda 😀 Ale když už se snažíte něco rádoby chytrého napsat, vynechte takovou trapnou chybu jako \“hemeroidy\“, když onemocnění se nazývá hemorhoidy. A pravopis taky nepoatří zrovna k vaším nejsilnějším stránkám. Asi jste měla na základce za učitele muže, co? 😀

 38. říkala jste že ste byla porozená prdelí? To bych se taky cítil trapně :whistle:

 39. Nechápu kohokoliv kdo by si s váma něco začal. Taková tma nikdy nebude!!!!

 40. Pochopila jsem to dobře, že když můj přítel souloží s mým konečníkem, tak se mi pak může narodit dítě ze zadku???

  Chlíst chlíst… to si ze mě děláte dámi kozy!!!
  Ať žije inteligence našich českých feministek!!! 🙂

 41. …ženám ve vyšším věku 35 – 70 let?
  Copak je ženská 35 let mladá stará?

 42. tak by ste v ramci sirenia osvety a zlepsovania sveta mala zverejnit zdroj, lebo inak vase hnutie stale len horuci kandidat na najlepsiu zabavnu stranku roku 2009 😀

 43. Nedokážu pochopit, jak někdo může tak jasná fakta jako je \“konečníkový porod\“ popírat. Jsou dokonce známy případy, kdy nebyl předem proveden klystýr, následně se část obsahu tlustého střeva rodičky dostala nosními dírkamy do mozkovny dítěte a tam už zůstala napořád. Takový případ je oficielně zadokumentován např. v Olomoucké porodnici. Roku 195 tam k němu došlo u rodičky Věry Paroubkové, vedoucí květinářství. Její syn Jyrka jeví známky průniku stolice nosními dírkami zcela nezpochybnitelně. Osobně se domnívám,že byť to zní krutě, takové děti jako je Jyrka by měli být z humánitárních důvodů hned po porodu utraceny.

 44. [quote=Julie]Mé výroky jsou opřeny o informace, ke kterým má přístup pouze úzká skupina vyvolených lidí.[/quote]

  Julie a ty jsi ta vy-vole-ná? Mě přijde že spíš vyhulená. Toto může napsat jedině člověk neznalý anatomie člověk. Zkus použít google.com a najít si hemeroidy. Pak zjistíš, že se nikdo nenarodí rectem a tudíž se nezamaže.
  Epidural slouží k oslabení děložních kontrakcí (které podporuje hormon Oxytocin produkovaný hypofýzou, konkrétně její částí nazvanou neurohypofýza), který jsou tak intenzivní a neovlivnitelné lidskou vůlí a proto mohou bolet. A ne na to aby ti umrtvila svěrače v oblasti canalis analis, recta a anus. Kdybys něčemu nerozuměla tak se ozvi, rád ti to vysvětlím. B)

 45. \“…že právě její dítě přišlo na svět zadkem.\“ Joooo, super, se chlámu jako prase!!!! 😀 😀 😀
  \“…pomoci Epiduralu což je injekce jejíž hlavní funkcí je umrtvit zadek.\“ Naprosto skvělí, mám poprskanej monitor!!! 😀 😀 😀 Jen tak dál 😀

 46. HAHAHHAHAHHA tak tohle je gol jako sory nezlob te se na me, ale tohle dokaze napsat jenom totalni debil/ka doporucuji autorovi/ce precist biologii cloveka (tusim ze se to probira v 8 tride zakladni skoly)

 47. No tak snad bude. Jinak by to byl incest a za druhe by byl pod zakonem 😆 😆 😛

 48. Milá Julie, víte, co to znamená vydat se \“na onen svět\“? Ano, asi přesně tam se dítě dostane, když by se mělo narodit prdelí 😀 Chudák dítě… 😀 (Pokud opravdu nevíte, tak to znamená umřít…)

 49. Tento článek je pro mě důkazem,že chlapi opravdu mohou rodit,že prdelí,to je jasné… :woohoo: Můj partner hemeroidy má,takže mi byl patrně nevěrný a já jsem se nevědomky stala macechou! :s Hned ráno si to s ním vyřídím,a Vám,Julie,děkuji,že jste mi otevřela oči ❗ ❗ ❗ [u][/u][b][/b][color=purple][/color][size=medium][/size]

 50. Mohla bych poprosit o nějaké zdroje? Velmi mě tento článek zaujal a ráda bych si o tomto tématu přečetla více.
  Plánujeme s manželem dítě tak chci vědět co mě čeká a nemine a jak se nejlépe chránit před případnými negativními následky těhotenství a porodu.
  Doufám, že to bude holčička, nedovedu si představit, že bych musela několik let každý den šahat na synova bimbase. Snad tobude holčička!! :confused:

 51. [quote=Vykastrovaný Vendelín]Vy, milá Julie, jste nepochybně byla porozená prdelí.[/quote]

  prdeli jste byl narozen nepochybne vy a ostatni muzi. Jinak byste tak nezapachali.

 52. Jste opravdu vtipný. Takovéto posměšky jsem říkávala v první třídě a už tehdy mi bylo trapně.

 53. Mé výroky jsou opřeny o informace, ke kterým má přístup pouze úzká skupina vyvolených lidí.

 54. Ó bože 😀 to je sranda 😀 to je lepší než seriály z Ameriky 😀

 55. Zkus použít hlavu, chytráku. To jste vážně všichni tak hloupí?

 56. Lenka: pises tady hlouposti. Dukazy na internetu jsou jasne, i v televizi taky. Kdyz to popiras, tak to je jakobys rekla ze Matka Tereza byla spatna matka.

 57. Všechny učebnice biologie a přírodopisu byli napsány muži a já jako stará panna co nikdy sex neměla a všem to závidím musím říct že muži sou tupci a nic o tom neví, ba i dokonce tomaj na svědomí že už tomu tak je.

 58. Toto uz ani nie je vtipne, toto by nenapisal ani ten najvacsi blbec(bez prepacenia). Vysvetlite mi ako sa moze dieta teleportovat z maternice do hrubeho creva? Alebo nam klamu vsetky ucebnice prirodopisu a biologie na svete? Vo svete tychto chorych dusi to je asi tak, len ste zabudli povedat, ze za to mozu muzi.
  Cakam nech mi to vyargumentuje nejaka \“mudra\“ osoba, trebars Mrs. Julia.

 59. ze si tu robite srandu, nie je mozne aby ste to mysleli vazne, fakt to nie je mozne 😀 a NEODZUBETE MA! HA! ale ide vam to celkom dobre, len niektore clanky su uz naozaj zo skupiny sajns fiksn a uz im nikto neuveri.ale niektore stoja za to 😀

 60. Chtěla bych vložit avatar ale nejde mi to :angry: :angry: :angry:

 61. To nebyl avatar, ale obrázek vložený do příspěvku. Už jsem to smazala.

 62. Možná by těm hemeroidům šlo zabránit suchým zipem…

  Vymazán obrázek.
  Editovala Jitka Sokolová.

 63. Laskavě Vás žádám, aby jste ze svého profilu odsttranil moji fotografii.

 64. Ja vazne nejsem schopna zjistit jestli je tohle vsechno jen nejaka dumyslna forma recese, nebo skutecnost. Nemam na mysli konkretni clanek, ale cely web…. Opravdu by se mi ulevilo, kdyby me nekdo mohl ujistit, ze mezi nami skutecne nechodi zeny, ktere si mysli ze se zenske telo dokaze vyporadat s prustrelem hlavy, ze vlak muze zastavit diky suchemu zipu nalepenemu na koleje, nebo ze se deti cas od casu rodi zadkem….

 65. Dobrý den, jsem vaše nová členka a ráda bych sem přidala svoji fotografiji a pořát mi to píše This user has not yet been approved by a moderator! nevíte v čem je problém 😡

 66. neverím vlastným očiam—-takéto bullshity.toto nemohli napísat normálne ženy.asi ich nikto nechce trtkať ked píšu hluposti.ste postihnuté a trápne a porod je jedine cez piču ak ste sa to neučili[size=x-large][/size][size=medium][/size]

 67. Zdravím všechny co mají větší mozek, než-li angrešt a jsou nadšeni z těchto stránek, skvěle se s mojí ženou u těchto stránek bavíme … 😀 … jen se divím, že k tomuto článku nedodali, že \“prdelí\“ se rodí na svět muži. 😀

 68. skus citat od najstarsich clankov a uvidis, clanok o tom ako muzi pred biologickou vojnou odoperavali zenam pradavky mi teda viac realnejsi nepride

 69. ty vole, tak to su uz ake palky :0 prdelou a hrdlom 👿 Som rad, ze existuju tieto stranky, clovek sa tu na vecer skvelo pobavi a moze ist s usmevom na tvari spat. Taky radostny som nebol cely den ako som teraz. Co sa stane ak ma rodicka maly ritny veniec, chamajdu aj usta? polezie dieta von nosom? ked to budu dvojicky vylezu vom usami? Existuju nejake pripady, ze by zena rodila na centrifuge? tam je dobra zotrvacnost, porod musi maximalne trvat tak pol sekundy 😀 a urcite je to bezbolestne 😀 parada, borky/borci fandim vam, tento web zacinam mat rad 🙂 a hodte sem lepsich smajlikov, tito su nudny…

 70. Podľa mňa je tento článok 100% pravdivý, pretože s podobnou vecou mám osobnú skúsenosť. Žiaľ, ako tu už spomínal \“On\“ o pár riadkov nižšie, dieťa vyšlo von hrdlom. Stalo sa to po tom, čo ma môj, teraz už ex, donútil prehltnúť semeno…

 71. Ja zase verim, ze to pisou nejaky zensky. Nikdo by nevydrzel si pomalu dva roky hrat na nejaky zensky. Musi to urcite neco stat a hlavne ten cas.

 72. Tento článek snad nemyslíte vážně? Jediné, co na něm oceňuji, je ta dubová kůra – ta jediná má blízko k pravdě. Ostatní informace obsažené v tomto článku považuji za stupidní, a je mi líto osoby, která toto veřejně prohlašuje a vydává za skutečnost. Julie, je mi tě líto, ale si fakt kráva.

 73. Hmm, a co zatím 3 zaznamenané případy porodu přes hrdlo, takové vyzvracení dětí(opravdu laicky řečeno) stává se to, když žena rodí vzhůru nohama a 1 případ se stal, když byl porod na horách, při horolezectví a dítě ze setrvačnosti lezlo dál.

 74. mě to musel porodník taky asi zatajit, kolikrát mam hemeroid jak vlašskej vořech

 75. Ze začátku jsem věřil, že tyto stránky jsou real lépe řečeno, že ty ženské opravdu existujou…časem bylo jasné, že si někdo dělá ze všech srandu a vymyšlené postavy julie marcely apod jsou pro pobavení lidí, přičemž se baví i autoři stránek nad tím jak se lidé pozastavují a nasírají nad lidskou demencí těchto postav…nicméně poslední dobou jsou už články tak nereálné, že ani debil nemůže věřit že někdo jako julie nebo marcela existuje, lépe řečeno něco tak dementního jako jsou tyto rádoby představitelky…je třeba to trochu upravit a udělat je zase trochu reálnější jinak to půjde do hajzlu…

 76. Vy, milá Julie, jste nepochybně byla porozená prdelí.

Comments are closed.