Hrají si i dospělí! A není se za co stydět

Venušiny kuličky

Kořením dlouhodobého vztahu je bezpochyby kvalitní sex. Ale ať už jste vy a váš partner jakkoliv zdatní milenci, přeci jen je potřeba roky milování se stejnou osobou čas od času pořádně připepřit. Nemusíte být ultra vynalézaví, sexuální renesance dnešní doby vám poskytuje nekonečné možnosti, jak i z běžného sexu v posteli udělat vzrušující dobrodružství. Erotické hračky to vyřeší za vás. Nechte se inspirovat několika následujícími odstavci s tipy na bestsellery mezi pomůckami pro dokonalý živočišný koitus.

Anál

Prozkoumat všechny otvory

Anál je pro některé ženy velmi ožehavé téma. Ne každá se v posteli uvolní natolik, aby protějšku dovolila vstoupit i do druhého otvoru rozkoše. Máte-li dojem, že dokonalého orgasmu dosáhnete jen prostřednictvím vaginálního sexu, jste na omylu. Při správné přípravě a postupném roztahování análního otvoru se vám naskytne odměna v podobě nevídané rozkoše. Navíc kombinací stimulace obou otvorů lásky dosáhnete dvojnásobného potěšení. Jak se dopracovat až k momentu, kdy si budete anální styk užívat stejně jako muž? Odpovědí je anální kolík. Pokud se ostýcháte a máte obavy, začněte s nejmenší velikostí a postupem času trénujte na větších průměrech, aby se vaše pozadí přizpůsobilo i obdařenějšímu penisu. Erotický trh nabízí tak rozmanitou nabídku funkcí, tvarů a materiálů, že si vybere i nejnáročnější zákaznice. A výsledná investice se vyplatí… není tajemstvím, že muže nejvíce láká zakázané ovoce a kromě vlastního potěšení v jeho očích stoupnete na post sexuální bohyně bez zábran. A až se budete oddávat análním adventurám, nezapomeňte ani na svoji svatyni. Na příjemné dráždění bude ideálním pomocníkem kvalitní robertek s vibracemi pro opravdové požitkářky, milovnice naturalismu si užijí moc klasického dilda ve tvaru mužského penisu. S velikostí ovšem nepřehánějte, aby snad partner nenabyl dojmu, že se mu snažíte něco naznačit!

Dárek od bohyně

Venušiny kuličky se v historii milostných hrátek pohybují už pořádně dlouhou dobu a postupně se stávají stálicí nabídky všech erotických e-shopů. I tak bývají často opomíjeny. Velká škoda! Nedělejte stejnou chybu jako mnoho žen a dejte kuličkám lásky šanci. Obzvlášť, pokud máte s dosažením orgasmu problémy. Kuličky vám při pravidelném cvičení pomůžou posílit pánevní dno a pomáhají i ženám po porodu stáhnout svalstvo uvnitř pochvy. Jsou zárukou hlubšího prožitku při sexu a přitom je jejich konstrukce tak jednoduchá.

erotické prádlo

Šaty dělají atmosféru

A pokud se přeci jen trochu stydíte a žijete v domnění, že tak velké kroky po letech klasiky nejsou nic pro vás, začněte změny přidávat postupně. Ačkoliv vám oděv na těle dlouho nevydrží, když jde o sex, je důležitá i předehra a patřičná příprava. Vhodným erotickým prádélkem hodíte do správné nálady nejen sebe, ale i svému protějšku vyšlete jasný signál, o co vám dnes večer kráčí, a svedete jej beze slov. Hlavně žádné složité šněrovačky a kanýrky. Po pohledu na vás v krajkovaném setu opravdu nebude myslet na nic jiného, než jak ho z vás co nejrychleji servat.

Pokud se vám podařilo dočíst až sem, není snazší rada než sebrat odvahu, otevřít se kreativitě a opět rozproudit vnitřní touhu objevovat nepoznané. Přejeme hodně příjemných chvilek!

Sdílet článek