Jídlo a feminismus I.: Závadná jídla a grilování

Blíží se léto, venku už teploty atakují třicítku, a tak se v dnešním prvním díle seriálu o závadných a nebezpečných jídlech pro ženy podíváme na grilované pokrmy.

Grilovaná prsa s oreganem

Prsa. Jasná narážka na ženy, jejich orgány. Přitom klidně by se mohlo grilovat třeba křidélko. Nebo biskup. Stehna jsou také diskutabilní, prsa jsou však vysloveně šovinistická. Jako feministky bojujeme za svobodu prsům, za svobodu bradavkám a nehodláme je snížit jen na pouhý obraz zhýralosti, sexu a obžerství. Proto odmítáme v jakékoli podobě výskyt prsů v souvislosti s chtivostí mužů. A oregano! Zákeřná bylina, která má navodit stav oblouznění. Oregano známé také jako dobromysl je halucinogenní bylina s výrazným omamujícím účinkem a vyvolávající potraty, je jednou z nebezpečných rostlin, které by měly z ženských jídelníčků zmizet jednou pro vždy.

Klobásy, párky, špekáčky

Pravidelným čtenářkám našeho serveru nemusím snad vůbec vysvětlovat, co je na těchto pokrmech v nepořádku. V podstatě vše. Stačí se jen podívat. Nechutný tvar pyje, ještě ozdoben tatarkou či hořčicí. A cibulkami. Na první pohled ejakulující penis. Pokoukání pro muže, kteří si pak mohou měřit, čí klobása je delší, odporný pohled pro slušné a poctivé ženy. A to když si k tomu dají ještě okurky!. Věděli jste, že okurky byli kdysi kulatého tvaru podobného dýni? Muži, v čele s Mendlem a Mičurinem je uměle přešlechtili na falickou zeleninu.

Grilování z pohledu ženy

1. Žena jde do obchodu a nakoupí všechno potřebné.
2. Žena udělá salát, zeleninu a desert.
3. Žena připraví maso, dá na tácek zároveň s potřebným náčiním, omáčkami a pak to přinese manželovi, který mezitím okukuje kolem grilu s pivem v ruce.
4. Muž naklade maso na gril.
5. Žena jde dovnitř, připraví talíře a příbory.
6. Žena vyjde ven a řekne manželovi, že maso se pálí. On ji poděkuje a požádá, aby mu přinesla další pivo.
7. Muž vyndá maso z grilu a podá to ženě.
8. Žena dá jídlo na talíře a přinese ke stolu.
9. Po jídle žena uklidí stůl a umyje nádobí. Omyje gril a náčiní.
10. Všichni pějí chválu na mužovo vaření a děkují mu za jeho snahu. Žena jde mezitím otevřít další pivo.

Grilovaná makrela

Makrela je na tom podobně jako okurka. Původně byla makrela kulatá, tlustá ryba. Byla podobná nafouknuté rybě fugu, jen bez bodlin. Muži je však postupně šlechtili, až do současného pyjovitého tvaru.

Grilování a ženy

Faktem je, že ono celé to grilování je ve své podstatě hodně podivné. Jedné se o jediné vaření, kterého je muž schopen. Protože však není schopen obvykle ani pořádně zatopit pod grilem, vymýšlí si nejrůznější obezličky a tzv. vychytávky, aby se tomu vyhnul. Nejnovějším vynálezem je třeba takový bezkouřový gril. Muži se totiž rozhodli, že na světě nechají jen dva typy kouření – cigaret jako připomínky olizování falusů, a samotné olizování falusů. A tak vynalezli malé grily na dřevěné uhlí, které prostě nekouří. Neuvěřitelné. Zatím se jim naštěstí nepodařilo docílit jejich oblíbeného falického tvaru, dali jim tvar dvou prsou překlopených na sebe (fyzice zkrátka poručit neumí). Grilování na takovém grilu je extrémně jednoduché, i naprostý neumětel ho dokáže do pěti minut rozpálit a začít grilovat. A protože nekouří, mohou si ho muži zapálit třeba v obývacím pokoji ve své fanzóně. Grily jsou v různých barvách. Třeba žluté, oranžové, červené, fialové, černé, bílé, stříbrné a to samé i příslušenství, které je ke grilu i také v různých barvách. Někteří pyjatci si tak dokonce kombinují grily podle barev dresů svých oblíbených fotbalových klubů! Meze barev a barevného ladění se u tohoto grilu nekladou. První generace vykazuje i neobvykle snadnou údržbu a čistění, což samozřejhmě tak jak tak zůstává na nás, ženy, obáváme se ale, že do budoucna, jakmile na to muži přijdou, vymyslí jistě pro další generace grilu Lotus, jak se mu říká, nějaký další zlepšovák, jak grily zašpinit o to víc a přidělat nám tak opět práci.

 

 

27 comments

 1. Lol coze :“D co to boze muj je, ted jsem akorat dostala chut na grilovani kurete s pritelem, na poradnej sex s nim a na pivo.

 2. Taaaaak. Už se těším na zítřejší grilování a na to, až si dám pořádnou klobásu a nejlépe s tatarkou!

 3. Milé feministky, čo sa s vami stalo? Kde sa vytratila vaša vášeň ktorá bola cítiť z vašich článkov? Je mi lúto, že jedna z dvoch mojich oblúbených stránok (druhý je pornohub ak by vás to zaujímalo) upadá. 🙁

 4. Když jde má 5 letá dcera na velkou říká, že jde dělat Julii. To by jste nevěřila jak Julie smrdí. 😀

 5. Gratuluju julčo si génius. Právě si vyvrátila celou existenci evoluce, nebo nějakýho božstva trvdíš tady, že za evolici makrel můžou muži xDDDD

 6. Okamžik jsem uvažoval, jestli mám začít debatu na téma „kredibilita článku“. Avšak ve chvíli kdy jsem si přečetl odstavec „Grilovaná makrela“, nemám slov a musím jen dlouze a hlasitě tleskat všem mužům této planety, neboť jen nebojácní rybáři povrchu zemského dokázali ovládnout všech sedum moří a přešlechtit CELOU populaci jednoho druhu ryb. Zcela souhlasím s feministkama. V žádném případě to nebyla evoluce a ani nezasáhla ruka Boží, to ruka muže řídí jak co na této planetě smí žít 😀

 7. A kdo vydělává peníze, kdo koupí ten gril, kdo ho sestaví, kdo ti koupil bavoráka, u koho bydlíš, kdo ti koupil prstýnek? PIZDO!!!!

 8. Jak proboha má makrela pyjovitý tvar?! Mě přijde zajímavé jak už ty pyje všude vidíte 😀

 9. Slečna, co dokáže správně definovat termín "feminismus". napsal:

  No, slečno Julčo, vy jste mi ale dobrej džouk! Feminismus je o rovnoprávnosti mezi ženami a muži.
  Ale to je jedno, admin téhle to stejně ví – #parkyforever #nechcestotuuzukoncit #potechletechtovtipneuzneni

 10. To nejsou feministky (feminismus je úplně o něčem jiném) ale zapšklé,frigidní,staré pany,s půvabem seschlého lejna a IQ bublajícího bahna.

 11. Tento článek je naprostá změť žvástů. Viděly jste vy milé „feministky“ někdy kuřecí prso?.. Ať se dívám sebevíc, ženské prso v tom opravdu nevidím. Je to prostě kus svaloviny. Tímto mě napadá humorná poznámka. Pokud vám přijde vaše prso stejné jako drůbeží prso, chcete tím naznačit nějaký společný druh?.. Ale dost humoru. „Seriál o závadných a nebezpečných jídlech pro ženy“ .. Co je na drůbežích prsách závadného?.. Opravdu nevím, zda tento web píše někdo, kdo si z feministek dělá legraci, nebo jestli to upřímně píše nějaká bláznivá žena, protože napsat takovýto článek.. Takový člověk to pravděpodobně nemá v hlavě v pořádku.. Co tedy chcete jíst, aby to nemělo „nechutný, nebo urážlivý“ tvar?.. Docela by mě odpověď zajímala.

 12. Zdravím všechny fempošetilky, tak trošku mi uchází podstata tohoto vebu, protože neřeší vůbec nic jen POUKAZUJE na to že rajče je kulaté tudíž je to vyšlechtěná mužská koule a podobě. Chtěl bych požádat všechny adminky tohoto vebu, aby mi zdělili co očekávají od techto planých žvástů, které jsou naprosto o ničem. děkuji za pochopení a penis si nikam nebudu přivírat a pod. jak tady radíte… PS:chci plnohodnotnou odpověd nejen cosi co naráží na slovosled který jsem tady zvolil a tak dále …

 13. A vida, paní Julie. Víte že je padělání titulů trestné?

 14. Vedle článku se zobrazuje tematická reklama na robertky. Falusy útočí 😀

 15. Tohle jsem rozebírala v minulém článku. Ptala jsem se vás milých feministek na váš názor na můj způsob života. Docela mě zajímáte, abych se přiznla 😉

 16. Už to, že jste šermířka vypovídá o vašem vztahu k pyjatým tvarům. Zbytek není třeba komentovat.

 17. Soudružky, myslíte si že něco vyřešíte když mi dáte ban?

 18. Takže stránka není mrtvá, ale brzy budou její členky trpět hladem… Strašně mě zajímá co budete dělat po femirevoluci, když je pyjaté skoro vše.

 19. Takže stránka není mrtvá, ale brzy budou její členky trpět hladomorem… Strašně mě zajímá co budete dělat po femirevoluci s těmi pyjatými věcmi, když je pyjaté skoro vše.

 20. Milé feministky, můžu vás ujistit, že Prsa na svém těle mají i muži, jen jsou jiného tvaru. Proč by měla být prsa ekvivalentem, pro součást ženského těla, když je má i muž? Navíc, když přimhouříte obě oči, tak vám kuřecí prsíčku může připomínat více právě mužské prso, než to ženské (samozřejmě, že nepřipomíná ani jedno, ale když už je to nutné…).
  K těm párkům a klobáskám: Myslím, že spíše jde o to, jak to chutná ne? Když jsem začala číst tento článek, čekala jsem, že se zde bude rozebírat, že klobásky jsou nekvalitní maso, což mě upřímně zajímá mnohem víc, než to, jestli párek, okurka nebo ryba má tvar části mužského těla.
  PS: Nemůžu si pomoct, ale jíte třešně? Protože takové dvě třešínky na jedné stopce mají taky tvar jisté mužské části 😉

  S přáním pěkného dne, Šermířka Lucka, 21 let.

Comments are closed.