Erotické masáže pro ženy – nový rozměr vzrušujících pocitů

Erotické masáže pro ženy

Erotické masáže pro ženy jsou velmi často odsuzovány kvůli předsudkům veřejnosti, ale co všechno se skrývá v názvu? Spousta lidí se stydí o erotice mluvit, protože erotika obecně představuje společenské tabu, ale proč si odpírat vzrušení, které je pro lidi přirozené?

Co se všechno dozvíte

  • co si pod intimní masáží představit
  • co je podstatou
  • jak všechno probíhá, krok po kroku
  • jak si správně vybrat salón

Článek je určený pro všechny ženy, které touží po vzrušení, dotecích a chtějí si odpočnout od stereotypu a zažít erotický zážitek na úrovni.

Velké procento žen zažívá orgasmus jen zřídka kdy, a několik procent jej dokonce nezažilo nikdy v životě. Pro muže vzniklá situace může být ponižující, a proto se některé dámy naučily orgasmus předstírat. Podle studií dokonce 70 % českých žen občas orgasmus předstírá.

U ženského pohlaví bývá často problém, že nemají chuť na pohlavní styk se svým partnerem. Abyste zvýšili chuť k sexu, tak je dobré podle odborníků zařazovat do jídelníčku potraviny, které se nazývají afrodiziaka. Dokonce existuje seznam afrodiziak dle znamení v horoskopu.

sexuální vzrušení

Erotické masáže pro ženy – hlavní cíl

Každá dáma nejrůznějšího věku by měla vědět, jaké jsou její možnosti, a jaké služby může využít. Vždy se musíte dopředu domluvit se slečnou nebo s mužem, který vás bude masírovat, co se všechno využívá za praktiky, a také musíte dopředu znát celý průběh a meze, které se nemohou překročit.

Co je podstatou

Erotická masáž obecně je použití speciálních technik pro erotické účely. Hlavní rozdíl spočívá v cíli celého procesu.

Cílem je navodit opravdové sexuální vzrušení. Vzrušení se obvykle nenavozuje v oblečení nebo s ručníkem, který překrývá intimní oblasti, jak je tomu u běžných služeb, nýbrž tak, že je klient či klienta přirozeně nahá.

Důležité je zmínit fakt, že orgasmu se nedosáhne sexuálním stykem ani orálním uspokojením klienta. Používají se pouze smyslné doteky a speciální pomůcky k uspokojení.

Hlavní zájem se soustředí na oblast kolem slabin a všechny další intimní části těla a erotogenní zóny.

Průběh masáže krok po kroku

Pokud se odhodláte a objednáte si termín ve vámi vybraném salónu, tak je na čase přejít k samotnému programu.

Na začátku si promluvíte s druhou stranou, která vás bude mít v péči, vysvětlíte si všechny pojmy, řeknete si hranice a domluvíte se na signálech, abyste se cítili komfortně.

Samotný průběh

Vše obvykle začíná společnou sprchou. Je velice důležité pořádně se uvolnit a vložit důvěru v druhého člověka, který vás bude mít v péči, a připravit se na celý intimní program jak psychicky, tak i fyzicky.

Následně se odeberete do pokoje, kde je všechno připraveno pro intimní zážitky. Využívá se relaxační hudba, zapálené svíčky, vonné esence a další pomůcky, které mají zvýraznit váš prožitek. Samozřejmě i celá místnost je speciálně uzpůsobená.

Důraz se klade na komfort klienta, aby se uvolnil. Bez správného uvolnění by nikdo nedosáhl hlavního cíle.

Pak pomalu začne opravdové vzrušení. Během celého procesu je vámi vybraný partner nahý. Nahota dokonale doplní samotný intimní a vzrušující zážitek.

Pro samotný proces se používá emulze, nejrůznější olejíčky a gely nuru. Vše je podle druhu masáže, kterou si vy vyberete.

Při masáži se využívá k roztírání oleje a dalších emulzí celé tělo, nejen ruce. Takže samotný dotek tělo na tělo je velmi vzrušující a celý proces umocní.

Pomaličku je na řadě samotné ukončení – vyvrcholení z vaší strany. Pomalu, ale jistě budete dovedeni do cíle. Prožijete krásný orgasmus, který bude dosažen pouhými dotyky.

Vše probíhá od začátku diskrétně.

Jak si správně vybrat salón

Velmi podstatný je výběr samotného salónu, protože spousta podniků není diskrétních a mohou se lišit v nabízených službách, takže je dobré projít si všechny salóny v místě vašeho bydliště nebo v lokalitě, kde byste si chtěli užít a podívat se i na recenze od klientů a celkové hodnocení.

Místo, kam půjdete, si vybírejte opravdu pečlivě.

Dozvěděli jste se, co všechno očekávat od erotické masáže, jak probíhá, jak funguje a jak si vybrat ten správný salón.

Teď už nebudete mít ohledně erotických služeb předsudky a třeba se i vy stanete spokojenou klientkou, která si užila intimní zážitek, a budete jej moci doporučit svým známým.

Teď už se nemusíte obávat, že byste nevěděly, do čeho jdete, a pokud vás téma zaujalo a i vy byste to chtěla zažít, neváhejte podniknout kroky vedoucí k zážitku.

Co si o erotické masáži myslíte vy? Budete stále tvrdit, že je erotická masáž nemorální, nebo se možnosti otevřete a zkusíte si vše sami na vaši vlastní kůži zažít?

Sdílet článek