Ženy si musely připlatit za letenku

Opět nehorázná diskriminace žen. Tentokrát americké aerolinky chtěly po dvou pasažerkách zaplatit dvě letenky, protože se prý pasažérky nevejdou mezi opěrky na ruce. A já se ptám. Komu je co po tom?

Opěrka se dá zvednout a prostor se tak rozšíří a navíc v přepravním řádu se o opěrkách nic neříká. Nařízení aerolinek je silně protiženské a diskriminační! Situací v tomto světě jsme silně znepokojeny. Celou kauzu budeme sledovat a ženám případně nabídneme právní ochranu.

 

 

Objektivní zpravodajství přináší Reportérka Katka

 

{loadposition fb}

86 comments

 1. No a kdyz bude letadlo padat tak nebudou mit zachranou vestu a v letadle na operadlech moc mista neni (asi 25 cm , a tam se vy spekounky nena***ete ).

 2. paní Katko, představte si že letíte 8 hodin a vedle vás je tlustý muž. zabere tři sedadla ale co, opěrky se dají zvednout… jak by se vám líbilo být zahlcena 8 hodin jeho velikostí? asi tak bych si užíval já společnost zmíněných dvou pasažérek.

 3. [color=black][b]Další článek kde není zdroj pokud možno uveďte ho.[/b][/color]

 4. [quote=Libuše Kowarobias]Já například používám močítko, tudíž si připadám silně diskriminovaná. Také mám právo používat pisoár.[/quote]

  Však ti nikdo nebrání! 😀 :woohoo: :woohoo:

 5. Zdravim priste az se v letadle budete chtit vymocit tak staci otevrit ty velky dvere a vyjit ven

 6. „americké aerolinky chtěly po dvou pasažerkách zaplatit dvě letenky“

  No to snad ne! :0

 7. Ses ****… pracuju v letectví a není to proti ženám, ale proti komukoli obéznímu, aby neutiskoval toho, kdo sedí vedle něj. Nic víc, nic míň. Jeste jednou si vezmes naky aerolinky do huby tak te pujdu vlastnorucne srovnat se zemi. Doufam ze brzo chcipnes :woohoo: :woohoo: :pinch: :pinch: :pinch: [color=fuchsia][/color][size=x-large][/size]

 8. Hele to ze ste nastvany ze musely platit 2 letenky kdyz leteli 2 tak to je smutny ale to ze pisete jiny kraviny to je na psychiatra-muze vy feministicky **** :X

 9. Jste zaujaty *****!!! To nebyla diskriminace zen, ale kdyz nekdo zabira dve mista, tak at za ne taky zaplati.. nehlede na to, ze se to stalo i jednomu obeznimu muzi, ktery letel z USA do Kanady a taky musel zaplatit! to ale pocitam, ze jste vy ***** ***y rekly neco ve smyslu: „Dobre mu tak! At plati, kdyz je to chlap (v tom pripade ale diskriminujete vy) Tady se nejedna o diskriminaci pohlavi.. Jste hloupe *****.. mozna kdybyste se obcas oddaly sexu bez umyslu pocit dite, rozjasnila by se vam mysl.. je mi z vas spatne.. hledate chyby a problemy tam, kde vubec nejsou a neopravnene nekoho obvinujete z neceho, ceho jste samy plne…. fuuuj na vas!! 👿

 10. to není diskriminace když někdo zabírá 2 místa a je jedno jaký pohlaví tak si je logicky musí zaplatit a to platí jenom když je let obsazený a ubraly by místo platícímu jinak platí jenom jednu letenku a sedačky jsou dost široký i pro silnější lidi a jestli jim nestačí místo tak ať zhubnou

 11. Touto větou: „Nařízení aerolinek je silně protiženské a diskriminační!“ jste urazila všechny ženy na světě. V podstatě jste řekla že ženy jsou jen tlustý prasata. Ale jde spíš o to, že když je někdo tlustý prase, tak má nejen peníze na to aby se přežíral ale má i peníze na „double-size“ příplatek. Jistě, štítná žláza, bla bla. Kraviny.

 12. ty p.i.č.o, kdyz maj 200kg a nevejdou se na jedno sedadlo tak si musej priplatit asi za druhy nee?
  to je normalni politika aerolinek jinak by nevydelavaly protože tlustejch p.i.č jako vy je tu bohužel dost
  s pozdravem Gay[color=fuchsia][/color] Senfik

 13. Neobjektivní zpravodajství přináší Reportér Zdeněk
  :woohoo: :woohoo:

 14. a to že se toto dennodenně stává mužům to je podle vás zcela normální?? jestli ano tak je to „obrácená“ diskriminace a měli byste se jít všechny vyšetřit!!! :angry: :angry:

 15. a kdo ti brani?? 😀 kup si domu pisoár a klidně se vychči z podoby 😀

 16. tak by se nestalo nic 😀 protože to sou feministky tak proč by se starali o pohodli ostatnich cejtujcích 😀

 17. tlustoprdi,když se nevejdou na jedno sedadlo maj prostě smůlu,zabírají sedadlo pro jiného normálního člověka.Dobře jím tak,jen ať platí,velryby.

 18. Veď práve že bola hriešna tak ju femky berú ako slúžku ja ju naopak uznávam 😉

 19. Nebyla služka spíš Eva? Litith si dokázala prosadit svoje, takže bývá (Nevím o náboženství, ve kterém by byla žena na stejné úrovni jako muž.) často zapomenuta. A navíc kvůli tomu byla „hříšná“.

 20. :huh: Ale Lilith bola „Slúžka“ 😀

  (Fem.) Slúžka = normálna žena

 21. A co kdyby byly přečnívající části odstraněny ve článku zmiňovaným dámám?

 22. Kdyby ty k.r.a.v.y min zraly v McdDonaldsu, takby nemusely priplacet. Femky stydte se, pisete takove kr…avi…ny.
  Takove koule nemaji litat do te do pokud neshubnou. Pamatuji jak sem letetl s takovou beckou, tak sem laskave pozadal aby mi dali nove misto. presadily me ale ta tlusta k…rav,,,a mela priplatit za moje misto.
  Do opravdy ste strasne zhorsily(pisu tvrde protoze ste feministky) uz je videt, ze ty clanky pisou typci ktery delaji s….ran…..du z feministek.

 23. To víš, že jo, a léčbu na psychiatrii těch chudáků chlapů, cos jim vlezla na hajzly a viděli tě tam chcát přes trychtýř, budeme platit my z daní.

 24. [quote=Libuše Kowarobias]Nikoliv, dotyčnému muži by byly odstraněny ty části těla, které by přečnívaly ze zaplaceného prostoru jeho sedačky.[/quote]

  Ano, příklad rovnoprávnosti dle šarlatánky s vymyšleným titulem. Mimochodem, při uplatnění tohoto pravidla na tebe, by z tebe zbylo sotva torzo. 😛

  Dr. LOBO CSc

 25. A jak? Do letadla nesmíte vzít žádnou střelnou, ani sečnou zbraň, tudíž ani skalpel. Také nesmíte nést více než 300ml tekutin (žádná desinfekce) a v neposlední řadě by to v Libušinym případě byla právě libuše, která by přečnívala. 🙂 Takže by se špeky okrájely z Libuše 😀 Místo skalpelu by v Libušinym případě stačili plastové nože sloužící ke konzumaci palubního občerstvení (samozřejmě by se pak s nima nejedlo). Libu, jak tak teď píšu, začíná se mi líbit ten tvuj system 😀

 26. Milá paní, slečno pisatelko tohoto článku nebo co jste vbc zač..Studuji leteckou školu a tudíž vím a to tu školu ani nemusím studovat, abych to věděl..že letadlu se před vzletem provádí centráž..tzn vyvážení letadla, tak aby bylo vůbec schopné vzletět..tkže když si taková řekněme 150-200 kilová osoba jakéhokoliv pohlaví posadí na jednu sedačku a technici počítaná z průměrnou váhou okolo 80 kil, tak se jim ta centráž trošičku rozhodí nemyslíte? A to ještě když ty osoby sedí vedle sebe dvě..to je panečku spotřeba paliva..a to nepohodlí ostatní cestujících..já osobně bych takové vyžrané p*asata nebral do letadla vbc..z pozdravem jogurt

 27. Já například používám močítko, tudíž si připadám silně diskriminovaná. Také mám právo používat pisoár.

 28. Nikoliv, dotyčnému muži by byly odstraněny ty části těla, které by přečnívaly ze zaplaceného prostoru jeho sedačky.

 29. Hej a z adamových zvratkov vznilky feministky…. :X

 30. Ty ženy se nevejdou na nabízené místo k sezení a proto si musí koupit dvě místenky.
  Širší sedačky v letadlech by to vyřešili, ale poté by všichni platili více. Bylo by spravedlivé, kdyby si hubený člověk musel zaplatit drahou místenku na sedačku, kterou nevyužije?

 31. Jaká je souvislost s článkem?
  Mimochodem proč vídám občas fronty žen na WC s „diskriminačními“ cenami? B) Zejména v centru Prahy, kde není moc velký problém dojít si „za roh“ na WC s jinou cenou?

 32. Zajímalo by mě, co by zdejší femky říkaly, kdyby si žena chtěla koupit letenku, ale kvůli mužovi který sedí na dvou místech by na ně nezbylo místo… To už by ho vyhazovali z letadla…

 33. to máte pravdu jsou jako všichni ostatní, ale za váhu na víc nemůžou utiskovat ostatní.

 34. diskriminace vyzáblých, štíhlých až plnoštíhlých!!!!

 35. nebo letět první třídou, tam jsou sedačky dostatečně velké:-D

 36. Podle křesťanské bible stvořil Adama, pak Lilith která ale byla špatná tak pak druhou ženu Evu, která díky svojí hlouposti je oba vyhala z ráje. Tak je dáno jen si každý vykládá slova ke své potřebě.

 37. těhotné ženy od 5 měsíce nesmějí létat ze zdravotnich a bezpečnostních důvodů. Pokud žena má problémi tak ani dříve. A těhotná ženská se do sedačky narozdíl od prasnice vejde. A to že je v jiném stavu je jen její chyba, kdo chce souložit musí s tím počítat… buď plánováně nebo neplánovaná chybou špatné ochrany!!!!

 38. když je někdo tlustej jako prase tak si musí koupit dvě sedačky když se do jedné nevejde. Proč by měl platit za jednu a sedět na dvouch. Ostatně je to logické. a co teprve chudáci spolucestující.

 39. A to si predstav keď si niekto s takej korbulentnej riti prdne tak je celé lietadelo hotové… 😀

 40. Těhotní ženy 2 letenky neplatí, protože dítě maji na přední části těla a ne na bocích, takže nezaberou víc místa. Těhotná žena platí 1 letenku. 2 Platí jenom tlustý lidi, co se na 1 nevejdou.

 41. Měly by ste si na svou pr*del radši nalepit poštovní známku, úhledně se zabalit do přepravky, zaplatit taxu za přepravu domácího zvířete (to máte dokonce levnější než za člověka) a nechat se někým poslat. Jestli nemáte peníze na letenky tak ste chudý a jezděte autobusem/trajektem! A mimochodem, tím, že budete na necyklopedii maskovat to, že tam někdo napíše opravdový rozhovor vám nepomůže. Mám z toho screen. A ctrl+C a V a je to tam zas 🙂

 42. Jo? Pokud vim tak z obou partnerů je to většinou žena, která řekne, že chce dítě tak ať si to taky kouká odnosit. A prachy na letenku jí stejně zaplatí chlap takže o co tu sakra de!? Chlap letenku nezaplatí jen bl*bejm femkam, protože ty si nenarazej chlapa, ani kdyby chtěly.

 43. Nemám rád, když vedle mě sedí kdokoli tlustý, kdo se nevejde na svoji sedačku, a tudíž mě utiskuje.
  A mimochodem, zkuste si spočítat závislost nákladů na kilometr letadla na hmotnosti pasažerů.

 44. Pokud je žena těhotná, měla by platit jen dětský lístek. Dítě by v tomhle věku přece bez matky nemohlo samo jet, takže matka je pro něj nezbytnost. A vůbec, těhotenství je vina muže, který často ani nikam nejede!

 45. ***ost jako vždy. Toto pravidlo v aerolinkách platí už dlouho a dlouho. Kdo je prostě tlustej nevejde se na jedno místo, musí si zaplatit 2. Kdy žej někdo tak tlustej že sedí na 2 místech najednou, proč by měl platit jeno za 1?????
  A to pratí pro ženy i pro muže, takže ot tu nemá co dělat.

 46. Eh, četla ste bibli z leva do prava nebo naopak!?
  Podle mě Adam musel obětovat kromě jiných orgánů i kus střeva, aby mohly vzniknout feministky 🙂
  Ještě lepší teorie, s kterou určitě budete souhlasit je ta, že bůh vykastroval adama a z těch koulí udělal ženu. xDDDD Ale stejně nejvíc věřím Darvinovi 😀

 47. [quote=marcela]Ale chlap by mel zas platit na zachode stejne jako zena[/quote]

  Proč by měl chlap platit na záchodě stejně? Platíte víc, protože Vy potřebujtete ještě toaleťák, borec se vyčurá a jde… A navíc při spláchnutí pisoáru se spotřebuje mnohem míň vody, než při splachování regulérního záchodu. To popřít nemůžete. V tomto prostě nehraje roli pohlaví… 😀 Kdyby se na tuto stránku psaly jen skutečné problémy týkající se diskriminace žen, tak tu je prázdno… 😀

 48. [quote=Anonymní][/quote]
  Protože Vy potřebujtete ještě toaleťák, borec se vyčurá a jde… 😀 A navíc při spláchnutí pisoáru se spotřebuje mnohem míň vody, než při splachování regulérního záchodu.

 49. A jak by se líbilo Vám, kdyby na Vás z vedlejšího sedadla přetíkala nějaká vyžraná bečka?

 50. Máte to v té svojí hloupoučké, blonďaté hlavičce trošku popletené. První byl Adam a až pak Eva, to že jste si v potištěném toaletním papíru od Bohuše přečetla opak je věc druhá. Nehledě na fakt že to o Adamovi a Evě je jenom pověst.

 51. kde si to mohu přečíst? o tom příběhu že první byla žena a pak muž?

 52. No ale o tom mluví ta vaše svatá bibla. V normální bibli je první stvořen Adam a až poté z Adamova žebra je stvořená Eva. Takže se jdi bodnout.

 53. Ok, ak mi tento text cely prejde, tak to bude fajn, skuska ******y: ***

 54. Asi nie 😛 ak si chcem na vecku kvoknut, zaplatim rovnako ako vy! 😛 A preco by som mal za to, ze stojim, platit rovnako ako ked sedim? Leby to povedali femipi

 55. To vy jdete. Holky tady byly prvni. Treba Eva a az pak prisel jeji Adam

 56. Marcela! Hej, Marcela, Marcela, Marcelka, hej Marcelka.
  Marcelka, citas toto?
  Marcela?
  Marcela?
  Marcelka?
  Marcela?
  Marcelka?
  Marcela?
  Marcelka?
  Marcelka?
  Marcela?
  Marcelka?
  Marcelka?
  Marcela?

 57. když se ti to nelíbí tak choď chcát ke stromu jako my. 🙂 A teď mi řekni, kde je na záchodech diskriminace 😀

 58. Ale chlap by mel zas platit na zachode stejne jako zena

 59. Kdo má moc tlustou prdel, že se nevejde na jedno sedadlo, si musí platit dvě bez ohledu na pohlaví.

 60. Keď pre nejaké podobné teleso musia volať sanitku a teba vybúrať stenu a žeriavom ju naložiť do sanitky tak sa divíte že niekto si musí priplatiť miesto na više?

 61. Za naši třídu, která studuje civilní letectví, vám vzkazujeme, že o přepravním řádu víte ho*vno, protože to v něm je naprosto jasně napsané. Pokud se pasažér nevejde do sedačky, musí si zaplatit druhé místo, takzvané extra seat… Kdyby to byl muž, tak by taky platil (stejnou částku, nebojte se, krá*vy).

 62. [u][i][b][size=x-large][color=red]Když jste znepokojeny situací v tomto světě, si táhněte do jiného, **** ;)[/color][/size][/b][/i][/u]

 63. „Myslete globálně, jednejte lokálně“

  To není váše starost co mají v USA za problém, tam jede tvrdý kapitalismus a korporacím a aerolinkám jsou šumafuk ženská nebo mužská práva.

  Věřím že to není diskriminace žen ale vyloženě diskriminace obézních lidí, jelikož kdyby to byly muži tak by také zaplatily navíc.

  Jako vždy musím dodat:
  ,,Don’t know if stupid or trolling“ :huh:

 64. To, že má někdo 150kg ještě neznamená, že je to americký prase s palicí vymytou přepáleným olejem a držkou plnou hamburgrů. Težká obezita je ve většině případů (v našich zeměpisných šířkách) způsobena onemocněním štítné žlázy. To jen američtí ovčané se k těm dvoum metrákům prožerou.

  Ale co se týče těch sedaček, pokud obsadí dvě, je samozřejmost, že i dvě zaplatí. Mě by vlastně ani nenapadlo, že pokud někdo zabere dvě, zaplatí jenom jednu.

 65. To není diskriminace žen, ale diskriminace nechutně a morbidně obézních. Jak byste se vy, feministky cítily, kdyby přes vaše dsedadlo sedělo nějaký zpocený sumoprase? 😀

 66. Pokud svoji prdel nedokážete složit na jednu sedačku tak si holt musíte zaplatit dvě…Nevím co je to za diskriminaci…Platíš tolik míst kolik obsadíš…

 67. Víte o tom, že v letectví stojí jeden přepravenej kilogram více než 2000 korun (***visní náklady, palivo, pojezd…)? A kde mají asi aerolinky vzít peníze na přepravu? Víte kolik váhy se ušetřilo vývojem lehkých plastů a jejich použitím v letadlech? Řádově asi 50 kg. Když tam přijde člověk, kterej má nad 150kg, měl by platit konstruktérům za to, že marní jejich práci 😀 Já mam třeba 100kg, ale v letadlech mi to nikdy problémy nedělalo a dvě letenky jsem OPRAVDU nikdy neplatil. 🙂 a nejen já 😀

 68. Jasný, vaše tlustý pr*dele by měly být zavřený s kuframa. A pro mě je zas diskriminace, když mě nepustěj v montérkách a s acetylenem na zádech do autobusu… s tim se prostě naučte žít a nebo zhubněte!

 69. A navíc jim byly po letu vráceny peníze, které se vrací pokaždé pokud to letadlo není plné.

 70. No a když bude tato prostorově velmi výrazná žena sedět vedle mě na nějaké sedačce, tak bude zase ona utiskovat mě, takže si jsme kvit.

 71. Ty zeny jo, ale vy ne, Julco 😀
  Neviem, ci je diskriminacia to, ze clovek je vyzraty ze sa cez dvere nezmesti, ci to, ze v lietadle musime trpiet cloveka, ktory zabera dve sedadla a ma letenku na jedneho …

 72. Ale nekecej. Sám víš, že nás jenom utiskujete.

 73. [quote=Julie]Jedná se o diskriminaci. Ty ženy jsou jako každý jiný člověk.[/quote]
  Proč by se mělo jednat o diskriminaci? Je tlustá tak je tlustá, kdyby byla štíhlá tak nemá problém.. a kdyby to byl tlustý muž tak je to samé, na tom, že je žena vůbec nezáleží.

 74. To je sice možné, ale když se nevejdou na jedno sedadlo, mají si koupit dvě letenky, stejně by to bylo i kdyby dotyčná osoba byl muž.

 75. Jedná se o diskriminaci. Ty ženy jsou jako každý jiný člověk.

 76. U zavazadel se běžně platí za přepravený kilogram. U lidí bych zavedl to samé. Jakápak diskriminace? Leda diskriminiace provozovatelů aerolinek, když je někdo nutí přepravovat metrák za stejnou cenu jako 50kg. My štíhlí a krásní pak musíme platit víc, protože podnikatel to rozpočítá na všechny pasažéry, aby neměl kvůli těm slonicím ztrátu! 😯

Comments are closed.