Ženy jsou našim vlastnictvím

DOTAZ:

Příroda tomu chtěla, aby ženy byly našimi otrokyněmi … ony jsou naším vlastnictvím, ne my jejich. Patří nám, stejně jako stromy plodící ovoce patří sadaři. Co je to za šílenou myšlenku požadovat rovnoprávnost pro ženy. Ženy nejsou nic jiného, než stroje na výrobu dětí.

 

Srdečně a vážně, Anonym

 

 

ODPOVĚĎ:

 

Dobrý den. Promluvil typický, neuvědomělý, zaostalý a šovinistický muž. Více není potřeba dodávat.

 

JUDr. Julie

 

 

28 comments

 1. [quote=ogarka]Jestli ty jsi feministka, tak já jsem papežka. [/quote]

  ty si hlavně pěkně hnusná a smradlavá a zarostlá p.í.č.a 👿

 2. Jsem tedy taky asi jen kusem ovoce patřící sadaři,ale mě se to líbí. Není nad to,když se můj sadař zakousne do mě (zralého jablíčka) a jazykem olizuje moji šťávu,která mu vytéká koutkama z úst.Páni…a když se dostane k samotnému jádru(ovšem už ne jazykem) to je vám teprve paráda 🙂 Ráda mu patřím a ještě radši se odevzdávám jeho chlípnostem.Jen když na to pomyslím,stoupá mi tep a v lasturce mi pěkně cuká 🙂 To je bájo,když jeho rozpálený a hrdě vyhlížející žalud rozráží moje závojíčky a pěkně na tvrdo mi ho vrazí do úplně mokré mušličky.Ale nechci otěhotnět,to ne!!! Takže všechno jeho semeno do poslední kapky spapám,mňamka.Vyzkoušejte to paní Jůlie,věřte,že tomu taky přijdete na chuť a oni vás ty kraviny tady přejdou 👿

 3. nemôžem si pomôcť, ale som presvedčený, že túto stránku buď tvorí a je jej administrátorom 1)muž, ktorý má zmysel pre humor 2) muž, ktorý síce nemá zmysel pre humor, ale snaží sa systematicky zhadzovať tak feministky ako ženy samotné 3)žena, ktorá má zmysel pre humor a snaží sa vysmievať feministkám ALEBO, čo je asi dosť možné 4)úplne bláznivá ženská.

 4. P.S.E.U.D.O. se skrývá za hvězdičkami-docela zajímavé banové slovo.

 5. Nikdy jsem neměl ve zvyku podceňovat,opovrhovat nebo snad povyšovat se nad kohokoliv jiného.Nicméně tyto stránky jsou naprosto jasným „starterem“ pro takové chování…je naprosto jasné,že se zde snaží skupina „lidí“ (****** feministek) akorát provokovat a tvořit velmi trapné a ubohé senzace.Ale dobrá když budeme KONEČNĚ ctít zákon svobody projevu nemělo by se také zapomínat na ctění ÚSTAVNÍCH PRÁV,jako třeba lidská práva a jejich porušování na těchto stránkách a to,mimo jiné,interpretováním rad paní Julie.Třeba jako nabádání k týrání vlastních dětí zoufalých (a zřejmě nemyslících) matek,které se v těžké chvíli snaží hledat pomoc dokonce i u Vás.
  Jsem mužem se vzděláním zdravotnického směru a v oblasti klinické mediciny se pohybuji již několik let.Je to hloupé,ale jednou za delší čas se opravdu objeví pár extremních případů domácí šikany páchané vlastní matkou na svém dítěti,které se v drtivých případech velmi negativně odrážejí na psychickém zdraví jedince.Jako omluvu za ničení a týrání VLASTNÍ KRVE,uvádějí většinou vlastní víru (náboženství) a nebo naprosto kreténské nápady a domněnky feministického smýšlení.Paní Julie přímo a otevřeně radí velmi předpotopní a LÉKAŘSKY NEPŘÍPUSTNÉ rady a metodiky,které v mnoha případech mohou končit tragicky (ať už fyz. nebo psych. těžko zvrátitelný dopad).Já jen doufám,že je Juliino právnické vzdělání kvalitní a bude schopna čelit potenciálnímu právnímu útoku na její osobu ve věci úmyslného nabádání k újmě na zdraví nebo sebepoškozování,které tímto tempem na sebe nenechá dlouho čekat.

 6. tak chudaci policiste uz vidim jak se budou smat zavolej te je na me taky at zjisti jestli si nemastim zrovna 😀 bacha az pujdete pres prechod .. :confused:

 7. Víš, kdo se zesměšňuje nejvíc? Ty!!!

  Tvoji fotku by mohli američani používat při výsleších talibánu 😀

  Pro feministky: 3,14 (=číslo PÍ)

 8. AA ty čo porovnávaš Krajiny blízkeho východu z Českom či Slovenskom? No dobre slovensko je dosť blízko Iránu či Iráku čo sa týka mentality národa a tiež zákonov a ekonomickej situácie na slovensku majú ženy mnoho práv ale svojou mentalitov sa niektoré také ženy na slovensku svojou nepojebanosťou a zalamovaním rúk v kostole o tie práva pripravujú samé…

 9. Podle toho, co sem koukal by to nebylo poprví, co to dulina julina udělala a zadruhý, chudák houpací kůň. Julina je bl.bá jak daleko vidí. Není astronomka?

 10. Někde zaklepe poli.cie, jiný zaklepe bačkorama. To je holt život. :silly:

 11. Julie je maximálně zamindrákovaná stará panna s inteligencí houpacího koně.

 12. Dobry den, vase velebnosti a papezska svatosti. Nech hnije vas klitoris, amen!

 13. Jestli ty jsi feministka, tak já jsem papežka.

 14. Julie je vzdělaná žena a tohle nemá zapotřebí. Navíc muži se zesměšňují sami. Lybie, Sýrie, Irák, Afghanistán, vláda této země atd. Takže se hoď do klidu.

 15. Tak jo paní Julie, vubec bych se nedivila kdybyste tento anonym napsala vy jen abyste dokázala jaky sou muži prasata :).

 16. Libuše.

  Jsem taky feministka, ale když vidím tyto stránky, zvedá se mi žaludek. Feminismus je založen na boji o práva žen. To co vy tady předvádíte je něco tak nechutného, že se stydím, že se nazýváte feministkami. Mohla by jste mi prosím prokázat službu a přejmenovala tento web týráme děti.cz

  Děkuji

 17. [quote=Libuše Kowarobias]Drahý anonyme,
  věz, že tvůj mentální průjem nezůstane bez následků. Již brzy na tebe zaklepe pol[i][/i]icie.[/quote]

  Tak za prvé si přečtěte s čím souhlasíte při vstupu na tyto stranky: „Pokud s obsahem nesouhlasím, tak články nebudu brát vážně, zasměju se, poslušně odejdu a vyhledám pomoc psychologa.“ tzn. ze zde nemate co delat. Neprodlene vyhledejte pomoc psychologa. Vypada to s vami opravdu spatne, naschledanou.)) Za druhe, kazdy muze rict svuj vlastni nazor, zijeme v 21. stoleti, to ze jste asi ovlivnena komunismem z te spatne stranky neznamena, ze tu nema clovek pravo na svuj osobni nazor. Zavlojte si klidne KGB kdyz vam bude lepe xD Typicke… ******* a vyhrozovani.))) pokud se vam neco nelibi prectete si treba neco z Bible. Presneji Genesis… nasmeruji vas… Adam a Eva.) Pekne cteni .)

  Mějte se .)

 18. No tak ale tohle bylo taky dost hnusný… timhle si jim nahrál, i když je pravada, že si o to koledovali… Těmhle bláznům („feministkám“) se taky směku,ale sama si nepřipadam jako nčí majetek 😛

 19. 😀 A u vás zaklopú nájomný vrahovia 🙂
  S Pozdravom Maker of Eden Akuma

 20. Drahý anonyme,
  věz, že tvůj mentální průjem nezůstane bez následků. Již brzy na tebe zaklepe pol[i][/i]icie.

 21. po desetitisíce let byl mezi živočichy druhu Homo sapiens (a předchozích vývojových druhů) matriarchát, patriarchát je tu nějakých 3 až 5 tisíc let….. asi si za to můžete sami, že jste si svoje postavení neudrželi 😉

 22. Príroda určite tak nedala aby ženy nám slúžili len na plodenie deti ale rozhodne buď blahoslávená matka príroda že niesi tak dokonalá a omylom si vytvorila tieto feministky nám len tak pre s.randu… 😀 :woohoo:

 23. takže feministky začaly vypouštět kachny? zajímavé…

 24. Nahraný, vzdej to Julie 🙂 Přinejmenšim osoby bez vzdělání, jako jsou feministky, jsou našim majetkem, protože bez naší blahosklonosti by se ani neuživily, narozdíl od normálních žen.

Comments are closed.