Žena týrala svou dceru

DOTAZ:

Dobrý den!
Paní Jůlie chci se vás zeptat jaký máte názor na ženy, které tyrají své děti(nedávno se zjistilo, že žena týrala svou dceru a pak ještě starší kauza kdy žena týrala své dva syny) ani v jednom případě nezasáhl a ani se nepodíle na těchto otřesnostech muž, ženy byli rozvedené, což znamená, že odešli od svých manželů. A toto jste ženám už v několika případech radila. Ale nechápu tedy proč matka svou dceru bila topila a palila cegaretami . A pak ještě co si myslíte o ženě, která týrala v bytě 38 psů. Muj dojem je, že se říká, pes nejlepší přítel člověka a to platí jak pro ženy tak i pro muže. Proto nevím z jakého důvodu házítě vše na muže, když na ruzných nezákoných aktivitách maji podíl a teké je konají i ženy. Díky za odpověď

ODPOVĚĎ:

Dobrý den. Jediné co vám k tomu mohu říci je to, že jste podlehl dezinformaci. Nic z toho co popisujete se neděje. Nevidím jediný důvod, proč by někdo měl týrat jakýkoli počet psů. Pes (ten pes) je zvíře zákeřné a s takovým páničkem by si jedna dvě poradil. Co by z toho prosím vás měl? Vsadím se, že ve vašem příběhu tam po tom všem naběhli policisté muži a sjednali nápravu. Snad té pohádce nevěříte? Úkolem je zhoršit vnímání žen ve společnosti.

Julie

42 comments

 1. ty P Í Č O vymaštěna kde na to chodíš ty ***** zajebana proc se radsi nezabijes udelas tím velkou službu celemu svetu ty čupko jak si asi myslíš že jsi prisla na svět donesl te čáp? to by musel být dobrá mrdkA rekl bych ze tvuj otec byl retard a tvoje matka sjeta cupka a potom co ses jim narodila si byla peknej hajzl proto te otec jebal kazdou volnou chvili nic jinciho si nezasloužiš ty ***** zajebana kulku ti dohlavy mrdko vymaštěná potkat te tak te dobiju jak reseto cupko končím 😛 a jdu sexovat abych te nasral cupko

 2. Skôr si myslím že odpoveďov Júlia podsúva nám dezinformacie aby krila svoje prívrženkyne ktore údajne boli v tých správach ako tyranky… :side:

 3. Tomu říkám odpověď za všechny fosilie! >:-D Pes je zákeřné zvíře a fena roztomilé zviřátko. O problematice týraných dětí ani slůvko. Pokud nepočítáme to, že se to neděje. Ženy přece děti nikdy netýrají! A už vůbec ne v Kuřimi! Buďto jůlinka neumí pořádně číst, nebo na to odpověďět neumí! Ale myslím si, že až si otázku přečte vícekrát a zjistí oč se v ní jedná, bude odpověď znít, že ty ženy byly zhypnotizovány muži, kteří je k týrání donutili.

 4. Přece se služkami jednáte skoro stejně jako s muži tak to musela týrat určitě nějaká služka ne??:-D Proč to nesvést na služku??PRosím vás co si budem povídat.Ženský jsou některý taky pěkný sv*ně.
  Prostě byli jednou jedni lidé-muži,ženy a měli spolu děti a každé bylo jiné.Jeden takovej druhej makovej.JEden zažil špatné a druhý zase dobré a tím se jejich chování lišilo.Výchovou,společností ,genetikou ,zkušenostmi.Prostě neházejme nikoho do jednoho pytle.ZAzvonil zvonec a vyprávění konec.Tak to chodí a tak to je.Kdo nepochopil tak to znamená ,že všichni muži nejsou stejni.Jsou zlý,násilníci,ale také hodní a milý.Prostě kus od kusu.Pochopili???:-D s pozdravem skvělá hodná holka – ve vašem překladu služka

 5. ROFL, ze všeho co se stalo viníte muže a jak něco udělá žena je to výmysl… příjde mi to jako ****, ale když se pořádně podívám co píšete, zjistím že to myslíte vážně a v tom případě vás velice lituji, a ještě víc vaši rodinu.

 6. [quote=Anonymní]cože?? to jako myslíš, že všechny zprávy v televizi jsou lži?? jako sorry, ale tohle už přeháníš!!! to je vidět, že tu kecáš hovadiny, jako zamysli se nad sebou!!![/quote]

 7. [quote=Anti-Julie]to já jsme kdysi taky nic špatného neudělal.Jen jsem jim slušně ukazoval že ty jejich názory jsou nesmyslné a že ty jejich rádoby "argumenty" jsou nepravdivé.
  A zanedlouho jsem dostal BAN…ještě že existují proxi ***vry:)

  [/quote]

  Zase ty sprostý s.e.rvery!!! 😀

 8. [quote=Nela]No začínám mít pocit, že některým …jak to nazvat… stroj(í)ům hromadného níčení s vaginálním otvorem jako spouštěčem museli /všimněte si měkkého i/ v dětství uzamknout mozek pásem cudnosti – teď nemluvím o generálmajorce Julii, ale o těch několika málo hormonálními pokusy znetvořených stroj(ů)ích, které opravdu tenhle boj za zotročení mužů berou vážně – připomíná mi to trochu díla Isaaca Asimova, (tedy, omlouvám se Izáčky Asimové, ženy, která se musela vydávat za muže, aby jí šovinistická veřejnost brala vážně)

  A k "slečně" Jůlii, jsem si absolutně jistá, že je to velice inteligentní muž, který si našel velmi zajímavou zábavu – hrát si na přihlouplou militantní feministku, která demagogicky překresluje vše, co se jakkoliv neslučuje s pofidérními, do nebe volajícími nesmysly. Ani bych se nedivila, kdyby to vymýšlel během orálního sexu.

  Takže, pane X – budeme vám říkat třeba Josef, mockrát děkuji za vaše stránky, máloco mě dokáže tak zlepšit den a pobavit, jako tahle demagogie. A dále bych vám chtěla poděkovat za inspiraci – rozhodla jsem se založit skupinu ❗ "Militantní odpor vůči všem, kteří mají větší uši než 5 cm", ❗ ti si totiž, stejně jako muži (kromě Vás samozřejmě) zaslouží vyhladit!

  Tudíž, vytrvejte, milý pane, a modlete se, ať nepotkáte nějakou feministku, umějí být zákeřné.

  S díky a srdečným pozdravem, Vaše fanynka 🙂 [/quote]

  Že jo? To říkám taky!!! :kiss:

 9. Jéé, já myslela, že napíše, že tyto ženy jsou zmanipulovány muži a že jednaly pod vlivem mužů a pak taky, že rozvedené ženy jsou chudinky, kterým muž velmi ublížil.. ony jsou totiž svaté a dokonalé..
  A co říci k psům? Já si to musela přečíst znova, protože když jsem viděla v závorce TEN pes, tak mě napadlo, že tam někde měl pán chybu v gramatice.. 😀 Ale ono jde o to, že všech 38 psů mělo být mužských? Ach jo.. Ti ha.j.z.l.ové!!

  Co s tím Julie uděláte? Useknete ho i mravenci?? To se namakáte!

  Jana

 10. I moje 12-tiletá sestra by podala lepší odpověď než tuhle Julie.
  Záměrně se vyhnula otázce o týrání dcery a přešla na psy, kde se jí hodilo, že je \“ten pes\“.
  Geee, Jashine, ty to vidíš, že jo? :silly:

 11. Tak tohle už není ani k smíchu. Reakce slečny Julie je opravdu tak mimo, že se nad tím chce člověku plakat. :huh: :S

 12. :woohoo: Nojo, všechny ženy jsou jen oběti strašlivých mužských … Vždy, všude a za všech okolností. Zajímala by mě vaše diagnóza:-), možná,že by kvůli vám psychiatři museli zavést nějakou novou :unsure: :huh:

 13. Umírám tu smíchy a rada bych paní Julii viděla a pěkně se jí vysmála. Tohle snad není ani možné. Moc by mě zajímalo čím ta ženská přemýšlí, ale v hlavě to určitě v pořádku mít nebude.

 14. tiez si myslim a je to navyse velmi v.t.i.p.n.e.. musim to vybodkovat lebo TO slovo je tu zakazane 😀

 15. Myslím, že i kdyby mi bylo 8, tak jsem na tom pořád líp než slečna Julie. Takový věci se dějou bez ohledu na pohlaví. Bůh ví, jestli ta ženská co týrala dva syny nebyla feministka….

 16. No začínám mít pocit, že některým …jak to nazvat… stroj(í)ům hromadného níčení s vaginálním otvorem jako spouštěčem museli /všimněte si měkkého i/ v dětství uzamknout mozek pásem cudnosti – teď nemluvím o generálmajorce Julii, ale o těch několika málo hormonálními pokusy znetvořených stroj(ů)ích, které opravdu tenhle boj za zotročení mužů berou vážně – připomíná mi to trochu díla Isaaca Asimova, (tedy, omlouvám se Izáčky Asimové, ženy, která se musela vydávat za muže, aby jí šovinistická veřejnost brala vážně)

  A k \“slečně\“ Jůlii, jsem si absolutně jistá, že je to velice inteligentní muž, který si našel velmi zajímavou zábavu – hrát si na přihlouplou militantní feministku, která demagogicky překresluje vše, co se jakkoliv neslučuje s pofidérními, do nebe volajícími nesmysly. Ani bych se nedivila, kdyby to vymýšlel během orálního sexu.

  Takže, pane X – budeme vám říkat třeba Josef, mockrát děkuji za vaše stránky, máloco mě dokáže tak zlepšit den a pobavit, jako tahle demagogie. A dále bych vám chtěla poděkovat za inspiraci – rozhodla jsem se založit skupinu ❗ \“Militantní odpor vůči všem, kteří mají větší uši než 5 cm\“, ❗ ti si totiž, stejně jako muži (kromě Vás samozřejmě) zaslouží vyhladit!

  Tudíž, vytrvejte, milý pane, a modlete se, ať nepotkáte nějakou feministku, umějí být zákeřné.

  S díky a srdečným pozdravem, Vaše fanynka 🙂

 17. Mrkněte [url]http://www.facebook.com/group.php?gid=330444695263#!/group.php?v=wall&gid=330444695263[/url]

 18. cože?? to jako myslíš, že všechny zprávy v televizi jsou lži?? jako sorry, ale tohle už přeháníš!!! to je vidět, že tu kecáš hovadiny, jako zamisli se nad sebou!!!

 19. Po důkladném prostudování článků uveřejněných na tomto portálu jsem dospěl k jasnému závěru. ANO! Julie! ANO! Konečně vidím tu správnou cestu! Tvé názory jsou lepší než mé! Tvé principy jsou vyšší než mé! Tvá pravda ta největší. Feministický nadčlověk náš vzor ! A proto všichni:\“ Heil JULIE !\“ 😉

 20. Hele, ty HNUSNA mala smradlava dezinformovana P***. Ty ses asi VAZNE DOST pozadu… Ze nemas rada chlapy protze ses hnusna stara a seschla tak te zadnej nechce to bych jeste pochopil. Ale ze tu rikas, ze zena neni schopna udelat JAKOUKOLIV spatnou vec tak to je VAZNE SILNY kafe… Nejdriv se zamysli co se vlastne deje, a co tady prohlasujes a pak si trba uvedomis jaky kraviny tu rikas. Tvuj Verny milujici cternar… :kiss:

 21. Paní Julie je sebestředná feministická ***** se sklony k homosexualitě a alkoholismu..:-D

 22. Jůlie, fakt si myslíš, že se nic takovýho neděje? To seš asi v informovanosti o dění v ČR a ve světě dost pozadu.

 23. Treba pochopiť jednu vec… …tento veb nieje myslený vážne !!!

 24. Tohle jsem za 3 vteřiny našel na internetu Žena týrala 3 roky svojí 9ti letou dceru a hrozí jí 8 let
  Očekávám odpověď "Můžou za to muži protože tam nalítly a narafičili to na ní."

  Ale stačí se podívat kousek níž a přečíst si to co k tomu napsala Michaela Kučerová z brněnské policie které se to taky nelíbí.

  Co mi na to řeknete??

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 25. Tohle jsem za 3 vteřiny našel na internetu Žena týrala 3 roky svojí 9ti letou dceru a hrozí jí 8 let
  Očekávám odpověď "Můžou za to muži protože tam nalítly a narafičili to na ní."

  Ale stačí se podívat kousek níž a přečíst si to co k tomu napsala Michaela Kučerová z brněnské policie které se to taky nelíbí.

  Co mi na to řeknete??[/quote]

  zase zenska z brna a este zistim ze studovala socialne studia jakta minula triznitelka teda pardon ubha feministka na ktoru to naraficil velky zly muz s penisom v ruke 👿

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 26. Tohle jsem za 3 vteřiny našel na internetu Žena týrala 3 roky svojí 9ti letou dceru a hrozí jí 8 let
  Očekávám odpověď "Můžou za to muži protože tam nalítly a narafičili to na ní."

  Ale stačí se podívat kousek níž a přečíst si to co k tomu napsala Michaela Kučerová z brněnské policie které se to taky nelíbí.

  Co mi na to řeknete??[/quote]

  zase zenska z brna a este zistim ze studovala socialne studia jakta minula triznitelka teda pardon ubha feministka na ktoru to naraficil velky zly muz s penisom v ruke

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 27. tak taketo rozsiahle dezinformacie ake tu julia podava som naposledy videl v dobe tvrdej totality…a to som vtedy kua ani nezil

  a aby julca ne****vala, ze nerozumie (sry za pripadne chyby)

  tak take rozsahle dezinformace jake tady julie podava jsem naposled videl v dobe tvrde totality…to to jsem tehdy ani nezil

  R.I.P

 28. B) Tento koment mal byt prvý a bol zmazaný 1-krát
  P.S. Neopováž sa to zmazať pavlína, aj tak ti to nepomôže 😛

 29. [color=black]Cha chá, tak nejasem jedinej, komu to tu furt mažoou, jako bych psal něco supertajnýho. Každej ví, že jste přinejmenšim tupý jak levá bota, tak nemá smysl to porád dokola promazávat… Radši na ty dotazy odpovězte… 😉 [/color]

 30. No ovce ktore su zakomplexovane a asi maju nedostatok sexu…dievcatra preboha-uvedomte sa

 31. julinko, nejaka moc chytra, ne? :huh: 😀 ..nejspis ste nemocna,a to neni k smichu ale az k breku..jeste ze vas takovych neni moc… doporucuji se zavcasu probrat, propleskat a hlavne si poradne zasukat 😛 jenze to vy ne …jinak, zvedla ste mi sebevedomi svyma argumentama:D a myslim ze i vsem primatum, potkanum, cvrckum…..ale tak hodne stesti, kdyz ste si zvolila takovou volbu :woohoo: 😛

 32. to já jsme kdysi taky nic špatného neudělal.Jen jsem jim slušně ukazoval že ty jejich názory jsou nesmyslné a že ty jejich rádoby \“argumenty\“ jsou nepravdivé.
  A zanedlouho jsem dostal BAN…ještě že existují proxi servry:)

 33. Nechápu proč se tu mažou příspěvky nic zlého jsem neprovedla, jen jste mě VY dopálila.

 34. Tim že jsi řekla, že pes je zvíře zákeřné, tak to jsi přehnala! To je větší urážka než, kdyby jsi řekla něco špatnýho o člověku. Ubožačko!!!

 35. [quote=Anti-Julie]tjn,
  kromě blbých řečí je mazání příspěvků jedna z věcí které jí vyloženě baví.[/quote]asi už pak nic jeného neumí :woohoo:

 36. tjn,
  kromě blbých řečí je mazání příspěvků jedna z věcí které jí vyloženě baví.

 37. Jo taky mi smazala… A zase opakuji, že je to smutné, když si někdo neumí přiznat pravdu a shazuje to na všechny v okolí, místo toho aby přiznal chybu. A klidně to napíšu ještě mnohokrát…

 38. aaaaaaaaaaaaaaa pavlínka umí mazat a mazat velká pochvala

Comments are closed.