Egypt – dovolenková destinace s vůní orientu

Před několika lety platil Egypt za luxusní destinaci s nabídkou špičkových hotelů a služeb. Dnes ale při výběru dovolené každého napadne, jak bezpečná daná lokalita je. I přes několik zásadních událostí se Egypt řadí mezi top destinace k odpočinku, šnorchlování i poznávání tamější kultury. Široký výběr hotelů, vyhlášených oblastí a nabídky k vodním sportům či poznávacím výletům najdete v okolí Marsa Alam i Hurghada. Dovolená v Egyptu je navíc cenově dostupná a dovoluje vám užít si sluneční paprsky i v období, kdy u nás vládne tuhá zima.

Podmořský svět vám učaruje

Poznávací zájezdy Egypt zahrnují kromě návštěv historicky významných míst také adrenalinové zážitky. Zdolejte pouštní duny, vydejte se prozkoumat podmořský svět a objevit život na korálových útesech či vylepšete svůj pobyt návštěvou tržnic s úchvatnou atmosférou. Malé obchůdky nabízející voňavé koření, čaje a oděvy doplňují čajovny s typickým posezením na zemi. Zamilujete se do vodních dýmek a překvapí vás noční život, který si obyvatelé užívají plnými doušky.

Nejžádanější hotelové komplexy se nachází v Hurghadě, kde najdou zázemí mladé páry i rodiny s dětmi. Marsa Alam slibuje krásné procházky po čistých a vždy upravených plážích, procházky po přístavních promenádách i nákupy doprovázené smlouváním. Prakticky všechny hotely jsou vybaveny nejmodernějším zařízením. Pochutnáte si na mezinárodní i místní kuchyni, sladkých dezertech a sladkých koktejlech. O zábavu se stará animační tým. Těšte se na dětské divadlo, cvičební lekce za východu slunce i večerní tancování s živou kapelou.

Dovolená Egypt = sázka na jistotu

Zájezdy do Egypta vás nikdy nezklamou, protože na vás vždy čeká průzračné moře a nadstandardní služby. Využijete-li přehledného srovnávače s dostupnými zájezdy na www.newtravel.cz, podle filtru si sami nastavíte, jaké vybavení a služby hotelu požadujete. Kromě toho můžete využít i výhodných příležitostí odletů na poslední chvíli. Přivítejte léto o pár měsíců dříve a užijte si luxusní dovolenou po celý rok tam, kde teploty neklesají pod dvacet stupňů ani v zimě.