Drzost vozíčkářů

Včera jsem byla s kamarádkou domluvená na kino. Málem jsem to ale nestihla, protože se mi na do cesty zamotal vozíčkář. Čekala jsem na červené, abych mohla jet doleva a abych to stihla, tak jsem hned jak přišla zelená přidala, abych nemusela dávat přednost těm co by jeli proti mně. Jenže už jsem byla skoro odbočená, když se na přechodu objevil chlap na vozíčku a ještě k tomu ho někdo tlačil.

Kdyby byl sám, tak bych možná zachovala klid, ale ruce vypadaly zdravě a on se ještě nechal tlačit. Navíc tak pomalu, že mi to nevyšlo a musela jsem zastavit. Fakt mě to vytočilo. Tak jsem vylezla a začala do něho žduchat, že mu pomůžu a on začal volat cedulka cedulka. Říkám si jaká cedulka a pak vidím, že mu z ruky vypadl papír od doktora. Stihla jsem si akorát přečíst začátek rodnýho čísla, na kterým bylo 99. Já jsem 80, tak jsem sí rychle odpočítala, že mu je 19 let a to mně naštvalo ještě víc. Nevadí mi, že je na vozíku, ale když už jsem mu ze svých daní koupila vozík, tak by nemusel být v tak nízkým věku tak línej a nechávat se tlačit. Tak jsem tu jeho cedulku zmačkala a hodila na začátek přechodu, aby si trošku posílil ruce. Ten co ho tlačil pro ni začal utíkat, jenže to už mě objíždělo auto a jak se zohnul, tak mu narazilo do boku. Jakoby nevěděl, že na přechodu se může chodit jenom jedním směrem. To už jsem, ale na nic nečekala, protože se blížila osmá a odjela do kina.

 

Radka

 

 

Sdílet článek

811 comments

 1. Akorát že ten článek je z roku 2011, hlupačko. Naučte se číst.

 2. [quote=Anonymní]jakých 19 let ❓ Mě tady teda vychazí úplně zakladní početní výkon že 2011(letošní rok)-1999(rok narození, pokud teda nemyslela 1899, a to myslim že na vozík by mel ve 112 letech nárok :D)= [color=red]12[/color]

  [/quote]
  Teď je rok 2013, ne 2011, hlupáku. To jsi dost pozadu.

 3. [quote=Julie]A důvod, že jinému přejete smrt?[/quote]
  Zdravím všechny feministické *****. Jsem muž a jsem na to hrdý… Každý kdo nepomůže invalidům si zaslouží zemřít… Vy jste ***** kterým leze panenská blána na mozek…. běžte si koupit mlíko a vymrdat se s nim. 🙂

 4. V lepším případě dostane za smrt darwinovu cenu 😀

 5. Na těhle stránkách se nestačím divit. Navíc pokud měl 99 tak mu asi těžko bylo 19..leda že je ten článek z budoucnosti 😀 musí to bejt vymyšlený, neni možný aby byl někdo taková tupá bezpáteřní svině

 6. Přál bych ti abys do rána zdechla a rakovina te chytla za vrsek i spodek , aby ti nigga udelal anal.

 7. Tak ty jsi dobrá p**a milá autorko! Odkdy si asi retardi sami tlačí vozíky když nemůžou pořádně ani pohnout rukou?
  Doufam, že se ti stane něco podobného a už nikdy nebudeš mít to štěstí, že se na nějaky film dostaneš!
  Normalně se za tebe stydím!

 8. Tak tohle je moc. Vy paní, která jste tohle tomu vozíčkáři provedla a napsala jste pěkná K.R.Á.V.A. tohle snad ani není možný, co vy děláte! A co to má společného s feminismem, že to sem píšete? To musíte všem dokazovat svou hloupost a debilitu? Jak byste se cítila vy, kdyby vám tohle někdo provedl a vy byste byla také na vozíku? Si snad myslíte, že když jste feministka, tak můžete všechno? No hlavně že jste stihla ten film, vy… ani nevim jakou nadávkou vás titulovat. Jste fakt třída, vy feministky, to vám teda povim.

 9. [color=purple][/color][size=large][/size] OMG TOHLE FAKT MUZE NAPSAT JENOM PSYCHICKY NARUSENEJ ČLOVEK JSTE NAK NA VOZYCKARE A NEMOHOUCI NEJAK UCHYLNY NE,HM JE VYDET ZE VASE RETARDACE NEZNÁ MEZÍ JESTLI JE SNAD TOHLE ******* TAK NEVIM NO I KDYBY TO BYL TAK BYCH SE TO STYDEL PSAT

 10. Fatk normální sobecká ***** jseš, snad se Ti alespoň v kině opravdu líbilo, chlebodárče. Ty chčeš snad ríct, že chlapi jsou sobci? Na vozíček s tebou, budeš ráda za každou pomoc!

 11. Já jen nechápu, kdo ženskejm udělil právo svobodně se pohybovat, natož řídit auto a takhle se nepěkně vyjadřovat. O šikaně mužské populace už vůbec nemluvim. Jediná činnost, kterou nebudou na obtíž společnosti, je ochrana rodinného krbu, tak hybaj!!

 12. zepry kdyby nebyl tak liny a nenechaval se tlacit :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Co kdyby jsi ty nebyla tak lina a nevozila si pr.del v aute? Mohla si do kina preci pesky.

 13. Jsem žena vozíčkáře a nechápu, jak někdo může být taková K..VA. Nic dobrého Vás nečeká a svůj osud jste si již vybrala.

 14. napsal jsem „…normální ****/****“ a **** byl vykřížkován???? WTF?

 15. Mám teda dost silný pocit, že tyhle stránky jsou jenom normální **** 🙂 Nejvíce se mi líbí většina ženských reakcí, které tyhle ******stránky taky odsuzují…. ale co, na pobavení v jinak nudném dni dobrý 😀

 16. tak ti usekneme nohy abys byla na vozíčku a viděla jaký to je. Tohle snad nemyslíš vážně??

 17. jakých 19 let ❓ Mě tady teda vychazí úplně zakladní početní výkon že 2011(letošní rok)-1999(rok narození, pokud teda nemyslela 1899, a to myslim že na vozík by mel ve 112 letech nárok :D)= [color=red]12[/color]

 18. Seš totrální p*č*
  Chůdák kluk na vozíčku, určitě si vytrpěl svoje a ty ho jak p*ča ještě napadáš.
  Sklidni se prosím tě. JDI SE LÉČIT

 19. nikomu by som nikdy nič take neprial, ale ty si výnimka! si totálna KRAVA!!!!!!!!

 20. Jste úplně vypatlaná? Má důvod proč má ten vozík, vy mu ho z daní neplatíte. Zkuste si jezdit na vozíku celý den, ruce vás budou bolet jak prase. Když zahýbáte doleva tak dáváte přednost všem, včetně chodců a nechápu kde jste vzala že se po přechodu chodí jenom jedním směrem. Co jste navíc čekala když jste mu zahodila zřejmě důležitý papír s osobními údaji? Že ho tam nechá? Buďtě tak hodná a jděte se nechat vyšetřit a by the way, NEŘIĎTE, NEBO NĚKOHO ZABIJETE VY K*Á*O

 21. Slečno
  VY JSTE FAKT UPLNĚ VYMATLANÁ !!! Nestačí že je tem chudák na vozíku 😀 Ale ještě je to podle vás zločinec !!!! Jste fakt úplná kráv* !!! Je mi z vás špatně vy špíno ,doufám že vás potká stejný osud abyste viděla jaké to je vy **** zasran* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 22. Dobrý večer, po přečtení tohoto článku se mi zvedl žaludek. Prosím vás slečno/ paní Radko jste normální, nebo trpíte nějakou mentální poruchou. Uvědomte si že za 1) podle zákona jste na přechodu dát přednost komukoliv i kdyby vám tam přešel 100x. 2) Co je vám do toho jestli se dotyčný kluk nechal tlačit. 3) Uvědomte si že jsou místa kam se vozíčkář nedostane bez pomoci. Pokud by jste byla alespoň trošku normální tak je necháte v klidu přejít silnici. Ale jak je vidět tak vy normální opravdu nejste. A doopravdy pokud jste mu ten papír od doktora vzala a hodila na druhou stranu silnice tak snad nejste ani člověk ale pouhá hyena. Nikomu nic nepřeji ale vám bych přála zkusit být alespoň týden odkázaná na něčí pomoc. Jak můžete o někom tvdit že je líný vy to opravdu v hlavě nemáte v pořádku. Nic proti ženám co uznávají feminismus nemám ale vy prostě nejste feministka ale blázen a to se na mě zlobte jak chcete, měla by jste se za sebe stydět.

 23. [quote=Nika]Jenze on i ten postizenej byl pekne lenosnej, kdyz se nechal tlacit, tak co mas co komu prat at neciti ruce kdyz i ti postizeni se nechavaji tlacit jako kralove?[/quote]

  Ty pí*čo zas*raná co ty víš o tom, jaký měl ten vozíčkář problémy?! Drž hubu a nemluv o něčem, o čem vůbec nic nevíš *****. „ruce vypadaly zdravě“ ona je, ***** nějakej doktor ?! co mají dělat se svalovou disfunkcí hmm?! Tobě bych přál zažít tuberkolózu **** ***á.

 24. Uz tomu rozumim, takze za zenske ridicske neschopnosti muzou ostatni ucastnici provozu a prevazne drzi chodci co jsou na zelenou 😀 Haters gonna hate 😀

 25. Ešte raz a naposledy femky(teda vy) nie ste ženy! :angry:

 26. Tak se konečne ti počtáři uklidnili. Zde se vážně dá jen těžko pracovat, když zde každej chlap hází ženám klacky pod nohy.

 27. Aha, tak on muze nekomu prat zlo a ja se nemuzu proti tomu ohradit? A duvod? Aha, on je chlap a ja zenska. Je mi z tebe ***e. Jdi a dej si pesti na oko. Udelas lip.

 28. Jenze on i ten postizenej byl pekne lenosnej, kdyz se nechal tlacit, tak co mas co komu prat at neciti ruce kdyz i ti postizeni se nechavaji tlacit jako kralove?

 29. Radko Ty by ses měla léčit. Zkusím Ti dát na den vozíček a budeš makat jak bulhar, večer nebudeš skoro cejtit ruce. Jsi asi ***á jak pumpa na saně, že sem napíšeš takovej článek. Být tím klukem tak bych Ti jednu vrazila, že by tě ani doma nepoznali. Ty asi nevíš co máš za dar, patříš mezi nejbohatší lidi na světě, máš co jest, pít A JSI ZDRAVÁ, tak prosím nenarušuj zdraví ostatních. Nebo Tě postavím na přehod a nechám do Tebe taky vrážet auta a vesele si pojedu do kina. Je mi o dost míň ale aspoň nemám v hlavě místo mozku z piva kostku.

 30. Promiň, ale jsi ubožačka. Mladý člověk na vozíku, to je neštěstí. Ale co je horší, je srážka s ***cem a ty ***á evidentně jsi!!

 31. Neviem čo vám toto pripomenulo, ale mne úplne drzého vodiča 😀 Každý normálny vodič by počkal tých zhruba asi 4,82 se*****, ktoré trvajú vozíku na prechod 6tich metrov.

  Ale teraz pozorujme čo sa stalo. Vodič vystúpil z auta, prišiel pomáhať tlačiť 😀 dokonca prečítal nejaký rok narodenia, odhodil ho a potom strašne rýchlo nastúpil do auta aby stihol kino.

  Dámy a páni, Hercule Poirote by túto ohodnotil ako – „Zaujímavá“ 😀

  Podľa mňa vymyslená 😀

 32. [quote=Nika]Co ty ses vubec za cloveka, ze nekomu prejes byt postizenej?[/quote]a co ty seš vůbec za ***u,co pokládá tak demetní otázky?

 33. Ty krávo, zkus si to ty bejt na vozíčku! A ještě tak mladej kluk.. Bych to přála tobě! Vy feministky jste bez urážky (vlastně s urážkou) ****! :X

 34. Tak ty seš dobrá *****!!! Je vidět ,že si v životě nepoznala, co je to být opravdu a těžce nemocný! Hamba ti! A ještě se s tim vystavuješ na net …bezcitnej netvore!!!

 35. Radšej choď ty, tvojmu ksichtu to neublíži a ešte ti s tým pomôžem 😉

 36. A co ty ses za cloveka, ze budes nekomu cizimu nicit oblicej kvuli brachovi? Jdi a dej si celem o zed.

 37. Tohle nedokážu pochopit. Jak může někdo napsat takovýhle článek a ještě ho zveřejnit na internet!! Tohle je ta největší lidská ubohost jaká snad může být. Takhle se chovat k lidem na vozíku, to je něco naprosto neslýchaného. A tohle všechno kvůli tomu, že jedete do kina???? Nevěřil bych že tohle někdy řeknu, ale z hloubi svého srdce vám přeju, abyste skončila na vozíku vy. Zcela vážně. Doufám, že si pak užijete spoustu zážitků s lidskými zrůdami, jako jste momentálně vy, Radko..

 38. Nejlepší web o (ne)toleranci. Zvláštní je, že zrovna zde se všichni menšin zastávají a na zpravodajských webech je to obráceně. Ale „být odbočen“ je hezký.

 39. to je jasný!chlap a ještě kripl to je dvakrát na ho.no!jinak přechody jsou zásadně jednosměrky :silly: stejně si někdo dělá prd.l ale jinak dobře ty.

 40. [size=x-large][/size][color=red][/color][b][/b][u][/u]TO JE ALE PIČÁ !

 41. Já vám dal dva trestné body a za chvilku jich budete mít aspoň deset.

 42. ten jak se zohl moc zodpovednej neni kdyz je na prechodu. Ja po nem vzdycky jdu hodne rychle aby nekoho nenapadlo do me stouchnout

 43. I přesto, že neznám nikoho na vozíčku, tak bych Vám tak namlátila na tu Vaši drzou a bezohlednou držku, že by Vás ani vlastní matka nepoznala. Jste ***á, drzá a nevychovaná. Měly by Vás zavřít do psychiatrické léčebny, neboť máte místo mozku jedno velký *****. Lituji lidi jako jste Vy.

 44. Tebe potkat, tak dostaneš facku, až se ti protočí kousavý dozadu 😉

 45. No tak jsme usoudila, že jste ***á až jste vzácná asi….mám bráchu na vozíku a zachovat se k němu někdo tak jako vy, asi bych vám rozmačkala úsměv.Co jste to za člověka proboha?

 46. Bože můj, díky vzdělání máš přehled v jistém oboru, možná toho víš víc. ALE neznamená to, že jsi lepší člověk. Špatný člověk může být stejně právník jako kopač…A někdo třeba nemá na vzdělání peníze, nebo ho to nebaví. Titul z tebe nedělá lepšího člověka.

  Ps: Studuji 🙂

 47. Doufám, že ti život ukáže ty krávo! (nerada mluvím sprostě, ale tohle nejde ) U toho jsem se ani nezasmála, tohle je přehnané! Ať už je to pravda nebo ne.

 48. Nebojte sa drahé femky, som s Vami. Ak raz budem psychiatrom (čo je dosť pravdepodobné), tak sa postarám o to, aby ste sa mohli v pokoji liečiť v nejakej kvalitnej liečebni.
  Tešte sa!

 49. Slecno chtěl bych Vás pozvat do kina na rande. Date mi na vas kontakt? facebook ci jiny kontakt. Rad bych Vas poznal. Zajimalo by me totiz jak muze bejt nekdo jako vy. At uz jste si v clanku vymyslela a nebo ne, staci, ze jste to napsala. PRoto bych Vas rad slapnul do usmevu, aby jste si mohla vyzkouset jizdu na koleckovem kresle osobne. Nevim zda vam to uz nekdo napsal, necet jsem vsechny clanky, ale todle prekracuje uplne vsechno. NAvic me zarazi jak tento clanek mohl byt zverejnen. ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

 50. hele, že tu píšete voloviny typu manžel mi krade vzduch, toještě chápu. dokonce se i zasměju. alet oto je trapné , ubohé i na vás,. mělibyste to smazat

 51. Nechápu, jak můžeš něco takového vypustit z tý tvý tlamy. Sama si válíš p**el v autě a když je někdo tak ochotný a veze vozíčkáře, tak ti to přijde absurdní…Sama by si nic takovýho neudělala! Ostatní články mě pobavily, ale tohle mě vážně naštalo…! :pinch:

 52. Necháp jak to někdo může vydržet. Doufám že na vás někdo podá trestné ********.

 53. [i]Včera jsem byla s kamarádkou domluvená na kino…[/i]Něco mi není jasné: jak můžeš mít kamarádku?

 54. Pane bože nechápu proč v psychiatrických léčebnách
  pouštějí duševně choré feministky na internet. 😀
  Ne vážně je to vážně svinstvo co vy děláte!!! Kéž by vás někdo žduchl na silnici a to obvykle nepřeji nikomu nic špatného. :angry:

 55. Za prvý: od roku 99 neuběhlo 19 let, nauč se počítat a za druhý: jseš větší sobec než jakejkoliv chlap kterýho znám…

 56. [color=fuchsia][/color][size=small][/size] Stydím se za to, že tu žijí s námi takový lidé, je mi to líto, je mi vás líto, kdyby vaší dceru potkal nějaký vážný úraz, a ta holčička by musela být na vozíčku, to by jste jí taky říkala ať jede po přechodu rychle jen aby nezdržovala nějaké namyšlené pipinky? já si myslím že ne, a když už by jste měla chlapečka, to ani neříkám, ten by vám byl vlastně úplně jedno. Styďte se!

 57. Jsem žena, jsem feministka, ale když čtu toto tak se stydím za své přesvědčení i za to že jsem žena jako ty. Tohle opravdu nepochopím. Maminka tě málo objímala? Je na tobě vidět že myslíš jen sama na sebe. Já se tedy přikláním ke všem co ti přejí to nejhorší.

  Přibila bych tě na kříž, strhala bych ti všechny nehty, poté usekala prsty na rukou, prsty na nohou bych ti rozdrtila. Pořezala na několika citlivých, ale né smrtelných, místech. Skalpovala bych ti hlavu, vyškrábala oči. Potom bych tě ztrhla z kříže, přeřízla ti achylovi šlachy a nechala bych tě jít domu. Až by ses doplazila do 50 metrů daleko tak bych na tebe vypustila rozzuřené a hladové dobrmany. Ke zbytku bych pustila necrofily, aby tě konečně zbavili panenství ty krávo!

 58. Tak co na ten článek říct , snad jen to že autorka je zasrané tupé hovado které by měli krumpáčem zprovodit ze světa … :angry:

 59. těmhle člámkům nevěřím že někdo píše vážně….toto nemůže být pravda 😀

 60. Nevíte kdy jsou návštěvní hodiny v psychiatrické léčebny s těma autorkama a pisatelkama bych se moc rád setkal. Pojedete někdo semnou? 😀

 61. boze tebe ti picura mali rozbit hubu a prsti polamat, za to co si napisala ti ****!!!ti panicka urcite si zmalovana ako nacelnik cikariou ti rura bodaj by si zbidla padla a nikda by si si nezasulozila!!!!!!!!

 62. [color=green][b]až na to že sis to celý vycucal/a z palce tak docela dobrej pokus :woohoo: :woohoo: 😉 [/b][/color]

 63. Odkdy je člověk narozenej ’99 devatenáctiletej týpek? 😀 dvanáctiletý děcko tak akorát.. 😆

 64. Pani Radka „ludia“ ako vy by sa nemali slobodne pohybovat… Takto by sa nezachoval ani ten najvacsi spinavec a bezohladny cinyk co mysli iba na seba ako ste sa zachovala vy! Prajem Vam az na tom voziku sama skoncite a stretnete hajzla ako ste vy sama ktory vas bude sikanovat na ulici ako ste to urobila vy! Inak zrejme nepochopite svoju ubohost… Inak sa mi ani nechce verit ze toto sa naozaj stalo, neverim ze existuju az taky spinavci na tomto svete ako je pani Radka…

 65. [quote=Nika]Fakt ses husa jestli nekomu prejes byt na voziku! [/quote]

  Vám to treba popriať aby ste si uvedomyli čo je to ZTP—

 66. Kdybych já byla na vozíku a byla bych těžce nemocná a nějaká pí*ča okolo mě jela a tohle udělala,tak bych jí normálně udala…Svi*ně jedny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 67. Rada pro Radku všechny ženy, které souhlasí s paní Radkou: Přetahněte si pysk přes hlavu a polkněte.

 68. [quote=Nika]Co se jako divis. Kdyz treba investujes do majetku tak ma co? Vyssi hodnotu. Kdyz jedinec investuje do vzdelani, tak ma co? Vyssi hodnotu. Ted jdi a dej si kolenem do brady.[/quote]

  slecno Niko,budte tak laskava a nechte si voperovat mozek. Udelate lepe

 69. Tak takovej článek by ani sebe***ější chlap nevymyslel 😀 😀 To je poklad všech pokladů 😀 Vás bych chtěl potkat 😀 Určitě by jste na počítání do 5 použila kalkulačku a dvě podobně chytrý kámošky 😀

 70. Na trhu práce jistě větší cenu mají. Co se týče jiných vlastností jako je celková inteligence a další, to již nemá univerzální vliv, ale celkově je procentuální IQ vyšší než beztitulních občanů 🙂

 71. Tak takhle dlouho jsem se nevytočila :// Milá Radko, z celého srdce Ti přeji, aby jsi jednou na tom vozíčku seděla ty !!!

 72. Co ty ses vubec za cloveka, ze nekomu prejes byt postizenej?

 73. Ty p.íčo jedna vymatlaná… jdi do p.rdele s takovýma kecma. Kéž by tě nabořilo auto a byla si na vozejku… Už si konečně z.aprcej ať se ti srovná aspon trocha šedý kůry mozkový co tam ještě máš!!!

 74. Přeju ti z celého srdce :))) ABY JSI UŽ CHCÍPLA TY S.K.U.R.V.E.N.Á. D.Ě.V.K.O !!!

 75. Vážená dámo….
  Říká vám něco například zkratka ZTP/P??? Předpokládám že ně. Takže to znamená – Zdravotně – Tělesně postižený a to /P znamená, že ten člověk pobírá příspěvek na to, aby měl průvodce – což je člověk, který postižené osobě pomáhá s běžnými úkony… A ráda bych se zeptala, jak jste usoudila, že chlapec měl ruce zdravé….. ‚Pokud má ruce hypotonické (snížený svalový tonus) tak si asi těžko sám potlačí vozík – a hopotonie není vidět vy stupidní ignorantko….

 76. Doufám, že vás přejede tatrovka s vozíky a ještě si na vás zacouvá

 77. Ja jej prajem to iste a navyše jej prajem aj to aby sme sa ja a ona lepšie spoznali kde to ju uvidím na vozíku aby som ju mohol zneho zhodiť a nakopať ju do zadku aby tá ***á simulantka vstávala a používala vlastné nohy…

 78. Tak autorce mohu říct, že upřímně přeji aby byla na vozíku, měla zlomené obě ruce, neměla nikoho, kdo by ji „vozil“ a aby během přejiždění přechodu narazila na řidičku podobného myšlení.

 79. Vy jste teda zodpovědná za zmatek na křižovatce? a podle článku jsem i pochopila, že za zranění (doufám že lehké) doprovodu vozíčkáře…měla byste si nechat vyšetřit hlavu, kvůli vám se stydím, že jsem žena…to, co jste popsala, je chování stupidního ignoranta.

 80. Radko, ty jsi fakt úplně ***á kravka, bezpáteřní hovádko. Tímto článkem jsi chtěla dát ostatním najevo svoji debilitu?…IQ houpacího koníka(teď jsem asi urazila i toho koníka) :dry:

 81. všechny, co tady píšou a jsou příznivkyně této stránky, jsou buď lesby, nebo nevypíchané chudinky, co jsou doma samy nad ušmudlanou skleničkou vína , se svým obřím komplexem!!!!! Jsem ráda že jsem dostala odkaz na tuhle super skupinku a mohla vám dámy říct co si myslím :oD muhahahahahaha Vyskočilová Martina :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 82. [quote=Anonymní]Ty kráso, tak to čumin co nějaké sle**** vyblejou!!! Sice mám sportovně upravené auto, ale NIKDY bych nenadával na tělesně postižené, ale většina žen jezdí hůř než většina tělesně postižených. Přeji krávám co nadávají na vozíčkáře, aby skončili jako oni F Vyskocil[/quote] Máte pravdu pane Vyskočile!!!!!!

 83. Ty kráso, tak to čumin co nějaké sle**** vyblejou!!! Sice mám sportovně upravené auto, ale NIKDY bych nenadával na tělesně postižené, ale většina žen jezdí hůř než většina tělesně postižených. Přeji krávám co nadávají na vozíčkáře, aby skončili jako oni F Vyskocil

 84. vy jste ubohé kravky, které neznají váhu života… moje máma byla do 28 let zdravá ženská…. potom se jí život otočil o 360 stupňů a skončila na vozíku…… normálně nejsem sprostá, drzá, a nestarám se o cizí lidi, ale tohle mě uráží!!!!!! Všem kteří tady píší proti vozíčkářů negativně, přeji, aby i jich se třeba jen na pár měsíců dotkla tahle problematika a jejich starosti!!!!! *****… víte o životě *****!!! Hlavně že si vyběhnete do druhého patra bez rozmyslu pro make-up a šatičky!!!! Jste hloupé husyčky…… no comment!!!!!!! Dál už fakt nemám slov….. Vyskočilová!!!

 85. jak ty krávo, můžeš o někom na vozíku říct, že je simulant ? něco tak ubohého sem v životě neviděl..kromě toho článku výše..

 86. Nepochopila jsem, proč mi vy******ovali slovo, pro které je synonymum slovo ,,anekdota“:D

 87. [quote=Naka Tlusta ****]4 zaporny hlasy? nepoznate ironii smejdi? vam to dojde az uvidite moje ostatni komenty[/quote]to vis todle je stranka pro dem.en.ty a femi******

 88. [quote=Reportérka Katka]Dneska jsem jednoho z nich viděla na bazéně, dokonce mu tam dali ty jejich rampy, aby se mohl sesunout dolů do vody a taky jezdil tam na vozíku a nikoho nezajímalo, že s tím předtím jezdil venku. To zdravého občana, by tam v botách nepustili! Navíc jsem ho zahlédla, tak si poťukával nohou, takže další simulant. [/quote]Tyyyyyy piiiiiico,lidi co meli obrnu se trochu hejbat muzou,nebo kdyz ti nekdo rozdrti autem kycli a koleno, tak taky nebudes chodit,ale tou nohou pohnes.Prosimte vyliz si piicu a di spatky do jeslicek.

 89. hele radko kdybych ten kdo ho tlačil byl ja tak bych ti zato tak zmaloval fasadu že by zmích daní taky kupoval někdo vozíček tobě

  nechápu jak může někdo jako to vyjí ve dne na ulici

 90. 100% ****. I kdyby jste paní Radko byla takové bezpáteřní hovado a tímhle stylem jednala, tak se tím určitě nebudete chlubit na veřejném webu.
  A příště než zase vyplodíte nějakou stupiditu, tak si vše pořádně spočítejte. Pokud vy jste „80“ a on byl „99“ ročník, tak dotyčnému nebylo 19 let, ale 19 let je rozdíl mezi vaším a jeho věkem, tzn. že na vozíčku nebyl „chlap“ jak píšete vy, ale „12ti leté dítě“, což by nemělo uniknout vašemu vytříbenému bystrozraku.
  Je vidět, že jste prudce inteligentní osoba, ale i tak bych vám doporučovala si zopáknout sčítání a odčítání do sta 🙂

 91. Tak jsem se sem zašla podívat, co že se to tu píše,když se o tom tak mluví a toto je snad zlý ****, už kvůli té paní či slečně. Buď je naprosto bezpáteřní nebo hloupá…

 92. Tak koukám, že se tu navíc ztrácejí slova, třeba to tak bylo i v titulním článku a vzešlo z toho toto:cheer:

 93. Tak jsem se sem zašla podívat co že se to tu píše,když se o tom tak mluví a toto je snad zý **** už kvůli té paní či slečně. Buď je naprosto bezpáteřního nebo naprosto hloupého člověka. :angry:

 94. Mílé femib1bky: nechcete mí dát vaší adresu trvalého bydliště, a nebo aspoň místa kde se nejčastěji pohybujete? Hned bych vás majzl tyčkou po hlavě,nejlépe tak abych porušil míchu. Bych tě chtěl vidět jak by se ti jezdilo na vozíku ty P1čo! Fakt Vyyyykuřřřřte mi! co tu melete za hlouposti 😯 bych tě chtěl vidět v tom tvém dokonalém světě ! už vidím jak bereš golovku do ruky a jdeš si přezut kola nebo vyměnit písty či cokoliv podobného! Kéžby tě to zavalilo! Njn staré a ***é! To se tak chováte jen proto že vám nikdo nedá ? 👿 👿

 95. jsem žena, feministka a hluboce se stydím. V případě, že by byla pravdivá jen polovina zde uveřejněných čláků, znamená to, že feministka v čr znamená : žena, hloupá, nenávistná, netolerantní. 🙁

 96. To seš ale totální vymaštěná ****.. s takovejch jako ty se mi zvedá kufr…

 97. [quote=marcela]Dostals jsi trestny bod[/quote]
  Tys jich dostala mnohem víc!

 98. hele mam kamarada je mu 17 a v 10 si prozil obrnou kterou tak tak prezil ty by ses ho dotkla a ja bych si te nasel a prostrelil bych ti berettou z blizka hlavu

 99. mam kamarada co mu je 17 v 10 letech prosel obrnu co taktak prezil hele ty by ses ho dotka ja bych sem si te nasel a beretou bych ti prostrelil hlavu z blizky

 100. 1. Ak nie je oddelena zelena pre odbocovanie vlavo a pokracovanie rovno, tak je viac ako pravdepodobne, ze chodci iduci pozdlz cesty so zelenou maju zelenu tiez, a maju ju skor ako auta, takze sa pokusit predbehnut auta v protismere je kravina, lebo vas zastavia chodci a to budete uprostred krizovatky, cim budete obmedzovat dopravu.

 101. Teoreticky vyšší hodnotu mají vzdělaní lidé na trhu práce, i když ne vždy. „Výjimka“ třeba Bc. Filosofie vs. maturant IT – jasně že člověk s IT najde lepší práci. Nezapomínejme však ani na lidi s praxí a lidi, kteří něco cenného umí i s malým formálním vzděláním.

 102. 1) V okamžiku rozsvícení zelené vyjíždíte doleva tak, že nedáte přednost protijedoucím – dobře, pokud jsou protijedoucí tak pomalí, že to stihnete bez toho, abyste je omezila, tak správně. Akorát si tím nejsem jistý.
  2) Na křižovatce vystupujete ze svého auta, necháte auto odstavené tak, že překáží. Opravdu by nebylo rychlejší začít na vozíčkáře troubit jakmile by odjel, tak projet?

 103. [b]Co to je?[/b]
  -Má to bríle.
  -Je to ostríhané na krátko.
  -Nemáto v hlavě v pořádku.
  -Je tomu 80 let.
  -Vzrušujou jí podivné věci což by jiný
  nepochopil
  -Dává nesmyslné rady do života
  -Používá za i před jmenem ******nim JUDr.

  a)Santa JUDr. b)Julie JUDr

  Výherce vyhraje nic a to už za
  to stojí hrát. 😉

  Tomáš Doubek

 104. Vyliskej si a skoč hlavou do zdi! uděláš službu nám všem!

 105. A všetko je len o peniazoch vidíš? Takto to funguje aj u nás na slovensku spravodlivosť je na strane toho kto ma peniaze múdry je ten kto má peniaze a chudoba sa môže aj zodrať kým nedojde ku masovým nepokojom…

 106. [quote=Nika]Co se jako divis. Kdyz treba investujes do majetku tak ma co? Vyssi hodnotu. Kdyz jedinec investuje do vzdelani, tak ma co? Vyssi hodnotu. Ted jdi a dej si kolenem do brady.[/quote]

  Mela ses vic ucit a tve sebevedomi by tolik neutrpelo. Kdo vzdelani ma, ten se tim neohani.

  Smutne, kam az je mozne klesnout..

 107. Tento hadavy ton te stahuje na uroven feministek.

 108. Ale vy do toho vzdelania môžete maximálne investovať lebo učením sa a zbieraním vedomosti to vzdelanie nedosiahnete len sa priznajte tú vysokú školu vám platil kto ocko ktorý je muž tak nieje zapotreby aby žil? Tiež poznám takú p1čku čo si robia vysokú školu a v kauflande na brigáde aby si privyrobila sa za 2 mesiace nevie naučiť používať pokladňu lebo je sprosta ako baciľ…

 109. …jaaaj som sapobavil….RADKA nedas mi na teba cislo?….INAC asi by to bolov spravach ze nejaka priebana femiistka nevie jazdit…

 110. Radko, ty seš ale totální *** ***** ****** ********* **** ******* a to fakticky TOTÁLNÍ! 😀

 111. ty voe 😀 vy jste uplně vymaštěný ***** 😀 poď mi vyhulit ty stará rašple 🙂 😀 😀 nauč se počítat pusinko čááoz ***** 😀

 112. Zdravím Vaše nechutnosti 🙂
  Doufám, že tenhle článek je jen velmi málo vydařeným ****em, protože jestliže nikoliv, tak pak nechápu, jak sama se sebou dokážete žít. Za předpokladu, že je toto rádoby ****: drahá/drahý chápu, že si spousta lidí dělá z tohohle už spíš jak to říct ,,fraškovního“ webu legraci, ale nevím, zdali je zrovna rozumné aby v těchto fraškách figurovali byť jen fiktivní invalidé. Za předpokladu, že toto **** NENÍ zcela nechápu, jak můžete být na svobodě a hlavně svéprávná!Pokud jednoho krásného dne dostanete tu věc, kterou někteří členové lidské populace mají-mozek, doufám, že vyhledáte všechny lidi, kterým jste kdy ublížila ( a nebude jich málo podle vaší SKVĚLÉ a UŠLECHTILÉ povahy) a omluvíte se jim…následně buď spácháte sebevraždu, nebo se ze sebe alespoň desetkrát pozvracíte. Je mi zle z lidí jako jste vy….pokud ovšem, je toto pravda

 113. To je pravda co rikas. Mela si ho z te rampy shodit. Bys videla, jak by plaval a nohama kopal. Simulanty nesnasim a jeste kdyz maji navic koupeny voziky z mych dani.

 114. Co se jako divis. Kdyz treba investujes do majetku tak ma co? Vyssi hodnotu. Kdyz jedinec investuje do vzdelani, tak ma co? Vyssi hodnotu. Ted jdi a dej si kolenem do brady.

 115. A já si myslel že zemětřesení způsobují ty statné máselnice jako jste vy 😀 :woohoo: 😀

 116. [quote=Reportérka Katka]A proč ne? Lidé s titulem mají větší význam. [/quote] [color=black][/color] Takže člověk s titulem má větší cenu než nějaký méně vzdělaný??? Tohle tak trochu silně zavání rasismem, protože za chvíli tu začnete beztak tvrdit, že lidi bez titulu( a muži i s ním ) nejsou k ničemu dobří a tudíž není potřeba aby žili… prosím odpověď !!!!!

 117. Ty otravujes vozickare, hrajes si na feministku, mas IQ zlomeny lopaty a ja ze jsem zmetek?
  Obcas si rikam, ze by vyrobni pas u Boha potreboval novou kontrolu kvality…

 118. 4 zaporny hlasy? nepoznate ironii smejdi? vam to dojde az uvidite moje ostatni komenty

 119. Obdivujem vaše reflexy uhnúť sa vozíčkarovy, ktorý má rýchlosť chôdze človeka, to nedokáže každý(irónia) to len vy vaša obludnosť 😀

 120. Nemyta feministka Katka s nadmernym posevnim vytokem v bazene je vetsi pohroma nez ropna havarie.

 121. Tak tiež by som si nenechal bazén kontaminovať feministku… :woohoo:

 122. Andersa Biehringa Breivika na vás feministky aby vás zmasakroval aj z Devinským Katom….

 123. Dneska jsem jednoho z nich viděla na bazéně, dokonce mu tam dali ty jejich rampy, aby se mohl sesunout dolů do vody a taky jezdil tam na vozíku a nikoho nezajímalo, že s tím předtím jezdil venku. To zdravého občana, by tam v botách nepustili! Navíc jsem ho zahlédla, tak si poťukával nohou, takže další simulant.

 124. Tenhle článek jen dokazuje,že ste pomalu ty největší špíny na světě…Rozeběhněte se do skály a vaše zakomplexované články vemte s sebou!

 125. Julie ne-*** se do vozejčkářů a rdši si di provětrat koule 👿

 126. [color=blue]Vy si to představujete jak Hurvínek válku.. 😀 Tím krátce jsem myslela cca měsíc – rok po nějaké nehodě, co já vím.. 😀 Nevidím jediný důvod, proč by někdo měl předstírat, že nemůže chodit.. Ale když tak toužíte po tom vozíčku, tak si nějaký pořiďte a jezděte na něm.. A běda, jestli z něj vstanete a schválně, jak dlouho Vás to bude bavit. :D[/color]

 127. Žeby ťa bohovia tak zakliali za to čo si urobila tomu invalídovy tak že ti narástu husté vlasy usadia sa ti tam polmetrové vši a ruky sa ti zakrpatejú tak aby si sa nemohla na tej tvojej sprostej hlave podrbať….

 128. Zvedá se mi kufr z mladý, zdravý holky, která je takhle hnusná na vozíčkáře kvůli tomu, aby stihla kino. URAZIL BYCH TI RUCE U SAMÍ PRDELE TY KRÁVO!!!!!! život na vozíčku není žádnej med!! Přál bych ti aby sis to tak na rok zkusila a nebo víš co rovnou na furt!!!!!!

 129. [quote=Reportérka Katka]Však ona si myslela, že je na něm krátce. Nasedl někde za domem a vyjel, aby měl nějaký výhody.[/quote]

  A že mňa tento nápad nepostrehol môžem predstierať že som vozičkar aby som ešte miesto myzerného platu dostával ešte myzernejší invalídný dvôchodok..

 130. Libuška ja by som ti vrazil do riti ketamínovú striekačku reťazmi pripútal o invalídny vozík a spustil dolu schodmi až by si sa zlámala a jak budeš bezmocne ležať ešte ti nakopem hlavu z heslom: „Stávaj ty lenivá simulantka!!!!“

 131. to teda, jistě že se autům netočí tak rychle kola a maj tak malou kinetickou energii co? xD

 132. Ale pořád má jenom jeden od Vás a vy devět od normálních lidí, tak kdo je tady větší frajer? 😀

 133. Stihla jsem si akorát přečíst začátek rodnýho čísla, na kterým bylo 99. tak jsem sí rychle odpočítala, že mu je 19 let

  tebe jebe na dekel ?

  btw fuj vy ste ake skarede, raplave, zasyflene ****.. ani sa necudujem ze ste feministky …

 134. Však ona si myslela, že je na něm krátce. Nasedl někde za domem a vyjel, aby měl nějaký výhody.

 135. [color=blue] Vás tak posadit do vozíku, připoutat a pustit do víru velkoměsta.. Jak ste mohla vědět, že na tom vozíčku není třeba krátce? By mě zajímalo, z které nemocnice pro slabomyslné Vás pustili..[/color]

 136. [color=blue][size=medium]Vás tak posadit do vozíku, připoutat a pustit do víru velkoměsta.. Jak ste mohla vědět, že na tom vozíčku není třeba krátce? By mě zajímalo, z které nemocnice pro slabomyslné Vás pustili..[/size]
  [/color]

 137. To bys čuměla kdyby ti z toho vozíku jednu plácnul co ty namyšlená k*avo aby si se taky na ten vozík dostala aby si věděla jaký to je když si bez cizí pomoci ani nevytřeš zadek…btw. tvoje daně podle toho co tu píšeš ti je tak 25 pořád bydlíš u maminky která tě živí. Hotovo stouhle skupinou žen zvaných feministky fakt.

 138. [quote=Naka Tlusta ****]Hej jak se tady zalozi nakej vlastni pochcanej profil, chci si dat k menu fotku abyste videli jak sem hezka.[/quote]

  asi se budeš muset zaregistrovat..

 139. ty jsi taky dobrá kravka.Přidej se k hloupé Julii,pipino nevymaštěná.

 140. Hej jak se tady zalozi nakej vlastni pochcanej profil, chci si dat k menu fotku abyste videli jak sem hezka.

 141. To byla ironie ty *****e. A omez ty „smajliky“.

 142. Jak čtu tohle svinstvo co jste tu vy stará rašple napsala tak se ptám sám sebe jak můžou takové polobytosti existovat. Myslíte, že někdo bude předstírat invaliditu a nebude chodit kvůli tomu, že je líný a chce brát už i tak dost mizerné invalidní dávky? Měla byste se vzpamatovat nebo nejlépe skočte někde z mostu ať je o jednu feministickou pi-čku na světě méně.

 143. 😀 lol 😀 proboha 😀 jste normální ? Vozík se nedá jen tak sehnat a musí vám ho dát lékař 😀 proberte .. takže pokud někdo chodí o berlích nebo je invalidní a má vozík tak je potřeba ho strestat ? a obvinovat z lenosti ? 😀 ach proboha … jste p..i..c..e vsech pí…čí..

 144. 😀 lol 😀 proboha 😀 jste normální ? Vozík se nedá jen tak sehnat a musí vám ho dát lékař 😀 proberte .. takže pokud někdo chodí o berlích nebo je invalidní a má vozík tak je potřeba ho strestat ? a obvinovat z lenosti ? 😀 ach proboha … jste p..i..c..e vsech pí…čí..

 145. Za vas cin vam nalezi obrovska poklona. Ja bych se vozickari nemela odvahu postavit. Jdete velkym prikladem me a jiste i ostatnim zenam.

  Ja mam podobny zazitek s 98-letym nemohoucim dedkem. Byl na me dosti neprijemny a tak jsem se mu podkopla berle. Citila jsem pocit vyznamneho vitezstvi nad muzi!

 146. Už to, co se stalo slečně/paní Radce je dosti hrozné, ale daleko horšími přijde skutečnost, že téměř všichni vozíčkoví muži ve skutečnosti vozík nepotřebují. Oni jsou jen a pouze líní, a tak předstírají invaliditu, aby se mohli celý den válet u televize, nechat se obskakovat ženami, a ještě za to brát peníze z daní pracujících žen. Tuto skutečnost jsem si již sama ověřila. Jednou jsem šla po přechodu pro chodce, a najednou se proti mě objevil muž ve věku asi 20ti let, a samozřejměsi svou línou zadnici vezl na vozíčku. A ještě ke všemu nebyl schopný mi uhnout, takže kdybych neměla své rychlé ženské reflexy a neuskočila,tak by mě srazil. Řekla jsemsi, že takhle to nenechám. Tajně jsemk němu zezadu přistoupila arychlým chvatem ho z vozíku shodila. Autům zrovna naskočila zelená, a to byste měly viděl, jak se rychle z ulice zmizel. Doufám, že si z toho vezme ponaučení.

 147. Hej Marcelko, jak to delas, ze ti tak krasne voni vulva?

 148. Ja jsem si taky dala trestny bod, protoze mam mindrak z toho, ze jsem tlusta a hnusna. Proto jsem se taky dala k feministkam.. Chci se pomstit muzum za to, ze me nechteji.

 149. [quote=Anonymní]Tady se maže.[/quote] Tak nemaže. 😉 To si dělá legraci můj comp.

 150. Kdyby sem aspon ty ***** daly nakej clanek zamerenej na fekalek, u tohodle se neda honit.. :S

 151. Mimochodem, uzivatelko Radko, mam v pici tebe, tvoji kamaradku a tez vase kino.

  Uz vubec me nezajima, ze ste to malem nestihly kvuli nejakymu pochcanymu vozickari.

 152. Hej Julie a spol,

  Zensky tu sou akorat od mrdani a vychovavani deti, vsechno ostatni delaji muzi.

  Tesim se na vase reakce,
  S pranim brzkeho vyholeni vasich kund,

  Vase TLUSTA *******

 153. Jo jaaa:) Zatim delame jen piss protoze muj pritel si do huby srat nenecha.. Musim ho prekecat. Zatim me jen vykouri a pak ho pochciju.

 154. Je tu nekdo fanousek fekalu? Rad bych se s nekym podelil o sve zazitky, napriklad patlani hoven po drzce apod.

 155. me taky nezajimaji naky za$rany povidky, ktery sou beztak vymysleny… bavi me tu mrd4t lidi co to berou vazne, a to se mi dari:D

 156. Sem kluk, je mi 24 a pisu tady pod zenskejma jmenama pro-feministicky hlasky. Nekdy hlasim na feministky a posilam je do****. Jak se mi zrovna chce. Premejslim, ze si vase reakce budu printscreenovat a udelam si kolaz..

  Kdyz v praci zrovna neni co delat, kratite mi cas, diky 🙂

 157. To tady diskutují jen retardovaní jedinci, nebo je tu i někdo, kdo se baví jako já…??? 😛 😛 😛

 158. [quote=marcela]Dostals jsi trestny bod[/quote]

  Zajímalo by mne co má jako ten „trestný bod“ znamenat 😀 jako ze mi zablokujete pristup? a jak? podle IP jestli tu vec vubec znate? nebo co jako? 😀

 159. Slečno Julie, takže znovu. To, že se jmenujete Julie, ještě neznamená že můžete nosit titul JuDr. Tituly si nemůžete vybrat podle počátečních písmen křestního jména. Je nutné vystudovat vysokou školu ( pro titul JuDr. konkrétně práva). Pokud nemáte jak doložit vaší rigorózní zkoušku, pak se nechlubte titulem. S pozdravem Petr

 160. no to je teda fantazia…vcera som videla take podobne ako vy…tiez sa na vsetko stazovali…vyberali v tescu na zachodoch poplatky 😀 😀 😀

 161. inac toto je pekne mimo…teta nam ide do kina na film? ale jak to? ved tam urcite budu vystupovat aj muzi? 😛

 162. ved ona mu neublizila ze by nestihala kino ale preto ze je p.i*a fe.ministicka

 163. [quote=Kateřina Kunfiřtová]A to, ze zeny jsou castejsi obeti porusovani lidskych prav, to se prehlizi. Akorat placate nesmysly.[/quote]

  Nezmysli som čítal maximálne od vás. A nerýpajte tu do slušných ľudi keď chcete hájiť ľudské práva žien padajte do Afgánistánu Iránu alebo toho vášho rozprávkového Islámska…

 164. [quote=marcela]A ty zijes jako chlap a takze zdechnes jako vul hehe[/quote]

  A ty žiješ ako ***** a keď zdochneš tak si ťa ako krávu budú vždy pamätať…

 165. Tu som porovnával charakter keby som porovnával inteligenciu všetky by som hodil 600milionov rokov za jednobunkové organizmy…

 166. Ktorý **** o blondínkach ste pri tomto článku zobrali za základ? Predovšetkým to počítanie veku ma neskutočne rozosmialo. :D:D

 167. Katka, zijes ako pes, zdochnes ako pes, titul netitul, kde je rozdiel?

 168. Invalid Token …
  Bud sa vam to tu zasa yebe, alebo ma docasne skrtli, ***** JEDNI 😀

  😛

 169. asi tak kémo:))feministky sou proti všemi hlavně proti lidskosti.)

 170. Vánek ve vlasech? Tobě tím květákem, co máš na hlavě neprofoukne ani tornádo.

 171. Jen staré ženy určitě, chlapi podle zdejší mentality vůbec nemají na invalidní vozík nárok.

 172. Tady se mluví o tom jak jsou ženská práva porušována, jak je muži utlačují a mučí a přitom člověk, který je na vozíčku (jen proto že je to muž) se od vás žen (takzvaně lepších než mužů) dostane stejného zacházení. Jestli jste opravdu lepší jak říkáte, rozhodně to nedokážete tím, že zaviníte ublížení na zdraví člověku, který pomáhá mladému vozíčkáři jen aby jste stihly kino s kamarádkou. :dry:

 173. Omlouvám se, že jsem to poslal třikrát, můj internet patří do šrotu.

 174. Takže invalidní mohou být jen staří lidé? Je špatně, že chudák v 19 letech nemůže chodit? Ale spíš s autorkou soucítím, člověk, co dokáže reagovat takhle, a ještě se tím chlubit, musí být nějak retardovaný.

 175. Takže invalidní mohou být jen staří lidé? Je špatně, že chudák v 19 letech nemůže chodit? Ale spíš s autorkou soucítím, člověk, co dokáže reagovat takhle, a ještě se tím chlubit, musí být nějak retardovaný.

 176. Takže invalidní mohou být jen staří lidé? Je špatně, že chudák v 19 letech nemůže chodit? Ale spíš s autorkou soucítím, člověk, co dokáže reagovat takhle, a ještě se tím chlubit, musí být nějak retardovaný.

 177. A to, ze zeny jsou castejsi obeti porusovani lidskych prav, to se prehlizi. Akorat placate nesmysly.

 178. A to ze zeny jsou castejsi obeti porusovani lidskych prav, to vam nevadi. Akorat tu placate nesmysly.

 179. Právo na súkromie vašimi protimasturbačnými hliadkami napríklad. Okrem toho tu viac krát bolo navádzanie na trestný čin (poliatie pyja kyselinou atď.)

 180. Lidsky prava? A jaky? Nepamatuji se na nic takovyho a to jsem tu jako doma.

 181. Čítal som čo ste písali 😉
  A ten Ghost963 má pravdu v tom že porušujete ľudské práva. Okrem toho vy sa furt niekomu vyhrážate že podáte [b]ža[/b][b]lobu[/b]

 182. Jasne, ze necetl. Jenom ***e kafra a ted se stydi. pes, ktery steka nekouse.

 183. Četl jsi vůbec na co jsem reagovala? Asi ne co? Pořád si jenom melete tu svoji.

 184. [quote=Ghost963]Žádám o smazání tohoto članku a dalších článků, ktere porušují prává díťěte a obecná lidská práva, jinak Váženou paní Julii a autorku tohoto článku údám k soudu za porušování lidských práv! TOTO NENÍ ****!!![/quote]Fakt mě baví číst ty vaše nesmysly. Nechcete rovnou zažalovat celý svět?

 185. Uděláme to následovně. Až se budu nudit, tak sepíšu důkaz, že v ponožce jsou dirky a pak budou moci všichni ostatní po feministkách požadovat jejich „důkazy“

 186. [quote=Bohuše Ondráčková]Když už vozíčky, tak jedině pro ženy.
  Když chlapovi kvůli ipsaci nefungují nohy, no tak ať chodí třeba po rukou.
  Smrt a peklo mužům.
  Vánek ve vlasech přeje Bohuška.[/quote]
  Tak tobe asi pekne jebe v kouli co ? bych te chtel videt chodit po rukach kravo, kdybych te vydel tak ti dam takove delo ze by si po rukach chodila ty mrsino :angry: :angry: :angry:

 187. Počkat… on pořád nechápe tomu, že počítá špatně? 😀

  To mi připomíná to téma o Celsiovu teploměru 😀 tam taky nějaká femka nechápala že je Celsius byl chlap a né ženská…

 188. nechápu vás, cítíte se ublížené, diskriminované, utlačované a nevím co ještě, ale fungovat vše tak jak by se vám líbilo tak by byl diskriminován každý muž této planety, tento článek mi přijde hodně přehnaný a nechápu jak se tím může někdo chlubit, vím pouze jedno, vas bych paní radko nejradsi nakop v ramci rovnosti pohlaví do pr….

 189. [quote=Reportérka Katka]Nevidím jediný důvod proč bych s vámi měla sdílet mé osobní ůdaje.[/quote]

  Reportérka, která vystudovala žurnalistiku, by někdy udělala tak do očí bijící pravopisnou chybu, jakou je slovo „ůdaj“? To nám snad namluvit nechcete 😉

 190. Ty vole, tahle podělaná stránka ještě existuje? To vás to nepřestalo bavit?

 191. Váš web čtu už pěkně dlouho a ikdyž jsem proti jakkékoliv diskriminaci, tak kdyby jste nás všechny tady nebavili, tak bych nejspíš vás na místě zastřelil, zkusil najít mozek a ten spálit.
  Vím že na mě hodíte to „vaše“ trestní ********, ale u vás by vaše přestupky ani nespočítali.

  Nikdo.

 192. Mimochodem, kde je nejaky clanek o MS ve fotbale zen? He? Porad si tu stezujete na chlapy a ted uz i postizene, ale pochvalit holky za to, ze se uspesne vrhly do chlapskeho sportu, to nestoji za zminku, ze?

 193. Žádám o smazání tohoto članku a dalších článků, ktere porušují prává díťěte a obecná lidská práva, jinak Váženou paní Julii a autorku tohoto článku údám k soudu za porušování lidských práv! TOTO NENÍ ****!!!

 194. Při čtení komentářů jsem zjistil že všechny zdejší „feministky“ jsou p1če. Toto není urážka, pouze objektivní zhodnocení.

 195. :woohoo: :woohoo: :woohoo: 😀 😀 😀 😀
  Jak vidno Bl*buše se za tu dobu co tu nebyla vůbec nezměnila, pořád píše stejné kraviny

 196. Jasné a darčeky nosí Satan Claws 😀

  Pomalú bolestivú smrť pri znásilňovaní vibrátorom poliatym kyselinou praje Akuma 😉

 197. Vy vyhnilé prase! Co to tu SPAMujete!?!
  Na Pankrác s váma!

 198. Bodaj by raz vaše DETI a deti ich detí boli na vozíku. 😉

 199. pani Bohuše Ondráčková. Minule som s kamarátom preberal čo ste to asi za ženy Vy feministky. Dospeli sme k názoru že ste buď mentálne postihnuté, škaredé, nechcené, opovrhované, v detstve týrané. Jediné možné vysvetlenie Vášho správania.

 200. Nemohla to vaša ohavnosť napísať do jedného príspevku?? Viete 50-krát napísaná [b]de[/b][b]bilina[/b] sa pravdou nestane, akurát to [b]zase[/b][b]rie[/b] diskusiu.

  Pomalé bolestivé umieranie pri znášilňovaní vibrátorom poliatym silnou kyselinou vám zo srdca praje Akuma 😉

 201. Nemohla to vaša ohavnosť napísať do jedného príspevku?? Viete 50-krát napísaná [b]de[/b][b]bilina[/b] sa pravdou nestane, akurát to [b]zase[/b][b]rie[/b] diskusiu.

  Pomalé bolestivé umieranie pri znášilňovaní vibrátorom poliatym silnou kyselinou vám zo srdca praje Akuma 😉

 202. Nemohla to vaša ohavnosť napísať do jedného príspevku?? Viete 50-krát napísaná [b]de[/b][b]bilina[/b] sa pravdou nestane, akurát to [b]zase[/b][b]rie[/b] diskusiu.

  Pomalé bolestivé umieranie pri znášilňovaní vibrátorom poliatym silnou kyselinou vám zo srdca praje Akuma 😉

 203. Nemohla to vaša ohavnosť napísať do jedného príspevku?? Viete 50-krát napísaná [b]de[/b][b]bilina[/b] sa pravdou nestane, akurát to [b]zase[/b][b]rie[/b] diskusiu.

  Pomalé bolestivé umieranie pri znášilňovaní vibrátorom poliatym silnou kyselinou vám zo srdca praje Akuma 😉

 204. Navíc je vědecky prokázáno, že muži na invalidních vozících způsobují zemětřesení a vulkanickou činnost v pacifické oblasti. Kolečky točí neúměrně rychle, a tak přebytečná kinetická energie vstupuje pod zemskou krustu a transportuje se na opoziční stranu. Po jistém časovém intervalu je jí nakumulováno tolik, že způsobí zemětřesení.

 205. Když už vozíčky, tak jedině pro ženy.
  Když chlapovi kvůli ipsaci nefungují nohy, no tak ať chodí třeba po rukou.
  Smrt a peklo mužům.
  Vánek ve vlasech přeje Bohuška.

 206. [color=black]Popravdě… kdyby se tohle opravdu stalo a já bych měla tu čest tomu přihlížet, tak na jednu stranu by mi asi toho invalidy bylo líto, ale absurdita té situace by mě přivedla na vozejček také – smála bych se, až bych si rozlámala všechny žebra.[/color]
  :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 207. [quote=marcela]Jenze one nedycha tak to je jako kosti[/quote]

  Nejlepší by bylo, kdybys nedýchala ani ty.. na světě by bylo o trochu hlouposti míň..

 208. Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlina Zapletalkova

 209. moje hlasky nepouzivejte prosim mam na ne autorska prava na to ze pani julinka bere drogy a opodle meho pravnika to ted nemuze te pozuzivat jen ja a slecna julinka a katka jsou vecne na ,lsd piku a bopuchaji si do zil hero hulitravua chlastaj a nikld ynemeli chlapa jinak by poznali lasku

 210. Jůlinko ty si opravdu jen ****, a nic víc:D Jdi se léčit….krávo

 211. julinka umi hov.no a ne pravo,to umim i ja daleko lip a to jdu studovat lekarskou fakultu

 212. Tohle zadna pomoc nebyla! musim vam to rict opravdu na rovinu: JSTE VÁŽNĚ ALE VÁŽNĚ POSTIŽENÁ..labilně narušená s psychikou vážně v pr.deli

 213. ty vo.le 😀 Jak ty muzes psat do jakychkoli novin,kdyz vubec nechapes smysl vety,ty vubec nerozumis tomu co piseme! Nerozumis nicemu,jsi naprosto vypa.tlana a ani neumis pocitat.Tohle uz je na me moc! 😀 😀 😀 😀 A jeste jednou,ti to vysvetlim: My to myslime tak: Ze tvi rodice na tebe asi moc hrdi nebudou za to jaky jsi de.ment 😉

 214. zastavit se pred prechodem se MÁ,ano ale zastavovat pred prechodem a vystupovat z auta? To je tak na fac.ku!

 215. V těch Haló novinách jste dělala uklízečku ?

  Jinak ale musím říct že říct že jste pracovala v Haló novinách špatný tah nebyl, kdybych opravdu náhodou připustil že jste reportérku dělala, tak ty Haló noviny by byly jediný plátek který by na vás seděl.

 216. tak to už si asi fakt děláte prdel ne ? :0 přála bych vám taky skončit na vozíčku…

 217. A co, že zastavila před přechodem? To je měla přejet? Zbytek se mi nechce číst.

 218. Dobrý den. Pracovala jsem v Háló noviny a dnes jsem na volné noze. Rediguji články a taktéž mám PR aktivity. Zde jsem na dohodu.

 219. Omlouvám se předem…………
  Větší narcistickou sebestřednou arogantní kravku bez špetky intelektu asi neznám. Ve Vašem případě existuje jediné řešení………LOBOTOMIE
  Vřele doporučuji…….. uleví se Vám a hlavně všem kolem
  Doufám, že Vás nikdy nepotkám.

 220. hloupost nadnášela,lítala byste jako holubička.Vždyť jste ohrozila jeho život,kozo pitomá!!!a jak víte, že ruce neměl třeba lehce rozhýbané po obrně atd??Jste ***** a ***** a zase jen *****. Příště ať další auto žduchne do vás,ale pořádně.

 221. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  [color=black]Tenhle se vám zase poved, chlapi.[/color] :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 222. to nikoho nezajima,ja jen chci vedet jestli umite pocitat! Ale jestlize ani vy to nevite..kolik stal vas titul? 😀 myslim ten kus nakopirovaneho papiru 😀

 223. my to myslimm takhle: Mila katko: Tvoji rodice musi byt na demen.ta jako ty hrdi 😉

 224. i kdyz clovek ma titul pro nekoho to muze byt nic.Julie ma taky (jakoze) titul JUDr. a je to pro me jen hov.no a ne clovek

 225. jenze jedina,ktera jak kra.va zastavila a vystoupila pred prechodem byla pi.cka Radka a tim ohrozila provoz.Kdyz to tak shrnu,Radka je vlastne de.ment..jako vy ostatni.Za prve zastavila pred prechodem vystoupila a ohrozila provoz a dokazu si predstavit ty ridicce za ni,jak jsou nastvani,ze neco takova kra.va muze udelat,za druhe jeste ublizuje diteti a ma nesmyslne nazory.Jeho ruce nemusely byt vubec zdrave,mohl byt zcela postizeny a tak asi clovek neni vubec schopny se vozit sam,tim padem ho tlacil rodinny prislusnik.Za 3. mu jeste zmackala a odhodila nejakou lekarskou zpravu a vubec nemela PRAVO tohle udelat..ja takhle prijit k nekomu vzit mu nejake dulezite zpravy z rukou..no tak to mi vazne nepripada normalni a za 4. ani neumi pocitat…uz tak po sté musime psat,ze kluk mel ´12 let,ale hlavne ze ta cu.pka stihla film.Na tomto svete uz se vazne neni cemu divit,ani vam,naprosto vypat.lanym tvorum

 226. Tady jsou vsak normalni lide.Zadny normalni obcan by tobe nesdelil rodne cislo proboha,co si myslis,ze jsi Matka Tereza?

 227. Jesliže paní Katka vystudovala žurnalistiku, mohu se zeptat do jakých novin píšete nebo-li zda ste něco dokázala? 🙂 rád se pobavím , tenhle web už mě omrzel 😛

 228. Spis naopak 🙂 tohle napsat tak jsou na mě ještě hrdí že se s *****ma jako tzv feministky z toho ***veru ne***u 🙂 s pozdravem

  Zbyšek Vyskočil , náprava z psychyatrické léčebny narušených žen.

 229. [quote=Reportérka Katka]Asi aby nemusela podávat TO na neznámého pachatele.[/quote]

  A začo by my mala dávať trestné oznámenie keď som čisty? Trestné oznámenie by ste dávali za čokoľvek… Chcete podať trestné oznámenie Nech sa páči tu je moja Adresa Užhorodská 21. Michalovce 07101 Slovenská Republika to je tá krajina ležiaca východne od Česka p1čo a objavím vo svojej schránke predvolanie na súd alebo podobnú sračku od milostivej JUDr tak si stým vytriem riť a svoje h0vn0 vám pošlem nazad ako svojú odpoveď…

 230. Po přečtení komentářů musím říct jenom:
  Reportérko Katko, jen tak dál, dlouho už jsem se takhle nezasmál. 😀 Doufám, že brzy vydáte další článek, ve kterém budete v komentářích obhajovat svoji pravdu. S pozdravem a přáním všeho dobrého,
  dnes již mrtvý, Lord Voldemort.

 231. Jé tady se to rozjelo. Nedejte se holky. Na přechodu se chodí, nestojí.

 232. Gratuluji, získáváte titul asociální pinda… Mozek zjistil, že moudřejší ustoupil a nabral směr prdel, že?

 233. Lidé mají význam podle toho, co dokázali a ne podle toho, jaký kus papíru mají doma schovaný ve skříni. A co se tebe týče, tak ty jsi nedokázala vůbec nic. Jen sedíš u netu a píšeš sem na tyto stránky de-bilní příspěvky, za které se ti každý jen směje. Tak nechápu, proč bych zrovna s tebou měla mluvit s úctou.

 234. Ale pokiaľ sú taký vylízaný ako toto osandenstvo tak ich aj tak nikto neberie vážne.

  P.S: Vaše tituly nakreslené na terapii nie sú titulmi!!

 235. A proč ne? Lidé s titulem mají větší význam.

 236. [quote=Reportérka Katka]No tak budeš sestřička no. A navíc gymnázium má kde jakej hlupák. Já jsem vystudovala žurnalistiku, tak se mnou mluv s úctou.[/quote]

  Proč by s tebou měl někdo mluvit s úctou? protože si vystudovala žurnalistiku? Docela by mě zajímalo co vy a ty vaše „feministky“ berete za drogy to musí být asi síla mohu vám jen poradit aby jste vyhledala co nejdříve nějakou léčebnu.

 237. Měla byste si doplnit vzdělání… toto je látka čtvrté třídy. Životnost u mužského rodu se určuje především kvůli shodě podmětu s přísudkem. Jednodušší způsob, jak určit jaké i/y se tam napíše, že si řeknete např. ti muži… ve slově ti je I proto v přísudku bude I; ty ženy je ve slově ty Y proto vidíte, že určovat nějakou životnost u ženského rodu je ***ost… je to logické, jenom úplnej idiot to nemůže pochopit.. zvlášť ve vašem věku…

 238. Kdyby se zachovala jako každej normální člověk a nedělala tam ze sebe krá.vu, tak by jí žádnou cedulku ukazovat nemusel…

 239. Ano, díky kolego. Zatím jsem zjistil největší deformaci u feministky se jménem Julie,ale to neznamená že by Katka,Libuše nebo Marcela byly pozadu =Dr.Chocholoušek

 240. „404: Nenalezeno
  Vámi vyžádaný obsah se bohužel nepodařilo nalézt. Nejste náhodou muž?“

  Nejsem, tak kde je háček?

 241. Hej, okamžite si tam dopíš JUDr. Julie. Za čo ťa platím.

 242. Tvoji rodiče musí být na zmetka jako ty hrdí.

 243. K.U.N.D.O P-I-C-O D*E*V*K*O K*R*A-VO PIN.DO KU.R.V.O MR-D.KO JE-BKO FEMBL-BLKO FEMBRYO A SUPER*******

  Rad bych take dodal toto: D=E-V-KA JE-BKA MR-DKA MR-DAT KO.Z-Y PO-JE-B A HO-VNO-CUC.

 244. Ehm, fem***ky, vsimly jste si, ze tenhle ❗ smajlik vypada jako prdel???

 245. On to nepohodil, nýbrž prohodil. Tím chtěl říct, že se na tu cedulku máte podívat, neházel ji na zem. To až ta Radmrdka ji hodila na zem a způsobila zranění.

 246. Vezmi normální ponožku. Natáhni ji mezi rukama. Mezi vlákny se ti objeví dírky. Začni počítat:P a teď nám pošli odkaz na ty vědecké studie.

 247. Jůlie, tato žena něco doopravdy dokázala. Řekni mi, co jsi dokázala ty? Nebo ten váš spolek? Krom toho zesměšnit se před celým národem…

 248. Katko, ty se do toho nepleť. S tebou jsem se snažila mluvit, ale tys mou komunikaci odmítla. To za prvé. Za druhé? Myslíte, že když Jůlie přijde na PČR nebo jiný příslušný orgán a řekne, že slečnu, kterou nikdy neviděla asi pohlavně znásilnil její otec, kterého taky v životě neviděla a nemá pro to žádné důkazy, jen své domněnky, že jí budou brát vážně? Nejspíš skončí v Bohnicích. A i kdyby do dostala před soud, opět: NEMÁ DŮKAZY. Chápeme? A stejně, z práv umí hov.no:P Co mi na to povíte, fem***ky? Nebo mě zase zablokujete?:P:P

 249. Pan kolega Dr. Chocholoušek (jedná se o mého vzdáleného příbuzného.) je skutečně psychiatrem. Momentálně pracuje v našem ústavu na mém oddělení, kde zkoumá duševní deformace chovanců.

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB

 250. Jo, už vidím jak je tvoje jméno pravý a děláš někde v blázinci. Asi žiješ v pěkným bludu a sám tam patříš. A jestli ne, tak co dělás v pracovní době na internetě?

 251. Nesvépravní lidé můžou těžko podat tre*stní ozn*ámení…..

 252. Kačenko bud připravená na naši polstrovanou místnost. Už tě tu čekáme 🙂

 253. Jasně Radka řekla, proř ji hodila na přechod.
  Navíc, kdyby chtěla, aby se mu něco stalo, tak jí hodí sdo silnice.
  A trocha pohybu ještě nikomu neuškodila.

 254. Asi aby nemusela podávat TO na neznámého pachatele.

 255. Baví vás tady rozmazávat něco, co se vůbec nestalo?

 256. [quote=alena.dvorakova][b]To je oficiální název, ve skutečnosti jde opět o vynález ženy.[/b][/quote]

  Aha vynález ženy nejak zliháva. Ja práve zavádzam novú vedu a to niesom ani nejaký vedec z titulom riaditeľky podlahových krytin ako ty Alena.Moja veda sa zaoberá porovnávaním povah rôzných ľudi ich Historickým povahovým dvojnikom z rôzných časových období ľudstva… Túto vedu som nazval Chronologická Quantová Sociológia v skrátke CQS. Pokusi sa robia jednoducho ako príklad somsi zobral vás feministky a študoval som vaše povahove vlastnosti a môžem ich prirovnať najvyšším predstaviteľom tretej ríše viď príklad. Romana Konečná- Zlí židovský zlosyn v pozadí.
  Judr Júlia- Adolf Hitler
  Reporterka Katka-Jozeph Goebbels(Šef propagandy)
  Libuše Kowarborias- Haimlich Himmler(Veliteľ Waffen SS)
  Bohuše-Herman Goering(Vrchný veliteľ Luftwaffe)
  Ogarka-Adolf Achmann
  Marcela-Rudolf Hess
  Alena-Jozepf Mengele(vedkyňa)

 257. Tak že mu vyhodíte cedulku niekam do tramtárie medzi rozjeté auta? To nebola pomoc blížnemu svojmu to nejaka P1ča zvaná Radka sa arogantne plašila na debi1ný film v kine.. No akože sorry za môj slovnik keď nejaký stupitný film má prednosť pred invalidom….

 258. [quote=Julie]Sdělte mi prosím své rodné číslo. Můžete na můj email julie@feministky.com
  Děkuji
  JUDr. Julie[/quote]

  Osobné údaje ti ja nemusím zdeľovať čo chceš z mojím rodným číslom? Vypočtať vek tak ako tomu vozyčkárovy?

 259. 1948-1981= -33 takze podle matikarky katky je tve babicce -33 let :DD

 260. Alena strhni jednú s tvojích nevypratých ponožiek zo svojej slonioej nohy strč si ju pod mikroskop a pozorne počítaj jednú dierku za druhov možno ti vyjde výsledok Milion možno viac ty Vedkyňa… 😀

 261. A prínosom akej choroby ľudstvu vôbec je Katarína? :woohoo:

 262. Ano, pokračuj , pokračuj 🙂 Budeš víc lidem k smíchu , ale to i celé vaše slavné združení které nikdo nebere vážně 😀

 263. Ti? Pokud vím v diskuzních kroužcích se neznámým lidém vyká 🙂

 264. zcela nepochybně jsi úplně mimo… zcela nepochybně jsi se narodila dvěma ženám, protože soulož a penis je zcela nepochybně ženský vynález. S tim jazykem máte pravdu – s jazykem přišla žena. Byl to jazyk hovězí a poslal ji pro něj muž, když přišel hladovej z práce, zatim co vy jste se doma flákala a štrikovala u Ulice… Prosim tě prober se

 265. verte mi,ze jestlize jsem odmaturovala na gymnaziu se samýma jedničkama,nemam moc strach z toho,ze bych toto studium nedokoncila.I kdyz me gymnazium bylo vseobecne,mimoskolne jsem se venovala lekarskym tematum a mam k tomu velice blizko.Jsem sebevedoma zena a tak jsem si jista,ze tento titul ziskam.Zatim bohuzel neverim,ze vy by jste byla schopna takoveho titulu dosahnout 😉

 266. To že jste úspěšně vychodila zvláštní školu nemůžete nazývat studiem.

 267. zrejme ano protoze stouchat do postizenych lidi a odhazovat jim veci podle me neniv poradku a vy to zde obhajujete. A zastavit na krizovatce no dobry napad

 268. Správně Kateřino. Jsem ráda, že jsi s námi. Jsi přínosem našeho sdružení a lidstvu vůbec. Prosím pokračuj v tom co děláš.
  JUDr. Julie

 269. Zřejmě jste pomýlený. Já studium úspěšně ukončila.
  JUDr. Julie

 270. Slecna Julinka ne, protoze je hnusna jak prdel 90tiletyho bezdomovcetak ji nikdo nechce 🙂
  tak snad me za to nepujde hned nasadit pas cudnosti :woohoo:

 271. Ty k.u.n.d.o. za.j.e.b.a.n.a. uz abys brzo chcipla, divim se ze jeste dejchas protoze ja te znat osobne, tak nevaham ani vterinu a uz bych te mlatila do krve tu .k.u.r.v.o. ne promin, to bejt nemuzes, protoze ani nevis co je to s.e.x.! a tvoji matku urcite vojel nakej duch svatej, protoze by ses radsi zabila nez abys pomyslela na to ze tvoje matka v sobe mela ptaka nakyho chlapa kterej si rika tvuj otec, nebo radsi nerika – stydi se za to, co je jeho krev. P – Í – Č – O, chcipni a neotravuj nas zivot. BTW VÍŠ CO JE TO P-Í-Č-A? 😀 TY VOLE TO JE TO NA CO SI BOJIS SAHNOUT, TO JE TO CO MAS MEZI NOHAMA. A JESTE JEDNA VEC CO TE BUDE ŠOKOVAT – KAAAAZDEEEJ M-R-D-AAAA RÁD!!!!!! :DDDDDD

 272. Ta stara rachejtle Julie je JuDr? :DDDDD Tak to si ze mne asi delate prdel ne? CO si vystudovala ty rasple voskliva?? Ja kdybych vedela kde bydlis ty vole, bys sla hned pod nejakou kudlu! Premejslis ty vubec, co sem pises? Vzdyt ty jsi uplne mimo, to neni mozny.. Nejdriv jsem si myslela, ze si delas srandu, ale az ted se ukazuje ze to tvoje zamrzly IQ poulicni d.e.v.k.y. se fakt prokazuje cim dal vic a podepsat se jako JuDr??? TO me po***, kdo ti ten titul dal byl chudak asi dost zoufalej!!! Je mi z tebe zle!!!!

 273. Vubec nic si z toho nedelejte oni si z vas jen delaji srandu a provokuji vas protoze jste stara panna ktera ho v zivote nikdy poradne nemela, a ty prasky co vam predepsala pani doktorka jsou na vasi demenci a neni to antikoncepce. Prosím za všechny lidi at uz cerne nebo bile, feministky ci nefeministky, za muze i zeny holcicky a chlapecky PROBERTE SE UZ DO PRDELE.
  Omlouvam se za pravopis sem vozralej takze sotva chodit a pujdu si uzit se svou divku a budem provoziovat oralni a analni sex. A je my i jedno ze si ome myslite ze jsem jen debil veste vy Jste vetsi.

 274. Julie jak si můžete připisovat titul JUDR když sama píšete že jste nedokončila toto studium, asi myslíte J.U.D.R – Jak Udělat Doktorát Rychle alias Plzeňska fakulta.

 275. Porušuješ pravidla, tak se nedviv. A Julie umí právo, tak si na vás obou smlsne. Ještě rádi zaplatíte mimosoudní vyrovnání a tvůj otčím se bude zodpovídat před soudem!

 276. Mýlíte se, tento incident se skutečně stal v našem ústavu, níže jsem jeho průběh popsal.

  Rád bych ještě Aleně Dvořákové řekl, že jestli se nebude mírnit, ta půjde zase zpátky do klecového lůžka.

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB

 277. To je jasné, řeknou, že si to určitě zasloužil a že je to naprosto v pořádku. Vsaď se 😀

 278. Rád bych věděl co by řekla vaše rodina, kdyby si přečetla ty vaše žvásty kterými nás tu krmíte.

 279. Co řekla Julie je všem celkem jedno, většina čtenářů se tomu maximálně zasměje a řekne si jaká je Julie kr*áva, toť vše.

 280. [quote=Julie][b]Takže paní Týno, za vaše hluboce protiženské názory jsem vám zbavila možnosti přispívat do diskuze. Dále zvažuji možnost, že kontaktuji příslušné orgány, jelikož mám podezření, že jste byla zneužita otcem a vaši nenávost vůči svému tělu si vybíjíte na ženách zde. Jsem ráda, že jste sem přišla. Konečně budete očištěna a bude se vám po letech dobře spát.
  Přejí hezký večer

  JUDr. Julie[/b][/quote]

  Jůlie, můj táta je nejhodnější člověk na světě, a pokud ho někam udáte, buďte si jistá, že to dotáhneme před soudem do konce. Nemám protiženské názory, jen „protijůliovské“. Tím, že jste mi zabavila možnost sem přispívat, jste porušila mé právo na svobodné vyjádření názoru… (Mimochodem, docela jsem se divila, že umíte blokovat IP adresu) Pravda je holt krutá:P

 281. Jůlie, můj táta je nejhodnější člověk na světě, a pokud ho někam udáte, buďte si jistá, že to dotáhneme před soudem do konce. Nemám protiženské názory, jen „protijůliovské“. Tím, že jste mi zabavila možnost sem přispívat, jste porušila mé právo na svobodné vyjádření názoru… (Mimochodem, docela jsem se divila, že umíte blokovat IP adresu) Pravda je holt krutá:P

 282. proc jste mu to odhodila? a neni moc normalni zatavovat na prechodu a vystoupit a jit stouchat do lidi ja jet za vamy tak vas minimalne vytroubym

 283. Aha, takže život žen se opět nezohledňuje. To jste se vážně pochlapili. ❗ ❗

 284. Julie nepovedala ani makke f, Julie jej nieco napisala, to ze jej napisala strasnu piiicovinu ani nema zmysel hovorit.
  Touche, klitorisacko 😛

 285. To nas fakt nezajima..se svym titulem muzete jit na parek v rohliku 😉

 286. životnost se určuje jen u mužského rodu…
  chybA bez chybY jako ženA bez ženY… vidíte snad na konci slova kost nějaké A??

 287. Ale až po té co on pohodil „cedulka cedulka“ :silly: :silly:

 288. Jsem zenskeho pohlavi a nebudete se semnou nadale dohadovat…Tak tu analyzujte vsechny,kdyz to tak skvele umite! Kur.va vzpamatuj se! Nemam ti nahodou moji vagi.nu vyfotit aby jsi mi verila nebo co? Jdi se lecit!Jdi se lecit!Jdi se lecit!

 289. Prosim vas myslim ze zastavit na krizovatce a vystoupit a pak strkat do vozickare je naproste nesmyslne jelikoz jste mohla zpusobyt dopravni nehodu a odhazovat lidem veci no nevim.. A jak by jste prosim vas informovala jeho rodinu o tom ze se nechova slusne 😀

 290. hlavně že vy ste toho dokázaly 😀 😀 😀 tak leda rozesmát ostatní 😀 😀 😀 a abyste věděla, tak nejlíp se mají ženy žijící po boku muže!!! mluvím z vlastí zkušenosti a lituji vás, s tímto přístupem se nikdy o moc líp mít nebudete…

 291. Za to vy mate IQ krychle … asi to je tym, ze ste femip1ca a tie su vsetky yebnute.
  Zidia nie su utlacovany Nemcami.
  Zidia boli utlacovany v reakcii na tom, ze si Nemci povedali, ze su nimi utlacovany, aj ked neboli, a zacali ich vyhladzovat. Vy vobec necitate co pisem, len vytrhavate z kontextu. Citajte a spajajte co pisem. Vy robite to iste, co fasisti = stazujete sa na utlacanie a ako riesenie vidite v spiatocnom utlacani.

  Ak sa vam nepaci definicia slova „sankcia“, tak budte taka laskava a povedzte mi, aka je podla vas definicia tohoto slova, nech sa naucim.

  Ok, zmenim otazku lebo ste jej zjavne nepochopili. Myslite si, ze je spravne muzom odobrat bradavky, cast pluc, psychicky ich deptat a nicit v mladosti, pricom za masturbaciu ich trestat rovno smrtou, rovnako ako za sex bez umyslu pocatia dietata a odopriet im pravo na sukromie?

  O sankciach rec bola, niekedy urcite, ak by nikdy nebola o sankciach rec, tak slovo sankcia by neexistovalo. (aj ked pochybujem, ci pochopite to, co som napisal)

  A preco by sme mali umlcat a ututlat mudre zeny, ktore maju dobre napady a posuvaju ludstvo ako celok dopredu? Tomu vazne nechapem, ze preco by sme mali robit take veci? Ja zavistou netrpim a ty, co nimi trpia su imho id ioti.

 292. vas web nikomu nic nedava,akorat tak radost do zivota,ze se tu spousta lidi zasmejem vasim jakoze ,,radam,, a nebo se tu jdem s chuti pohadat a jdem si za svym! VSICHNI JSME PROTI VAS! pozor-ne proti feministkam! ALE PROTI TOBE JULIE!ROMANO!KATKO! apod.

 293. na vasi strane jsou hov.na a ne duvody.Vas web je na jednu stranu zabavny na druhou pohorsujici…Tesim se na tu chvili az vas web bude zrusen! Nebo vy nejak potrestana 😉

 294. nezáviď… za to že ty si sama dobře neděláš nikdo jinej nemůže

 295. Ty máš akurát tak veľké reči a titul nakreslený na terapii, no páni ty si mi obrovský spojenec 😀

 296. ŽE DRZOST vy pomlčte vy škeble vůbec nic o feminismu nevíte a reaguje vy byste měly ukončit to vaše blábolení milá paní neprotrhlá blanko ženy se mají špatn ějen kvůli lidem jako jste vy kvůli lidem jako jste vy se nám muži vysmívají jaké sme hloupé MŮŽETE AZ TO VY doufám že se již brzy nadýcháte hlíny.

  [quote=Julie][b]Vy se laskavě koukejte uklidnit. Za dobu vašeho působení jste vůbec nic nedokázaly. Ty vaše porady u kulatých stolů schovány před realitou. Radím vám, vaši činnost ukončete a začněte dělat něco pořádného. Vaším přičiněním se ženy mají tak jak se mají. Tedy špatně. Vážně drzost se po tom všem ještě ozvat a napadat nás.
  JUDr. Julie[/b][/quote]

 297. Alenka keď nemáš ponožky tak si choď kúpiť a nežobri tu alebo ti tvoj plat upratovačky nedovolí nákup ponožiek? 😀

 298. Kto chce psa bit, palicu si najde.
  Asi take dovody su na vasej strane.

 299. A už je to tu, nemá argumenty tak tvrdí že danú vec vymyslela žena 😀 … Alenka sa nám ani trochu nezmenila

 300. [b]Pošlete mi důkaz, že existuje ponožka s miliardou dírek.[/b]

 301. Vytvárate? Vy? Tú vašu p.seudovedu sa opovážujete nazývať pravdivími dvôkazmi? Pošli mi nejaký dvokaz že ja sa mílim a vy máte pravdu na tento E-mail.. madmax9@azet.sk keď my od teba do zajtra nedojde žiaden dôkaz tak len klamete všetký feministky a vytvárate si vlastnú klamlivu predstavu ktorá má zatieniť skutočnosť…

  S pozdravom váš najúkrutnejší pornotyran Matej Korvin..

 302. [quote=..]koukám Radko,že budeš trochu víc ***á,když tohle napíšeš… asi jsi ty namyšlená krávo neviděla,že je ten kluk třeba mentálně postižený?!
  Promiň,ale jsi ubohá![/quote]To ho ovšem neopravňuje pohazovat po ulicích papírky.
  JUDr. Julie

 303. Jsem tu například i já. Mají ve mě velkého spojence a vše zaštiťuji svým titulem.

  JUDr. Julie

 304. [quote=Julie]Na naší straně jsou však důvody.[/quote]

  Presne Julča zažaluj všetkých na svete za to že mali pravdu…

 305. [b][quote]Toto bol zaciatok ideologie nacistickeho nemecka, vsugerovavalo sa, ze Zidia su nepriatelia, ze vsetci su zly a od diabla. Takymto sposobom sa zacina kazda ideologia, ktora vyvrazduje ludi a klame. Urobi z ludi, ktorych chce ziskat, obet skupiny ludi, ktorych chce zliklidovat. Propagaciou zobrazi ludi, ktorych chce zliklidovat, ako splodencov pekla, vrahov, nasilnikov, tyranov a sexualnych delikventov. [/quote]
  Takže jakmile Židé řekli, že jsou utlačováni Němci, tak se z nich stali fašisti? Proboha proberte se. Vždyť vy máte IQ králíka. Asi je to tím, že jste ze Slovenska, kde je každý bača.

  [quote]Co je to sankcia? Sankcia je zasahovanie do slobody druhych sposobom, ktory ma tuto slobodu obmedzit nad ramec rovnopravia.[/quote]
  Takže teď si i vymýšlíte vlastní definice slov? Ok, tak já do toho jdu také. Yoshi Snipo je člověk, co má místo mozku, malou kostku. Vidíte? Důkaz, že máte malou kostku… (na takové úrovni je asi vaše argumentace).

  [quote]To neznamena, ze sa bude jednej skupine ludi zasahovat do zdravia, sukromia a slobody len pre to, lebo to jedna skupina poklada za spravne.[/quote]
  Tak tak, a když je někdo nesvéprávný, tak ho budeme muset propustit. Také ve vězení je plno lidí, kterým byla sebrána svoboda, že? Takže propustíme všechny vězně. Panebože, vždyť vy jste anarchista, uvědomujete si to vůbec?

  [quote]Sankciovat synov za chyby ich otcov je kravina, toto pouzivaju komunisti na zastrasenie a kontrolu obyvatelstva[/quote]
  Jak jsem psala – o žádných sankcích nikdy nebyla řeč.

  [quote]Dalej nie ste schopne pochopit, ze kopu skvelych veci vymysleli zeny, za co ich uznava aj muzske publikum. Vid Maria Curie, ktora prisla s radioaktivitou, nebyt jej, tak nemame pohodlie obrovskej zasoby elektrickej energie. Alebo prvym programatorom a tvorcom programovania pocitacov bola zena …[/quote]
  To všechno víme a jsme na takové ženy pyšné! Nicméně se jedná pouze o š***ku ledovce, kterou se nepodařilo mužům umlčet a utajit.

  [quote]ale to neznamena, ze vsetci muzi su pornotyrani a curaci, ktorym ide iba o sex a znasilnovanie a zotrocovanie zeny.[/quote]
  Dokažte to tím, že se tak začnete chovat sám. Na těchto stránkách je plno pravidel, jakými by se měl muž řídit. Přestaňte tedy vyžadovat oplzlosti na partnerce, odevzdávejte jí veškeré své příjmy a poslouchejte jí na slovo. Bude vám oběma lépe a vy uděláte krok směrem k lepšímu světu.

  [quote]Zaroven tak, ako su zly muzi, su aj zle zeny (nie sluzky). Su zeny, ktore z vlastnej vole kradnu, vrazdia, znasilnuju, atd. [/quote]
  Ne, takové ženy nejsou.[/b]

 306. [b]To není žádná víra, to jsou důsledky odborných vědeckých studií, které tu uvádíme a i vytváříme.[/b]

 307. [b]To je oficiální název, ve skutečnosti jde opět o vynález ženy.[/b]

 308. To nie je ani tak drzost, ako skorej totalna bl bost a demencia.
  Julca, ty Malkavian 😀

 309. Drzosť máte vy Júlia a spol že sa za feministky vôbec pokladate….

 310. :woohoo: :woohoo: Vraj výsostné územie žien!!! Výsostné územie žien mám u seba v posteli a zradosťou ho prekračujem a tá výsostná žena my to dovolí… A čo ty Júlia? Chce vôbec niekto prekročiť tvoje výsostné územie? Asi nie lebo bohvie ako výsostne nevyzeráte ani jedná z Quazifeministiek…. :woohoo: :woohoo: Furt narážate na masturbáciu a každého len kvôli tomu pečiatkujete skúste to aj vy a nemelte tu také hovna…

 311. Vsak Julca, ty tu vykrikujes ako nas zazalujes. Touche!

 312. Oni to aj tak uz moja rodina vie, a vie aj ine veci. Kludne im mozete oznamit aj to, ze som na chlapov a ze nesexujem za ucelom pocatia dietata 😛

 313. [b]Proč? Tak totiž hloupí lidé bojují když jim dojdou argumenty.

  JUDr. Julie[/b]

 314. Zazalovat? PReco? Nieeeee!
  Kam by som sa chodil zabavat? O.o

 315. [b]Vy se laskavě koukejte uklidnit. Za dobu vašeho působení jste vůbec nic nedokázaly. Ty vaše porady u kulatých stolů schovány před realitou. Radím vám, vaši činnost ukončete a začněte dělat něco pořádného. Vaším přičiněním se ženy mají tak jak se mají. Tedy špatně. Vážně drzost se po tom všem ještě ozvat a napadat nás.
  JUDr. Julie[/b]

 316. Áno z jazykom prišla žena Alena a od tej doby jak z jazykom prišla žena tu meliete také hovadiny…

 317. [quote=Yoshi Snipo]Drz hubu ty spambot Marcelovsky! (Picu drzat nemozes, bo ziadnu nemas, a k0k0t ti nik neda drzat)[/quote][b]Laskavě se začněte chovat slušně a uvědomte si, že tady jste na výsostném území žen. Proto tu platí naše pravidla a v případě dalšího nepřístojného chování budete vykázán a vaše rodina informována o vašem každonočním pohybování předkožkou.

  JUDr. Julie[/b]

 318. Jsem z vás Z.N.E.CH.U.C.E.N.A. Jakožto zakladatelka Feministického hnutí pro rovnoprávnost žen na Moravě jsem povinna si odplivnout před vašimi pohoršujícími stránkami!! Za mých 60 let života jsem neviděla něco tak nechutného, sobeckého a trestuhodného. Naše strana bojuje proti utlačování ženského talentu v zaměstnáních které jsou prý vhodnén jen pro muže a dalších užitečných cěcí, ale Vy! Vy nejste Feministky!! Vy jste jen někdo kdo špiní naše jméno a naši práci.Hodlám na majitel(e/ku) podat *****u za odepírání svobody slova!! Osobně já ani nikdo ze členek hnutí nesouhlasíme a naprosto se distancujeme od falešných feministek jménem Jůlie, Marcela atd,. Doufám že všichni zde přítomní čtenáři mají dosti rozumu aby nevěřili jejich slovům o jejich titulech jak vysokoškolských tak feministických. po přečtění tohoto článku jsem byla naprosto pohoršena neboť má sestra je po nehodě znehybněna na dolní končetiny a já s ní často chodím na procházky a ano tlačím její vozík!! Kdyby zde přítomné dámy či páni jenž tyto stránky spravují věděly jak namáhavé je žít bez zdravých dolních končetin, myslím že by mnluvili jinak. Mám za sebou dlouhodobou sesterskou praxi v nemocnici, kde se starám o muže a ženy tak či onak postižené. Je to sice psychycky náročné ale! já jsem hrdá na svou práci, na to že mohu ypomost mužům!! a ženám jenž to potřebují, těm kteří potřebují péči a lásku!! a článek kde žena která si dovolí samu sebe nazvat feministkou ještě s radostí říká jak nepomohla nebohému chlapečkovy který pravděpodobně trpěl nějakou nemocí která mu nikdy nedovolí aby byl normálním dítětem a mohl prožít krásné detství je více než pohrdavý. Na studijích jsem navšětvovala kurzy Kick Boxu a osobně bych teď s radostí dala dotyčné ženě :angry: :angry: :angry: s radostí pravý hák až by jí vyletěly falešné zuby skrz tu díru co má místo mozku a odrazily se od dutiny lebeční!! pak bych dala úder na solar plexus a zakončila to low kickem a pokud by ji to nedorazila šla bych ji mlátit baseballovou pálkou přes nohy aby musela být aspon chvíli na vozíku a poznala utrpení lidí které zde pomlouvá.!

 319. Takúto vieru máte aj vy feministky… Viď príklad Muži do pracovných táborov podla Libušky.. Kastracie amputácie bradaviek a pľúc protimasturbačné komanda zasahovanie do súkromia… Pohlavný styk bez úmyslu počať dieťa sa trestá smrťov… Jeho viera v spravodlivosť milá Alena je rozdielna v tom že keby mal za to zastreliť Radku čo spôsobila tomu invalidovi, tak je taka guľka do Radkinej prázdnej hlavy by bola zaslúžená…

  S Pozdravom váš najukrutnejší pornotyran Matej Korvin

 320. Drz hubu ty spambot Marcelovsky! (Picu drzat nemozes, bo ziadnu nemas, a k0k0t ti nik neda drzat)

 321. Alenka, ty si dalsia p1ca ktora nedokaze analyzovat, iba anal-olyzovat. Vasa k0k0tna hlava bravcova nerozozna rozdiel medzi klitorisom a penisom, najma preto, lebo o penise pocula v rozpravkach a pokladala to za ***u hru s loptickou (myckem) a palkami (ergo tenis), tvoja p1ca je vyschnuta rovnako ako je ta dutina toho priestoru medzi tvojimi usami. O teba by si clovek ani tien neoprel, na CVUT nerobis ani neucis ani nestudujes, to by som ta poznal, lebo taku p1cu ako si ty si nevsimnut je nemozne. Keby yebnutost nadnasala, tak ta volame TUPOFEMIP1CA, cize nova verzia tupoleva, az na to ze ty by si mohla aj po vesmire lietat. Mozno ta tam hore aj nieco poyebe v tej tme, lebo za svetla by to urcite neslo (aj v tej tme pochybujem) …

  Urob nam laskavost a pre cely svet sluzbu, vrat sa do minulosti a presvec toho lidoprasomedveda, z ktoreho si vysla, nech ta potrati.
  Dakujem 😛

 322. Ah, Alenka yebakova Dvorakova, teba som tu dlho necital, ako sa dari?
  Tak podme na protiargumentaciu.

  Podobne – utlacovanie skupiny B skupinou A:
  Toto bol zaciatok ideologie nacistickeho nemecka, vsugerovavalo sa, ze Zidia su nepriatelia, ze vsetci su zly a od diabla. Takymto sposobom sa zacina kazda ideologia, ktora vyvrazduje ludi a klame. Urobi z ludi, ktorych chce ziskat, obet skupiny ludi, ktorych chce zliklidovat. Propagaciou zobrazi ludi, ktorych chce zliklidovat, ako splodencov pekla, vrahov, nasilnikov, tyranov a sexualnych delikventov.

  To iste robite vy. Cim vznika paralela s Nacizmom.

  Co je to sankcia? Sankcia je zasahovanie do slobody druhych sposobom, ktory ma tuto slobodu obmedzit nad ramec rovnopravia.
  Rovopravie znamena vyrovnanost prav pre kazdeho cloveka s prihliadnutim na daneho cloveka (nemozme chciet od chromeho, aby isiel pracovat na stavbu …). To neznamena, ze sa bude jednej skupine ludi zasahovat do zdravia, sukromia a slobody len pre to, lebo to jedna skupina poklada za spravne.
  Sankciovat synov za chyby ich otcov je kravina, toto pouzivaju komunisti na zastrasenie a kontrolu obyvatelstva, kedy cela rodina trpi za delikvenciu jedneho jej clena, a aj to iba v tych najtvrdsich a najbrutalnejsich krajinach (Socialisticka Korea).

  Dalej nie ste schopne pochopit, ze kopu skvelych veci vymysleli zeny, za co ich uznava aj muzske publikum. Vid Maria Curie, ktora prisla s radioaktivitou, nebyt jej, tak nemame pohodlie obrovskej zasoby elektrickej energie. Alebo prvym programatorom a tvorcom programovania pocitacov bola zena …

  Ano, kedysi boli zeny utlacane a aj dneska sa najdu pripady, ale to neznamena, ze vsetci muzi su pornotyrani a curaci, ktorym ide iba o sex a znasilnovanie a zotrocovanie zeny. Mnoho muzov, ba valna vacsina, si cti zeny a poklada ich za bytosti rovnopravne! Zaroven tak, ako su zly muzi, su aj zle zeny (nie sluzky). Su zeny, ktore z vlastnej vole kradnu, vrazdia, znasilnuju, atd.
  Je ich malo, ale existuju. Aj pri muzoch sa neda hovorit o tom, ze kazdy muz znasilnuje, kradne a vrazdi. Preto je vasa ubedakana stranka vaznou znoskou ubohosti od Vas, lebo sa tu stazujete na veci nepodstatne a robite zo zien chudinky a z muzov pornotyranov a vrahov, pricom povazujete zvrhnutie tohoto systemu a nastolenie vlady zien, pricom by boli na muzov za trest uvalene brutalne sankcie v mene spravedlnosti.
  Rovnako fungoval fasizmus v Nemecku.

  P.S.: Tie studia su vymyslene. Predpoklad, ze vsetky zeny su daleko mudrejsie ako muzi je mylny. Zeny su viac zalozene na multitaskingu, pricom muzi dbaju viac o detaily a technicke veci. Preto muzi veci robia preciznejsie, za to zeny toho dokazu spravit a zapametat si viac. Cize kde je treba preciznost, su lepsi muzi, kde ale preciznost nie je nutna a treba robit vela prace, exceluju zeny (IMHO), lebo niekedy to, co vsetko zeny dokazu stihnut spravit je vazne uzasne, za co im patri nas obdiv.

 323. [quote=Reportérka Katka]Chodila jsem do sebeobrany, tak být vámi, nejsem si tak jistá. Přeci jen investigativní žurnalistika musí počítat se vším.[/quote]

  Keď sebaobranu ovládaš tak ako žurnalistiku tak potom ťa nakope aj trojročný chlapec… Vtedy už môžeš použiť argumenty že trojročné decko je schopné vraždiť… :woohoo:

 324. [quote=alena.dvorakova][b]Použila jsem analyticko-genderovou metodu prof. doc. Michaela Kardola.[/b][/quote]

  Dokonca metódu muža… Fujky fujky alena hanby sa.. 😀

 325. Akuma to iste si povedali keď uvideli Katku… 😀

 326. Vsak hovorim, matematicky to maju spravne, ale logicky su uplne mimo. A kasli na to, bav sa na tom, toto je vrchol demencie posuvanej za hranice vsetkeho mozneho 😀

 327. [b]Jelikož tato studie (mimojiné) ukazuje, že ženy jsou ve skutečnosti daleko chytřejší než muži, byla vládní garniturou zakázána a smetena pod koberec. Běžně k dostání tedy není a nebude, dokud tu budou vládnout muži.[/b]

 328. [b]Ale vy trdlo… i/y je pouze malou částí gramatiky, logicky pak upozorním na tu část gramatiky, o které mluvím, ne na gramatiku obecně. To bych mohla rovnou říct : „hodně štěstí s vesmírem“, neboť tohle všechno náleží do vesmíru.

  Dobrovský a Jungman si zcela nepochybně nechali potajmu vypracovat veškeré své texty od žen, nebo jim je prostě sprostě ukradli, jak je u mužů zvykem.

  A ne, s jazykem také přišla žena. Vše se samozřejmě ututlalo.[/b]

 329. [b]Jelikož jste muž, tak žádnou vulvu nemáte.[/b]

 330. To říkáte Vy, která používá cizí slova a nerozumí jim?

  To i/y tomu se říká gramatika. Věděla jste to? Pro češtinu ji kodifikovali muži, nějaký Dobrovský a Jungmann. Tady se ale přeciž nenosí užívat mužských objevů a vynálezů. Nemám pravdu? Nechtěla byste přestat používat jazyk? Také s ním přišel prý muž.

  Povíte nám už konečně něco kloudného nebo budete rozebírat, kdo je muž a kdo žena podle analyticko-genderová metody někoho, kdo zžejmě neexistuje.

 331. kdyz jsem tedy muz,jaktoze mam vulvu a kazdy den si ji prstim? 😀 myslite ze jsem byla na operaci v 19ti letech? prosimvas,jdete se lecit nebo cistit hajzly na ČVUT

 332. Víte hov.no! Vy si rikejte co chcete ja vam tu nebudu dokazovat ze jsem holka! a vy mi tu nic ani ostatnim nevyvratite! Ja z tve jedne pouhe vety zase dokazu analyzovat ze jsi naprosta kra.va..;)

 333. Na váš předmět vyhledávání – „michael kardol“ gender – nebyl nalezen žádný odkaz.

  Návrhy:

  Ujistěte se, že všechna slova jsou napsána správně.
  Zkuste jiná klíčová slova.
  Zkuste obecnější klíčová slova.
  Zkuste použít méně klíčových slov.

  Nějaký další tip?

 334. [b]Použila jsem analyticko-genderovou metodu prof. doc. Michaela Kardola.[/b]

 335. [b]Ano, člověka dokáži analyzovat bez větších odchylek zcela přesně a jednoznačně z pouhé jediné věty.

  Nějaký váš rodný list apod. mě nezajímá, protože stejně vím, že jste muž.
  [/b]

 336. [b]A co jste vy, že tady vyhrožujete ostatním smrtí? Kvůli své víře v to, co je dobré/špatné, jste ochoten zabít člověka? Nedělají přesně tohle sebevražední atentátníci?[/b]

 337. [b]Já vám zase přeji mnoho štěstí s i/y… Budete ho potřebovat.[/b]

 338. doufam že jednou skončíš na vozíčku !! at vys jaký to ! podle mě ste jen zakomplexovaná lesba která by se měla lečit u psichiatra !

 339. ty krávo jedna až se na tom vozejku potahneš ty tak se ti jenom vysměju ! doufam že to bude brzo ! Tajten článek mohl napsat jen maximalní zmrd ! A NEZAPOMENTE ŽE KAŽDEJ ZMRD SI ZASLOUŽÍ SMRT ! kdybych měl možnost někoho zastřelit bez trestu tak věřte tomu že byste byla 1 na seznamu ! nazdar !

 340. Vy asi nejste absolutně zdravý na mozku co? Ta *****, co to psala by si zasloužila vozejk + žila by někde, kde by byly jen schody.. Tolik bych ti to přála, že kdybych věděla, kde bydlíš, tak ti snad něco udělám abys věděla, jaký to je.. Přemejšlíš ty vůbec nebo jsi fakt úplně debilní.. To snad neni možný tohle!!!

 341. zatim nejsem,ale prijali me na lekarskou fakultu,proto asi nemohu byt tak hloupa jak si myslite a kdyz uz se tak plne vyjadruji tak odpovidejte jasne na muj cely prispevek a nejen na to co chcete..tomu rikate argumentace? Vzdyt vam dochazi uz slova proboha

 342. Neurážej Marcelku! Mací náhodou chodila do pomocný školy! Heč! 👿

 343. Nepotřebuješ dříví pod kotel? Na tohle bych dovez pár kubíků.

 344. Paní Julie vás až se všema těma p.í.č.a.m.a zavřou za ty sračky co tu píšete nesmim si to nechat ujít 🙂 Přijel bych vás navštívit 🙂 ale dárek na uvítanou nečekejte 😛

 345. Chcipnes brzo, Julie. Na kazdou svini se vari voda tak si to uzij :)[b][/b] ❗ :cheer: :cheer: :cheer:

 346. Však vy taky žádná JUDr. nejste, tak přestaňte laskvě používat titul, který nemáte.

 347. To by mohl říct každý, že studuje ČVUT, nevěřím vám ani slovo.

 348. a) Prvně by chtělo zjistit, jakou bychom měli podporu, protože věřím, že spousta návštěvníků by přišla o zábavu.

  b) Podklad pro petici: Proč by konkrétní zákrok (zrušení, omezení, nebo i jen dopátrání původu a postih přispěvovatelek) měl být realizován.

  c) Půjde o petici v papírové či elektronické podobě? Pak je třeba vyřešit prostor, kde bude umístěna + šíření odkazu po sociálních sítích.

  Tedy, pokud by mělo dojít k zakročení, bude jistě na místě zjistit, jaké jsou zde naše možnosti. Kdo by do tohoto podniku šel?

 349. Vy nejste žádná MUDr. Laskavě přestaňte neoprávněně používat titul!

  JUDr. Julie

 350. Radši jděte poučovat někoho jiného, poté zkuste studovat a vraťte se až něco budete skutečně vědět.

 351. 99% lidi ceske republiky by vas nejradeji za tyto clanky zazalovala. 1% jsou feministky,ktere pisou nesmysli a pachaji jen skodu ;)..i kdyz to vlastne ne,o nejsou feministky..feministky bych jeste urazila,ale vy si feministky rikat nemuzete! to s feminismem nema nic spolecneho 😉

 352. Když Vy prý úspěšně studujete na ČVUT, přičemž máte nedostatky v cizích slovech, my si taky můžeme vymyslet diplom z Feministické univerzity.

 353. [b]To by mohl říct každý, že studuje FJFI, nevěřím vám ani slovo.[/b]

 354. to je jasne..nebo po clanku: ,,nahrala jsem si tajne syna,, a nebo ,,muj syn trpi erekcemi,,..

 355. Nemá cenu jim povídat o sviňstvu. Po „článku“ -Moje dcera špenát nejí- to nemá smysl říkat vůbec.

 356. jste uz tak posedle nenavisti k muzum,ze uz aji zeny oznacujete za muze! To je svinstvo

 357. Kdyby hloupost nadnášela…

  Je to ráno moudřejší večera. Měla by´s jít spát.

 358. Ve vašem případě je tu úplně jedno, kraviny sem píšete jak ráno, tak večer.

 359. podle a. dvorakove jsem muz,ale mam vaginu a jsem zena,jestlize ty jsi marcelo zena,tak podle a.Dvorakove jsi muz..ale verim ze tu pi.cu mas;)

 360. [quote=alena.dvorakova][b]Vy jste muž! Studuji velice úspěšně ČVUT, takže se v mužích vyznám velice dobře. Typický mužšký projev – žádné háčky a čárky, chybející mezery za čárkami a tečkami, nedodržování velkých písmen.

  Typické, typické, typické. Dominiku, teď jste se ukázal.[/b][/quote]

  Co studuješ na ČVUTu na p.o.š.u.k.u.? Já jádro (FJFI).

 361. Chyba bez chyby podle vzoru žena bez ženy.
  „opravila chyby“

 362. To jest že by ste na mňa skočila a pokúsila sa ma zmlátiť alebo nebodaj znásilniť? :X
  Veľká škoda lebo by ste si ani neškrtli 😉

 363. Jestli neumí diskutovat zde diskuzní kroužek by Vá nezachránil.
  Jedině, že byste imitovala místní diskuzi.

 364. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

 365. Poslouchejte pani Julie.Ja si zde budu chodit kdy chci a budu si zde psat co se mi zachce.Je mi vas lito,ale jestli si povsimnete jste tu asi 4 tvorove (rikajici si zeny) kteri jsou proti velke vetsine.Asi si nevsimate tech negativnich ohlasu.Rekla bych to tak: Kdyz tu prijde clovek a zada vas o pomoc je to bud za prve: Naprosty blazen,ktery nema potuchy o realite a nebo za druhe si z vas dela jen srandu aby se mohl pobavit.Coz znamena,ze nikdy nemuzete vlastne vedet,zdali to mysli vazne,protoze ackoliv vite cely svet mastrubuje,onanuje..cely svet ma sex,ktery je mimochodem zdravy a vy,nejake slepi.cky proti tomu nezmuzete vubec nic.A to ze nekdo kdo vystuduje zurnalistiku a nebo ma titul JUDr. a neumi ani spocitat kolik ma decko let,jestlize je roku 1999,tak potom nevim,kde vasi rodice udelali chybu…taky jsem si vsimla ze zene radite at nakazi muze pohlavni nemoci.Nevim jestli jste zdrava,ale nahlasim vas za navadeni k trestnemu cinu.Navic radit matce aby synovi privazala ud ke stehnu…je nelidske! zahravate si hluboko s prirodou a jednou se vam to vymsti.verte mi
  MUDr. Dominika P.

 366. Velice zábavné. Škoda, že se asi nikdy neutkáme v diskuzním kroužku. Poznal byste sílu mých argumentů včetně komunikačních technik.

  JUDr. Julie

 367. Máte poněkud spřeházený žebříček hodnot, milostivá. Toto chování vůči postiženým je podle mne hyenismus! A nejspíš právě tak vypadáte-ošklivá, chlupatá, uslintaná hyena! Možná právě proto vás nechal…

 368. [quote=Jarda]Marcelo, mluviti stříbro, mlčeti zlato.[/quote]kdo jinemu jamu kope tak do ni pada

 369. Umim ale moje jmeno tam neni tak si nevymyslej. Akorat chces byt zajimavej ale nedari se ti to hosanku

 370. Ou,uz mam strach 😀 Ale co je na tom,ja se vas jen ptala a jestlize mate titul JUDr. tak by jste mohla vedet kolik je 2011-1999?

 371. Kdyby sis místo toho radši dokončila maturitu…

 372. Fakt no neke 😀
  A cos tu kdy nechala ty? Kromě vypatlaných příspěvků?

 373. A čo by si čakal, jej IQ jej ledva dovolilo naučiť sa čítať

 374. Ja jsem Marcela vis to protoze sem te tady uz videla. Moc dojem si nenechal

 375. Pretože:
  [quote=alena.dvorakova][b]Vy jste muž! Studuji velice úspěšně ČVUT, takže se v mužích vyznám velice dobře. Typický mužšký projev – žádné háčky a čárky, chybející mezery za čárkami a tečkami, nedodržování velkých písmen.
  [/b][/quote]

 376. Jste všímavá. Jenže tou dobou byla již první věta zcela irelevantní.

 377. Stejně jako vy obvykle opakujete čtyři věty jako argument.
  Nemáte hlasy, co Vás chtějí znasilnit? Pak se sejdeme na stejném oddělení.

 378. Nikoli. Jednalo se o dovětek. Argumentace se nachází v první větě.

 379. [b]V tom případě doporučuji návštěvu psychiatra. Zejména pokud slyšíte hlasy opakovat jedno slovo.

  JUDr. Julie[/b]

 380. Boj sa Julie lebo sa naučila editovať príspevky pretože nevie argumentovať, vlastne v hádke by ju porazilo aj 3 ročné decko 😀

 381. Nikdo Vám titul nezávidí, pouze se divím, jak jste jej získala.

 382. Na rozhovor s ******om (s vami) doktorát nepotrebujem a určite vám nezávidím, nechcem byť právnik ale grafik.

 383. Ano studovala jsem práva. Nezáviďte tedy a příslušný titul si také opatřete. Bez něj se mnou nehovořte.

  JUDr. Julie

 384. Jak mám lépe vyjádřit svůj názor než intenzivním opakováním slova, jež mi dokola pulsuje mozkem?

 385. Opravdu nechodíte pro argumenty daleko. To byste musela argumentovat.

 386. To máte pravdu lebo vaša argumentácia stojí na vetách: Ničomu nerozumiete.
  Nechápete tomu lebo ste muž.
  Táto informácia bola upravená mužmi aby poškodili ženy.
  Ja som študovala právo.

 387. [b]Opakovat podstatné jméno je diskuze? Nedomnívám se.

  JUDr. Julie[/b]

 388. Preložím to do ľudskej reči:
  Máte/máš pravdu ale sme také ***é že to nevieme uznať. Choďte preč, pravdu tu nechceme. Máme záujem o ***é šialené frigidné báby, ktoré budú terorizovať všetkých naokolo. O normálne ženy nestojíme.
  PUDR. Julie

  Preložil: Akuma

 389. [b]Vězte, že já pro argument nechodím daleko. Laskavě se stáhněte nebo poznáte sílu mého slova.

  JUDr. Julie[/b]

 390. Komentář byla editován nebo ce.nzurován?

  Tomu se říká diskuze?

 391. Jeehehe,objevila se Julča..Julčo a vy,kdyz uz jsme u toho.Vite kolik je doopravdy chlapci let? jestlize se narodil roku 1999?

 392. Jediná kdo ničemu nerozumí jste vy. Laskavě odejděte a nevracejte se. Máme zájem pouze o tvárné dívky mající snahu změnit sebe a život kolem sebe. O nabubřelé sle***ky nestojíme.
  JUDr. Julie

 393. [quote=alena.dvorakova][b]Vy jste muž! Studuji velice úspěšně ČVUT, takže se v mužích vyznám velice dobře. Typický mužšký projev – žádné háčky a čárky, chybející mezery za čárkami a tečkami, nedodržování velkých písmen.

  Typické, typické, typické. Dominiku, teď jste se ukázal.[/b][/quote]

  Takže Marcela je muž!!!

 394. [b]Příspěvek byl editován pro porušení pravidel. JUDr. Julie[/b]

 395. Ono stačí už jenom jejich používání slova feministka. 😀 😀 😀 😀

 396. Slovo „Marginální“ som ignoroval lebo ona použije 90% cudzích slov úplne nesprávne 😀

 397. „Marginální“ znamená „okrajový“.
  Tolik k Vašemu vzdělání na ČVUT.

 398. [b]Takže paní Týno, za vaše hluboce protiženské názory jsem vám zbavila možnosti přispívat do diskuze. Dále zvažuji možnost, že kontaktuji příslušné orgány, jelikož mám podezření, že jste byla zneužita otcem a vaši nenávost vůči svému tělu si vybíjíte na ženách zde. Jsem ráda, že jste sem přišla. Konečně budete očištěna a bude se vám po letech dobře spát.
  Přejí hezký večer

  JUDr. Julie[/b]

 399. Kde pro své „objektivní zhodnocení“ máte důkaz?
  Na čem se zakládá Výš rozbor? Jakou metodu jste užila? Kolik máte materiálu, abyste své tvrzení podložila?

  Co vlastně studujete na ČVUT?

 400. a) Za celou dobu jsem zde nezaznamenal něco, co by se alespoň formou pododbalo vědecké studii.

  b) Pokud disponujete oněmi studiemi, pošlete nějaké odkazy, existují-li, samozřejmě.

  c) Uznávám, že ČVUT je prestižní. To však neimlikuje nutnou vzdělanost všech jejich studentů, v tomto případě studentek.

  d) Studuji-li vysokou školu, nemám potřeba to demonstrovat každému jako argument objektivity. Pokud tedy považujete za argument Vaše studium na ČVUT, objektivně jej nelze považovat za platný argument.

  e) Názor není objektivní argument. To oplatí i pro slečnu Katku, která tvrzením, že si myslí, že udělala dobrý článek předkládá pouze názor, nikoli argument.Argumenty podložené vědeckými stuiemi jsem taktéž nenalezl. Vlastně nemáte jména uznávaných feministických autorek a autorit, žádné texty, studie, prakticky žádné podklady.

  Jediný argument, který se už opravdu ohrál a nemá sílu, je, že muži jsou hloupí. Podložte, prosím, odkazem na relevantní studii. Neuznávám evidenci z youtube.com nebo z těchto stránek.

  Pokud byste měla problém s některým ze slov, jež jsem napsal, napište, vysvětlím Vám jej.

 401. Takže Katko… Já se s tebou snažila rozumě mluvit (viz můj dlouhý koment), ale tys mi neodpověděla. Fajn… Co ti povím? Psala jsem mailem stížnost na PČR kvůli těmto stránkám. Klidně mě odtud vykaž, mě je to jedno, ale ženám a feministkám děláte jen ostudu, jste banda zakoplexovaných starých pannen, co si ani nevidí do huby pro to, co z ní vypouští. Je mi jedno, že jsem podle vašeho spolku služka, já jsem tak spokojená a vy buďte tak laskavé a prohlédněte si, co tu ostatní píší. Pak už možná konečně pochopíte, že vás tu nikdo nebere vážně a že byste se fakt měly zamyslet. Vaše články nejsou o rovnoprávnosti, ale o naprosté, NAPROSTÉ dikriminaci mužů. To je naprosto proti přírodě. Uvědomujete si to? Stavíte se tu proti moci, která nás všechny stvořila. Vymstí se vám to, Boží mlýny melou stále a na nikoho nezapomenou…

 402. to asi ne,když jsem žena.Jedině,že by vymysleli papežku,ale tou bych být nemohla.Mám ráda sex se svým přítelem a různé sexuální radovánky.

 403. [quote]Ne, to není utlačování. Kdo rozhodl, že to utlačování je? Vy? Vy máte právo rozhodovat o tom, co je a není utlačování? Kdo vám to právo dal?[/quote]

  Utlačovanie je odopieranie základných ľudských práv. Vy by ste odopreli mužom (okrem iného aj) právo na súkromie čo je jedno z ľudských práv, takže by išlo o utlačovanie.

  [quote]Tohle myslíte vážně? Vždyť tím, jakým způsobem muži věznili a vězní ženy, tak jim odpírají právo na získání majetku a rozhodnout se o vlastním potomstvu. Asi jako kdybyste někoho zavřel bez důvodu do vězení a pak tvrdil, že je to v pořádku, že jste mu nezpůsobil škodu na majetku a životech.
  Tohle myslíte vážně? To vám opravdu nedocházejí tak marginální věci?
  [/quote]

  No neviem o tom že by niekto väznil ženy a bránil im získať majetok, o potomstve ani nehovorím. Vieš to čo ty tvrdíš sa odohrávalo pár storočí dozadu. Vieš keď žena chce mať s nejakým chlapom dieťa tak by ho mala najprv zbaliť, to že by o teba nikto ani bicykel neoprel je tvoj problem 😉 .
  Násilníci a vrahovia sú trestaný justíciou, fakt nevidím dôvod aby nevinný platil za chyby druhých.

 404. nevim jak muzete byt tak hloupa a porad si stat za svym? Vy si nevsimate,ze se vam to tu snazilo vysvetlit uz pres snad 200 lidi?

 405. Katko kdyz jsem rocnik 1992,tak mam podle tebe 11 roku.A jak mi vysvetlis ze mam maturitu a pujdu uz pracovat.A jak mi jeste vysvetlis ze mam 4 roky obcasnky prukaz,to znamene ze jsem ho dostal v 7.Moc prosim o tvou odpoved.Dekuji

 406. Vy poznate cloveka jen tak,protoze nepise carky hacky? Co bych se na takovou spodinu jako vy feministky mela zahazovat s teckama a carkama,ale mozna vam alespon ted vyhovim.Tak se podívejte:muž má penis-já mám vaginu.Mám prsa velikosti nejspíš 2-3,což muž nemá,jedině,že by vážil 200 kg.V občanském průkazu i pasu mam u ,,sex,, (pohlaví) zaznačené písmenko F,což je anglicky female,kdyby jste to nevěděla Aleno.V rodném listě mám zaznačeno jméno Dominika,což nepovažuji za mužské jméno a příjmení s koncovkou ,,ová,,.To muži myslím také nemají.A jestliže studujete to vaše ČVUT,tak jisstě si dokážete vypočítat správný věk chlapce.Děkuji a neobtěžujte mě nadále svými nesmysli!

 407. Tak mi, prosím, ukažte, kde jsou ony nadávky, které ksem napsal.
  Víte, co je nadávka?

 408. [b]Jestli jste tak hloupý, že si myslíte, že jsem někde tvrdila, že Židé utlačovali Němce, pak vám asi není pomoci. Vidím to tak na IQ 70 – na hranici debility. To není urážka, pouze objektivní zhodnocení.[/b]

 409. [b][quote]To je síce pravda ale to o čo sa vy tvrdíte je už utlačovanie (zákaz sexu a onanie atď.)[/quote]

  Ne, to není utlačování. Kdo rozhodl, že to utlačování je? Vy? Vy máte právo rozhodovat o tom, co je a není utlačování? Kdo vám to právo dal?

  [quote]Nie a kontrolné hliadky proti masturbujúcim? Kastrovanie? Obrovské spermobanky kde by ste si vybrali chlapa, ktorý by vám platil alimenty aj keď vás v živote nevidel? Áno to čo požadujete sú nezmyselné sankcie.
  Nemecko muselo platiť za škody na majetkoch a životoch, ženám nikto škodu na majetku a životoch nespôsobil ak áno tak je už dávno potrestaný.[/quote]

  Tohle myslíte vážně? Vždyť tím, jakým způsobem muži věznili a vězní ženy, tak jim odpírají právo na získání majetku a rozhodnout se o vlastním potomstvu. Asi jako kdybyste někoho zavřel bez důvodu do vězení a pak tvrdil, že je to v pořádku, že jste mu nezpůsobil škodu na majetku a životech.
  Tohle myslíte vážně? To vám opravdu nedocházejí tak marginální věci?[/b]

 410. Argumentujete tím, že jsem muž?
  Větší hloupost jsem nečetl.

 411. 😀 Jo jasne urcite! Tak vite co? Spojime se pres webkameru nebo vam poslu foto? a nebo proc ..co bych vam mela dokazovat? Ja jsem zena a vy co? Snazite se mi smesne vsugerovat,ze jsem muz? Jste smesna

 412. [b]a)Protože pokud skupina A tvrdí, že ji utlačuje skupina B, tak je to dost dobře možné a s fašismem to nemá nic společného.
  Jednalo se samozřejmě pouze o příklad, ve kterém byla zcela patrná analogie. Pokud spolu mluví chytří lidé, tak příklady a analogie nejsou potřeba, ale jelikož to zde čtou muži, používám příklady celkem často.
  Sice to stejně nikdo z vás nepochopí, ale já mám aspoň pocit, že jsem se snažila do těch malých, primitivních mozečků (pozn. tohle není urážka, ale fakt) dostat nějaké nové informace.

  b)To nejsou sankce, to je vyrovnání za minulost. Když vám někdo ukradne tisíc korun a konečně se vám ho podaří chytit a usvědčit, také budete chtít těch tisíc korun zpět, že?

  c)Ano, my máme objektivní pravdu, neboť vše, co říkáme, je podpořeno vědeckými studiemi.

  d)Znovu to řeknu – máme argumenty podpořené vědeckými studiemi. Jinak pokud je někdo hloupý, tak s tím moc neuděláme a samozřejmě nikdy nic nepochopí (viz. váš případ).

  e)O pravdě víme takřka všechno, co se o ní vědět dá, neboť jsme neustále konfrontovány s lhaním mužů a musíme tedy účinně filtrovat veškeré informace.

  Studovat s dobrým prospěchem neznamená být doopravdy chytrým. Zejména to neplatí pro biflování.
  ——–
  Mluvíme tady o nejprestižnější škole v Evropě – ČVUT, ne o té žádné vaší humanitce nebo VŠE.[/b]

 413. radčin vypocet proste znamena,že ten kluk je mladsi o 19 let! Snazime se uz druhy den Katko a dochazi nam trpelivost s vasi hlouposti

 414. ty vo.le, myslím, že se teď někdo náramně baví, ale i jestli toto bylo psáno ze srandy, tak dotyčný je mag.or..!!!! A jestli to psala nějaká z.p.í.č.e.n.á femina, o to hůř, tohle by zasloužilo udání, policisté mohou zjistit ip adresu počítače, tohle je fakt humus, rozbila bych ti hu.bu, k.r.á.v.o!!

 415. [b]Já argumenty na rozdíl od vás poznám a také je zcela správně používám.

  Proto jsem možná nenapsala bezobsažný příspěvek plný nadávek, jako jste to udělal vy.[/b]

 416. [b]Ne, kupodivu argument zněl „Jasně vám bylo od paní Katky řečeno, že otázka je BEZPŘEDMĚTNÁ.“

  Nedivím se, že jste to nepochopil, koneckonců jste muž.[/b]

 417. Podle způsobu zacházení s informacemi by mě upřímně zajímalo, co jste pohledávala na žurně?
  Napadá mě, je asi dobře, že neuvádíte místo, kde jste absolvovala žurnalistiku.
  Nebyla by to dobrá reklama.

 418. Vy jste vystudovala žurnalistiku a vánoce budou v srpnu…..

 419. To co si myslíte vy je naprosto irelevantní a slouží tak maximálně k pobavení lidí co chodí na tyto stránky.

 420. Nevím, co vy jste dělal na střední, když na to očividně nemáte buňky, ale já jsem vystudovala žurnalistiku.

 421. Arijská rasa utlačována Židy? :0 :0 :0 No jo každej agresor ze sebe napřed udělá obět. A jestli tím utlačováním myslíš podnikavost semitského lidu tak s tím máš pravdu.Ale pochybuji že židé zavírali árijce do plynových komor. To ste zase četla něco co bylo napsané na dvířkách od h a j z l í k u že jo. 😛

 422. Nám docvakol hneď ako sme si jej „príbeh“ prečítali, škoda že tebe to nedošlo že ona a aj ty ste počítali úplne niečo iné

 423. A ja som si myslel že som superman keď som bol malý, žiaľ to čo si ty myslíš nemusí byť ( a v tvojom prípade to skoro vždy ani nie je) pravda.

  Vaším článkom chýba úvod s informáciou kde a kedy sa tá udalosť udiala, chýba vám podtitulok. Chýba vám členenie textu (úvod, jadro, záver). Holá (a mylná) informácia na 3-4 riadky sa článkom nedá nazvať ani omylom

 424. Nám Račin výpočet docvakl už včera. den pokročil, ale ty ne.

 425. Pokud jsem na střední napsal pár článků a některé tenkrát vyšly v lokálních novinách, jsem tímpádem reportér?
  Tak podle této logiky je jasné, že muž automaticky musí znásilňovat ženy, vnuci babičky a holubi veverky.

 426. Den pokročil, většina už měla oběd, tak doufám, že vám Radčin výpočet konečně docvakl.

 427. Já si to nemyslím a to je důležité. To, že to nesedělo na vaše mylné přesvědčení neznamená, že jsem neudělala dobrou práci. Já mohu být hrdá.

 428. Vážení diskutující,

  dovolte mi abych tento článek uvedl na pravou míru. Incident popsaný v tomto článku se skutečně stal. Autorka článku Radka jela v dětském šlapacím autě po parku naší léčebny a narazila na pcienta jiného oddělení kterého vezli na vozíku.

  Co se týče situace ohledně [i]“výpočtu“[/i] věku tak ta pravděpodobně nastala díky tomu že jsme u nás v ústavu před nedávnem pouštěli pohádkový ***iál Arabela ve kterém je ostrov zvaný Pultanela kde staří lidé vypadají jako děti a děti jako staří lidé, naše pacientky to ale asi trochu překroutily a tak vznikl tento blud který tu některé naše chovankyně prezentují.

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB

 429. Článok? Všetko čo ste tu publikovali bola len kopa neobjektívnych ničím nepodložených kecov bez formy, prepáč ale to sa fakt článkom nedá nazvať

 430. K tomu, abych shrnula svoji náplň práce nepotřebuji služby pofidérni wikipedie.

 431. Myslete si co chcete. Publikovala jsem nejeden článek.

 432. Jinými slovy žádná reportérka nejste a jednoduše lžete.

 433. Klidně na obě.
  PS: Otázka je zakončena otazníkem. Ten vypadá asi takto:
  ?

 434. Nie Dominika.P je žena tým som si istý, chlap by pri vás stratil nervy oveľa skôr 😀 (teda pokiaľ si proti vašej demencii nevytvoril imunitu ako napr. ja)

 435. Teď nevím, na kterou z těch otázek chcete odpověď.

 436. Hele hajzlbába z ČVUT je zase tady a pořád trpí představou že uklízet hajzly=studovat.

 437. [quote]Tady zase nechápete vy, že ne všechno, co museli tvrdit fašisti, je fašistické. Pokud fašisti řekli, že červená je hezká, tak když to řeknu také, tak jsem fašista?
  Jste opravdu hloupý.[/quote]
  To je síce pravda ale to o čo sa vy tvrdíte je už utlačovanie (zákaz sexu a onanie atď.)

  [quote]Nikdo z nás nechce žádné nesmyslné sankce, chceme pouze rovnoprávnost a spravedlnost, včetně vykoupení z minulých hříchů (stejně jako muselo Německo platit za první a druhou světovou válku).[/quote]
  Nie a kontrolné hliadky proti masturbujúcim? Kastrovanie? Obrovské spermobanky kde by ste si vybrali chlapa, ktorý by vám platil alimenty aj keď vás v živote nevidel? Áno to čo požadujete sú nezmyselné sankcie.
  Nemecko muselo platiť za škody na majetkoch a životoch, ženám nikto škodu na majetku a životoch nespôsobil ak áno tak je už dávno potrestaný.

  [quote]Aaa, jistě… Subjektivní pravda je ta nejlepší, že?[/quote]
  Snáď mi nechceš povedať že tvoje pri***é prirovnania sú argumenty? :S

  [quote]Abych to upřesnila – my máme argumenty, vy nemáte žádné argumenty. Výsledkem je co? Že vy tvrdíte, že naše argumenty jsou „špatné“… Jak jinak.[/quote]
  No to by som netvrdil, VY si stále tvrdíte svoje bludy a keď vám niekto nevyvrátiteľne dokáže že je to blud tak sa uchýlite k urážkam

 438. Nechci zlehčovat onu dobu, ale slečna Katka je tak impregnovaná, že to tenkrát přežila.

 439. Oprava: Neudržel cedulku. Proč ji zmačkala a zahodila?
  Tomu říkáte pomoc?
  Odpovíte mi? Od toho tu přeci máte fórum.

 440. Tak ja neprstím a už vôbec sa nesnažím ošukať zadané dievčatá. Vonku je ešte kopa krásnych voľných dievčat tak načo sa namáhať a strácať čas so zadanými

 441. Nedržel cedulku. Proč ji zmačkala a zahodila?
  Tomu říkáte pomoc?

 442. Abych si tedy zaargumentoval
  a)Stejné není podobné. Mluvíme o ideologické stránce, tedy proč se taháte hlouposti týkající se výroků o červené, když se argument netýká ideologie?

  b)Nechcete zavádět nesmyslné sankce? Kastrace mužů, ubírání jejich plic nebo pás cudnosti? To nejsou žádné sankce? Co je to tedy?

  c)-Aaa, jistě… Subjektivní pravda je ta nejlepší, že?- Vy máte nějakou objektivní pravdu? Pokud ano, nikdo z myslících přítomných si jí nevšiml.

  d) Jaké máte argumenty? Že jsme všichni hloupí? To je opravdu argument hodný dítěte. My, že nemáme argumenty, prosím, znovu si přečtěte, co jsem napsal.

  e)Co víte o pravdě? Čím je protest proti vlakovým přejezdům? Co dělá článek o mužském dýchání obsahově zajímavý? Spravedlnost a rovnoprávnost jistě ne, protože právo vymyslel člověk, což v případě plic jistě neudělal.

  Studovat s dobrým prospěchem neznamená být doopravdy chytrým. Zejména to neplatí pro biflování.

 443. A stále nic nedokazuje.
  Mimochodem, -Panebože, panebože, umíte číst????!!!!- považujete za argument?
  Víte vůbec, co to zmamená argumentovat?

 444. A tohle studuje na ČVUT? Proč?

  Pořád je Vaše argumentační schopnost naprosto mizivá.

  Argumentů tu padlo už dost, jenže to Vám asi nedochází. Buď nepoznáte argument nebo jej překroutíte. Bylo mi potěšením. 😀

 445. [b]Panebože, panebože, umíte číst????!!!!

  (tohle je taky jiná otázka než ta předešlá, je tam dvakrát slovo panebože)[/b]

 446. [b]Napsal jsem podobné, nikoli stejné. Chápete vůbec ten rozdíl?
  ——–
  Ano, chápeme.

  Celou dobu zde tvrdíte, že jste muži utlačovány, stejně jako árijská rasa byla utlačována Židy.
  ——–
  Tady zase nechápete vy, že ne všechno, co museli tvrdit fašisti, je fašistické. Pokud fašisti řekli, že červená je hezká, tak když to řeknu také, tak jsem fašista?
  Jste opravdu hloupý.

  I Vy chcete zavádět nesmyslné sankce za tzv. nespravedlnost, jež je na Vás prováděna.
  ——–
  Nikdo z nás nechce žádné nesmyslné sankce, chceme pouze rovnoprávnost a spravedlnost, včetně vykoupení z minulých hříchů (stejně jako muselo Německo platit za první a druhou světovou válku).

  Vy vycházíte z kompilátu blábolů, jež nemají ani hlavu ani patu.
  ———–
  Aaa, jistě… Subjektivní pravda je ta nejlepší, že?

  Vy máte argumenty hodné dítěte předškolního věku, pokud vůbec argumentujete a nezametáte pod koberec slovy, jste hloupí nebo neumíte psát a mohl bych pokračovat ještě dlouho.
  ———-
  Abych to upřesnila – my máme argumenty, vy nemáte žádné argumenty. Výsledkem je co? Že vy tvrdíte, že naše argumenty jsou "špatné"… Jak jinak.

  Hledáte si záminky i tam kde nejsou, aby jste se obalili do puncu ublížené chudinky. Ne, vážné, tohle doopravdy sm.rdí.
  ———-
  Ne, to není pravda.[/b]

 447. [b]Panebože, umíte číst????!!!!

  Jasně vám bylo od paní Katky řečeno, že otázka je BEZPŘEDMĚTNÁ.[/b]

 448. [b]Vy jste muž! Studuji velice úspěšně ČVUT, takže se v mužích vyznám velice dobře. Typický mužšký projev – žádné háčky a čárky, chybející mezery za čárkami a tečkami, nedodržování velkých písmen.

  Typické, typické, typické. Dominiku, teď jste se ukázal.[/b]

 449. Kdyby nevylezla a nezdržovala je na přechodu, určitě by pak nemusela spěchat na film.

 450. Výborně, to jsem velmi rád, že jste se konečně podívala alespoň ne wikipedii.
  Teď se podívejte na své příspěvky a rozjímejte, zda jsou doopravdy tak objektivní. Víte, že objektivitu může zaručit i kritický pohled na příspěvky třeba takové Radky?
  Myslím kritický, podívejte se, prosím, do slovníku i na toto slovu.
  Děkuji

 451. myslim,ze nikomu ani neni potrebny kurz sebeobrany aby vas zkopal.Ja vas potkat na ulici tak by jste skoncila asi spatne a to jsem zena! no,ale hlavne,ze umite psat.s pocty jste zrejme nepocitala 😀

 452. A to si ho měla nechat ujít? Kvůli čemu? Že se někdou sune po přechodu?

 453. Snažím se být objektivní. Tedy ne tendenční a zaujatá. A daří se mi.

 454. Skoda,ze jste se jako žid,v teto dobe nenarodila! OBROVSKA SKODA

 455. Spadne letadlo, budete čekat, až je pilot zachrání? Zřejmě ano.

 456. vase bl.bost,uvazovani a deme.nce je do nebe volajici,asi se za vas zacnu modlit,at se konecne uzdravite

 457. On reaguje ale na vasi demen.ci ne na nase spravne pocty :whistle:

 458. Napsal jsem podobné, nikoli stejné. Chápete vůbec ten rozdíl?
  Celou dobu zde tvrdíte, že jste muži utlačovány, stejně jako árijská rasa byla utlačována Židy.
  I Vy chcete zavádět nesmyslné sankce za tzv. nespravedlnost, jež je na Vás prováděna.
  I Vy vycházíte z kompilátu blábolů, jež nemají ani hlavu ani patu.
  I Vy máte argumenty hodné dítěte předškolního věku, pokud vůbec argumentujete a nezametáte pod koberec slovy, jste hloupí nebo neumíte psát a mohl bych pokračovat ještě dlouho.
  Hledáte si záminky i tam kde nejsou, aby jste se obalili do puncu ublížené chudinky. Ne, vážné, tohle doopravdy sm.rdí.

  Tak, braňte se. Pokud máte, co říct.

 459. To je zase pravda Yoshi Snipo,kdyz se tak na to podivas.ano 99-80=19 to opravdu ano,ale vazne jim nedochazi,ze to je jen cislo,ktere znamena,ze ten chlapec je o 19 let mladsi.Ja jsem v roce 92,mam maturitu,jdu na vysku,ale podle katky mi je 11,co nechhapu,neprenesu pres to,ze se hadam s ttakovou pi.cou a demen.tem

 460. Za prve:Vy neznate spravnou definici slova ,,Služka,, Za druhe:Podlizat nemam za potrebi,jen uznavam,ze ma pravdu zatim co ty jsi rekla uplnou ko.ko.tinu a neuznas to.A za treti:Prstí me jen muj pritel s kterym se hluboce milujem a vy zavidite,ze ja se v zivote mam taaaak dobre 😉

 461. Chodila jsem do sebeobrany, tak být vámi, nejsem si tak jistá. Přeci jen investigativní žurnalistika musí počítat se vším.

 462. Tak mi řekni, kde se zde psalo o:

  Plynové komoře
  Smrti židů
  Vyhlazení vesnic a měst

  Čekám.

 463. Ja nevim ke komu tu promlouvas Katko?! Jsi tu jen jedina + Ogarka,ktere neumite pocitat! jste tu jen vy dve! Vy dve jedine,ktere si porad mysli,ze je mu 19..ostatni jsou normalni a umi pocitat.Proboha tak uz se vschopte nebo ja nevim co je vam.Jste pod vlivem heroinu? a jedna otazecka? Kdyz bych se narodila v roce 2010 kolik mi je? 😀

 464. Já moc nelétám, takže je otázka bezpředmětná. A tedy i odpověď na ni.

 465. Takže kdyby s Vámi spadlo letadlo, budete čekat, až Vám pomůže pilot?

 466. Ačkoli stránky neobsahují svastiku, názorově tvrdíte podobné ho.vadiny.

 467. Nezávidím, jsem spíše udiven.
  Dobrá, co tedy znamená objektivní? Nebo alespoň podle Vás. Na tuto otázku mi snad již odpovíte.

 468. Vystudovala jsem žurnalistiku. Tak proto. Vaše závist je do nebe volající.

 469. Jenže ona zabrzdila. A co by pomáhala někomu koho nesrazila? Každej ať si pomáhá svým sraženým.

 470. Jo? Tak mi řekni, kdy jsi zde například viděla někde hákový kříž. Jediný kdo tu vykřikuje jejich pozdravy jsi TY!!!!!

 471. Já se nechci smát, jen jsem chtěla zjistit, jestli podle vašeho systému výpočtu věku dojdete k číslu 30 a nebude vám to připadat trošku divné. Vzhledem k tomu, že věk počítáte stylem „rok narození člověka mínus rok narození Radky“, tak by vás výsledek mohl trošku zarazit, když se jedná o ročního kojence.

 472. Hlavně, že jste stihla film, vy bezpáteřní ubožačko…

 473. Ale jó, bylo, jenže máma mě učila pravidlu: Důvěřuj, ale prověřuj!

  Mimochodem, je celkem veselé pohybovat tu se mezi mody vážnosti a nezávazné hry. Jednou je to horor a podruhé komedie B)

 474. Tato stranka je propagaciou femifasizmu 😛
  Ak nepoznas rozdiel medzi propagaciou a porovnavanim s fasizmom + jeho zosmiesnovanim, tak si uboha. To co pisem je podobne, ako ked vy tu zosmiesnujete neznejsie pohlavie. 😉

 475. nebylo ti to zřejmé už při prvních článcích tohoto webu? :huh:

 476. A nepomohla mu, když ho srazilo druhé auto, co ji objíždělo? Podle Vaší logiky, je na prapočítku toho úrazu.

 477. Radka keby nezabrzdila, tak skonci na ******* za nedbanlivu jazdu s nasledkom ublizenia na zdravi, za co by si bola odsedela zopar rokov natvrdo 😛 zvlast, ak je to taky klitoris, za aky sa vydava.

 478. [quote=Reportérka Katka][quote=DzuNny]:D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zdá se mi to? doufám že jo…[/quote]Nezdá. Prostě je většina negramotných. Se divím, že vůbec umí psát. [/quote]

  Se divím, že ty umíš vůbec psát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 479. Co podle Vás znamená reportérka, je opravdu osobní „ůdaj“? Za jediný osobní údaj by mohlo být pokládáno místo získání titulu, pokud tedy nejde o nějaký squat.

  Mimochodem, nevidím jediný rozumný důvod, proč se nazýváte reportérka.

 480. Jo. Tak chceš někoho shodit ze schodů a používáš to proti tomu, že Radka zabrzdila, aby někomu nezpůsobila zranění?

 481. [quote=DzuNny]:D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zdá se mi to? doufám že jo…[/quote]Nezdá. Prostě je většina negramotných. Se divím, že vůbec umí psát.

 482. Bych velevážené slečně staré panně feministce přál vyzkoušet si na vozíku aspoň tejden. Naschvál bych jí rozjel ze schodů a koukal se, jak je líná se zvednout.

 483. No jo, aby si mu nepodlízala ty služko. Jde ti jen o to, aby tě mohl prstit. prasačko.

 484. Už s tím jste trapní. Holky neodpovídejte. Akorát předstírají, že neumí počítat, aby se mohli smát, jak se jim to snažíte vysvětlit.

 485. Nevidím jediný důvod proč bych s vámi měla sdílet mé osobní ůdaje.

 486. Přijde takhle slepi.ce do knihkupectví a ptá se: „Máte nějaké nové tituly?“
  Prodavač odpoví: „Ano, třeba reportérka, JuDr, věštkyně,…“

 487. [quote=Reportérka Katka]Ahoj, tak už jste se naučili počítat? [/quote]
  Zdravim K0k0tku Katku, ano, pocitat sme sa naucili, vy ste sa naucili pouzivat logiku? 🙂
  Popripade pouzivat p1cu by vam tiez nebolo odveci, inak HEIL JULIE, HEIL KATKA a HEIL vsetkym ostatnym plesnivym p1ciam! Za Tretiu Femirisu Femip1ci! Fail! … teda … Heil! 😛
  Klitorisy yebnute …

 488. Se prosim tě podívej cos to zase napsala! Seš dokonalá tak už dokonej abych tě moh zakopat.

 489. Věčná slečno Katko,
  očeával jsem odpověď. Namísto toho jen ostatní nepřesvědčivě přesvědčujete, že nejsou inteligentní a vzdělaní.
  Opakuji:
  Co podle Vás znamená „reportérka“?
  Jak se tam dostalo? Nelžete!
  Kde jste studovala?
  Co znamená objektivní? Pokud předložíte definici, zkuste porovnat s Vašimi a podobnými články.

  Kačenko,ještě jednou,
  buďto mi konečně odpovíte na otázky nebo je zřejmé, že toto celé je jenom Vaše velkorysá sr.anda a těmito stránkami nás chcete jen pobavit. Jak se rozhodnete? Máte na to mít pořádné názory nebo se pouze ráda posloucháte?

 490. Musim zoopakovat příčunu týhle přestřelky argumentů a to je,že Katka neví co to znamená že je někdo ročník 99,takže je sice hezký že tady všichni umíme sčítat a odčítat minimálně do sta (souhlasí,feministky?) ,když někdo(Katka) neví co má počítat 😀 ale jinak celkem zábava ne těhle je.blých stránkách 😀

 491. Ona mozno jako behna mluvi, ty ale behnou jsi, tak drz zobak lebo nedostanes zrni.

  Pustme femkam telku a nastavme zrnenie, nech si rozbiju hlavy ked sa to budu snazit vyzobat 😀

 492. Dominika, ale oni nemaju problem s poctami a matematikou, v tomto maju pravdu, oni maju problem s logikou. 99-80 = 19, to je pravda, ale oni z toho usudzuju vek, co je logicka chyba, nie matematicka 🙂
  Nic to ale nemeni na tom, ze su to yebnute potraty zaprdkov sasanky …

 493. VY a DOKONALE? Si rob pi-cu z plasteliny 😀
  Keby bl bost spievala tak je z teba viedensky orchester …

 494. Moje babička je narozena roku 1948 a má 63 let. Zkuste si to spocitat

 495. Takze ja mam v 11 maturitu a v srpnu pujdu pracovat.Ty jsi vice nez zakon,vis o tom?

 496. Takze ja mam v 11 maturitu a v srpnu pujdu pracovat.Ty jsi normalne vice nez zakon vis o tom?

 497. Prosím Katku, Radku, Ogarku o odpověď na můj dotaz: kolik let je člověku, narozenému 1.3.2010 (to znamená loni)?? Případně popište, jak jste k výsledku došly. Jsem vážně zvědavá na odpověď.

 498. ja mam pro tebe zdrcujici spravu: svet se neridi podle tebe…

 499. Ty jsi jasnovidka? 😀 Ja jdu na Lekarskou fakultu studovat na doktorku.Jestli to nevis hloupa Katko,na sestricku staci mit jen stredni zdravotnickou skolu! takze Akuma ma pravdu..a s tim gymnaziem taky.VY SE SVYMI POCTY by jste se na gymnazium ani nepodivala! S zadnou uctou s vami mluvit nebudu.Me ucty nejste hodna! A dekuji Mateji K.;))

 500. [quote=Reportérka Katka]Já jsem narozená 1981 takže ti je 11 let. Ví maminka, že chodíš na zakázané stránky?[/quote]

  Naše milovaná Kateřino, mám pro tebe zdrcující zprávu: je rok 2011! 😉

 501. Kdybys s temi pocty nemela problem,uznala bys jako normalni clovek,ze chlapec ma 12 let.Ty nevis uz ani co pises 😉

 502. Vyštudovať neznamená lámane si prečítať článok o žurnalistike, to ti mal niekto povedať. Inak bude z nej doktorka, myslím že sestričky neštudujú na vysokej. Nie na Gymnáziu hlupákov neberú, keby ste len videla tie kritéria k prijatiu, vy by ste neprešla ani keby svet bol naruby.

 503. ty kravo ******ni!!!!!!!! pocitej 2011-1999 a ne 1999-1980 a uz ne***!!!!!

 504. Nevím, jak Radka. Neznám ji, ale já s počty problémy nemám.

 505. No tak budeš sestřička no. A navíc gymnázium má kde jakej hlupák. Já jsem vystudovala žurnalistiku, tak se mnou mluv s úctou.

 506. Já jsem narozená 1981 takže ti je 11 let. Ví maminka, že chodíš na zakázané stránky?

 507. ty kravo vymastena!! ten kluk moh bejt na vozejku treba proto, ze naka **** jako ty ho sejmula na prechode a moh bejt chromej. to za prvy. za druhy tenhle pribeh je smyslenej. pekna ****vina. a posledni: kdyz neumis pocitat tak sem nelez.

 508. Muzu se zeptat?Kdyz jsem se narodil v roce 1992,kolik mi je roku?Diky za odpoved Katko ….

 509. Áno paníííí Katkáááá leeen vy zaostáááávate 😀

 510. Dominika zabudla si pripomenuť že keď si inteligentna a vyštudovaná že narozdiel od tej ***** Katky vieš z ďalšími ostatnými matiku a Katka nech sa zahrabe lebo týmto kometárom Dominika Katku dala pod zem… Keby sa dalo 100 thumps up pre Dominiku… 😉

 511. Katka ja mám dojem že tu je najväčší macher práve ten kto v hlave nemá nič blahoželám ste Machri Milá Katka a Radka…

 512. Áno Katka my sme sa už dávno naučili počítať teraz je načase naučiť počítať teba… 😉

 513. Nazdar! Ano,myslim,ze kazdy se to naucil uz v prvni tride,proto vsichni tady vi,krome tebe,ze ten chlapec ma 12 let 😉

 514. Haha to jsi me rozesmala ty flund.ro!! Vis co? Ja jsem vysoce inteligentni zena,vystudovala jsem gymnazium,mam maturitu a ted jdu na lekarskou fakultu.muj slovnik toho mozna neni dukazem,ale zde na vasi strance uz mam takove nervy na tak hloupe zeny jako jste vy,ze to nejde udrzet! Jinak to s vami nejde,jen po zlem!Za prve se tu vysmivas postizenemu diteti.Avsak chtela bych videt tebe jako matku toho neboheho chlapce ktery muze byt mentalne postizeny uz cely zivot a potrebuje tu nejodbornejsi peci.Pak by tohle nejaka kra.va udelala tvemu synovi a ty co?Stala by jsi za tou babou nebo synem? Verim tomu,ze jsi tak ***.a ze by jsi uprednostnila tu zenskou pred svym vlastnim ditetem,tebou vubec nemilovany asi!Takze,doufam,ze ty deti nemas a ani mit nebudes.Takze ty prestan mluvit ***osti.Ja penize nepotrebuji,musim rict,ze bydlim jeste doma a nasi maji teda moc slusnou vyplatu takze ja penize mam od mych rodicu,cizi udy trit nepotrebuji nebot tru jen ud meho pritele,ktereho moc miluji a ktery miluje me,avsak! TY NEVIS CO JE TO L.A.S.K.A!

 515. Je tezke to priznat ale pan Korvin ma jen a jen Pravdu,takze bohuzel tu vasi!

 516. Ci si myslím? Že jsem inteligenčně navýši narozdíl od tebe. A běž už někomu třít úd za peníze. To ti půjde skvěle.

 517. Jinak to tu bohuzel nejde ty kra.vo! A nerikej mi behno.A bez si radeji zasukat!Muzu si tu psat jak budu chtit a zakomplexovana baba mi nebude poroucet,co si o sobe myslis? :woohoo:

 518. Tím by jsi si nepomohla. Pořád by volal: „cedulka cedulka! :cheer: :cheer: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 519. Ty si koukej zlepšit slovník. Mluvíš jako běhna.

 520. [quote=ogarka]No vy jste počtáři 😆 😆 😆 Chlapi, když už neumíte počítat, tak alespoň uznejte chybu. Zatím jsme vám to na celé čáře ukázaly![/quote]

  Presne natreli ste nás ukázali ste nám na celej čiare svojú degradáciu a hlúposť… :woohoo:

 521. koukám Radko,že budeš trochu víc ***á,když tohle napíšeš… asi jsi ty namyšlená krávo neviděla,že je ten kluk třeba mentálně postižený?!
  Promiň,ale jsi ubohá!

 522. [quote=Reportérka Katka]A tvoje chování alarmující není? Přijde ti normálni rozšlapat hlavu a zkopat někoho do krve? Takovej člověk, že by se měl starat o postižený nebo hendikepovaný jedince? Úředníky na tebe! Fakt jsi mě vytočil![/quote]

  Vedcov z Black Mesy na teba takú anomáliu ako si ty ešte nikto nevidel ani na planéte Xen…

 523. Zde nejde o názor,ale o počty a zde je jasný důkaz,že neumíte prostě počítat.Jak pani Radka tak ani Katka.Normalni matematikou (mimochodem to by zvladlo vypocitat dite v 3. tride) se proste prijde na to,ze tomu diteti je opravdu 12 let a nevim zdali vas to bavi se hadat se 100 lidmi,kteri maji pravdu.No a tak mimochodem jsem zena,to kdyby jste me nahodou chtela shazovat!

 524. Neviem čo si ty za človeka Radka ale keby ja som videl to čo si tomu invalidovy spravila taknabehnem do kina prelámem ti nohy a nechám ťa vykrvácať na prechode prechodcou kým ťa nezvalcuje nejaka Avia.. Naviše nepochopím ako ti vôbec vodíčak dali že či si skúšky nerobila hlavou ale p1čou… A mňa veľmi zaujíma ako také pab1be primitívné ženy ako ste vy feministky chcete dosiahnuť vládu nad mužmi keď nerozoznáte 12 ročného chlapca od 19 ročného a neviete vôbec počítať…

 525. Ano ano, vedlejsi ucinek lecby, nase feministky nevi ze jsou kazdym dnem,mesicem,rokem starsi a tak pocitaji takto vek. uvazujeme o presunuti do mistnosti s polstrovanymi stenami 🙂

 526. [quote=Reportérka Katka][quote]Ne katko! JEN UMIM POCITAT![/quote]
  Zatím jsi to nedokázala. Zbytek ani číst nebudu, protože do teď to s tebou byla jen ztráta času.[/quote]

  A zato si tak sprosta Katka lebo zbitok nechceš ani čítať… Alebo sa bojíš pravdy?

 527. Se prosím tě podívej v kolik hodin si ji to psal. Jsme dokonalé, ale spánek stále potřebujeme.

 528. No vy jste počtáři 😆 😆 😆 Chlapi, když už neumíte počítat, tak alespoň uznejte chybu. Zatím jsme vám to na celé čáře ukázaly!

 529. Vazeny vytrt zatrpknuteho RNA (lebo vasa forma zivota nie je dostatocne vyspela, aby mohla mat DNA ), dovolte mi povedat, ze mate zle definovanu velicinu VEK, VEK udava dlzku existencie veci. Ak sa niekto narodi v roku 1980, tak sa jeho VEK urcuje rozdielom roku dnesneho ku roku narodenia. Vy si mylite zjavne pojem VEK a vekovy ROZDIEL.
  To samozrejme nic nemeni na tom, ze si yebnuta picza schyzofrenickeho potratu vyprdku morskej sasanky.

 530. … autorka tohoto článku je slípka, která nemá všech pět pohoromadě ( co znamená všech pět si najdi ve slovníku, pokud v něm umíš hledat). Má dojem, že nestárne a dvanáctiletý děti se dají nosit. Ve které žiješ galaxii????

 531. [quote=Reportérka Katka]Kdyby mu bylo 12 jak tvrdíte, tak nebyl na vozíku. Takhle mladý děti jsou lehký a dají se v pohodě nosit v náručí.[/quote]

  Ty krá.vo už jsi někdy nosila dvanáctiletý dítě?? i malý děti se vozí v kočárku, protože by se pronesly (pro méně inteligentní byly by moc těžký a rodičům by upadly ruce)… ty seš fakt slípka

 532. Jesli ty umíš počitat tak počitej že až te najdu dostaneš po držke ty mačole.sbo!

 533. hele mám 12 ctky nohy,jsem vysoký 185cm…kolik mi je?já už fakt nevík….pls Kačenko odpověz..
  p.s.:délka penisu 23cm(jen aby se ti lépe počítalo)

 534. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zdá se mi to? doufám že jo…

 535. Být Vámi tak se za tento článek STYDÍM!!!!

  A vůbec – když nemáte ráda druhé lidi, jak můžete mít ráda sama sebe?

 536. Milá, brebto Katko,
  jsem asi pouze hloupý muž, avšak chtěl bych se Vás tímto způsobem zeptat:
  Co podle Vás znamená slovo „reportérka“ před Vaším jménem?
  Jak se tam dostalo? Nelžete!
  Kde jste studovala?
  Co znamená objektivní? Pokud předložíte definici, zkuste porovnat s Vašimi a podobnými články.

  A teď, Kačko,
  buďto mi konečně odpovíte na otázky nebo je zřejmé, že toto celé je jenom Vaše velkorysá sr.anda a těmito stránkami nás chcete jen pobavit. Jak se rozhodnete? Máte na to mít pořádné názory nebo se pouze ráda posloucháte?

 537. Nepůsobíte tu externě, ale spíš exkrementně, v tom je trošku rozdíl, ale chápu že ta vaše hloupoučká feministická hlavička to stejně nepochopí.

 538. Tak doteď sem si myslel že nej***ější je tu Libuše se svým „počítačovým virem“ ale tahle pse*ud*ofeministická krá*va která ani neumí počítat ji spolehlivě trumfla.

  Mimochodem nejste náhodou blondýna ?

 539. Obávám se že deseti lidem (u nichž není jisté kolik jich trpí schozofrení) z deseti milionů nemůžete říkat většina……

 540. Obávám se že ani nevíte co půlka těch pojmů použitých ve vašem příspěvku vůbec znamená.

 541. Kačena byla očividně dneska přeargumentována a proto asi pro dnešek už zmlkla.. 👿

 542. Prosím vás,kolik je mi teda let kdybych byl ročník 82? Prosím o odpověď jenom tady specialistku Katku.Děkuji

 543. [quote=Reportérka Katka]Co to pro mně znamená? Například oslava narozenin.[/quote]

  V tom případě se vysvětluje to, že si nemohla pochopit proč je mu 12 let. Protože když je někdo ročník 99,tak to má milá sle**** znamená,že se narodil roku 1999,víš? IN YOUR FACE!!!!!

 544. To teda prosadim ty neuveritelny ******e! zadny teoretik,me vypocty jsou naprosto spravne jako tech dalsich 100 vypoctu co se ti tu normalni lidi snazi vysvetlit.Jestli jsis nevsimla uz je tu pres 100 komentaru a kazdy kdo tu napsal se ti snazi vysvetlit ze ten chlapec ma 12 let a ty jsi to za cely den nepochopila? Co mi na to reknes..Jsi sama proti asi vetsine normalni populace co umi pocitat a tecka!

 545. Jsem reportérkou a působím externě v tomto magazínu. Mám tu publikovaných mnoho aktualit.

 546. Neprosadíš, protože si to neumíš logicky a hlavně matematicky ověřit. Jsi pouhý teoretik. tečka.

 547. jsi postizena pi.ca a nic jineho,je mu proste 12 let a tecka.nebudu se tu s tebou hadat a prosadim si svou.Kra.vo‘

 548. Co to pro mně znamená? Například oslava narozenin.

 549. Existují i jiná témata, o kterých nic nevíš. Tak už neotravuj.

 550. To museli doma lhát. A asi jsi řádně tupá, když si to neumíš vypočítat a přesvědčit se, že ti rodiče lžou.

 551. Ty se jdi fakt léčit. Přestanu na vás reagovat a začnu se opět a pouze věnovat novinařině.

 552. Katko, mám na tebe technickou otázku…co to pro tebe znamená,že je někdo ročník 99?

 553. tak doufám, že za to vypuštěný kolo ti někdo vym.dá pa.lici ty pi.čko.. protože se to nedělá. tě to snad naučí aspoň něčemu, když ne základním počtům 😀

 554. I love Fem stupidity more than a Japanese loves tentacle porn 😀

 555. [quote=Reportérka Katka]Veliká většina[/quote] Reporterko Katko..o tom,ze jste naprosty deme.nt o tom neni pochyb,ale prosim reknete mi.Podle vasich vypoctu by me zajimalo,jestli tedy sama vite,kolik je VAM let..a jestlize vite spravny vysledek,zajimalo by me na jakem principu je zalozene vase pocitani?

 556. Pěkně si z vás tady dělají srandu. Nevím, proč se toho účastníte. :huh:

 557. Reporterko Katko..o tom,ze jste naprosty deme.nt o tom neni pochyb,ale prosim reknete mi.Podle vasich vypoctu by me zajimalo,jestli tedy sama vite,kolik je VAM let..a jestlize vite spravny vysledek,zajimalo by me na jakem principu je zalozene vase pocitani?

 558. Pravda, že sem chodí hodně lidí (i když tisíce asi ne). Ono se tu vyjadřuje dost lidí, ti nespokojení bohužel ale převažují, protože tady opravdu píšete docela nesmysly. A když už vám teda někdo řekne, jak to má být (viz. počítání věku tady nebo u Hospicu, nebo když vám někdo řekne, co může dítě ve 3 letech udělat,…), tak prostě odpovídáte stylem že jsme hloupí, že je to muž nebo služka. To se pak nemůžete divit, že lidi baví se s váma hádat… Jako nejsem antifeministka, ale já zastávám ten dávný proud rovnoprávnosti. Ne tady v Čechách, tady jsme na tom dobře, ale v těch dalších zemích jako je třeba (kontinent) Afrika nebo Irák, Írán,… Tam byste, jako feministky, měly obracet své usílí, protože ty ženy tam nikoho takového nemají…

 559. Zamyslela jsem se a myslím, že většina. Denně sem chodí tisíce lidí a obvykle se na veřejných fórech k tématům vyjadřují jen ti nespokojení. Počty komentářů versus počty návštěvníků jsou vysoce ku prospěch počtu návštěvníků.

 560. Ne Katko, neodpovídej mi automaticky, ale fakt se zamysli. I podle toho, co tady lidé píšou.

 561. Reporterko Katko..o tom,ze jste naprosty deme.nt o tom neni pochyb,ale prosim reknete mi.Podle vasich vypoctu by me zajimalo,jestli tedy sama vite,kolik je VAM let..a jestlize vite spravny vysledek,zajimalo by me na jakem principu je zalozene vase pocitani?

 562. Teď bych se ráda feministek na něco zeptala- kolik procent lidí z celkové populace státu si myslíte, že vás bere vážně?

 563. Milá, Ka.Katko a Pos.Ratko!
  Co jste to, probůh, vypustily za smradlavé jůlince? Okamžitě to jděte uklidit!

 564. Jaké bludy? To jsou pouze holá fakta. A už Vám docházejí argumenty, že?
  Ale stejně by mě zajímalo, kde jste se takto naučila počítat věk. Pochybuji, že jste kdy navštěvovala školu, byť jen základní.

 565. Jaké bludy? To jsou pouze holá fakta. A už Vám došly argumenty, že?
  Stejně by mě zajímalo, kdo Vás naučil věk takto počítat. A pochybuji, že jste kdy navštěvovala školu, byť jen základní.

 566. A nebodaj ti už došlo že to čo mi tvrdíme je správne len nechceš to priznať?

 567. 😀 Myslím že Usagi má pravdu lebo byť sprostejší ako femky sa fakt nedá byť

 568. Chytřejší než feministky? Tak to nikdy nebudete a nejste!

 569. Jenže tak nezískáte jeho věk, nýbrž rozdíl, o kolik je dotyčný starší/mladší! A ve článku je napsáno, že mu JE 19 let, ne, že je o 19 let mladší!

 570. Jenže tady se počítá stáří s ohledem na jiného člověka. Furt vám to nedochází?

 571. Ono je vcelku normální, že každým rokem jste právě o ten rok starší. Kdyby se věk opravdu počítal tak, jak to navrhujete Vy, tak by byl relativní nejen čas, ale i věk.

 572. Ale ale blázon sa nám nahneval, daj si liečivá a vráť sa pekne do školy nech ti to vysvetlí nejaká učiteľka 😉

 573. Už dost!!! :angry: :angry: :angry: Tyhlety nesmysly. Jděte se léčit. :angry: :angry: :angry:

 574. No Katka ale vieš všetko starne a tak je logické že každý rok si aj ty staršia teda tvoj vek je vyšší. Áno tohto roku má ten chlapec 12 rokov v roku 2012 bude mať 13 rokov atď. atď., rovnako ako aj ty máš teraz (údajne) 30 a v roku 2012 budeš mať 31.

 575. Všichni jste snad bratři a sestry, ne? Jinak nedovedu pochopit proč do výpočtu pletete rok 2011. Pokud se budete při výpočtu opírat o variabilní veličinu – v tomto případě rok 2011 – tak vám každý rok vyjde jiný výsledek a to je nesmysl.

 576. *oprava omlouvam se za par chyb… proste, vek a zastinit mozna je jich tam vice 😀

 577. Je to zvlastni jak se tady vsichni dohadujem, reporterka Katka prote nevi jak se pocita vec, nebo se snazi sastinit to ze nema proste pravdu, proc se s ni rozcilovat kdyz je k smichu 😀 ja sem 93 v tom pripade ja jsem tak moc chytra kdyz jsem na stredni uz 3tim rokem :D… jak krasne byt chtrejsi nez feministky :D..

 578. [quote=Týna]Takže Katko… Spousta lidí už vám sem psala, jak se počítá něčí věk. Stále jste to nepochopila, tak to zkusím znova já (mám ráda problémové případy). Clapec se narodil roku 1999. Teď je rok 2011 (to jsem sem napsala proto, abyste věděla, s čím počítám. Berte to jako zápis před rovnicí v matematice). Tak… Teď je tedy rok 2011. Od něj odečteme rok 1999 (to je rok, kdy se chlapec narodil). Vyjde nám 12 let. Tedy doba, která uplynula od chlapcova narození po tento rok. Pochopila?[/quote]Nepochopila..:D Je to ****

 579. Takže Katko… Spousta lidí už vám sem psala, jak se počítá něčí věk. Stále jste to nepochopila, tak to zkusím znova já (mám ráda problémové případy). Clapec se narodil roku 1999. Teď je rok 2011 (to jsem sem napsala proto, abyste věděla, s čím počítám. Berte to jako zápis před rovnicí v matematice). Tak… Teď je tedy rok 2011. Od něj odečteme rok 1999 (to je rok, kdy se chlapec narodil). Vyjde nám 12 let. Tedy doba, která uplynula od chlapcova narození po tento rok. Pochopila?

 580. ani nejde o to kolik mu, ale o to jakou chorbou trpé. Například když si 10 ti leté děcko zláme nohy, tak mu uděláte totéž??? :X

 581. :0 Boha ty si čo za obra šak ja teraz (v 17) mám sotva 75kg a 185cm 😀

 582. No tak přátelé uznejte, tento článek je hodně silné kakaooo :woohoo: :woohoo:

 583. Reporterko Katko..o tom,ze jste naprosty deme.nt o tom neni pochyb,ale prosim reknete mi.Podle vasi vypoctu by me zajimalo,jestli tedy sama vite,kolik je VAM let..a jestlize vite spravny vysledek,zajimalo by me na jakem principu je zalozene vase pocitani?

 584. [quote=Yoshi Snipo]Omg, to jak sa ti podarilo? 😀 ja som mal vtedy okolo 60-65 kg telku.:D[/quote]

  Jak by, žral sem a žral a žral a celý dny čuměl na telku. Naštěstí sem v 15ti dostal rozum. 🙂

 585. Katkine pocitanie => Utorok – Pariz x Tlacenka = 31 rokov!
  Z toho vyplyva:
  IQ Feministky + PI x e ^ 1024 = H (Hranolova Konstanta)
  H = 0
  Cize
  Feministka * Rozum feministky + pocitac = BRUTALNA K0K0TINA! 😀
  Este nejake otazky? 😀

 586. Omg, to jak sa ti podarilo? 😀 ja som mal vtedy okolo 60-65 kg 😀

 587. [quote=Genius][quote=Reportérka Katka]Co se pleteš, jakej je teď rok? Tohle jsou kupecký počty, který ti evidentně nejdou.[/quote] Chlapec se narodil roku 1999 například 3.července … Dnes je rok 2011 11. července , 3.července roku 2000 oslavil 1. narozeniny, 3.července roku 2001 oslavil 2. narozeniny,3.července roku 2010 oslavil 11té narozeniny, a 3.července roku 2011 oslavil narozeniny 12té, proto mu dneska (11.července) je 12 let a 8 dnů…
  [/quote] To jsem se ji taky snazila vysvetlit timhle principem a to jsem ji to jeste pekne rozepsala po jednotlivych letech,od jednoho roku do toho dvanacteho,ale nepochopila..asi to nema cenu

 588. Chapete,ze to nema cenu? JA JSEM SE TU S KATKOU HADALA ASI HODINU A ROZBOLELA ME Z NI HLAVA AKORAT..JESTLIZE ONA NEVI KOMU JE KOLIK LET,PAK NECHAPU JAK SI VUBEC ONA MUZE SPOCITAT KOLIK JI SAMOTNE JE LET.KATKOO: VIS VUBEC KOLIK JE TI LET? A JESTLIZE TO VIS? NA JAKEM PRINCIPU JE ZALOZENE TVE POCITANI?

 589. To je jednoduché, Katka je narozena roku 1981, Radka 1980… 1980 – 1981 = -1… Je jí -1 let!

 590. ja uz nevim,to nema cenu s takovyma lidma..ja mam 19 let mam maturitu,ale podle reporterky katky mi je 11 let a nemam tu co delat 😀

 591. narozený 1999 a je mu 19? to je rok 2018? KUR*VA prospal sem 7 let a co hůř, zmeškal sem konec světa xDDDDD

 592. Ale výpočet věku by měl být snad univerzální a fungovat na všechny stejně, nebo ne ?

 593. Chpu, že o mě řeč není. Já jen poukazuji na tvou scestnou logiku výpočtu věku daného chlapce. Protože dle tvé logiky, mi je opravdu 1 rok. Takže, někde jsji ve výpočtech asi udělala chybu ne?

 594. Tady se ale nikdo nebaví o tobě? Chápeš? Asi ne.

 595. A já jsem ročník 82. Takže je mi dle tvé logiky 1 rok. Asijsme génius, jelikož jsem se za jeden rok života stihla naučit číst, psát, počítat, udělat si dvě vysoké školy. Hmmm, asi bych se měla přihlásit do mesy. protože mé IQ musí být obrovské. Jeden rok, a už toho tolik umím.

 596. [quote=Reportérka Katka]Já jsem narozená v roce 81 takže ti je 11 let a to by jsi tady neměla vůbec být!! Přečti si laskavě pravidla![/quote]
  DominikaP. pise ze je narodena v ’92 (1992) a ty jej na to pises ze si vypocitala, ze ma 11. Dajme tomu ok. Prosimta a ako je mozne, ze moj brat sa narodil v ’97 (1997) a uz bude mat obciansky – coskoro. ZAHADA!?!?!

 597. Ehmm Radka okrem toho že nevieš ani počitať bolo fakt veľmi hrdinske čo si urobila naozaj rešpekt, postihnutych ludi treba prehaňat po strede cesty a cvičiť ich ruky. Naozaj jeden by mu ten voziček normalne zavidel, kym ty chuderka sa musiš voziť v aute. A toto ste vy feministky? Mudrejšie a lepšie pohlavie? 😀 Radka nechcem byť zly, ale si važne pi..

 598. [quote=Reportérka Katka]Kdyby mu bylo 12 jak tvrdíte, tak nebyl na vozíku. Takhle mladý děti jsou lehký a dají se v pohodě nosit v náručí.[/quote]

  Mě když bylo dvanáct tak sem měl 98 kilo a 1m 87 cm. Chtěl bych vidět jak by mě někdo unes v náručí. 😉

 599. [quote=Lord]Chci článek: debilita ******femek! B) [/quote]

  A do prdele! Vono to cen.z.uruje i p.seudo!!!! 😯

 600. Tak znova… Pokud by vozíčkář počítal stejně jako Radka…
  [quote=Genius]Pokud je Radka ročník 80, tak si vozíčkář může jednoduše vypočíst kolik má let (on je narozen v roce 1999)… Jen si odpočítá 80 – 99, z toho vyplývá, že Radka má -19 let – ještě se nenarodila[/quote]

 601. Tys nic nepochopil. Co se pleteš nějaký jiný lidi? Bavíme se snad o tom vozíčkářovi a té Radce.

 602. Pokud je Radka ročník 80, tak si vozíčkář může jednoduše vypočíst kolik má let (on je narozen v roce 1999)… Jen si odpočítá 80 – 99, z toho vyplývá, že Radka má -19 let – ještě se nenarodila

 603. Podle těchle krav to funguje takhle :
  Jsem ročník 76, když se někdo narodil roku 1999, má 23 let
  jsem ročník 35, když se někdo narodil roku 1999, má 64 let…
  Tzn. že jeden člověk nemůže říct svůj věk, jeho věk záleží na tom, jaký ročník je někdo úplně jiný…

 604. [quote=Reportérka Katka]Co se pleteš, jakej je teď rok? Tohle jsou kupecký počty, který ti evidentně nejdou.[/quote] Chlapec se narodil roku 1999 například 3.července … Dnes je rok 2011 11. července , 3.července roku 2000 oslavil 1. narozeniny, 3.července roku 2001 oslavil 2. narozeniny,3.července roku 2010 oslavil 11té narozeniny, a 3.července roku 2011 oslavil narozeniny 12té, proto mu dneska (11.července) je 12 let a 8 dnů…

 605. To už si z nás Katka musí dělat pr.del. Tohle není možný. Tak bl.bá snad ani feministka být nemůže. Je mi z ní na… :X

 606. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 607. [quote=Reportérka Katka]Já jsem ročník 81. To jsem nepsala já ten článek.[/quote]

  Bože… Pochop to takhle… autorka dopisu je ročník 1980, chlapec na vozíku je ročník 1999… To co se ti tady snaží všichni vysvětlit je to, že rozdíl mezi těmito dvěma lidmi je 19 let… A ne jak autorka píše, že tomu klukovi je 19 let!! Jelikož je chlapec na vozíku ročník 1999 a teď je rok 2011 z toho vyplývá, že chlapci na vozíku je 12 let, to je to co se ti tady všichni snaží vysvětlit a pak, píšeš tu, že tu nejde o kino? A kam ta slečna asi pospíchala, na nákup určitě ne… :/

 608. Jsi sobecká kr-á-va. A naučit počítat by ses měla ty. Schválně, kolik je 2011 – 1999 = ???

 609. Jsi bl.bá? To, kolik mu je let, se počítá překvapivě od jeho narození po současný rok. Těch 19 souhlasí pouze v tom, že byl o 19 let mladší než ta trubka, co to psala.

 610. ano, to znamená, že je ti 30 let? souhlas?? radce je 31 let! narozená v roce 1980, chlapec se narodil 99, coz je o 19 let méně, jak jsme se shodli. Znamená to tedy, že se narodil o 19 let dřív než radka, což znamená 31-19 = 12 12 12 12 12 12 12 let ty ****!!!!!!!!! jo, no já vim, je mi úplně jasný, že to zas nepochopíš, ale to není naše vina, že jsi tak nehorázně ***á a nejsi navíc schopná si to přiznat a něco s tím udělat (pro začátek si třeba koupit matematiku pro 1. třídu).

  jo, radko si fakt frajerka, šikanuješ dvanáctiletý děti na vozejku!!! Za to jako čekáš Nobelovku,nebo proč si se jako o tuhle storku podělila??

 611. Mila Katka, vy potrad vyprdku schyzofrenickej sasanky, to, ze neovladate tak elementarnu vec, ako je logika ma neudivuje, ale ze si dovolite zastavat si niektore tie svoje ZVASTY, nad tym zostava rozum stat ( a aj pocitac mi z toho mrzne … ), ako je super, ze ovladate matematiku, 99-80=19, to je pravda, a ak vy ste rocnik 81 a moja mama 70, tak 81-70=11 znamena podla vasej logiky, ze mate 11 rokov, co tu potom vobec robite? Okrem ineho, ak pani mala zelenu a odbacala dolava, musi vediet, ze chodci mali tiez zelenu, taky chodec ma na zelenu prednost pred vozidlom, preto ta pani obmedzovala a ohrozovala dopravu a chodcov svojim nedbanlivym a uponahlanym spravanim. Vozickar, prechadzajuci na zelenu ma prednost pred autom, ktore ma zelenu. To je zakon a ta pani moze byt nahneva, no nic jej nedava moznost zakony porusovat a chovat sa tak, ako sa zachovala, cim neopravnene manipulovala s vlastnictvom inych ludi, pricom tym, ze vystupila z auta obmedzovala dopravu. Za taketo spravanie je pokuta do 150 eur a pripadna strata vodicaku. To, ze sa vam nepacia zakony neznamena, ze ich mozete porusovat kedy sa vam zachce!
  Zaverom iba dodavam, ze zaprdok sasanky asi moc logiky nepobral, preto taky potrat ako vy, mila Katka, by mal ist spachat seppukku, harakiri a poprosit o eutanaziu … pre dobro nas ostatnych.
  S pozdravom a stojacim perom – Yoshi Snipo

 612. je rok 2011 on se narodil 1999 2011-1999=12 a jen tak mimochodem kdyz mi bylo 12 mel sem asi 70kg takze v naruci asi tezko 🙂

 613. Radka, Radka ty si taká [b]ku[/b][b]rva[/b] že to až bolí a sprostosťou sa ti nikto nevyrovná. Len pre informáciu
  99-80 je 19 ale to znamená že je o 19 rokov mladší ako ty teda si mala odpočítať 31-19 a to je 12 teda výsledný vek. Len sa divím prečo ti tá osoba čo ho tlačila nerozbila držku lebo ja by som to bez zaváhania urobil

 614. Milá reportérko Katko,
  moje chování je absolutně přijatelné na základě toho, co ta vylízaná pí.ča na tom přechodě udělala. Ano já bych se o hendikepované jedince mohl starat. Sem velice vytrvalý a nic mě jen tak neodradí. K nikomu jinému až na tu zas.ranou pí.ču Radku bych se nezachoval tak jak jsem zmínil v 1. komentáři. Nesnáším, když se někdo chová nevhodně, nevkusně a drze k lidem na vozíčku. !!

 615. :D:D:D To teda jsi! a jestli si myslis ze tobe je 30. Doma ti asi lhali katko. myslis ze 11 ti lete decko je schopne odmaturovat? ja mam 11 a mam maturitu? 😀 jsem asi Einstein

 616. A tvoje chování alarmující není? Přijde ti normálni rozšlapat hlavu a zkopat někoho do krve? Takovej člověk, že by se měl starat o postižený nebo hendikepovaný jedince? Úředníky na tebe! Fakt jsi mě vytočil!

 617. Nemocná teda nejsem. To spíš ty. Jestli si myslíš, že ti je 19. Doma ti asi lhali.

 618. Fajn,dobre,ale odpovez mi na posledni.Tim padem kdyz pocitas jak pocitas..tak radka je v roce 80 ty jsi v roce 81..tim padem ty mas 1 rok? jsi CHORÁ

 619. Milá pí. Radko,
  to že v 31 letech stále neumíte počítat není tak strašné jako to, co jste zde splodila za článek. K těm počtům, rád bych podotkl, že jesi se chlapec narodil v roce 1999 a dnes je rok 2011 tak je mu opravdu 12 let a zjistíme to tím způsobem, že od aktuálního roku odečteme rok jeho narození. Prosím netvrďte tu, že jste vylízaná. Dále bych Vám rád řekl, že znám pár lidí na vozíku a jsou to strašně fajn lidi, kteří se s tím naučili žít a říkám vám kdybyste na tom přechodu potkala Mě a udělala tam takovýhle divadlo, tak věřte tomu, že vám na sra.čky rozšlapu hlavu a zkopu Vás do krve!!! Vaše chování je opravdu Alarmujcí!!

 620. A za co? Jenom proto, že si myslím, že tak malý děcka jsou lehký? Nebo proto, že neumíte počítat? Umíte jenom vyhrožovat.

 621. Ty jsi fakt tak ***a?Myslim ze nekomu jednou rupnou nervy a ty budes odsouzena a pujdes sedet,neni mozne co tu pises a nejenom ty!

 622. Vy nic nechapete,jste nemocna..ale vysvetlim vam to: chlapecek se narodil v roce 1999 jo? V r.2000,ktery nasledoval mel 1 rok,v r. 2001 mel 2 roky v r.2002 mel 3 roky v r.2003 mel 4 roky v r.2004 mel 5 let v r. 2005 mel 6 let v r.2006 mel 7 let v r.2007 mel 8 let v r.2008 mel 9 let v r.2009 mel 10 let v r.2010 mel 11 let a protoze letos je rok 2011 tak ma 12 let a kdyz je clovek ochrnuty,znamena to ze uz dokonce zivota nemuze chodit..jsou jiste technologie ktere to umozni,ale zalezi na tom jakou mel nehodu.prala bych ti aby jsi skoncila jeste hur nez ten chlapecek

 623. To dite je zrejme postizene a ze ma 12 neznamena ze musi byt lehky,to by rodicum akorat delalo starosti ho porad nosit v naruci,predstavsi ze by to byl tvuj 12ti lety syn ty bys ho porad nekde tahala v naruci,zrejme je ochrnuty nebo nijak postizeny a je to velice tragicka zalezitost a ty nechapes nic v teto realite,neumis si ani spocitat stupidni priklad a je mi mimochodem 19 let a ne 11 ..a me nemuzes vsugerovat nejaky vek kdyz jsem zdravy clovek a vim kdy jsem se narodila

 624. [quote]Ne katko! JEN UMIM POCITAT![/quote]
  Zatím jsi to nedokázala. Zbytek ani číst nebudu, protože do teď to s tebou byla jen ztráta času.

 625. Normálně představte si co se stalo mýmu dvanáctiletýmu bráchovi. Je na vozíku, jel s kamarádem na kontrolu s rukou a na přechodě se do něj pustila nějaká b.l.b.k.a.

 626. Ne katko! JEN UMIM POCITAT! TOBE JE 30 a jsi na urovni decka v 1. tride! ja bych te rozkopala ale klidne ti to vysvetlim znova! Radka se narodila v roce 1980 vis kolik ma ted let? Radka ma ted 31 let,protoze je ted zrovna rok 2011. Ten chlapec na vozicku se narodil v roce 1999.Vis kolik mu je let? 12.Je mu dvanáct let! ato číslo 19 je jen věkový rozdil mezi radkou a vozickarem. to znamena,ze chlapec je o 19 let mladší než radka! Uz to chapes?

 627. Kdyby mu bylo 12 jak tvrdíte, tak nebyl na vozíku. Takhle mladý děti jsou lehký a dají se v pohodě nosit v náručí.

 628. Radka nebo Katka, není to jedno? Rýmuje se to a obě sou vylízaný…

 629. A kde se o tom píše? Ty jsi tam byla? Ty jsi věštec?

 630. Tady ja kařdá rada marná. A nauč se psát pod komentáře, na který reaguješ. Takhle je to nepřehledný stejně, jako tvůj výpočet věku vozíčkáře.

 631. ty ****,ale mu je 12.Ty ani cist neumis.Jsi strasny ****** holko.

 632. Tim padem je to pripad radky! to uz je jedno! Vyjde to na stejno,zde mas ale jasny dukaz,ze je mu 12 let? jak mi muj vypocet chces zmarit? to nedokazes,je spravny! a chlapci je opravdu 12 let..pani radka uz je dospela ma ridicsky prukaz ale ma zrejme bud zakladni vzdelani nebo jen vyucny list ze stredni skoly protoze do dnes neumi matematiku

 633. Jakej 12-ti letej kluk? O žádným takovým se zde nepíše, tak co sem taháš někoho kdo se toho neúčastnil? Ten co byl na vozíku měl 19. Laskavě si znovu a pomalu přečti článek.

 634. Však jsem říkala, že mu je 19 (slovy: devatenáct). Ty to buď ze sebe děláš nebo nevím.

 635. Ale chapes ze tady tim poctem vypocitas ze jsiy ty stara od neho o 19 roku?Pic.o mam na tebe uz nervy.To aji ten 12-ti lety kluk je chytrejsi nez ty.

 636. KATKO!Jestlize ty jsi se narodila v roce 1980 a on v roce 1999 je znamo,ze vekovy rozdil mezi vami je 19 let,ale ten chlapec je o 19 let mladsi nez ty! Ty ted mas zrejme 31 let zatim co 31-19=12 let takze se ted zamysli nad tim kdo neumi pocitat.nehadej se se mnou ty cu.pko ja bych za to dala ruku do ohne a do krve se s tebou rozhadam ale nikdo tu ze me kra.vu delat nebude

 637. Já jsem ročník 81. To jsem nepsala já ten článek.

 638. Já jsem narozená v roce 81 takže ti je 11 let a to by jsi tady neměla vůbec být!! Přečti si laskavě pravidla!

 639. Neměl. Znovu jak pro ***ečky.
  99 mínus 80 = 19
  (Udělej si zkoušku. 90 – 80 se rovná deset a pak k tomu přičti těch 9 a dostaneš devatenáct.

 640. To ze ty jsi rocnik 80 a on 99,zname na to ze jste od sebe 19 roku a ne z e on ma 19.Jestli neumis vypocitat kdo kolik ma,tak potom nevim jak ty muzes zit.

 641. 1. Jeli od doktora ne k doktorovi
  2. kino s tím nemá souvislost
  3. Nauč se počítat
  4. Já vím, že být na vozílu je těžké. Můj děda taky byl (jako jsme mu se sestřenicí vypustily kolo a schovaly pumpu :cheer: )

 642. MUZES MI RICT CO POCITAS 99-80? JSI UPLNE VYMAZANA NEBO CO? TEN KLUK MEL 12 LET !! 12 LET TY PIIIIIIIII.CO

 643. jak co sem pletu rok 2011 ? Ty jsi evidentne na nejakych prascich,nebo beres heroin jinak si to nemuzu vysvetlit ja jsem se narodila v roce 92 vis kolik mi je? spocitej si to tema kupeckymi pocty a napis! ty mas zrejme zakladni vzdelani

 644. 1. nebuď sprostej!
  2. nauč se počítat. 99-80 je 19 a ne 12.
  3. fakt jsem si myslela, že bláznů zase tolik není. Co ale chodí sem, to je na pováženou.

 645. co pocitas ty pi*co katko? jakych 99-80? Letos je rok 2011 a ten kluk je narozen v roce 1999 kolik je teda 2011-1999? Vis kolik? 12! tak zavri hubu a jdi se lecit

 646. Co se pleteš, jakej je teď rok? Tohle jsou kupecký počty, který ti evidentně nejdou.

 647. netušíš jaký je žít na vozíku, jak je život o mnoho namáhavější. Ty lidi si to nevybrali a pomoc lidí, kterým na dotyčném záleží je moc vítána, i kdyby šlo jen o to ho dotlačit k lékaři. Seš úplně pitomám nána, která si nevidí do huby a mám pro tebe jednu radu… okamžitě si běž zařídit místo na psychiatrii, protože tam patříš, ať už je to pravda, nebo ****. Starala jsem se o dítě na vozíku a tohle uráží mě i ostatní, kteří to zažili. Všechno tady beru s nadhledem a humorem, protože je to úžasná zábava číst články na tomhle webu, ale čeho je moc toho je příliš.
  jo a ještě jedna věc, kdo je ročník 99 tomu je letos 12 let, takže pokud jsi se ještě vybíjela na malým dítěti, tak jsi korunovaná p..a.
  Doufám, že sis kino užila, kr..o!
  P.S. 99- 80 je devatenáct. Takže ty navíc ani nevíš, že je rok 2011??? Nebo nevíš jak spočítáš kolik je někomu let???? Vrať se do hrobu…

 648. Ne ty pi.co kdyz je v roce 99 tak asi nemuze mit 19…ten klucina mel pouhych 12 let.Takze dospela pi.tka,ktera neumi pocitat a jeste si dovoli tohle malemu diteti na vozicku! Normalne nevim jestli si tu vsichni z nas delate prdel a patrite vsechny do jednoho do blazince. Chlustla bych na vas!

 649. Ty jsi uplne ***a.za prve jestli se narodil v roce 99 tak nema 19.za druhe jak muzes vedet ze nebyl nejak postizeny.za treti byl na prechodu a ma pravo pres nej projit (projet) a za ctvrte ty mu hodis tu „cedulku“ na druhou stranu a jeste mu davas za vinu ze ho nabouralo auto?Nevim kdo ti dal obcansy prukaz a uz vubec nevim kdo ti mohl dat ridicsky prukaz.Zajdi si na psychiatrii,tam ti pomuzou.

Comments are closed.