Dřezy Franke – jedinečnost a kvalita

Dřezy Franke

Dřezy Franke představují naprostou špičku na světovém trhu a jsou určeny pro skutečně náročné zákazníky vyžadující exkluzivitu, perfektní provedení a záruku opravdu velmi dlouhé životnosti. Pokud chcete, aby vaše kuchyně nebyla jen nezbytným prostorem pro vaření, ale aby se stala perlou celého domu – potom vám tato společnost rozhodně má co nabídnout.

Největší výrobce dřezů…

Společnost Franke není v oblasti výroby dřezů žádným „zelenáčem“. Jedná se naopak o firmu, která drží v tomto oboru světový primát a má na osmdesát dceřiných společností v mnoha zemích. Dohromady pak tato firma zaměstnává na 12 000 zaměstnanců. Pobočku této společnosti můžete nalézt také v Praze.

Pro koho jsou dřezy Franke?

Pokud si chcete kuchyň osázet co nejlevněji a nejrychleji nesourodými produkty masových výrobců, které nemají charakter a nedožijí se ani konce záruční lhůty – potom se na firmu Franke rozhodně neobracejte.

Pokud naopak požadujete skutečně perfektní výrobek, který bude mít vlastní výraz, propracovaný design a špičkové provedení s použitím nejmodernějších technologií a materiálů – potom je firma Franke pro vás možná tou pravou volbou.

Poctivost a záruka

Firma Franke nabízí nejenom spotřební tovar, ale skutečně smysluplnou součást vašeho domova, kterou si budete po dlouhá léta pochvalovat. Maximální spokojenost zákazníka je hlavním cílem tohoto švýcarského výrobce, který už má za sebou skutečně bohaté zkušenosti.

Dřezy Franke – švýcarská preciznost v praxi

Společnost Franke nabízí tradici v moderním provedení. Tato společnost má za sebou opravdu velmi dlouhou historii. Její počátky sahají až k začátku dvacátého století, kdy si jistý Hermann Franke založil ve městě Rorschach ve Švýcarsku svou klempířskou dílnu.

Podnikání tomuto šikovnému řemeslníkovi doslova kvetlo pod rukama a firma se udržela na trhu po desítky let. Ve třicátých letech pak vyrobila první dřez a ihned bylo jasné, že to je ten směr, kterým by se měla vydat.

A skutečně, společnost Franke expandovala a v šedesátých letech už má více než desítku dceřiných společností v několika zemích. Posléze se tato firma stala nejvýznamnějším a největším výrobcem dřezů na světě – a tuto pozici si pevně drží až do dnešní doby.

Dřezy Franke

Vše pro vaši kuchyň

Firma Franke – to nejsou jenom dřezy a příslušenství. Tato společnost se dnes zabývá výrobou většiny typů kuchyňských spotřebičů. Díky tomu si můžete s její pomocí vytvořit dokonale stylové kuchyňské prostředí, ve kterém bude všechno šlapat jako švýcarské hodinky.

Kromě dřezů se společnost zabývá také výrobou kuchyňských baterií, odsavačů par, myček na nádobí, chladniček, trub a četného dalšího vybavení a také příslušenství.

Neopakovatelný, stylový vzhled

Společnost Franke u svých výrobků sází na exkluzivitu ve všech ohledech, a proto i vzhled musí odrážet jedinečnosti těchto produktů. V nabídce jsou proto různé variace designů, stylů, barevných odstínů i materiálů. Ať už dáváte přednost modernímu provedení, minimalistickému provedení a nenápadným barvám, nebo se naopak chcete pohroužit do kuchyně skutečně výrazné a spíše tradiční – se společností Franke jistě dosáhnete svého cíle.

Perfektní funkčnost a nejnovější materiály

Dokonalý vzhled je samozřejmě důležitý, ale musí se spojovat také s funkčností, ergonomií, životností a dalšími vlastnostmi, které jsou v kuchyni nezbytné (více o tom, na co se u dřezů zaměřit, zde). U výrobků Franke je kladen obzvláštní důraz na každou z těchto části. Dřezy i jiné spotřebiče jsou vyráběny pro maximálně pohodlnou a jednoduchou obsluhu a čištění a musejí splňovat nejvyšší nároky na odolnost a životnost. Jak jsou na tom v těchto ohledech jednotlivé materiály, se dozvíte zde.