Dospívání je obtížné

Že je dospívání obtížné víme všechny. Každá jsme si tím prošla, ale některé z nás to teprve čeká. Jako mladší jsem pracovala v dětském domově a vím, jakými útrapami si tam dívky procházely. Jen málo z nás tet se jim věnovalo natolik, že byly schopny si samy vyměnit vložku aniž by jim někdo musel asistovat. Byla tam jedna, která si vložku dávala lepicí vrstvou nahorou a pak měla problém ji sundat. Jinou holku nenapadlo nic lepšího, než si na bazén vložku sundat a samozřejmě pak menstruovala do bazénu.  Plavčíkovi jsem pak řekla, že to je ve vodě červený šátek, protože hrozilo, že budeme jako ústav platit vypuštění a napuštění na to vážně nebyly peníze. Každopádně, abysme zabránili samohaně, tak jsme je ubytovaly po 2-3 děvčatech. Do sprch chodily společně, protože jedině tak byla jistota, že se nebudou prznit a zbytečně unavovat tím hejbáním. Chlapce jsme v ústavu naštěstí neměly, protože jsme byly čistě dívčí ústav. Takže nehrozili ještě nějaké externí vlivy. Dokonce i výuku jsme zabezpečovali, takže jsme se nemuseli obávat, že je chlapci ve škole nějak ovlivní. Samozřejmě několik incidentů měli, když se venkovní chlapci snažili dostat k dívkám. Tehdy se jeden schoval v chatce na hračky, co byla na zahradě, tak jsem ji pěkně zamkla a otevřela druhý den, ale nejprve dostal pěkně na holou kopřivou. Na moment jsem zahlédla i jeho varle, tak jsem ho tam šlehla ještě víc. Od té doby jsem ho tam už neviděla a dívky byly (doufám) v bezpečí. Pak jsem šla do důchodu a nedávno mě jedno děvče pozvalo do pošty pro tebe, aby mi poděkovalo.
K.S.

Sdílet článek

76 comments

 1. tak vy ste totááálně vymetený 😀 hnusky homosexuální :X no já se tímhle webem slušně bavím 😆

 2. No, až to nebude obrázek vytvořený mužem, ale tvůj vlastní a zcela reálný výplod, uvidíme, jestli se zlekneš nebo ne…

 3. Víš, to je tím, že femky jsou zvyklé, že jejich ženy vypadají jako shrek, tak normální slušně vypadající ženu považují za jiný druh 😀 Stejně tak jejich děti se rodí dost amorfní, proto je pro martinku polštář náhrada k nepoznání :))

 4. 😀 tak to je dobrý, už jsem se bála, že jsem jediná koho kravka martinka(+ polštář) vůbec nezajímá 😀

 5. [quote=panna Jana][quote=PerverseJulia]Mě by zajímalo, kde by tvoje máma vzala tu jistotu 😀 to ti jí každej den kon****uje nebo co? 😀
  Jano, je vidět, jak strašně jsi samostatná 😀 Go Get A Life![/quote]

  Máma se mě třeba někdy ptá co sem dělala když sem byla na procházce. No a kdybysem řekla, že sem potkala nějakého muže tak by se vyptávala. Ale to se nestává, já jsem na panenství hrdá a muže už z dálky odrazuju i když by chtěli.[/quote]

  tebe by nikdo nechtěl… i vidle by uhnili kdyby je po tobě někdo hodil… seš hrdá panna protože ti nic jinýho nezbívá… 👿

 6. Mně je to třeba naprosto putna 😀 To jen zde přítomná kravěnka Martinka si myslí, že to má nějaký efekt 😀

 7. To všichni víme, že muže už z dálky odrazuješ. Ale tím bych se, být tebou, moc nechlubila.

 8. běž si radši hledat jmeno pro ten polštář ty k,oz,o tr,hlá 🙂

 9. tebe taky zapichnout nožem z afektu když už u toho kuchání budem…

 10. Musíte na tom být hodně špatně když nepoznáte muže od ženy. Na druhou stranu co čekat od někoho kdo ani pozná rozdíl mezi dítětem a polštářem….

 11. TY kráso… můžete legálně a bez dozoru řídit auto (jestliže si uděláte papíry) co víc ***** ještě chcete?!!!!! :0

 12. [quote=Bubák]Já bych založil něco takového pro feministky. Svozilo by se to pak k banánovým plantážím, zavřelo za ploty a sbíralo by to banány. Aspoň by femky byly konečně na něco užitečné.[/quote]
  Chceš aby byly feministky k něčemu užitečný? Zkus si nima zatopit 😉

 13. [quote=Chattab]A taky takovehle ustavy zalozit i pro feministky…
  S hodne vysokym plotem,at maji klid.Se zahradou,a nejakym peknym velkym stromem,aby si mely kde hrat,brousit si drapky…nebo v lepsim pripade se povesit.
  A jednou tydne je pustit k netu…aby jsme se meli cemu smat…[/quote]
  A odkud myslíš že píšou? 😀

 14. Vždyť muži nikoho neutlačují 🙂 Nevím o ničem, v čem by mě nějaký muž utlačovat 🙂

 15. Vám nepřijde fér blokování, nám zase to, jak muži věčně ženy utlačují a diskriminují!

 16. A koho to mrzí? 😀 Bubáku, mrzí tě to? 😀

 17. Zablokujte tomuto muži IP adresu. Všichni víme, že toto je muž, který se pouze za služku vydává, protože tohle by ani služka nenapsala. Doufám, že půjde do uranových dolů!

 18. Přesně, máte skvělý přístup. Muži jsou havěť a neměli by se bez dovolení k ženě vůbec přiblížit. Doufám, že je víc stejně inteligentních žen jako vy. Já vám dám jen malou radu. Noste pás cudnosti, protože kdyby náhodou muži zjistili že jste panna, tak by se vás určitě pokusili znásilnit. Jenže právě váš pás cudnosti by jim to překazil!

 19. Kdyby to byla moje matka, tak už jí z afektu zapíchnu kuchyňským nožem, a když u soudu řeknu, co dělala, pustí mě pro jednání z velmi silného afektu 😉

 20. Ty se o odrazování mužů ani snažit nemusíš 😀 Stačí tě vidět, a těm, které by to i tak neodradilo řekni, že bydlíš s maminkou 😀 to bude stačit.

 21. Troufám si tvrdit, že TEBE by muži fakt nechtěli :X Je jen dobře, že je už „z dálky odrazuješ“, aspoň se nebudou šířit tvý geny.

 22. A co se řekla máti když sem tě odpanil ?

 23. [quote=PerverseJulia]Mě by zajímalo, kde by tvoje máma vzala tu jistotu 😀 to ti jí každej den kon****uje nebo co? 😀
  Jano, je vidět, jak strašně jsi samostatná 😀 Go Get A Life![/quote]

  Máma se mě třeba někdy ptá co sem dělala když sem byla na procházce. No a kdybysem řekla, že sem potkala nějakého muže tak by se vyptávala. Ale to se nestává, já jsem na panenství hrdá a muže už z dálky odrazuju i když by chtěli.

 24. Tak dobře… třeba ten polštář bude aspoň růžový…

 25. Žádný polštář to není! A v pondělí si jdu potvrdit, že to bude dívka.

 26. Tak to už si připravujte žal_obu, polštář nemůže být ani syn ani dcera.

 27. Ještěže to bude jen bezpohlavní polštář… :woohoo:

 28. Do babyboxu bych dala to dítě pouze pokud by mělo pyj. Ale říkali, že by to měla být dcera. Jestli mi tedy lhali, budu je žalovat.

 29. Pokud by vaše „dcera“ neměla jenom podobu polštáře kterým se vycpáváte, bude pro ni nejlepší když ji dáte do babyboxu.

 30. Kdyby byla vaše matka, tak takové nesmysly nepíšete.

 31. Zažalovat za to, že se hodlám o dceru starat a udělat pro ni to nejlepší?

 32. Oba máte ode mne po trestných bodech za to nehodící se urážení hrdých žen, které si nic takového nezaslouží.

 33. Kdybys byla moje matka, a tohle mi dělala, tak tě zažaluju….

 34. snad si nemyslíš, že femky umí šplhat po stromech.

 35. [quote=panna Jana]Přála bych si aby všechny dívkyna celém světě vyrůstali v podobných ústavech. To by sme to těm mužům nandaly![/quote] no jasně 😀 všechny kundičky by byly bez SEXU :D:D par nadrženejch samiček ke sprznění by se určitě našlo… :D:D 👿 👿 👿 👿

 36. [quote=Julie][quote=Androcentrismus navždy!!!]Onehdy jsem klátil doma tři prostitutky, který jsem naverboval po cestě z práce, a dvě z nich říkaly, že taky vyrostly v takovém dětském domově, kde je jejich "tety" zneužívaly při každé příležitosti a když se bránily, tak prý nedostaly celé dny najíst. Byly sice dobrý, ale když jsem s nima skončil, stejně jsem je tam dole projel štětkou na záchod a pak vykopnul na ulici bez zaplacení.[/quote]Prostitutky neexistují, tak nám tu nevykládejte pohádky. [/quote] a to vite jak:D:D ?

 37. [quote=Anonymní][quote=panna Jana]To je dobře že ste k tomu tak přistupovali. Třeba si budou vážit toho že sou ženy a nebudou vůbec chtít muže a zůstanou neposkvrněnými pannami. Jako jsem třeba já. Takhle nás bude víc.[/quote] vy…. pana…… vydím fotku a říkám si: to není dobrovolný :D[/quote] presně 😀 popelice je hezčí:D

 38. Co je špatného na skvělém vztahu matky a dcery? Taky budu své dceři kon****ovat blánu preventivně každý den.

 39. Mě by zajímalo, kde by tvoje máma vzala tu jistotu 😀 to ti jí každej den kon****uje nebo co? 😀
  Jano, je vidět, jak strašně jsi samostatná 😀 Go Get A Life!

 40. Já bych založil něco takového pro feministky. Svozilo by se to pak k banánovým plantážím, zavřelo za ploty a sbíralo by to banány. Aspoň by femky byly konečně na něco užitečné.

 41. To nebylo nic těžkýho. Vona sama chtěla.

 42. A proč bych se měl ptát tvý matky když sem tě osobně odpanil ? Já to asi musím vědět nejlíp.

 43. To není pravda pane. Mluvíte falešně. Panna jsem stále. Jestli nevěříte tak se schválně zeptejte třeba mý mámy, ta ví jestli jsem panna nebo ne.

 44. A taky takovehle ustavy zalozit i pro feministky…
  S hodne vysokym plotem,at maji klid.Se zahradou,a nejakym peknym velkym stromem,aby si mely kde hrat,brousit si drapky…nebo v lepsim pripade se povesit.
  A jednou tydne je pustit k netu…aby jsme se meli cemu smat…

 45. [color=navy][b]Myslím si, že společné izby, ve kterých jsou cca tři holky, může vést k lesbickým nebo bisexuálním sklonům.. 👿 [/b][/color]

 46. Já bych ještě založila něco podobného pro chlapce. Cvičili by se jako vojáci, aspoň by byli konečně na něco užiteční. Samorřejmě by byli vykastrovaní, aby se s nimi lépe manipulovalo.

 47. [quote=panna Jana]To je dobře že ste k tomu tak přistupovali. Třeba si budou vážit toho že sou ženy a nebudou vůbec chtít muže a zůstanou neposkvrněnými pannami. Jako jsem třeba já. Takhle nás bude víc.[/quote] vy…. pana…… vydím fotku a říkám si: to není dobrovolný 😀

 48. A jak se vymývá mozek spermatem? Julčo, pověz nám to, ať jsme taky tak chytří jako ty. 😉

 49. :woohoo: :woohoo: 😀 😀 😀 Čím byl vymyt váš mozek ?

 50. Jedná se o ženy, kterým byl spermatem vymyt mozek. A nebylo to dobrovolné ze strany těch žen.

 51. [quote=Androcentrismus navždy!!!]Onehdy jsem klátil doma tři prostitutky, který jsem naverboval po cestě z práce, a dvě z nich říkaly, že taky vyrostly v takovém dětském domově, kde je jejich "tety" zneužívaly při každé příležitosti a když se bránily, tak prý nedostaly celé dny najíst. Byly sice dobrý, ale když jsem s nima skončil, stejně jsem je tam dole projel štětkou na záchod a pak vykopnul na ulici bez zaplacení.[/quote]Prostitutky neexistují, tak nám tu nevykládejte pohádky.

 52. když tak na tebe oukám,ty být pannou musíš už ze zákona..jen bacha,až půjdeš do Zoo,opicím je jedno,na co skočí,podobáš se jim.

 53. Jakto že jsem tady dlouho neviděla Květičku? Už jí někdo vymrdal feminismus z palice, nebo je zabalená v igelitu a v popelnici?

 54. Tobě nestačí ten ústav, ve kterým už jsi? Možná by to chtělo navýšit dávku léků.

 55. Já si nemyslím, že by to, že se tě žádný muž nechce dotknout ani dřevěnou násadou od lopaty, byla nějaká ctnost.

 56. fajn, tak jestli si zlomil naši janu, tak mi rovnou dej číslo… to musím taky zažít

 57. Vona už žádný panenství nemá. Tady furt jenom kecá jaká je to ctnost ale dneska už mi třikrát volala a chtěla znova vojet.

 58. A k čemu ti jako je to panenství dobrý? můžeš mi laskavě Janičko vysvětlit ten strašně důležitý efekt, který ti panenství ve tvém životě dává?!

 59. Byl to dětský ústav nebo ústav pro mentálně postižené?

 60. I am back feminist bitches did you miss me ? you fucking sluts ?

 61. Přála bych si aby všechny dívkyna celém světě vyrůstali v podobných ústavech. To by sme to těm mužům nandaly!

 62. Jojo, vyrůst v pasťáku a neumět si sama ani utřít p*ndu je fakt výhra jak prase 😀
  Bohu dík nejsem nenormální frigidka tak jako naše teta vychovatelka 😀
  BTW, taky bych ráda věděla co to femky hulí za matroš 😀

 63. To je dobře že ste k tomu tak přistupovali. Třeba si budou vážit toho že sou ženy a nebudou vůbec chtít muže a zůstanou neposkvrněnými pannami. Jako jsem třeba já. Takhle nás bude víc.

 64. Onehdy jsem klátil doma tři prostitutky, který jsem naverboval po cestě z práce, a dvě z nich říkaly, že taky vyrostly v takovém dětském domově, kde je jejich „tety“ zneužívaly při každé příležitosti a když se bránily, tak prý nedostaly celé dny najíst. Byly sice dobrý, ale když jsem s nima skončil, stejně jsem je tam dole projel štětkou na záchod a pak vykopnul na ulici bez zaplacení.

Comments are closed.