Do boje s kilogramy

Fitness Ostrava

Hubnutí je s rostoucími teplotami stále častější téma. Jakmile začneme odhazovat vrstvy oblečení, chceme vystavit na odiv pevné tělo, dokonalé křivky i vyrýsované svaly. Kdo ale tak nějak s hubnutím otálel, nemusí mít vůbec obavy. Fitness Ostrava nabízí špičkové zázemí pro nabírání svalů i shazování tuku a stejně tak kurty pro dvouhru či čtyřhru badmintonu.

Skupinové lekce vás nakopnou

Pokud patříte do kategorie lidí, kteří kolem sebe potřebují povzbuzení a stejné nadšence jako jste vy sami, pak otestujte lekci heat Ostrava. Hodina rychlé chůze v různých intervalech a tempu kombinovaná s posilováním rukou, výpady a závěrečným protahováním vás nadchne nejen aktivitou instruktora, ale též dynamickou hudbou. Pravidelné lekce vám umožní získat pevnou a vyformovanou postavu, zbavit se kilogramů, zlepšit kondici a zapomenout na denní starosti. Fitness Ostrava Vítkovice toho nabízí ještě mnohem více. Například luxusní zázemí moderních šaten včetně sociálního zázemí. Na nadstandardně velké ploše najdete dostatek strojů pro kardio trénink i posilování s vlastní vahou a závažím.

Parkoviště samozřejmostí

Fitness centrum Ostrava těží rovněž z vynikající polohy, díky níž pro své klienty zastřešuje dostatečně velké parkoviště. Navštívit fitness Ostrava můžete prakticky kdykoliv, otevřeno je sedm dní v týdnu od brzkých ranních hodin až po noční hodiny, takže si zasportují sovy i ranní ptáčata. Velkou výhodou je nabídka trenérských služeb. Získáte tak individuální přístup, seznámíte se se stroji a podle navrženého plánu začnete formovat postavu či budovat svaly.

Po náročném tréninku vás mile překvapí zázemí zdejší kavárny, kde se podává lahodná káva a stejně tak zdravé a výživné koktejly či proteiny. Investujte do svého zdraví a začněte pravidelně navštěvovat fitness centrum, kde si doopravdy každý přijde na své, ať už na kurtu, běžícím páse, popřípadě v sále při skupinové lekci pomalé jógy, vzpírání či již zmiňované lekce heat.

Sdílet článek