Díky liftingu obličeje omládnete

Body Factory v Olomouci

Každý pohled do zrcadla znamená, že počítáte viditelné vrásky? Nikdo nemládne, jejich tvorbě lze však docela úspěšně předejít. A když už jsou, lze je účinně zredukovat. Jak na to? Vyzkoušejte lifting obličeje.

Být věčně mladá

Nikdo nechce vypadat staře a sešle. Každá žena touží po věčném mládí a vzhledu modelky, za níž se otáčejí všichni muži tak urputně, až na ulici narážejí do veřejného osvětlení. Docílit však toho se podaří jen některé. Možná to budete právě vy. BF lifting obličeje a dekoltu je neinvazivní metoda, kterou již vyzkoušela spousta žen. A odcházely spokojené samy se sebou a svým vzhledem. Ten je samotné překvapil, jak jednoduchým způsobem lze omladit a vypnout tvář i dekolt.

Ke kráse stačí malá baňka

K neinvazivnímu liftingu obličeje se používá malá skleněná baňka, kterou vyškolený personál jemnými podtlaky a lymfatickými tahy pomáhá redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu, kde je proces stárnutí nejdříve viditelný. Jedná se o moderní způsob vypnutí pleti, jenž způsobuje, že se zvýší mikrocirkulace v podkoží, a tím dochází ke stimulaci vláken kolagenu v těchto rizikových partiích. Pleť je zároveň touto procedurou lépe připravena vstřebávat látky ze speciálních výživných a hydratačních krémů a sér.

Výhodou BF liftingu je hlavně to, že ihned po provedené proceduře je možné vyrazit za zábavou do společnosti a být lvicí salónů. Nedochází k zarudnutí pleti ani jejímu podráždění.

Jak často chodit na lifting obličeje?

Pro dosažení efektu v maximální míře se doporučuje podstoupit alespoň jedno sezení o vícero procedurách týdně. Jakmile je pleť již připravena, stačí na lifting chodit jednou za měsíc, aby se žádoucí efekt vypnutí pleti udržoval na stejné úrovni. Body Factory v Olomouci nabízí ženám nejen základní, ale také rozšířený lifting obličeje a dekoltu i v rámci akčních balíčků. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem té správné varianty, nechte si poradit od odborníků z Body Factory.

Sdílet článek