Dcera mě velice zklamala

DOTAZ:

Vážená paní Julie,
do nedávna jsem byla šťastná matka dospívající dcery, než jsem zjistila jak moc mou dobrotu zneužila k zvrhlým praktikám. Stalo se to před měsícem, když jsem jí koupila k její 15. narozeninám její první mobilní telefon. Dcera měla nějaké peníze naspořené a já jí ještě dva tisíce doložila. Vybrali jsme spolu telefon s dotykovým displejem. Stál 10 000 kč, ale já si myslela, že to bude pro dceru vhodný dárek. Ale velice jsem se zmýlila. Po pár dnech mi šla ukázat jednu aplikaci, kterou si nainstalovala. Aplikace se jmenuje Pou a dle mého názoru je obscénní a tuze pohoršující. Jde tam o to, aby se uživatel mobilního telefonu staral o jakési stvoření, které vypadá jako žalud mužského penisu, který má oči a ústa. Musíte mu dávat jíst a on roste. Podněcuje to k služkovitému chování. A v této aplikaci je jedna aktivita, která se jmenuje connect. Jde tam o to, že na obrazovce se zobrazí několik stejně barevných párů stvoření pou, které máte spájet tlustými čarami. Jenomže to, co vznikne vypadá jako dlouhé pyje! Když jsem to viděla, řekla jsem dceři, ať tu věc okamžitě odinstaluje. Jenomže ona nechtěla a tak jsme se pohádaly. Tak jsem využila chvíle, kdy usnula a telefon jí zabavila. Byla jsem zděšená kolik pyjatých aplikací si může ještě stáhnout. Tak jsem se rozhodla, že se musím toho mobilu zbavit a místo něj dám dceři Nokii 1110 s černobílým displejem, kterou jsem používala do nedávna. Nejsou tam žádné aplikace, které by mohly mou dceru ohrozit. Nový telefon jsem hodila do řeky, aby už nikoho neohrozil. Když ale dcera ráno našla místo svého dotykového mobilu starou Nokii, velmi se rozzlobila a od té doby se se mnou nechce bavit. Jsem bezradná. Co mám dělat, paní Julie?

 

ODPOVĚĎ:

Vaše dcera by si laskavě měla uvědomit, že koho chleba jí, toho píseň zpívá. Zachovala jste se dobře. Pokud si dcera do telefonu nastavila takový program, tak je správné, že jste ho dala pryč.  Pro jistotu jsem se podívala na specifika Nokie 1110 a vidím, že obsahuje vibrační vyzvánění. Obávám se, že pokud by se vibrace kombinovaly s nějakou nevhodnou písní, například Hurlem Shake, tak by si dcera mohla telefon přiložit na rodidla a oddávat se nevhodným pocitům. Jistě nechcete mít doma trosku závislou na masturbaci. Proto hoďte do řeky i tento mobilní telefon. Za mých časů žádné takové telefony nebyly. Pouze existovaly tzv. pevné linky, obvykle jedna na obec a jak se nám žilo. Tehdy lidé nemasturbovali a chovali se slušně. Byly to zlaté časy. Ten kdo však začal masturbovat obvykle i sklouznul k čichání toluenu a pak už to s ním šlo z kopce. Proto si dceru hlídejte jako oko v hlavě.

Dcera je jestě mladá a právě si prochází obdobím vzdoru. Jednou vám bude vděčna.

 

JUDr. Julie

Sdílet článek

636 comments

 1. tak jsem jsem pochopil Julie vy jste uplně proti pokroku? či jen proti pokroku kde hrají roli vybrační věci? Jinak pokrok jse pro vás důležitej v historii ženy nikdy neměli vyší práva než teď. Jinak pokud chápu pojem feministky tak jedine co mají chtít je rovnoprávnost, a vy tu zastávate přestaň me se rozmnožovat a vyhlaďme muže….. dobré je že je jisté že brzo vymřete

 2. Tomuto článku nevěřím, tak dementní nikdo být nemůže.

 3. „Starého psa novým kouskům nenaučíš…“ Chci tím říct že do jazyka mladistvých máte daleko…

 4. „Lesbické jeptišky“??!! Zde je důkaz že feministky nemají žádné znalosti o věcech co normální člověk ví. V katolické církvi je s.e.x zakázaný a homosexualita taky. Ano je pravda že někteří kněži nevydrží a někoho znásilní ale rozhodně za to nejsou kladně obdivováni…

 5. V klastere je incest zakazany. Tam by ste zapadla jako nic.

 6. Pokud vím, tak jste žádala o radu. Paní Julie vám poradila a vy se na ní za to zlobíte? Styďte se, neboť toto je vrchol neslušnosti. Žádat o něco a pak se ještě obořit na osobu, která se snaží pomoct. A mimochodem, paní Julie má pravdu. Pokud své dceři mobil s takovými aplikacemi odepřete, bude podobné věci chttít zkusit sama, neboť děti sou zvídavé.

 7. [color=green]To co si tu teď vysmrkla, je bohapustá lež a výmysl (domněnka) středověku. Umýváním se pokožka neztenčuje, ale čistí. Smývá se z tvého těla ten smrad, kterým jsi cítit. Zkus to a uvidíš jak ti bude dobře. Dokonce zmizí i ekzémy, lupy a oděrky od neustálého svědění, přestaneš se škrábat, hustý co?

  Pokožka se vodou poškodí (tzv rozmočí) jedině v případě, že jsi ve vodě dlouho! A to i víc než dvě hodiny!
  A ty jsi ještě větší špína. I kupka hnoje voní oproti tobě, parazite…

  Nejvyšší kněžka Despany a chrámu Krve, Princezna Elizabetha, dědička Baalova trůnu krve a smrti (zvláště té
  rituální), část portfolia Jergalova…[/color]

 8. Kolem polštaře lítat nemusíš femiráj neexistuje a femky žádné uranové doly nemají natož plné kastrátů vem si feminor a svůj polštař amélii a zalez do klecového lůžka než tě spráskám hadicí 👿 Jinak ošetřovatelé tě myjí 3x denně ty čuně tak tu nepiš nesmysly :angry:

 9. [b][color=navy]Bojíš se že tě mýdlo pokouše?[/color][/b] 😀 😀 😀

 10. Hlouposti. Jen samé hlouposti. Když se člověk myje často, tak si tím naopak škodí. Já každý den chodím do uranových dolů spráskat pár neposlušných kastrátů, pak ještě makám na Femiráji, jelikož se brzy otevře, lítám kolem dcery (i když je teť ve tmavé komoře, někdo ji kon****ovat musí) a myji se jednou za tři týdny jako Marie Terezie. Kdysi to lidi taky tak dělali – a byli zdraví. Nebo Romové, ti se také moc často nemyjí a vemte si z nich příklad, jak dlouhý a skvělý život mají.
  Pokud se člověk až příliš často myje, ničeho tím nedocílí, maximálně toho, že oslabí svou pokožku. Ta tvoje „kůže, co opadává“ je ve skutečnosti velmi slabá, ale důležitá vrstva kůže, která nás chrání před spoustou kožních nemocí, jako třeba plíseň nebo rakovina kůže. Pokud budeme tedy jako většina hloupých služen a umývat se každý den, tato tenká kůže z nás opadne a my budeme tak oslabeny, že nás skolí prakticky cokoliv.
  Proto podporuji pannu Janu a doporučuji, aby se myla ještě méně a ať neposlouchá ty hloupé vonhovy řečičky.

 11. [color=green]Ikdyž jsem doma třeba celý týdny, tak se koupu denně. Protože nedřepím doma a jdu mezi přátele do hospy hrát hry (teď hráváme hru o trůny). To že ty žádný kamarády nemáš a tak se nechodíš nikam bavit je k politování. Ale já chodím do práce, tak že se osprchnu vícekrát, to ty jsi na soc.dávkách beztak…

  I v zimě se zpotím, protože taky musím poklidit. Že mi u toho manžel pomáhá je jasný (zvedne nohy, když vysávám 😀 )… a protože je tak hrozně sexy, když umývá nádobí, tak se pak zpotíme znova. Ty jsi rozkydlá u compu a obskakuje tě maminka. Zajímalo by mě, co budeš dělat až natáhne bačkory. Do nekonečna tu tvoje máma nebude. Chcípneš hlady…

  [i]A teď trochu té vědy:[/i] Horní vrstvy kůže neustále rohovatí, odumírají a odlupují se. Je to způsobeno tím, že buňky v horních vrstvách pokožky se postupně více a více vzdalují od zdroje krve a živin, takže pozvolna degenerují, naplňují se keratinem (rohovinou) a odumírají. [b]Celá pokožka se obmění asi za tři týdny.[/b] *by wiki*

  To znamená, že ačkoli se nevidíš jako špína, špínou jsi, protože je ideální, se jednou denně alespoň osprchovat a dvakrát do týdne, si umýt vlasy!!!

  Takže Jančo, pro mě jsi odteď špína příživnická.

  Nejvyšší kněžka Despany a chrámu Krve, Princezna Elizabetha, dědička Baalova trůnu krve a smrti (zvláště té rituální), část portfolia Jergalova…[/color]

 12. No ale žijete jako bezdomovec, když se nemyjete.

 13. [b][color=navy]Ha!Babice si přiletěla…[/color][/b] 😆 😆 😆

 14. Normálně se koupu dokonce dvakrát týdně (ve středu a v neděli) ale teď v zimě to nemá cenu protože se stejně nezpotím a zbytečně by se courala voda. Tak se koupu tak jednou do týdne a úplně to stačí. I tak to dělám jen abych si umyla vlasy.

  Kožní infekci dostávají jenom bezdomovci co žijou někde pod mostem. To se mi nemůže stát.

 15. [quote=Anonymní]jo… seš blbá Božka :D[/quote]

  Všude vidíte jenom samý pyje, penisy, žaludy a koule. Feminismus asi neni to, jak se o něm vždycky říkalo, ale teď už je to klub nadržených starých žen, které ase bojí sexu… ááááá řekněte slovo PENIS!

 16. [quote=panna Jana]Zvířata taky žádnou sprchu nemaj, dokonce ani umyvadlo ne a žijou spokojeně.

  Ten kdo se sprchuje by se měl zamislet jestli dělá dobře.[/quote]
  Jestliže se budete mýt jenom v umyvadle, je možné, že dostanete nějaké kožní infekce, nebo plísně! Být Vámi alespoň jednou za týden do té vany vlezu a pořádně se umyju 😉 :cheer:

 17. [quote=panna Jana]To je pravda. Podle mě je sprcha zbytečná. Mě třeba stačí jen umyvadlo. Dřív se lidi koupali ve studánce v lese a taky žili.[/quote]

  Konečně jsem pochopila důvod Vašeho panenství! Za vzhled nikdo nemůže, samozřejmě, mohla by jste s tím něco udělat! Ale to, že se myjete jenom v umyvadle je hnus velebnosti!

 18. Zvířata taky žádnou sprchu nemaj, dokonce ani umyvadlo ne a žijou spokojeně.

  Ten kdo se sprchuje by se měl zamislet jestli dělá dobře.

 19. Přesně sprcha je zbtečná, když 2x za rok prší tak co neopadá tak to spláchne déšť.

 20. [b][color=navy]Ty jsi pěkné hovado.[/color] [/b]:X :X :X

 21. Já to taky zkoušela, ale nakonec jsem chytila podpažní plíseň, tak jsem to zavrhla. Tu plíseň jistě vyšlechtili nějací muži. Proto používám vanu.

 22. To je pravda. Podle mě je sprcha zbytečná. Mě třeba stačí jen umyvadlo. Dřív se lidi koupali ve studánce v lese a taky žili.

 23. Milá paní,
  Myslím,že vzhledem k tomu, že dceři zabavujete telefon s vibracemi, měla byste odinstalovat i sprchu. 👿 👿 👿
  S pozdravem,
  Dobromila.

 24. 1. Right click on profile images
  2. Search google for this image.
  3. ???
  4. Profit!!!

  Mrzí ma to páni (dámy? ❓ ), vašej kretivite však tlieskam. Podarilo sa vám ma po dlhej dobe kvalitne rozosmiať, za čo máte moju úctu a rešpekt.
  Prosím zmazať tento príspevok a pokračujte naďalej v dobre odvádzanej práci :kiss:

  Friendly regards

  your admirer.

 25. A já tvrdím že lžete vy, maďarský pyjatče. Uvnitř mobilu je malinkatý elektromotor, který má nevyváženou osku a tím vznikají vibrace.

 26. Do kláštera? Cože? Mezi lesbické jeptišky? NIKDY!

 27. A ty seš zase pěkná sračka! A teď jsem ti to nandala v jazyce mladistvých!

 28. Ano, jsem hvězdná, a proto ty drogy brát budu. Hezký den

 29. Nevěřím v žádného smyšleného ježíše, nýbrž v Ježurku Kristici

 30. Pani, neberte drogy:D haha ste **** , rozumiete? vy ste **** 😀

 31. už len to ako ste počala muselo byť fascinujúce keĎ vám úd príde ako zlo celého sveta. takýto ľudia by sa mali zabiť a nie vychovávať deti. prečo ste nešli do kláštora ?! keby ste boli moja matka tak vám za to spálim všetky sväté obrázky ježíša a spol.. mimochodom koľko máte rokov ak máte takéto názory, 90 ? 100? ..myslel osm si že takéto puritánske názory už niesu.

 32. Vážená paní Boženko, tak jsme se tu s přáteli usnesli, že bude lepší, když dceři koupíte nový mobilní telefon, nebo se taky může stát, že se vaše dcerka začne nudit a bude užívat aplikace reálné. s pozdravem paní Julie

 33. JuDr. Julie? To je co? Já si dám asi JuDr. Božena a půjdu si založit stránky a budu si hrát na nevim co 😆

 34. Tak tady tohle je fakt debilita 😀 Mně tohle matka udělat, tak ji asi trefím. 10 litrů hodit do řeky (ještě kdyby z toho bylo 8 mojich) a ještě mi něco odebrat kvůli hře, kt***u hraje i má 10ti letá sestra 😀 A ta odpověď to je taky na úrovni, hlavně že je paní JuDr. Asi mají spíš tyto ženy problémy s vibracema a dávají si to na rodidla. No tohle jsem ještě neslyšela 😀 😀 Takové lidi neznám.. A navíc, bude hůř.. Musíte si vy dvě dámy uvědomit, že už nežijeme ve středověku.

 35. Kdybyste byla moje matka, tak se jdu asi zahrabat 😀 Kdyby něco, tak Pou není žalud, ale hovínko. Opravdu nechápu, jak jste to své dceři mohla udělat a nedivte se, že se s Vámi nebaví. A asi ještě dlouho bavit nebude.

 36. [quote=Kuba][quote=panna Jana]To je ta dnešní mládež. To je samá zábava, hudba, zbytečné dotýkání se pohlavních orgánů a pak to takhle dopadá.[/quote]
  zrovna jsem slavil 16 narozky na chatě 😀 dobře se pilo a pak i trosku pichalo :D:D něco proti panno jano ?:D 👿 👿 👿 👿 [/quote]jo a co máte vlastně proti zábavě, dobry hudbě a chlastu?? :D:D:D 👿 👿 👿

 37. ako napisal Anonymni, normalny clovek za mobilom nic nehlada, len zvrateni ludia budu v mobile vidiet nahradu vibratora, spamatajte sa (aj tak dufam ze toto je len nejaky ironicky portal co si robi srandu ) … ja si idem dat ten toulen lebo taka je teraz doba, caute :S

 38. Ty vole… vážně. Mobil za deset táců hodíte do řeky kvůli hře ve který se jen staráte o mimozemšťana co vypadá jako zaoblený trojúhelník, dáte jí místo toho takovej levnej kšunt a ten hodíte do řeky taky protože si tam můžete nastavit aby vibroval když vám někdo volá? Jste jen vypatlaný nadržený pýčy, co v telefonech hned viděj penisy a vibrátory, normálního člověka by to ani nenapadlo, vůbec se nedivím že vás ta holka nesnáší, musíte bejt hrozná matka. Jen těžko vám za to bude vděčná…

 39. [b][/b][color=olive][/color][size=large][/size]JAK ŘEKL JIŽ PAN WERICH – SVĚT SE V ***** OBRACÍ – JSEM MATKA DVOU DĚTÍ,DÍKY TAM NĚKAM …ZDRAVÝCH,CHYTRÝCH A KRÁSNÝCH.. :kiss: TAKVÉ BY MÍT DĚTI ANI NEMĚLY,TO JE VRCHOL DEMENCE,RETARDACE,FRUSTRACE-CHUDÁK HOLKA!SNAD SE BRZY VDÁ A NEBUDE VÁS MÍT ZA KRKEM,RASISMUS BY MĚL FUNGOVAT I JINDE,VY KRÁ** NEBESKÁ :side:

 40. bože vy jste *****, chudák vaše dcera,jednou vás bude nenávidět a dobře vám tak :0

 41. dobře borka 😀 ikdyž nevím zda bych chtěl bejt na místě toho banánu 😀 👿

 42. [url]*******bratm.najky.sk/bratm-gif-originalne-osupany-banan-d/[/url]

 43. [url]bratm.sk/wp-content/uploads/2013/08/4517f5c6e2b0e60bbb5ebc1368029c91.gif[/url]

 44. [url]*******bratm.sk/wp-content/uploads/2013/08/4517f5c6e2b0e60bbb5ebc1368029c91.gif[/url]

 45. *******bratm.sk/wp-content/uploads/2013/08/4517f5c6e2b0e60bbb5ebc1368029c91.gif

 46. Bože katolické maminky co si myslí že ***** je žalud 😀

 47. [quote=Boženka]Protože když si vymaže aplikaci pou, může si stáhnout jinou pyjatou aplikaci. Skrátka, mobil je na to aby se s ním telefonovalo.[/quote]

  Boženko vy ste ale *****

 48. Fuj, ta žena mluví o exkrementu. Ukažme si na ni všichni prstem !

 49. Děláte si srandu? Všechno dneska vypadá, jako pohlavní orgány 😀 Navíc, Pou je něco jako bobek a ne žalud. Ženský.. Vzpamatujte se trochu 😀 K tomu .. Hodit mobil za 10 litrů do řeky, nedivím se, že se s vámi dcera nebaví, taky bych se s mámou nebavila, ženská.

 50. Ještě se neradjte. Je tu také možnost mobil polít benzinem a zapálit. Pak odsát kysličník pyjatý a zakopat pod zem. A nebo ten mobil prostě hodit ze skály. Možností je mnoho, tomu se meze nekladou.

 51. a já si vždycky myslela, že pou vypadá jako mimozemský hovínko 😀 díky bohu za normální maminku, která by mi nikdy nehodila mobil do řeky (taky si váží peněz…)

 52. Ano,jak řekla paní Jůůůlie, dcera jednou vyroste a bude Vám velice vděčná. Podle vaší feministické slohovky je jasné, že dcerka vyrůstá v tak slušné rodině, že otěhotní asi jako slepec, který k houslím došel… Pokud chcete chránit dceru, tak ji šoupněte do kláštera…:D tam dozajista bude panna do konce svého života….akorát se musíte smířit s tím, že bude zamindrákovaná jako vy. Musím Vám poděkovat…planeta Země už nese zhruba 7 miliard lidí, kteří žijí ve hříchu a množí se…časem budeme potřebovat více takových, jako jste vy….jste vlastně velice nadčasová…gratuluji…

 53. [quote=M.]Nechtěla bych, aby jste byla mou matkou. Ta holka se musí stydět nejen za sebe (díky Vám), ale i za Vás.[/quote]Omyl. To matka se stydí za svoji dceru. Copak je něco příjemného na schůzce rodičů a přátel školy poslouchat, ze vaše vlastní dcera masturbovala na školní besídce?

 54. Odejdi už konečně z mého účtu, ty odporný pyjatče a nemluv za moji kamarádku paní Boženku, ona je svéprávná a nepotřebuje aby za ni mluvil nšjaký pyjatec!!!

 55. Neporušila. Paní Boženka se zachovala tak, jak měla. Jen chránila svou dceru!

 56. Zamindrákovaná rozvedená macecha co si léčí svojí nenávist k chlapům. :cheer:

 57. Milá Boženko. To že s vámi dcera nemluví je nejspíš z toho důvodu, že kdyby jste jela do Indie, tak by vás tam uctívali jako božstvo. Ano, narážím na to, že vaše jednání odpovídá inteligenci jistého druhu ušlechtilého skotu… A to možná některé ***** urážím. (UPS!) To že své dceři vyhodíte mobil do řeky, jen kvůli tomu, že jste tam viděla aplikaci, ve které vám něco připomnělo pyj, je nejspíš způsobeno tím, že ve skutečnosti jste nadržená sexuchtivá zrůda, jinak si to nedokážu vysvětlit. Aby s vámi dcera začala znovu komunikovat, tak by jste se jí měla omluvit a telefon pořídit nový a za SVÉ peníze. Uvědomujete si, že tím, že jste ji telefon zničila jste porušila zákon?

 58. To není pravda, je to skutečné video, žádný virus, vy ***** 😀

 59. Víte o tom, že si sama názorově odporujete, napřed napíšete, že sperma jsou miminka, a pak, že chcete někoho vykastrovat. Jste vy normální? Na čem to ujíždíte? :0 :woohoo:

 60. to je síla. Já musím jít osoulo%zit svoji přítelkyni aby si nepříkládala mobil na pí:u :cheer:

 61. Do prdele 😀 to je dobrej **** 😀 Boženka má smysl pro humor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 62. bože vy jste kravky -.- jak vůbec můžete mát děti? -.- chudák holka -.- :angry: ❗

 63. Dámy, jak jste vůbec mohly mít děti, když vám něco jako mužský žalud přijde tak odporné? 😀 To je trošku dvojí metr ne? 🙂

 64. „Za mých časů žádné takové telefony nebyly. Pouze existovaly tzv. pevné linky, obvykle jedna na obec a jak se nám žilo.“ … paní „JUDR.“ vozila Hitlerovi svačinu, ne? :woohoo: :woohoo: :woohoo: 😀 😀 😀

 65. Paní co odpovídala je JUDr. Julie. Jak může někdo s takovým titulem radit.Tento dotaz byl spíše na psychologa, ne? Paní JUDr. má zřejmě Plzeňská práva, ne?

 66. Dámy,masturbuji každý den,někdy i několikrát denně…jsem ze slušné rodiny,chodím na střední školu s maturitou,žádný toluen nečichám a ani neberu žádné jiné drogy…za vaše názory by jste se měli stydět…a pokud o tom nevíte,tak vás ráda poučím:masturbace je naprosto přirozená a k životu nezbytný aktivita jak pro muže,tak i pro ženy,protože jinak by po světe chodilo takovejch úchylů že by jste se divila…a svou sexuální choutky ukojí třeba i na vaší dceři!!! Nebo víte co?? Raději ji uřízněte ruce by si nemusela šahat mezi nohy….vemte si ji na vodítko aby se k ní nikdo nikdy nepřiblí[b][/b][b][/b][b][/b][i][/i][i][/i][b][/b]žil..vaše dcera bude do smrti panna a vy budete bez vnoučat ;)…Mít takovou matku,raději bych šla do dětského domova….Nechápu Vás ani trochu!!

 67. Nechtěla bych, aby jste byla mou matkou. Ta holka se musí stydět nejen za sebe (díky Vám), ale i za Vás.

 68. možno si neuvedomujetenebezpečenstvo že ak jej budete všetko zakazovať. Nepovedie to kžiadnej „náprave“ ale k rebélii.Bude sa snažiť robiť všetko s čím nesúhlasite alebo všetko čo by ste jej mohli zakázať a to len na truc. Ak má vaša dcéra rozum v 18tke vypadne z domu a ak budemať šťastie a vy junijak vážne psychicky nenarušíte možno bude schopná ďalej žiť životbez trucovitej rebélie ako je alkohol, drogy alebo niečo podobné…lebo presne k tomu ju dotláčate svojim chovaním….
  radšej sa s ňou porozprávajte a vysvetlite jej svoj pohľad…ak ste ju teda správne vychovala a ona je otvorená ku kompromisom a k vnímaniu druhej strany a nie k odporu ,ku ktormu sú dnes deti od rodičov aj keď nevedomo, dosť vedené

 69. Toto je realny prispevok alebo si niekto robi bohovsku srandu ? 😀

 70. Ja pevne verim, ze tento prispevok ma byt ****, ak nahodou nie je tak tato pani si pomylila h..no s muzskym zaludom….ja som tiez mala tuto aplikaciu, poo je po anglicky hovienko, taktiez som to ukazovala mame a spolu sme sa na tom zabavali….k tomu ze dcerine tazko nasetrene peniaze vyhodila do rieky sa radsej nebudem vyjadrovat, ale toto je odkaz pre vsetky feministicke matky, ktore na zaklade svojej zlej skusenosti s chlapom vtlkaju svojim dceram do hlavy uplne debiliny: uvedomte si ze decko budete drzat na retazi, pokial sa vam z nej neutrhne a moze to dopadnut katastrofalne….totizto cim viac cloveku nieco odopierame a hovorime ako to nesmie robit, o to viac to chce robit….zakazane ovocie najviac chuti nie?

 71. Proberte se, žijeme ve 21. století, doporučila bych vám zajít na léčení, tohle není normální, Pou je naprosto normální aplikace, není to nic nevhodného. Upřímně lituji vaší dcery, kdybyste byla moje matka, asi bych si hodila mašli než bydlet s vámi 🙂 Nechte dceru dýchat, užívat života, pokud je rozumná nikam se nezaplete 🙂

 72. Do jaký řeky si ho hodila ty krávo ? 😀 já si pro něj skočim 😀

 73. Bozenka, Vy ani netusite, ako mobil vyzera z vnutra, tak tu nerozpravajte ze tam ten vibrator nieje. Ako ***visny technik, ktory sa specializoval na opravu mobilnych telefonov vravim ze ste KLA.MARKA

 74. Je to rebelka!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 75. Nechte se vyšetřit a napsat si nějaké prášky od psychiatra!!!! A vyhodit telefon za 10 000 kvůli hře? 😀 to může udělat jen naprostej magor, kterej si ničeho nedokáže vážit!!!

 76. jo- žena je stejného postavení jako muž,měla by mýt stejné platové podmínky, stejné možnosti na trhu práce a stejnej požitek z toho když si vyhoní
  ale proč by měla svým dětem vyhazovat telefony a špehovat je ve sprše?

  tady to je spíše jako web žen bojících se penisů a mužské( no asi i ženské)sexuality

 77. Vy jste vyhodila dceři telefon, za kkterý si zaplatila 8000( pokud se nepletu tak na telefon za 10000 ste ji přispěla 2000 takže zbyte simusela zaplatit ona) a ivíte se že s vámi nebaví, ředstavte si, že by jste si koupila něco za osm tisíc a za mesic by vám to někdo zlikvidoval- bych se spíš divila, kdyby se s vámo v následujícím roce bavt začala

 78. Jediné, co je to špatně je, že mladé dívky nemusí vždy pochopit, že tohle je jen legrace 😀 🙁 A můžou to opravdu doslova dodržovat…

 79. Zdravím Julie, či Juliusi 🙂 Chtěl bych Tě poznat, protože máš geniální smysl pro humor 😀
  Jsou tu dvě humorné frakce 😀 Zastánci ‚článků‘ a magoři, co skutečně věří tomu, že si někdo může myslet, že ty kydy někdo myslí vážně 😀
  Ale vím, že mě označíš za tzv. pyjatého tvora, protože jinak by to nebyla taková ****** 😀

 80. Ty pyjatý tvore, vůbec nevíš, co říkáš, pyjatý syne satanův! 🙁
  PS: 😀 Taky dobrý, ne? 😀 Hele, Pou – oficiálně, Alien, údajně hovínko…tady pyj(jiné slovo neznají), to samé World of Tanks…velké pyje(podle tohodle ***veru), já vím, fašouni sem za 2. světové války dovlekli své penisy (http://cs.wikipedia.org/wiki/Tiger) a znásilňovali nás 😀 Je mi z toho smutno, tolik obětí válek a ony vidí místo tanku penis 🙁 Hádám, že granáty, rakety a podobné střely jsou sperma, že? 😀 Mimochodem, kdo přinutil Ludvíka XVI. odmítnout ten dokument, co mohl ušetřit Francii krvavé revoluce? Žena 😀

 81. 😀 jáááj to je fak dobra ****… chudak holka kde to musí vyrustat 🙁 🙁

 82. Tak jestli chceš dávku i ta může být 😀 😀

 83. Nevím, jestli se těm feministkám tady mám smát, nebo brečet .. zarputile si brání své „správné názory“ a přitom jsou to jenom zoufalé opuštěné a očividně hodně stupidní ženy, které si tím, že tady shazují všechno, co jim nesedí do jejich teorií, jenom dokazují, že nejsou na pokraji demence a zhroucení. Po tom, co jsem si přečetla jejich komentáře, upřímně lituji jejich děti (chlapce i dívky) a všechny, co je znají osobně. Je mi Vás líto a upřímně, i hodně špatně. Díky vašim komentářům se skoro stydím, že jsem žena …

 84. Ženy na stejném postavení? Jako že máme taky makat v uranových dolech? Tak to těžko.

 85. Jediné o čem je tento web je o extrémním feminismu
  založený na myšlence že žena na stejném či dokonce vyšším postavení než muž (nemám problém)
  ale toto je názorná ukázka toho jak to vypadat nemá.
  To co jste Julie udělala odsuzuji když něco potlačíte u mladé dívky jediný efekt je že začne odporovat a nakonec se od vás naprosto odloučí.

  A Feministky nezapomente že když by na zemi neexistovali muži tak se povraždíte navzájem, protože jediné co vás drží pohromadě je nenávist k mužům

 86. Tak jestli si s tímhle neděláte prdel a opravdu vám připadá, že Pou vypadá jako pyj, tak by jste se asi měla jít léčit a dceři jít koupit nový telefon. Před několika lety bylo v módě tamagoči a když jste krmili pejska tak z toho byl každý na měkko jak se děti pěkně starají a učí zodpovědnosti. A nyní když pejska nebo kočičku nahradí malý mimozemšťanek tak s tím máte problém. A jestli si myslíte, co všechno může dělat se svým telefonem, tak zřejmě máte trošku zastaralý přístup nevyhovující dnešní době… A pokud s telefonem dělala cokoliv, určitě si najde jiný způsob.

 87. Jen nás dále shazujte. Vaše matky se musí otáčet v hrobech, že vychovaly takové prevíty.

 88. Jaj tak ty máš dost zlato kde kupuješ ten matroš ja chci taky ten můj z Holandu tak nefunguje :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 89. Jseš divná ty nádhero přítelkyně masturbuje a nefetuje a ma i titul jak je to možné??? ❓ ❓ ❓

 90. [quote=Julie]Pokud by masturbovalo 95% populace, tak pak se nedivím, že je na tom naše země tak špatně. U mužů ano, tam to je zřejmé, ale ženy ne. [/quote] Jseš divná ty nádhero přítelkyně masturbuje a nefetuje a ma i titul jak je to možné??? ❓ ❓ ❓

 91. Nechápu vás pánové, všechno je to jedna fraška, někdo si dělá legraci na váš účet, kašlete na to B)

 92. „ODPOVĚĎ:

  Vaše dcera by si laskavě měla uvědomit, že koho chleba jí, toho píseň zpívá.“
  Tato věta mi silně připomíná naše firemní odbory… Julino, chyť se už konečně za ten svůj rypák, než vypustíš jakoukoliv pitomost do klávesnice…

 93. Co jsou ty spravne nazory? to by mě zajimalo fakt že jo páč tydle kecy mi nejdou do hlavy jako že matka vyhodí telefon dceři jen proto, že hraje hru ktera vubec neni o sexu, ale ten poe nebo jak se to menovalo to jako starani se o virtualni dite vy paka to je nemožny a doufam že ta matka ty dceři aspon vratila tech 8 tisic když je vyhodila do řeky to je neskutečny todle

 94. [b]No tak kluci, už dost 😆 Tahle stránka je prostě ****, prokoukl jsem vás ! Tohle neni možný !!! Chci se s jednou tou ženskou seznámit a pak tomu možná uvěřim… [/b]

 95. myslím že by ste všechny měly dostat pořádně vymrdáno a pak by vás přešlo tohle….všchno :woohoo:

 96. Tak. Definitivně jsem došel k názoru, že celá tahle stránka nebo minimálně diskuze je výplodem kreativní, ****né a manipulátorsky schopné fantazie. Nevylučuji, že mužské. Prostě není možné, aby v dnešní době dotaz, natož pak odpověď byla myšlena vážně. I kdybych obé připustil, je nepředstavitelné, že vyjádření se registrovaných feministek k commentům by byla natolik hloupá, zabedněná, slepá a absolutně mimo mísu. Nemýlím-li se tedy, strůjcům tohoto žertíku tleskám, povedlo se Vám do diskuze zapojit pěknou řádku lidí a věřím, že i většině, stejně jako mně pořádně hýbnout žlučí. Dobrá práce!

 97. ajéje tady si někdo koupí pc a nenaučí se na něm ani používat znaky 😀 prej ůchyl…. to by nenapsala ani moje ségra a to je ve 3 třídě 😀 jinak pro tebe se to píše úchyl…. a ano léčím si na tobě svoje komplexy 😀 😀

 98. Nevidím mezi tím souvislost ( žádná tam není )

 99. Ty nejsi rebelka, ty jsi bl*bka. Což ovšem nemění nic na tom že už sem ti několikrát vysvětloval jak se slovo úchyl píše.

 100. Kolikrát ti musím vysvětlovat, že jsem rebelka?

 101. Když nevíš jak se slovo úchyl píše, tak ho nepoužívej.

 102. já ji rád tu laskavost prokážu už jen pro to aby se z ní nestala furie jako ste vy tady 😀 a já si říkal že lidstvo už víc klesnout nemůže 😀 ono je něco mít svuj ideál a nutit ho i druhým ? to mi příjde dosti nefér 😀

 103. tak že když nejsem pedofil a je mi 18 tak mi ji půjčíte ? 😀 nebojte já ji jen ukážu to co už nikdy nezažijete 😀 a já vím co mi chcete říct mám trestný bod a měl bych se stydět co ? 🙁 …… bože vy ste musela dobře spadnout na hlavu co :woohoo: :woohoo:

 104. Prosím buď milostiv a neshazuj to 😀 Čemu se pak budou muži smát ? 😀

 105. Milá Boženko,

  zatím se k tomu nepřipravujeme z důvodu že jsme zde našli zázemí a takový stylový humor který nás velice baví a který zatím jinde nepanuje …

  Přeji hezký den

 106. Takových motorků si opatří, kolik jen bude chtít. Vrr, vrr.

 107. Musíte mít poslední slovo? Vaše matka se musí obracet v hrobě!

 108. Ten mobil měl odmontovaný vibrační motorek, takže to co píšete není pravda!

 109. Její matka je baští spolu s ní, mňam.

 110. A to ještě nevíš, že se domluvila s kamarádkou, mobil oblékla do pláštěnky, strčila do broskvičky a nechala se hodinu prozvánět s vibračním vyzváněním.

 111. Protože když si vymaže aplikaci pou, může si stáhnout jinou pyjatou aplikaci. Skrátka, mobil je na to aby se s ním telefonovalo.

 112. Klidně si tak žijte mladíku. Ale když se vám za 5 let prolomí páteř, tak můžete plakat na hrobě své matky.

 113. Silné řeči, že? Tak to zkuste jestly na to máte koule!

 114. Přestaňte používat sprostá slova! A ať se jí smějou. Jsou omezené a povrchní. Je to její první (vlastně už druhý po tom, co jsem jí ten dotykový nesmysl zahodila do řeky) mobil, tak co by chtěla?

 115. Všichni máte zájem o mou dceru. Ani nevíte jak vypadá! A navíc – je jí 15 takže vy jste pravděpodobně pedofil!

 116. Mohl bych dostat číslo na dveru?..já bych s ní probral pár postelových záležitostí :D…..názorné ukázky co nemá dělat 😀

 117. Ty ***o, vždyť by si o tebe nikdo ani neopřel kolo, koukni se jak vypadáš omfg, sloní prdel je asi 3x hezčí, kdybys měla na nějakého chlapa tak s ním šukáš furt ale není divu že když jsi tak odporná tak si hledáš smysl života v tom být nepoužitá.. rly vem si provaz a uvaž si kravatu, stejně tu nikomu nebudeš chybět.. stejně jako tato **** Martina Long, nechcu vidět jak ta vypadá irl, to musím být něco 😀 taky by beztak píchala kdyby mohla, ale nikdo nedá.. beztak ji mrdal její vlastní bratr, a její rodiče asi taky byli příbuzní, jiné vysvětlení pro tu nekonečnou demenci není

 118. Tak vy jste, milá Boženko, nemalá **** :DDDDD já jen doufám, že to tady jsou všechno ****y, protože jestli ne, tak by se lidé jako vy měli střílet do hlav. A odpověď paní doktorky Julie je taky jasná 😀 nedávejte si prosím před jméno JUDr., to totiž něco znamená a vy máte sotva střední školu, protože nikoho tak tupého by na ni ani nepustili 😀 opravdu doufám že všechno na tohle stránce je nahrané, a že to píšou z nudy nějací chlapi 😀 jestli ne, tak je smutné sdílet svět s blbkama jako jste vy 😀 sey borky

 119. Jsem ve svém okolí vnímán jako důvěrník, pomocník a hodnověrná osoba. Pokud chcete, pomohu Vám vymýtit zlo z černé duše Vaší dcery. Napište mi prosím její telefonní číslo. Rituál se provádí za pomoci genitálií. Ať už mých nebo jejích. Býval bych si byl jist, že je sama neznáte, ale vzhledem k tomu, že máte dceru se obávám, že na vás přeci jen někdo vlízt musel.:D A nerozepisujte se prosím o tom, jak zrůdný a traumatizující zážitek to byl.:D A to číslo prosím!

 120. [quote=Julie]Pokud by masturbovalo 95% populace, tak pak se nedivím, že je na tom naše země tak špatně. U mužů ano, tam to je zřejmé, ale ženy ne. [/quote]
  Vy jste madam, podle mého soudu vyrůstala někde ve sklepě s ocelovýma trenkama a utrpěla tím mentální defekt. Na toto téma ostatně píši diplomovou práci, snad by se Vám i dalo pomoci, ale z mé strany panuje bohužel naprostý nezájem. Bohužel ale musím napadnout především Vaši odpověď než Vás samotnou. Z celého mého textu jste vypíchla pouze jednu jedinou věc a to masturbaci… Skutečně jste přesvědčena, že masturbující veřejnost stojí za veškerým sociálním zlem? Pak je tedy nemasturbující část naprosto bez viny? Prosím, odpovězte, protože původně abnormálně debilní názory pro mě dostávají nový rozměr. Nic jim to, žel bohu, neubírá na jejich debilitě.

 121. Vaši fantazii bych chtěla mít 😀 Vy už jste asi tak posedlá, že i v nevinné dětské postavičce trojúhelníkového tvaru vidíte ptáka!!! V tom případě zakažte učitelce geometrie, aby z osnov vynechala vše o trojúhelnících, kuželech a válcích!!!! Najděte si chlapa a řešte pořádný věci 😀

 122. Tuto stránku čtu pravidelně proto,abych se po bavil. Je neuvěřitelné, jaké pí*noviny dokážete vy ***** vymyslet :woohoo:

 123. Štípací kleště 98,60,-
  Pracovní rukavice 25,20,-
  Z druhé ruky, nebo na tržnici ještě levněji.

 124. No ještě že zjev jako ty ten pohlavni organ nepouziva..

 125. [quote=panna Jana]Fuj! Že vám není hamba hníst ten úd.[/quote]
  Fuj, že ti není hanba mít ten obličej…

 126. [quote=Julie]Umíte argumentovat i jinak, než napadáním našich správných názorů?[/quote]
  Správných názorů?? Tak to si pleskni…

 127. maminka tohoto dotazu a i odpověd Judr. totál ***i mě dostává. Pou je aplikace kde se staráte o roztomilé *****. které krmíte oblíkáte atd. maminka má asi velkou představivost a dát dceři takovou sračku (myslím tu Nokii 1110) je normální trapas. chudák holka až se jí spolžačky začnou smát jakou má sračku. maminku bych zavřela za týrání dítěte a paní Judr. Julii bych nechala zavřít. Feministky jsou normální sekta která ničí život potomkům a dělá holkám a ženám totál ostudu jděte se někam zavřít…!!!!

 128. jestli ty ses vyvinula dobre tak ja mam misto hlavy konsky p.ro

 129. Hrála vaše dcera Angry Birds ?

  [img]http://techzinemagazine.com/wp-content/uploads/2013/04/Angry-Birds-Logo.png[/img]

  To je hra kde střílíte různobarevné pyje na prasátka která vás chtějí pokouřit :woohoo: , a jak letíte k těm prasátkům tak za sebou necháváte tzv. sperma stopu při které umírá spousta nenarozených miminek ale to nevadí protože díky té sperma stopě se můžete na další pokus trefit a díky tomu uspokojíte své touhy ! Je to strašně návyková hra ( hlavně když hrajete za žlutý pyj co má nejvěrohodnější tvar mužského přirození) a má špatný dopad na celé lidstvo protože byla propagovaná v TV po celém světě i v ČR celý rok společností T-Mobile a tuto hru má předinstalovaný každý dotikový mobilní telefon od jakéhokoliv operátora. Takže maminky musíte vyhodit do řeky nejenom mobil vašeho dítěte ale i svůj i svého manžela ( který podle mě utek ) !

  Jinak jsem naprosto v pořádku a vaší demenci která je MOCNÁ se jenom směji … a paní Jana vypadá podle fotky že má o chromozom méně, ale i tak jí tleskám protože s opicí co je adminem sem se ještě nesetkal 😀 😀 😀 😀

 130. Dobrý den paní Julie, Boženko a retardovaná Jano

  buďte rády že vás tu lidi napadají jenom slovně, mám obrovskou výpočetní převahu a není problém tento web na 24h odstavit 7 dní v týdnu … již nějakou dobu o tom přemýšlím a váš slogan : „Jsme stejné jako oni … né-li lepší.“ mě k tomu docela NUTÍ. Osobně si myslím že po jednom útoku by vaše účast na tomto webu skončila.

  Přeji hezký den

 131. Vaše naivita mě silně překvapuje. 🙂 Dokonce si myslím, že to hraničí i s hloupostí. Podle článku předpokládám, že jste matka samoživitelka, což by podle článku bylo i logické vyustění vašich reakcí. Vlastně ani nevím, jak jsem se na tento odkaz prokliknul a v při čtení článku jsem se několikrát podíval,jestli to není nějaká stránka vtípků. To proč je na tom naše země tak jak je je způsobeno neskutečnou hloupostí některých lidí. Místo toho, abyste dceři pomohla do života a poradila jí, co a jak má dělat (podle vašeho komentáře si však nejsem jist, která z vás má více zkušeností) jste udělala asi to nejhorší, co jste mohla. Buďte ráda, že se s vámi dcera jen nebaví. V tomhle věku vám taky mohla zmizet klidně z domu. Co se týká paní Julie, tak tam se zdržím komentáře, protože bych rád tuto diskuzi udržel na sofistikované úrovni. 🙂

 132. Pokud by masturbovalo 95% populace, tak pak se nedivím, že je na tom naše země tak špatně. U mužů ano, tam to je zřejmé, ale ženy ne.

 133. Takže dámy. Předpokládám, že na záporné reakce jste již zvyklé a ostatně, vzhledem k sračkovitosti otázek a kupodivu ještě *****vitější konzistenci odpovědí se není čemu divit. Panna Jana je zřejmě absolutně vyšinutá paranoická matka, kterou by doma nechtěl mít nad ani malý masochista. Jste Vy vůbec normální? Teď jste hodila telefon do řeky, příště tam hodíte dceřina nápadníka? Co kdybyste jí koupila plastovou bublinu, ve které by vězněna žila do konce svých dní a nehrozilo by jí nebezpečí z vnějšku? A paní doktorko, Vy máte skutečně titul? Protože odpověď typu: Kdo masturboval, začal čichat toluen mi nejen nepřijde příliš edukovaná, ale v první fázi jsem si byl jist, že ji musíte myslet v žertu. Uvědomte si prosím, že procentní zastoupení masturbujících se blíží 95% u normální populace, všichni jsou tedy zároveň feťáky? Nebudou mít náhodou chlupaté ruce? Protože to se také tvrdívalo. Přibližně před 150ti lety, odkud zřejmě obě pocházíte. Nevěřil jsem, že v civilizovaném světě doposud existují osoby jako jste Vy a s politováním musím přiznat, že mi je Vaše existence navýsost nepříjemná. Doufám, že si omylem, například při hygieně, zajedete rukou na myš a satan Vás za to odnese do horoucích pekel!

 134. ale ale, je jen jedna a to wikipedie, zrovna samí pindoury jsem na ní neviděl

 135. [quote=panna Jana]Nepoužívejte zbytečně anglické výrazy! Co je to salena?[/quote] me salena ale ŠÁLENÁ jako že ti jebe a nemas to v hlavě v pořádku 😀

 136. [quote=panna Jana]To je ta dnešní mládež. To je samá zábava, hudba, zbytečné dotýkání se pohlavních orgánů a pak to takhle dopadá.[/quote]
  zrovna jsem slavil 16 narozky na chatě 😀 dobře se pilo a pak i trosku pichalo :D:D něco proti panno jano ?:D 👿 👿 👿 👿

 137. [quote=NASRAT NA FEMINISTKY]děláte si prdel?! jste ostudou všech žen a matek…. hanba vám… zkurvíte tolik mladých životů tak, že nebudou nikdy moci navázat vztahy ve 21. století… proberte se *****… úchylárnu jako tuhle by měli zrušit a Paní Julií zavřít…. jdu z vás blít… nány pitomé…[quote=Julie]Umíte argumentovat i jinak, než napadáním našich správných názorů?[/quote][/quote]

  Přesně tak, zničíte tolik mladých životů, tohle je ***** 21. století !!! proberte se konečně, klidně si to praktikujte ale ne***te se do normálních lidí !!!! takový lidi jako vy by se měli střílet

 138. děláte si prdel?! jste ostudou všech žen a matek…. hanba vám… zkurvíte tolik mladých životů tak, že nebudou nikdy moci navázat vztahy ve 21. století… proberte se *****… úchylárnu jako tuhle by měli zrušit a Paní Julií zavřít…. jdu z vás blít… nány pitomé…[quote=Julie]Umíte argumentovat i jinak, než napadáním našich správných názorů?[/quote]

 139. Já narozdíl od vás, píšu jenom pod účtem von_H. Možná když už přestanete brát drogy tak vám to dojde.

 140. Už je mi to jasný. Vy jste se leknul toho, že Martinka došla na vaše multiúčty. A ze strachu teď útočíte tím samým argumentem na nás. Jak ubohé.

 141. Přestaňte s těmi směšnými konspiracemi. Jste směšný.

 142. Nevím jak to máte pořešené, já píšu jenom pod jedním nickem.

 143. Vydáváte se tu potom za Pannu Janu a možná i za Martinu Long. Léčit se jděte vy.

 144. Co mají přírodní zdroje omamných látek společného se schizofrenií?! Jděte se léčit do Bohnic…

 145. Hlupáku, býváme zde i najednou, zkus si přečíst konverzaci o vánoci. Odpovídáme tam hned po sobě.

 146. Ano, ale ať nepíše tou cizinštinou, která se používá v nějaké rozvojové zemi, kam má být za pár let zaveden elektrický proud.

 147. Oknem? Ale prosímvás, všude kolem mám ostnatý drát a v zámku nechávám klíč zastrčený.

 148. Virgin Jana, you are really unbelievable. You are not only too stupid and ugly (so that I do not lean back my bike about you), but you do not make the difference between the English language and Slovak language. It’s really blatant.
  Nemohla jsem si pomoct, ale algličtina ve slově SALENA mě dostala 😀

 149. To je zajímavé že jakmile se odpojila Martina tak se připojila Božena…. a kdo tu potom má multiúčty….

 150. Co je na tom ****ného? Wikipedie je pyjatá verze feministické Wykypedye.

 151. Náhodou mnohé. Jdu si dát houbový čaj a k tomu na dobrý spánek brčko z mařenky. Jsou to dary přírody, protože nejsou vyrobeny uměle.

 152. thole tady ani nemůže existovat….my napadáme vaše špatné názory (tudíš všechno co napíšete)

 153. Umíte argumentovat i jinak, než napadáním našich správných názorů?

 154. Ty vole feministky, já z vás nemůžu :D:D hrajete si tu na chytrý a přitom jste všechny mentálně a omastek i fyzicky postižený xD na***te si :p

 155. Ještě si dá nick Boženka, to si dej spíš PIČINKA..

 156. [quote=Julie]Co nevidět budou zavedeny čety ochránkyň práv těchto miminek. A pak se těšte. [/quote] Za chvilku hlavně budou fungovat v ČR zákony tak, aby chránily děti před těmito fanatičkami.

 157. Fakt, že má paní Julie před jménem titul JUDr. jen vyjadřuje, jak zoufalá je situace v ČR. Jak může tak absolutně zaostalý člověk se středověkými praktikami v dnešní době existovat? Přesně z takových lidí vznikají další podivíni, kteří mají akorát obrovský problém se začleněním do dnešní společnosti, ale to vy stejně nepochopíte, protože váš smysl pro toleranci názorně ukazuje to, že vyhazujete mobily do řek apod., čímž mimochodem narušujete a zhoršujete životní prostředí vodních živočichů, zkuste odložit knížky s tituly „žijeme stále ve středověku aneb jak být zaostalá“ a zkuste si třeba pořídit jen brožuru, nebo vyhledat článek, který bude obsahovat vysvětlení, pro někoho jako jste vy, z čeho se skládá např. jen baterie do mobilního telefonu. Slečny dcery je mi upřímně líto. Je to donebevolající zvěrstvo.

 158. Pane boze, tak to ses pekna ****. To, ze nemas chlapa s kterym by sis to rozdala a vidis muzsky pyj uplne vsude, pak za tebe odnese tvoje dcera? Mela bys bejt rada, ze ve skole na pocitacich nekoukaj na porno, misto hodin informatiky. Kdyz ji budes vsechno zakazovat, tak zacne s klukama mnohem driv a to mi ver. Takze jestli nechces byt v jejich 18 babickou, tak bych ti rada doporucila, abys ji koupila novej telefon a nechala ji v klidu dospivat.

 159. a Ty jsi ***** co?Tobě taky jebe *****?Panebože,tyto stránky zakázat,protože to už hraničí s kriminalitou na malých dětech,ty **** feministky omezují svobodu svých dětí,no prostě hnus!

 160. To je pořád jen přibližně 40% populace [quote]
  Jsi stále v nějakém vakuu nebo co? 80% žen jsou feministky!
  [/quote]

 161. Jsou to jen poloviny miminek, protože obsahují pouze polovinu chromozomů dospělého člověka a k tomu, aby vzniklo miminko je potřeba [b]ŽENY[/b], která, jak je známo, má vajíčko jen jedno.

 162. Štěstí, že se nedá vylézt třeba oknem a že zámky se nedají odemčít kusem drátu.

 163. no větší P*Čovinu jsem snad nikdy nečetl… Uráží mě to! A myslím si že i ty lidi.. kteří nejsou mentálně postižení jako vy…

 164. [quote=Boženka]Hlupáku! Jsou to miminka abys věděl. To by si každý rodič mohl říct, že jeho děti jsou jeho a nikdo nemá právo mu do toho kecat. Takže kdyby tebe tvá matka týrala, a každý den ti naplácala na holou, bylo by to v pořádku, když jsi její syn? Nedomnívám se.[/quote]
  A víte co s těma miminkama dělá můj přítel??? Cáká mi je na obličej, prsa i bříško a při orálním sexu jich spolykám miliardy. 👿 👿 👿 👿 👿

 165. [quote=Trumpetka][quote=Julie]Co nevidět budou zavedeny čety ochránkyň práv těchto miminek. A pak se těšte. [/quote]

  Tak to by mě fakt zajímalo, jak to hodlají kon****ovat :-D[/quote]

  a místní admin má celkem divné představy o fungování filtru, protože slovo kon-tr-ola označovat jako nevhodné slovo je už i na mě moc

 166. [quote=Julie]Co nevidět budou zavedeny čety ochránkyň práv těchto miminek. A pak se těšte. [/quote]

  Tak to by mě fakt zajímalo, jak to hodlají kon****ovat 😀

 167. Co nevidět budou zavedeny čety ochránkyň práv těchto miminek. A pak se těšte.

 168. HONIM SI HO KAŽDEJ DEN A UŽ JSEM ZABIL NĚKOLIK MILIARD NEVYVINUTEJCH DĚTIČEK !!!! ***E VÁS TO ? CO S TÍM UDĚLÁTE ???? :whistle: 👿 :woohoo: 😛 :cheer: 😀

 169. Sperma nejsou děti, to by jsme tebe mohl taky zavírat za menstruaci :whistle: :whistle:

 170. [color=black][/color] pou je skvělá aplikace a nevidím důvod proč byste měla vyhazovat mobil

 171. [quote=panna Jana]Fuj! Že vám není hamba hníst ten úd.[/quote]Fuj ! Že vám není hamba ukazovat svojí fotku na internetu.

 172. 😀 Tenkrát lidi nemasturbovali a chovali se slušně 😆

  Ty jsi ale blbá *****!!! Ty musíš mít tu ***u pěkně obrostlou mechem .

 173. Hlupáku! Jsou to miminka abys věděl. To by si každý rodič mohl říct, že jeho děti jsou jeho a nikdo nemá právo mu do toho kecat. Takže kdyby tebe tvá matka týrala, a každý den ti naplácala na holou, bylo by to v pořádku, když jsi její syn? Nedomnívám se.

 174. Tak to máte blbí moje sperma je moje sperma a můžu si sním dělat co chci 😛 😛 😛 😛 takže smůla :kiss: :kiss:

 175. Studnice poznání 😀 😀 😀 :D, přečti se pár článků z Wikipedie, tam je aspon nějaké poznání a zadarmo je taky

 176. Co taková k r á v a jako ty může vědět o přírodě :silly: :silly: :silly:

 177. Jsi bezradná? Co máš dělat? Kill yourself bitch.. Nevim co chceš aby ze tvý dcery bylo, ale proč jí neovlivnit celej život nesmyslama, když k tomu máš prostor viď ******ko.. :angry:

 178. Od kdy jsou v létě vánoce ??? :huh: :huh: :huh:

  PS: Na severní polokouli

 179. mam dceru a budu rada kdyz bude sexualne zit nez aby byla nadosmrti panna jako ty.. jen tak pro predstavivost kolik rocne utracite za robertky venusiny kulicky a stahovani lesbickeho porna?? nebo jste frgidni?? s timto stavem vam muze pomoci vas gynekolog nebo je pro vas gynekologicka ambulance taky odporne a zvrhle misto??

 180. [quote=Martina Long]Navrhuji jako tradici rituální kastraci novorozeného pyjatce s pomocí žiletky či ostrého kamene.[/quote]
  jo a vychcipejte feministky.. jupi doufam ze po tom co se samy dozenete k zahube uz zadnou mladou slecnu nenapadne mit stejne debilni nazory..

 181. di do piˇe ku*vo , ženský by se mlátit neměly , u tebe bych udělal výjimku :angry:

 182. stejně bude ***** někde za stromem , a máma se může klidně posrat 😀 ať žije příroda a přirozenost (rozmnožování je základ jak společnosti , tak přírody viz. buněčné dělení u nejednodušších organizmů) radši dětský domov , než deformované individuum za rodiče . Tato demence a absence předvídavosti povede k nejhoršímu !!! už vím , proč se ve středověku upalovaly čarodějnice 👿

 183. A jinak ste zdravy a chutna vam jest ze? :0

  a dost, navstivte psychiatra nebo si rovnou skocte toto neni normalni!!!

 184. hej toto je fakt ******, zaujímalo by ma ako ste dali dokopy toľko komparzistov, čo tu prispievajú. Nikdo ma nepresvedčí,že tento web je založený na realite ,že také ženy existujú. Mám 30, poznám a spoznal som 100ky žien a dievčat,ale na takúto som ešte nenatrafil,takže neverím, že také ženy existujú.

 185. No toto kdyby mi udělala matka ta jí asi rozbyju držku 😀 toto se fakt nedělá !!!

 186. Myslím, že jsem ještě nebyla nikdy víc v šoku jako když jsem spatřila tenhle komentář :woohoo: :woohoo: :woohoo: Co to tady vy sle**** hulíte?? No ptáka asi ne..
  Jestli tahle stránka není určena jen k pobavení okolí tak se běžte proboha léčit..Obzvlášť paní „ještě nikdy jsem nesouložila a penis je pro mě mýtická horrorová postavička“ Julie..Přála bych vám dámy feministky všem obří penis do pusy aby jste se vzpamatovaly!!!!!!!
  Vibrujicí nokia podporuje masturbaci 😀 No do háje..TOHLE MUSÍTE LÉČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!

 187. Chudák děcko. Už dlouho mi nikoho nebylo tak líto jak vaší dcery.

 188. I dont want to live on that planet anymore,čo do pi**e je toto ? dake 4 ***** ktoré v živote nevideli penis zrejme,lebo ak sa pou podobá na žaluĎ penisu,tak ja Som pápež Benedik XVIII…. omg a feministky a vládnuť svetu ??? 😀 😀 😀 radšej mi vy ***** povedzte koľko prezidentiek poznáte ?? aha ? dobre som poču ani jednu ?? aha … no tak to bude asi tým že ste len zakomplexované ***** ktoré sa starajú len o ostatných a pritom seba nevidie,na mieste toho dievcata by som tu jej mamu tou nokiou 1110 ubil k smrti alebo by som jej na nete našiel riadny PENIS A UKÁZAL JEJ HO,lebo asi ho videla len raz aj to nedobrovoľne ….. FUCK YA

 189. jen tak mimochodem, ten inkriminovaný „pyj“ z aplikace je ve skutečnosti Onigiri (je to japonské tradiční jídlo z rýže ve tvaru trojhránku) viz: http://www.japamania.cz/recepty/onigiri …. vibrace v telefonu jsou už 20 let, ne-li víc … to že femky objevily internet až teď je jenom dobře, resp. nikdy jste ho najít ani neměly … takhle překrucovat realitu …. takže podle vás je naprosto normální nemít děti (že panno Jano), přitom je to „smysl života“ …. a hlavně, tento web je výsměch a nic z tady toho, co tu kdy bylo napsáno ze strany femek, nedá brát ale vůbec vážně

 190. Potom, co jsem si přečetl tyto s prominutím sračky, si budu snad konečně vážit svých rodičů 🙂 Udivuje mě, že tenhle typ lidí vůbec ještě existuje 😀

 191. Koukám, že si Julie dodělala doktorát. Gratuluju 😉

 192. [quote=panna Jana]Proč matky? To ta dcera tam měla nemravné obrázky! Vám by se snad líbilo kdyby vaše dcera takhle sexuálně žila?[/quote] ses tak blba je to jen hra jak se staras o hovinko ,tvl takova demence PS: pekná fotka

 193. já si myslím že těch vaších se asi nikdo nikde nedotknul. Nedovedu si představit toho dotyčného který by se odvážil. Fuj 😀

 194. [quote=von_H]Pět femek světu nikdy vládnout nebude.[/quote] ale chybět taky ne.

 195. Judr. a nevie po anglicky 😀 trápny starý ľudia ktorý sa obťažujú napísať na web takúto debilinu namiesto toho aby si zapli google prekladač a dali si tam niektoré slová… Tu sa však ukazuje kto je zvrhlejší keď matka nazvala poua žaluďom… asi to už dlho nedostala tak to vidí všade 😀 😀

 196. jedine tak vo sne ty ***** blbá 😀 vás prijebaných je tak málo že sa to dá spočítať na prstoch jednej ruky. Robíte nám normálnym ženám len hanbu !!!

 197. slecny je nacase aby ste si nasli chlapa, pani Jana uz asi nie, bohuzial nikto neche 40 rocnu pannu 😀 , co sa tyka clanku tak matka je pekne mimo, zrejme aj ona mala sex len raz v zivote a asi aj to nedobrovolne, spojenie feministky a muza? najchladnejsie v dejinach 😀

 198. tgfwregfwregfWER[quote=Boženka]Výtečný nápad má drahá přítelkyně. My si budeme ještě dobře rozumět. Co navrhujete jako novou tradici slavení Vánoce?[/quote]

 199. Teď to zkuste po česky a bez sprostých výrazů

 200. Co vam jebe vy prijebana banda retardovanych pic?
  Po precitani tohoto clanku som si myslel ze ma z vas jebne. Neviem ci sa mam smiat alebo plakat.
  Byt dcera dotycnej tak sa obesim.
  Vam dat do ruky internet, do ****, radsej chodte do kuchyne alebo povysavat obyvacku.
  **** jebnute nesvojpravne!

  Tu ani predpokladam nema zmysel argumentovat ani vysvetlovat.

 201. To není kraken, ale Květak terá zastává vzdělané ženy na Slovensku.

 202. Máte trestní bod za opovrhování dary matky přírody.

 203. Ty bys měla vyvinout schopnost naučit se český pravopis.

 204. Nepochopil jste naši filosofii muži. Zde nejde o zábavu. Je to tady jedna veliká studnice poznání, která se nabízí každému a zadarmo!

 205. To je ale hloupost. Já nejsem multiúčet panny Jany.

 206. A nemělo by to být něco užitečnější? Třeba přišívání panenské blány služce?

 207. Romaně je úplně jedno, co nebo kdo je fotce. Ta jenom vydělavá prachy na tom že se sem chodí lidi bavit.

 208. Vy pyjatci furt urážíte. Že na té fotce nejsem já, že na mojí fotce není moje dcera… Hluboce se ale mýlíš, paní Romana schválí pouze fotku, na které je opravdu dotyčná osoba, případně jí hodně blízká osoba.

 209. Jako fotku si tu můžeš dát cokoliv. A na té údajné tvojí fotce je Soňa Kodetová.

 210. Jsi stále v nějakém vakuu nebo co? 80% žen jsou feministky!

 211. Já reagoval na Boženu, nebo ty si její další multiúčet ?

 212. To je nemožné, když my feministky budeme vládnout světu!

 213. To je hloupost. Já jsem starší než panna jana a bohužel už jsem i jednou nedobrovolně souložila.

 214. Za to vyjadřování uděluji další trestný bod. Propadni se hambou!

 215. Já navrhuji upalování femek, Martina by mohla jí jako první a Božena hned po ní.

 216. Navrhuji jako tradici rituální kastraci novorozeného pyjatce s pomocí žiletky či ostrého kamene.

 217. Je zajímavé, že jakmile jste zmizela objevila se tu panna Jana a jakmile zmizela objevila jste tu znovu vy. Pak kdo tady multiúčty….

 218. Výtečný nápad má drahá přítelkyně. My si budeme ještě dobře rozumět. Co navrhujete jako novou tradici slavení Vánoce?

 219. Přidají-ly se další feministky, možná si vstoupí do svědomí a připojí se k nám. Sestry, spojme se!

 220. Dala jsem ti trestný bod. Pouvažuj o sobě a jako trest si do análního otvor narvi pet láhev naplněnou pyjatým mlékem.

 221. Já zase někde četla, že po správnosti je ten svátek Vánoca a je to svátek narození božininy dcery Ježurky Kristice.

 222. Neopovažuj se o trestných bodech zmiňovat. Mají velkou moc a ty nemáš žádné právo mi je dávat!

 223. Pyjatec, to je krutá realita. Zatímco to, jak mě oslovuješ ty, to je hrubá urážka všech hrdých žen.

 224. Ty se radši na téma trestné body nevyjadřuj, nebo jich dostaneš zase deset.

 225. Proč mi furt říkáš tak sprostě, pyjatý vonhu?

 226. Mluv česky, nebo ti hrozí další trestný bod!

 227. Jak vidím, tak ti zase došly i poslední náznaky argumentů, pi*čatko.

 228. A já zase soudím, že by se obešla, jen to není hloupá služka.

 229. S proxy ***veru píšu jenom proto že mi femky moji ip adresu blokly. Tvoje bludy že píšu pod více nicky, jsou opravdu jenom bludy.

 230. Ale já myslím, že by se panna Jana bez maminky obešla. Jen je to rozumná osoba a ví, že je lepší se držet starších a zkušenějších.

 231. I kdybych nedělal vůbec nic, dokázal bych mnohme víc než chovankyně psychiatrické léčebny vycpaná polštářem a ošklivá ženská která se ve svých 40 letech pořád ještě neobejde bez matky.

 232. Právě. Závidí, ale nechce si to přiznat, protože už je pozdě. Jediná cesta, jak se může zpět dostat ke své neposkvrněnosti, je ucvaknout jeho pyj. Ale poslala jsem paní Julii článek o mém novém vynálezu, detektoru pyjatosti!

 233. Paní Martino, já vím že je to chudák co nikdy nic nedokázal a teď nám závidí. Já jsem velice hrdá na svoji neposkvrněnost a činy, on jen tiše závidí a nadává.

 234. Ale je, pyjaté proxiny na nic jiného nejsou.

 235. Nezodpověděl jsi na otázku naší významné členky! Za to máš trestný bod.

 236. Dokázala jste tak maximálně že ve svých skoro 40 letech si bez matky ani zadek neutřete. A čtení na internetu není vzdělávání. A už vůbec ne čtení toho webu.

 237. A proč bych je nepoužíval ? A že píšu s proxy se*rveru není důkaz že mám více účtů.

 238. No dovolte! Nejsem. Já normálně třeba i čtu něco na internetu nebo nějaké časopisy a tak se dokonce dovzdělávám dá se říct. Navíc jsem něco dokázala, jsem i ve svém věku 37 let stále panna. Co jste dokázal vy?

 239. Víc jak jeden dát bez pyjatých proxi ***verů dát nemůžeš. Tudíž ses prořekl, že je používáš a máš bestak i mulťáky!

 240. [quote=von_H]Jo a vánoce budou v červenci.[/quote] To je hloupost největšího kalibru, protože pyjatý ježíš se narodil v prosinci. Stejně je neslavím, já slavím pouze Stvoření světa Božiní a to bylo 31. listopadu.

 241. Tohle chápu, nováčci to mají těžké, ze všech stran se na ně nahrne mnoho informací od feministek, ale ještě mnohem více od pyjatého vonha skrývajícího se za mnoha nicky. Také se omlouvám.

 242. Cože? Ale já se vám již omluvila, opravdu jsem myslela, že se dá věřit všemu co je na této stránce. Ještě jednou se vám moc omlouvám. A nejsem žádný muťák vonha.

 243. Ano. Hluboce jste mne zranila, když jste napsala, že má dcera je polštář. Chápu, že to říká takový zakomplexovaný chudáka jako von_H, ale vy… Kdo ví, jestli nejse další jeho mulťák, co si z nás dělá legraci.

 244. Většina femek je schopná ovládat počítač a přitom trpí demencí.

 245. [quote=Boženka]Milena? O té jsem slyšela že je služka. Prý začala užívat jakýsi feminor…
  [/quote]

  [color=red][size=medium]
  A teď nosí manželovi k televizi pivo s úsměvem! A ví, proč jsou oba šťastní. Zdravím vás, lenoši! Byla jsem s psicí, dala přádlo do pračky, snad to venku potom uschne, udělala snídani, přemýšlím, co k obědu, co budeme dneska dělat. Dcera už ví, proč máma mele maso. A jak vy? [/size][/color]

 246. nedokážu opravdu pochopit ze všech ****vin co se tu píšou, že někdo tuhle fem sračku a blbosti o poroučení přírodě můžete brát vážně…. 😀 dyt je to prostě jen blbej ****, že může byt někdo takle zamindrakovany…. kdyby nebylo mužských genů tak ste se ani nenarodili tak tady ne***ujte o pyjych a *****ech, kdyby vaši rodiče nemrdali tak tady nejste, přeberte si to jak chcete , doufám že vám to na smrtelný posteli dojde, co děláte svejm dětem, jako aby nemasturbovali a nekoukali na pohádky kde se vám něco nelíbí a vypadá jak čůrák… nejste norm´ální a hlavně jak někdo kdo má doktorát může založit takovouhle debilní stránku? prostě nebejt souznění chlapů a ženskejch tak byste tu nebyli, nezaleží na pohlaví,rase nebo narodnosti … ***i a kreténí se najdou všude, a zaleží jen na lidské povaze a charakteru jak se k čemu postavíte. když má v páru holka nebo kluk chut na sex a milujou se tak si to oba užijou a tim se láska vyznává, ne jenom dárkama a blbostma ale tim že se přitulíte k blízký osobě a prostě uspokujejete druhehé , panebože jestli chcete popřít přírodu tak jděte na jinou planetu, ste horší jak křestansví a islám dohromady , tak si uvědomte jestli mate vaše děti radi nebo chcete aby vás do smrti nenáviděli, protože oni vyrostou a pak bude pozdě a všeho budete litovat jen vy nikdo jiný, peace out

 247. To je ale pěkná hloupost. Ani si neuvědomují, jak zavádějí lidi. Za to bych na ně podala trestní ozná.mení

 248. Nejsme zde od toho abychom soudili, ale pokud je schopná ovládat osobní počítač, dá se předpokládat že výrazně sníženou inteligencí netrpí.

 249. Že bych žila v iluzích se nedomnívám. Co z toho že si jednou za čas dám houbový čaj a začnu po tom brnkat na citaře za doprovodu halucninací… Jednoduše mi to otevírá nové obzory, nejsem tak omezená jako násilní a plytcí muži.

 250. Pochopitelně nejsem žádná femka. Jsem hrdá žena a matka.

 251. Co to plácáte Martinko? Já že se k vám chovala ošklivě? To máte od nějakého pyjatce?

 252. Jak vás to mohlo napadnout? To by musela být paní Jana debilní…

 253. Protože jí neustále volám a od té doby co jsem jí hodila mobil do řeky ji stále zatykám v její pokoji.

 254. Nepoužívejte zbytečně anglické výrazy! Co je to salena?

 255. To tak ta máma udělala aby se ta dcera dobře vyvýjela.

 256. Proč matky? To ta dcera tam měla nemravné obrázky! Vám by se snad líbilo kdyby vaše dcera takhle sexuálně žila?

 257. Ty očividně nemáš pod kontro.lou ani sama sebe, tak jak asi můžeš vědět, kolik miminek tvoje dcera za den sežere?

 258. Myslím si, že on nežasne nad chováním mládeže, ale nad chováním matky. Zapoj mozek, omastku.

 259. To je ta dnešní mládež. To je samá zábava, hudba, zbytečné dotýkání se pohlavních orgánů a pak to takhle dopadá.

 260. [quote=Martina Long]Jistě, že nejsem femka. Já jsem totiž hrdá FEMINISTKA, která ví co chce a jde si za svými cíly. Dokonce buduji nové město poblíž nepyjaté Ostravy pro feministky, bude to Femiráj.[/quote]

  super bydlím jak ti říkaš v nepyjaté ostravě a pyju tu je jak nasratych.martinka je

 261. Kdybys nežila zavřená v kleci, tak bys věděla, že adresu youtu.be používá Youtube jako zkracovač odkazů.

 262. Ale to není youtub.com, to je youtu.b, vir, který vymyslel nějaký pyjatec.

 263. Ten Femigogl, to bude něco podobně neschopného jako Hejlův Hlodač, že? Ano ano, jedna z nejnavštěvovanějších stránek – Youtube – na světě je zavirovaná…

 264. [b]Feministky, nenechte se nachytat! Zadala jsem to do FEMIgoglu a ten mi odpověděl, že je to [color=teal]PYJATÝ VIR![/color][/b]

 265. Boženka je zrádkyně, protože se ke mně chovala ošklivě.

 266. Z tohodle vyloženě čpí fakt, že žádná femka nejsi, ale jen puberťák, co tu z toho má akorát dobrou prdεl. Vítej v klubu, kámo! 😀

 267. Jaképak lhaní? Je vidět že jste ještě nikdy na pořádným tripu nebyl. To byste tvrdil jiné věci. Třeba i takové houby, nebo diazepam jsou velice uklidňující. To by se vám určitě hodilo, muži jedni násilní!

 268. Lžete hlupáku! Svou dceru mám vždy pod kont[color=white].[/color]rolou, takže si ty vaše báchorky strčte někam.

 269. Když už, tak „mně nikdy nedocházejí argumenty“ :angry: . Což nemění nic na tom, žes nikdy žádný neměla, takže ti ani nemůže nic docházet.

 270. Ano, o tom jsem něco slyšel. Prý vám vláda pronajala staré, zatopené a hroutící se šachty po těžbě uhlí. Až se tam všechny nastěhujete, bude to pro nás opravdu ráj.

 271. moc sa ti mi nechce verit ked mas cas odpisovat na kazdy koment zrejme si tu neustale
  radsej sa chod venovat detom ci uz ich mas imaginarne alebo nie

 272. Nebojte sa pani Martina , máme prostriedky ktoré vás s tejto choroby vyliečia, nebude to bolieť a preberiete sa až u nás na ambulancií (budete sice v kazajke ale nieje sa čoho báť) a tam vám pomožeme.

 273. Jistě, že nejsem femka. Já jsem totiž hrdá FEMINISTKA, která ví co chce a jde si za svými cíly. Dokonce buduji nové město poblíž nepyjaté Ostravy pro feministky, bude to Femiráj.

 274. [quote=Martina Long]Nene, mi nikdy nedochází argumenty.[/quote]
  [size=large][b]eee ona neni femka… bud sa len bavy alebo je psychicky chora[/b][/size]

 275. Zdá se, že ti došly argumenty. Brzy budeš jedním z nás a budeš nám fandit, pomáhat kastrovat a makat v dolech.

 276. To je dcera, kterou zachránili P.Z.U.V.M.N.K. – Profesionální Záchranáři Ubohých Vysychajících Miminek Na Koberci.

 277. Tomu polštáři to neublíží a možná přestaneš psát takové kraviny.

 278. Momentálně žádné léky neberu. Ani Ibalgin, i když mě teď často bolí hlava, mohlo by to ublížit dceři.

 279. Taky bych byla nas…, kdyby mi moje máma sebrala telefon a dala mi nějakou starou cihlu. A navíc, když si holka zčásti na ten telefon našetřila. Odteď už se holka radši nebude matce s ničím svěřovat. To je tak jediný efekt.

 280. Můj pohled na svět je realistický. Jsem okamžitě schopna určit, co existuje a co ne, i když jsem o tom v životě neslyšela, je to tím, že má maminka byla věštkyně.

  A potřebuji pomoct. Můj syn (ano, ten, co onanoval) se nechce nechat vykastrovat, co mám dělat?

 281. Tím poroučením přírodě myslím rozmlouvání menstruace, ne nesmrtelnost.

 282. [quote=Martina Long]Protože poroučení přírodě znamená silnou vůli, stejně jako zůstat pannou do konce života.[/quote]
  [color=green]to by bylo otravný, kdybychom byli nesmrtelní… Rozhodně si ten krátkej život užiju, co budu moct, páč nevím, co mě dál čeká…[/color]

 283. Paní Martina je velmi nemocná, avšak její nemoc jí nedovoluje se dostat ze své „bubliny“ a uvidět svět takový, jaký je…

 284. Vydělala si je sama. Kouří totiž tajně v parku ču.ráky, stovku za číslo. Ušetří tak i na jídle, protože polyká.

 285. [quote=Martina Long]Já jsem hrdá žena, která se pyje nedotkla 16 let. Teď jsem ti doufám zavřela tvoji pyjatou hubu.[/quote]

  Evidentně trpíte obsedantně kompulzivní poruchou neustálého opakování slova „pyj“ a jeho tvarů. Pravděpodobnými příčinami jsou:
  a, pocit méněcennosti z toho že jste se narodila bez něj a tudíž nenávist k těm jež jím obdařeni byli nebo
  b, neschopnost navázání plnohodnotného sexuálního života a následná frustrace z pocitu méněcennosti a mindráků z nevybité koitální energie.

  MuDr. Novotný

 286. konečně někdo rozumný!!! Děkuji ti Bože, že jsi stvořil i inteligentní bytosti! 😉

 287. Takže ste napsala že jí je 37 a vypadá na 45? to z vas musí mít radost ta prasnica, a taky to znamená, že není pravda, že jste psala, že vypadá zachovale, když je panna :pinch:

  [quote=Boženka]Nebuďte drzý! Panny jsou zachovalé a vypadají vždycky o něco mladší. Třeba taková panna Jana: Nikdo by jí neřekl že je jí 63 let, vypadá spíše na 45.[/quote]

  [quote=Boženka]Je možné že podobně argumentovala i jiná dáma. Asi to bude z toho, že Jana psala že je jí "šestatřicet" co se dá lehce zamýlit s čísle 63. Ale i tak vypadá poměrně zachovale.[/quote]

 288. [color=green]Ty mi nasazuješ brouka do hlavy Božko…

  1) Buď si fakt šáhlá a uvěříš každé pi-čo-vině
  a nebo
  2) si tu děláš prdel z nás všech (jak z femek, tak i z nás normálních lidí), protože…

  Za prvé: Kdo by sakra uvěřil té "pohádce" o Květuši a za druhé: jak můžeš věřit "feminoru", který neexistuje.

  Feminor je krucinál jenom re-ce-si-vní vt1p a tak je jako vt1p taky využíván!!!![/color]

 289. [b]Akce na neděli 2.6. od 18 hodin 2013 bude v kině kouřilka studentka 24 let kouřit čuráky do konce.Přijde sama bez doprovodu a kouřit v kabince bude taky sama.Nebyla 1 týden tak je prý hodně nadržená na semeno. Jan pornokino Sabinova 111/2 Praha3 http://www.sexshopkinopraha3.cz Platíte jen vstupné 130 kč a kuřba je zdarma.!!![/b][color=red][/color][size=medium][/size]

 290. Tak on Pou vypadá spíš jako hovínko že 😀 a ne jako penis a pokud i v hovně viděj penis tak pak nevim 😀

 291. myslím že rozdíl v odeslání příspěvku 3 sec. dokazuje že nejsem VON_H

 292. Ne, tím myslím FEMIRÁJ, co na tom nechápete, pyjatci?

 293. Tím myslíš asi feministické oddělení v Kroměříži. že jo?

 294. Nijak, von je prostě von a H je počáteční písmeno mého příjmení, ale vysvětlovat to té hlupačce je zbytečné.

 295. Milý vonhu, dovol abych tě vykastrovala tupým nožem.

 296. [quote=von_H]Takže nejsi v Bohnicích ale v Opavě ?[/quote]Nejsem v Opavě, ale ve Femiráji.

 297. Milá boženko, dovol mi abych ti rozstřelil hlavu brokovnicí 👿

 298. Třeba já … a nejsem von_H 😀 btw. jak se skloňuje von_H?

 299. Ale společnost Demensa měří DQ – demenční kvocient. Pleteš si jabka s hruškama. Nicméně to bude s DQ 209 asi normální.

 300. spíš místo hození telefonu do vody s tam měla skočit ty, at už tě dcera niky neuvidí

 301. Tak nepiš,mlč, modli ae třeba ke smradlave ponozce je mi fuk….ale hlavně nepis takove stupidní a nelogické komentáře

 302. Ten polštář žádnou zvláštní péči potřebovat nebude.

 303. Není fiktivní. A už se nemůžu dočkat, až se o ni budu starat jako vzorná matka!

 304. [quote=von_H]To je názor Martiny, ta tvrdí že by se nezdárné dcery měly nechat pracovat jako prostitutky, prý pak po několika měsících na pyje ani nepomyslí.[/quote] Cože? To jsem nikdy netvrdila, co tady jako lžeš?! Já jasně psala, že musí být pannami do konce života!

 305. Ale paní femikartářka by přece nelhala! To si pleteš, určitě je jen hodně podobné nějaké té vaší fiktivní zpěvačce.

 306. a hádám že já jsem taky von_H :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 307. Věc daná darem mění svého majitele, takže podle zákona byli peníze její a jestli si za ně koupila mobil byl její. Tudíž nemáte žádné právo o dané elektronice rozhodovat.

 308. Olalalalá, jen opravuj když ti to zvětší ego ( stejně ho máš určitě větší než IQ a to o hodně 😀 😀 )

 309. A jak myslíte že si 15-ti letá holka vydělala? Od koho měla ty peníze? Přece ode mně. Co neutratila s kamarádkama, to si odložila. Ale ty peníze jsem jí dávala já.

 310. Dovoluji si okomentovat tento příspěvek. Ač jsem dnes zde poprvé nestačím se divit. Nevím jak je možné, že paní (slečna) Julie může mít před svým jménem titul JUDr., domnívám se, že jste více nebezpečná pro okolí než nějaká vibrace v telefonu. Pokud toto zde čte maminka své dcery,tak být vámi, koupím dceři jiný telefon, at jde krapet s dobou…protože jednou se vám vyhazování telefonu za 10000 vymstí. pokud dobře počítám dcera si na to vydělala 8tisíc a vy jste jí ho vyhodila do řeky? tak to klobou dolů…toto bych své dceři neudělala,protože by jsem jí dala evidentně najevo,že sice si vydělá peníze,ale stejně to absolutně nic neznamená a tímto způsobem se nenaučí s penězi zacházet….

  Mám docela pocit, že by se některé komentáře paní julie měli prošetřit….protože toto když si přečte mládež tak je to opravdu nebezpečné….

  OBÁVÁM SE, že jste absolutně zdratila pojem feminismus pokud jste někdy v minulosti o něm vubec něco věděla…. Bylo by dobré si o tomto názvu něco přečíst…. je mi z takoýchto lidí na nic !!!

  mějte se

 311. Jenom jsem chtěla říct, že tráva neškodí. Stejně tak jako LSD.

 312. To já právě nevím jestly pořá sympatizuji s feministkama. Já chci pro svou dceru to nejlepší a ony mi říkají, ať jí zničím mobil, abych pak nevěděla co s ní je. A dále ta věc s obrázkem Martiny… Říkám že se musím pobavit i s něma, protože od rozvodu už s muži příliš nesympatizuju…

 313. Mě to je jedno, klidně si to kuřte. Já chci jenom vědět jestli jste femka před nebo až potom co si dáte trávu ?

 314. Ne, ale vy o tom nic nevíte. Spochybňujete mé tvrzení jenom na základě toho že jsem feministka. Ale v USA, či v Holandsku se konopím běžně léčí skleróza multiplex, nebo jiné neurologické problémy. Opravdu si o tom něco najděte a až pak bychom se o tom mohli pobavit.

 315. Možná je tam ale jenom podoba, já to opravdu nemohu posoudit. A i když mám ráda alternativní věci, magii a věštectví zrovna neuznávám. Tak nevím… Nevím komu mám věřit. Počkám na vyjádření Martinky, chci slyšet i její argumenty a pak se rozhodnu na čí stranu se přikloním…

 316. Abyste věděl, na tom že si dám jednou za týden mařenu není nic špatného. Je to dar matky země, který mi rozšiřuje obzory, není návyková, má protirakovinotvorné účinky, a také stimuluje nervovou soustavu. Také by jste to měl zkusit.

 317. A já si říkala že se hodně podobá na Tarju z Nightwishe…

 318. To na fotce je nějaká finská zpěvačka, ne Martinina „dcera“. Matina tu fotku pouze stáhla z internetu a dala si ji do profilu.

 319. Jí feťák nejsem, vy ale raději začněte tvrdit že jste feťačka.

 320. Martina má ve svém profilu zase fotku své „dcery“ té věříte ?

 321. Na rozdíl od vás nejsem feťačka. Pouze kouřím cigarety a někdy i mariánku (pomáhá mi to, jelikož mám sklerózu multiplex), ale to se nepočítá!

 322. Tak potom je Martina pěkná služka! Miciny mé dcerky se nikdo nedotkne! O to se postarám!

 323. Nevím jestly se dá věřit někomu bez profilové fotky. A navíc o vás Martina moc hezky nemluvila…

 324. Já to vím moc dobře. Je to dávné umění hrdelního zpěvu starých japonských žen. Pouze japonští muži tento název ukradli a začali tak nazývat jejich papírové vlaštovky, aby tyto nadané ženy potupili. Jak ohavné!

 325. Naopak jste to pochopila dobře, Martina není těhotná, ona se jenom vycpala polštářem a teď všem tvrdí že je těhotná.

 326. To je názor Martiny, ta tvrdí že by se nezdárné dcery měly nechat pracovat jako prostitutky, prý pak po několika měsících na pyje ani nepomyslí.

 327. Zbláznil jste se? Až tak špatně na tom nejsme. Vydělám dost peněz na chod domácnosti a ještě si něco odkládám na dovolenou.

 328. Ať je to polštář, nebo ne, věřím že Martina má svou dceru ráda. A je to jenom její věc a měly bychom to respektovat. Nechápu vás, proč se do ní pořád staráte. Já jsem to pak špatně pochopila a teď jsem Martince možná i křivdila… Moc se tímto omlouvám.

 329. Proč bych měl mít strach s nějakých papírových skládaček ?

 330. Nechat ji pracovat? Vždyť nemá vychozené ani základní vzdělání! Kdo by ji prosímvás zaměstnal? Dcera sní o tom, že se z ní stane lékařka, takže musí ještě hodně studovat.
  Já o ni prostě strach mám. To je mateřská láska, kterou pochopí jedině matka. Dcera si teď prochází nelehkým obdobím a já ji chci chránit před vším tim zlem na světě. Protože vím že je to ještě dítě, které ještě neumí posoudit co je dobré a co ne.

 331. Neprovokujte laskavě paní Martinu. Ovládá totiž umění origami!

 332. Nedalo mi to nereagovať,liečíme túto chorobu aj spôsobom takým že im doprajeme pôžitok ,je to jedna z naších techník ako ich odnaučiť odporovať takýmto veciam. Celý tento čas sú však v kazajke pretože bývaju vačšinou agresívne. Dávame im pocítiť že oni sú tu tie slúžky, tie čo su nižšia vrstva.

 333. Na ty tvoj bláboly ani žádné argumenty nejsou třeba, pi*čatko.

 334. Jak vidíš tak i femky tvrdí že tvoje „dcera“ je polštář, tak už si to konečně přiznej. Zbytek tvého příspěvku nemá smysl komentovat, zase jsou to výplody tvého chorého mozku.

 335. Tobě by zase stačilo napsat „došly mi argumenty“, pyjatče.

 336. Zdravím,
  Zajímalo by mě jestli jste psychicky v pořádku. Možná my jste měla zajít za psychologem nebo někam, protože očividně za vším vidíte sex, nebo něco jemu příbuzné. Pou mobilní aplikace nemá s mužským pohlavním orgánem nic podobného je to aplikace tvořena k zábavě a lidé se díky ní mohou naučit starat se o druhé , protože se starají a něco jako své domácí zvířátko a to že vy za tím vidíte mužský pohlavní orgán znamená že buď jste psychicky narušená nebo jste nějaká nymfomanka.
  A k odpovědi Paní Julie, odebrat mobilní telefon dceři protože má vibrace. Toto je tak absurdní že nemám slov. Odpovídat by měli lidi alespoň s průměrnou inteligenci protože promiňte ale jste velmi hloupá.

 337. Paní Boženko, uklidněte se, prosím. von_H je pyjatec a proto bych mu nevěřila ani slovo. Chápu, že máte o dceru strach, ale brzy již bude dospělá. Nejlépe uděláte, pokud ji necháte pracovat. Až jí bude 18, nechte ji uměle inseminovat a pak jí zařiďte císařský řez. Ona sama se jistě bude řídit vašimi radami. Bude nás zase o něco víc.

  A nebojte, za chvíli už o ni mít strach nemusíte. Vykastrovaná je víc jak půka Česka a tak je velmi málo pravděpodobné, že vůbec na nějakého pyjatce narazí.

 338. [quote=Martina Long]Hloupost! Právě že jsou feministky rády, že jsou do konce života panny. Panny bývají šťastnější, žijí delé a nedostávají nemoci.[/quote]
  sak ked ti hrabe tak si ostan panna….
  normalne zeny ziju normalny zivot a niesu posahane

 339. tak znovu Martinko…debilita je taky nemoc, proč si myslíš že TY a ten váš spolek ste zavřený v léčebně? snaží se vám debilitu vyléčit.

 340. Vy to pořád nechápete? Mám o ni strach. Vy to asi nikdy nepochopíte když je vaše dcera polštář… (aspoň tak tvrdil von_h).

 341. jeho komentář dává dokonale smysl…

  chlap třeba řeší konflikt nasilim ale aspon ho vyřeší, kdežto vy umíte jen brečet a stěžovat si…

  ps: dej sem tu adresu a nenuť mě tě vyhledat dle tve IP adresy chci tu tvou pannenskou dcerku at si mám s čim hrát

 342. [quote=nehhe]nesmyselny? to si asi nepochopila

  nvm ako je mozne ze myslite ako mentalne narusene..
  zrejme vam chyba sex
  hned vas ta vasa ******na mrztost prejde
  lebo ked vidim co sa tu deje tak sa bojim ist veceer spat[/quote]

  Toho nesmyslného argumentu jste nás mohl ušetřit
  1. krok ktomu aby zvas vol lepsi clovek
  myslite same zaseba ….a nenechajte si radit od nejake sfetovanej osoby ktora len cuca peniaze zo stranky

 343. Hloupost! Právě že jsou feministky rády, že jsou do konce života panny. Panny bývají šťastnější, žijí delé a nedostávají nemoci.

 344. Tak to doporučuji napsat paní Julii, aby ji naučila se ubránit. Mne to naučila také a naučím to i dceru.

 345. Zase stačilo abys napsala Bla, Bla, Bla a význam by byl stejný.

 346. nesmyselny? to si asi nepochopila

  nvm ako je mozne ze myslite ako mentalne narusene..
  zrejme vam chyba sex
  hned vas ta vasa ******na mrztost prejde
  lebo ked vidim co sa tu deje tak sa bojim ist veceer spat

 347. Ale to také nebyli žádní úchyláci. A já potřebuju mít dceru pod kont-rolou!

 348. Tohle bylo od tebe pěkně kruté. Za to bych ti ferdu rozleptala kyselinou!

 349. Jak psala paní Julie. Za naší doby žádné mobily nebyly a všichni byli šťastní.

 350. Opravdu? To jsem si oddechla. Ale stejně už to není tak jako když nikdo nikdy blánu neporuší…

 351. Tak to mám zase hodit do řeky? Ach joo, všechny ty peníze jsem si odkládala na dovolenou.. A jak mám být s dcerou v kontaktu?

 352. [quote=Boženka]Uklidněte se. To jste celí vy, muži. Každý konflikt řešit násilím…[/quote]
  [color=purple][b]ty si k pláču[/b][/color]

 353. Paní Boženko, měla byste si pročíst články z Wykypedie. Pokud nekopulujeme déle než rok, panenská blána se zacelí. Já se pyjatce nedotkla 16 let.

 354. už to slovo MYSLIM je zrovna u tebe květo docela nepravděpodobné

 355. Není. Kdyby to viděla, mohla by začít myslet na onanii!

 356. Uklidněte se. To jste celí vy, muži. Každý konflikt řešit násilím…

 357. [quote=Martina Long][quote=Boženka]Martinko a nebylo by dobré sepsát nějaká pravidla? Aby obyvatelky vsi věděly, čím se mají řídit?[/quote] No tak třeba by tam byla gynekoložKA, která by každý měsíc kon****ovala stav panenské blány. Bylo by zákázáno jezdit na kole a rodit by se mohlo pouze císařem, abychom byly do konce života panny. Pyjatci by neexistovali díky SUPERbabyboxům, takže pro ně nic extra spisovat nebudu. Uvažuji, že vydám listinu práv opravdových žen. A také černou listinu žen, které zde do ráje nikdy nevstoupí (třeba Jitunka). A ještě dodávám, že když se zjistí, že daná dívka náhodou není panna, bude za trest vyloučena z města do normálního, hnusného světa pyjatců a i kdyby prosila, nebude se k nám moct vrátit.[/quote]
  [b]BEZDPODMIENECNE TA ODSTRELIT JAK PSA !!!!![/b]

 358. Ale vždyť vy také nejste panna, když jse měla syna který skonćil v babyboxu. Znamená to, že budete vyloučena z vesničky? To by se mělo upravit…

 359. a bude ti to ***** platný…1) když ji odvezu už s tebou nebydlí takže ***** muže (timto reaguji na tvé „dokud bude bydlí u mě) 2) nejvyšší soud se ti akorád tak vysměje holka neni pod zákonem (dovršila 15nacti let) a šuká dobrovolně tzn. Boženka ma smulu.

 360. [quote=von_H]Já žádný mulťák nemám ty trubko, už to laskavě pochop.[/quote]

  Já jsem chodím taky a musím uznat, že je to tu vážně bžunda. Lepší než Lamer.cz 😀

 361. [quote=AntiFem][quote=antiFem]Zdravím feministický odpor ! Pripojte sa k našej komunite proti femizimu, ktorá sa stále rozširuje ! Už sa nám do naších improvizovaných psychriatrických liečební podarilo odchytiť pár feministiek, robíme na nich pokusy (sice neodborné ) dávame im iba recyklovanu vodu a raz za 5 dní niejaké jednoduché jedlo (ryža). Po pár týždnoch sa prejavujú prvé náznaky ich očistenia od tejto choroby , feministky už neprejavujú záujem o feminizmus ale snažia sa prežiť kedže im to nerobíme lahkým. Všetko robíme v odevoch cez ktoré nás nevidia ,a po pár mesiacoch ich uvedieme do bezvedomia a autom odvezieme nedaleko ich bydliska kde sa o niekoľko hodín prebudia. Celý ten čas ich voláme menami ako Božena, Júlia a inými netypickými menami aby si zvykli a neprejavovali odpor voči týmto menám. Pripojte sa k nám a pomôžte nám liečiť túto zákernú chorobu.Amen [/quote] (Robili sme aj niektoré zločiny proti ludskosti ako napr. znásilňovanie a tlačenie naších údov do ích úst ale o tom viac písať nemožem pretože to je trestné. Všetko sme to ale robili v snahe očistich ich vedomie a svedomie)[/quote]
  obdivujem vasu trpezlivost a snahu pomoct pretoze ja by som ich ihned strielal

 362. [quote=Boženka]Martinko a nebylo by dobré sepsát nějaká pravidla? Aby obyvatelky vsi věděly, čím se mají řídit?[/quote] No tak třeba by tam byla gynekoložKA, která by každý měsíc kon****ovala stav panenské blány. Bylo by zákázáno jezdit na kole a rodit by se mohlo pouze císařem, abychom byly do konce života panny. Pyjatci by neexistovali díky SUPERbabyboxům, takže pro ně nic extra spisovat nebudu. Uvažuji, že vydám listinu práv opravdových žen. A také černou listinu žen, které zde do ráje nikdy nevstoupí (třeba Jitunka). A ještě dodávám, že když se zjistí, že daná dívka náhodou není panna, bude za trest vyloučena z města do normálního, hnusného světa pyjatců a i kdyby prosila, nebude se k nám moct vrátit.

 363. No, spíš to bude tak že je nějaké femce jeden účet málo….

 364. [quote=antiFem]Zdravím feministický odpor ! Pripojte sa k našej komunite proti femizimu, ktorá sa stále rozširuje ! Už sa nám do naších improvizovaných psychriatrických liečební podarilo odchytiť pár feministiek, robíme na nich pokusy (sice neodborné ) dávame im iba recyklovanu vodu a raz za 5 dní niejaké jednoduché jedlo (ryža). Po pár týždnoch sa prejavujú prvé náznaky ich očistenia od tejto choroby , feministky už neprejavujú záujem o feminizmus ale snažia sa prežiť kedže im to nerobíme lahkým. Všetko robíme v odevoch cez ktoré nás nevidia ,a po pár mesiacoch ich uvedieme do bezvedomia a autom odvezieme nedaleko ich bydliska kde sa o niekoľko hodín prebudia. Celý ten čas ich voláme menami ako Božena, Júlia a inými netypickými menami aby si zvykli a neprejavovali odpor voči týmto menám. Pripojte sa k nám a pomôžte nám liečiť túto zákernú chorobu.Amen [/quote] (Robili sme aj niektoré zločiny proti ludskosti ako napr. znásilňovanie a tlačenie naších údov do ích úst ale o tom viac písať nemožem pretože to je trestné. Všetko sme to ale robili v snahe očistich ich vedomie a svedomie)

 365. Je možné že podobně argumentovala i jiná dáma. Asi to bude z toho, že Jana psala že je jí „šestatřicet“ co se dá lehce zamýlit s čísle 63. Ale i tak vypadá poměrně zachovale.

 366. Zdravím feministický odpor ! Pripojte sa k našej komunite proti femizimu, ktorá sa stále rozširuje ! Už sa nám do naších improvizovaných psychriatrických liečební podarilo odchytiť pár feministiek, robíme na nich pokusy (sice neodborné ) dávame im iba recyklovanu vodu a raz za 5 dní niejaké jednoduché jedlo (ryža). Po pár týždnoch sa prejavujú prvé náznaky ich očistenia od tejto choroby , feministky už neprejavujú záujem o feminizmus ale snažia sa prežiť kedže im to nerobíme lahkým. Všetko robíme v odevoch cez ktoré nás nevidia ,a po pár mesiacoch ich uvedieme do bezvedomia a autom odvezieme nedaleko ich bydliska kde sa o niekoľko hodín prebudia. Celý ten čas ich voláme menami ako Božena, Júlia a inými netypickými menami aby si zvykli a neprejavovali odpor voči týmto menám. Pripojte sa k nám a pomôžte nám liečiť túto zákernú chorobu.Amen

 367. Panna Jana tvrdí že jí je 37….

  Mimochodem mám pocit že už tu některé femka říkala že jí je 63 ale vypadá na 45, neví někdo kdo to byl ?

 368. Pochybuju, ale i kdyby, tak co ? Jako fotku si tu může dát kdokoliv cokoliv.

 369. Opovažte se! Dokud bydlí u mně, bude její micina nedotknuta. Pokud s ní něco udělá nějaký muž, tak ho udám na nejvyšší soud!

 370. hej ty píííčo si řikala že je holce 15nact že? tak to už šuukat muže kdy se pro ni mám stavit abych ji od tebe osvobodil…nebo budem mit pohlavni styk až teprve co ji odvezu a klidně několikrat denně…

 371. Nebuďte drzý! Panny jsou zachovalé a vypadají vždycky o něco mladší. Třeba taková panna Jana: Nikdo by jí neřekl že je jí 63 let, vypadá spíše na 45.

 372. ne vždy…u femek to krom poruchy psychicke je i porucha vzhledová…

 373. Stejný stly psaní, stejná fotka. Co dalšího ještě chcete ?

 374. Milena? O té jsem slyšela že je služka. Prý začala užívat jakýsi feminor…

 375. Ani Brunhilda se mi moc nevybavuje. Ale kdo se v tom má vyznat, když tenhle spolek je takový to „sesterstvo“ šáhnutých chovankyň psychiatrické léčebny…

  Alespoň že Milena se „vyléčila“

 376. To totiž nepsala Květa, ale jeden velice vt-ipn-ý chlapec 😀

  PS: už si to moc nepamatuju, ale myslím že to psal kluk

 377. Cože? A já myslela jaké to bylo od Květinky šlechetné… To už se nedá ani věřit ženám co zde píšou…

 378. No to si děláš P-rd-el!!! To se tu psalo z re-ce-se!!! Pro sr-an-du!!! já nemůžu!!! SMíchy nemůžu!!!

 379. [quote=Julie]Možná začněte přemýšlet nad sebou a ne nad námi. Chodit sem nemusíte, avšak doporučuji vám to tu navštěvovat. Mnohé se dozvíte.

  S pozdravem,
  [u][/u]
  JUDr. Julie[/quote]

  No jelikož jiz sem chodim nejaky ten pátek tak bohužel muj zdroj temer nekonecne srandy,upadá. Nad sebou se zamýšlet nemusím o me se nebojte ale i tak dekuji. Nechť ****** nekončí :cheer:

 380. klávesnice to umí, ale vy ne, jěstli chcete pořádám kurzy práce na PC pro všechny dokonalé ženy. Pracuje se pouze s klávesnicí, myš je dle mého názoru moc pyjata! Pokud máte zájem kontaktujte mě.

  S pozdravem Vránová

 381. Bylo nebylo, za sedmero horami žila jednou malá holčička. Krásou neoplývala, inteligencí také ne, a vlastně
  neměla ani dobré srdce. Když jí bylo 14 a začala s ní třískat puberta, to už její hodní rodiče nevydrželi a
  holčičku uvrhli do temné věže. S touto zlobivou ochechulí neudržovali absolutně žádný kontakt. Jídlo si
  musela vařit sama, protože byla žena a v té době to uměla. Lovila ptáky harpunou z okna, jindy jí suroviny
  hodila prakem maminka. A tak přečkávala ve věži do svých 17-tých narozenin, kdy pod oknem zaslyšela hlas…
  "Ach, překrásná Květičko, ukaž se mi" zavolal na ní princ, který šel náhodou kolem. Z okna vykoukla
  Květička s dlouhými mastnými vlasy. Princ jí řekl: "Květičko, Květičko, spusť své dlouhé vlasy!".
  Spustila je dolu a řekla: "Vystoupej po nich do věže, vznešený muži". Jenomže co se nestalo – princ,
  i když tenký a šlachovitý, jak se na pramen jejich kudrlin zavěsil, utrhnul jej a z Květičky byla rázem
  plešatice. Tak to zkusil znova:
  "Květičko, květičko, spusť svůj dlouhý pyj!" Vtom hodila princovi její stopořený úd. Jelikož byl
  princ ve šplhu o tyči dobrý, netrvalo dlouho a už byl u květičky v temnici. Tam si užívali čtyři hodiny
  nepřerušovaných orgií. Jenomže to už byl čas, kdy jí přinesla maminka zeleninu. Maminka zavolala:
  "Květičko, Květičko, spusť své dlouhé vlasy!" Jenomže Květička již dávno žádné neměla. Tak řekla:
  "Právě jsem na ně aplikovala sperma, takže ti spustím dlouhý pyj!". Mezi tím schovala prince do
  skříně. Když se máma vyšplhala do věže, přišlo jí divné, že Květička nemá vlasy. Velice se pohádaly a pak jí
  maminka uřízla pyj. Zeskočila dolů padákem a už nikdy se nevrátila. A tak Květička znenáviděla prince, muže a
  ženy žijící sexuální život. Z věže se dostala až po stovkách let a dnes píše články na ***ver feministky.com.
  Dobrou noc.

 382. To je paní Květa. Je to plnohodnotná feministka, i když měla kdysi pyj. Četla jsem o tom i pohádku, hned ji najdu.

 383. Jak vidím, tak už začínáte femkovatět. A jediný kdo tu žije v iluzích jste vy a ta hrstka femek.

 384. Nechte toho prosím! Jediný kdo tu má iluze jsou muži, kteří pořád žijí v iluzi, že jsou dominantní.

 385. To nejsou vize, to jsou iluze a já je konfrontuji s realitou.

 386. Prosím vás, aby ste nám nekazil krásné vize přihlouplými komentáři.

 387. Jakéhopak lékaře? Ve vsi budeme mít určitě feministickou lékařku.

 388. Bude stači když se budete řídit pokyny ošetřujícího lékaře.

 389. Martinko a nebylo by dobré sepsát nějaká pravidla? Aby obyvatelky vsi věděly, čím se mají řídit?

 390. Zatím je vás šest, jediné co přibývá jsou vaše další fiktivní účty. (Ovšem stejně jako přibývají tak i mizí.) Takže všechny femky můžou tak maximálně sestěhovat na jeden pokoj. Ovšem jeden pokoj ve cvokhausu není vesnice.

 391. Zůstat pannou dokonce života znamená psychickou poruchu.

 392. Býti lesbou je hřích, takže ne. A energii budeme mít z uranových dolů, kde budeme posílat kastráty. Jak nádherný život nás čeká. Jednou se rozrosteme tak moc, že osídlíme celý svět.

 393. To je překrásná vize… Skoro jako v tom filmu „Ženy bez mužů“, ale u nás nebudou lesby, že?

 394. Asi 20 km poblíž nepyjaté Ostravy, která je momentálně domovem kastrátů. Tato vesnička bude sloužit pro matky s dcerami a bude zde také spousta babyboxů pro pyjaté děti. Děti zde vložíte s pyjem a vytáhnete bez pyje – vše zadarmo.

 395. Já to myslela tak, že jsem ho setřela a že už nemá co říct. To se tak říká.

 396. Tuto stránku jsem objevila před půl rokem a ani nevíš, jak mji zvedla sebevědomí. Teď už se nestydím za svůj feministický život, nestydím se kastrovat na veřejnosti a tak dál. Prostě tato stránka můj život změnila k lepšímu. Děkuji, paní Julie, Romano, Libuše, Bohuše, Květičko a další, posílám vám pusu z Femiráje (ano, zakládám nové město).

 397. Možná začněte přemýšlet nad sebou a ne nad námi. Chodit sem nemusíte, avšak doporučuji vám to tu navštěvovat. Mnohé se dozvíte.

  S pozdravem,

  JUDr. Julie

 398. Protože poroučení přírodě znamená silnou vůli, stejně jako zůstat pannou do konce života.

 399. Milá čutoro, dovolte mi, abych vám vysvětlila jak si má dcera šetří peníze: Jelikož já jako prodejčí v autobazaru zarobím měsíčně dost slušnou částku a nemusím živit nějakého příživnického manžela, dostává má dcera měsíčně kapesné ve výši 1000 kč + 3000 kč dostala na narozeniny od babičky. Z toho si 8000 ušetří opravdu velmi jednoduše. Takže když má všechny ty peníze ode mě, nevidím žádný problém v tom, když jí ten mobil zabavím a zneškodním. A navíc, nechala jsem jí dočasně starou Nokii, ze které se telefonovat a SMSkovat dá, takže zde opravdu nevidím nic špatného. Asi jsem neměla dceru tak romazlovat, vzala by to lépe kdybych jí dávala stovku na týden…

 400. V tom případě dám na vaši radu. Z internetu jsem již objednala starší mobilní telefon Siemens Xelibri 6, který se otvírá jako taková škeble, takže vlastně připomíná vulvu. je to dost feministické Martinko?

 401. Musím uznat že komunita feministek upada,coz je velmi neprijemne co ted budu dělat? Kam se budu chodit smát,bavit se a naříkat nad dětmi které vlastní vinou usurpují….. jen 10tak málo pro zábavu a tak malicko pro vyvrazdeni všech pyjactu …..takže další články šup !!

 402. To je nápad! Nech si udělat stěr, však on už doktor přijde na to, jakou chorobou trpíš.

 403. sa cudujem ze vam vasu dceru socialka nevzala kedze vasa inteligencia nieje bohvieco

 404. [quote=Julie]Peníze člověka kazí. Jestli si je dcera našetřila, tak ať prokáže jejich původ. Navíc je šetřila jistě na účet rodiny a nájemné neplatila.[/quote]
  No jak koho, takový blbky jaký vidím tady asi zkazí, ale normální inteligentní člověk by peníze využil na něco užitečnýho, a tak by se dalo říct, že peníze realizují člověka a dávají mu nový zkušenosti, ale to člověk který vidí svět z malýho okýnka asi těžko pochopí :unsure:

 405. Tak to asi trpíš výpadkem paměti když si tu pod tím nickem asi půl roku psala.

 406. Femky, ale není jich deset tisíc, ale jenom deset. Já mám jenom jeden účet.

 407. Opět jsi mne hrubě urazil, jelikož jsi zapomněl na naši velmi důležitou členku, distributorku umělého spermatu společně s paní Libuší, paní Bohušku Ondráčkovou.

 408. Ty, Julča, Ogarka, Libuše Ku*rwurobilas, Panna Jana a Květička, tak pardon šest.

 409. Kde jsi vzal tak malé číslo? Je nás víc a víc a služek ubývá, protože nechtějí děti.

 410. Z těch pěti chovankyň psychiatrické léčebny opravdu strach nemám.

 411. Právě jsi si udělal nepřítele na celý svůj krátký život. Zhyň v uranových dolech bez jídla.

 412. Jako lidé s IQ nad dvě stě se rodí jednou za generaci, takže pokud jsi hloupější jak ostatní feministky zde, tak podle logiky očividně lžeš.

  PS: Nepotřebuju logiku abych to přišel, stačí se podívat na tvé příspěvky

 413. Celá věta špatně. Opravuji:
  [b]Kecy, kecy, ježek v kleci.[/b]

 414. O této osobě jsem nikdy neslyšela, ale doufám, že to není služka!

 415. Paní právničko určitě víte, že rodiče se musí starat o nezaopatřené dítě a to v 15 ještě určitě je, jak začne chodit do práce tak potom je zaopatřená a má se o sebe starat sama a jestli je její mamka slušná, tak by jí měla aspoň ze začátku podporovat aby neskončila náhodou v bordelu.

 416. Nekecej, určitě si tu dřív psala pod jinými nicky, když tak přemýšlím, tak si pravděpodobně před rokem psala pod účtem Markéta Pařízková.

 417. Je třeba mít pevný řád, aby z dcery nevyrosta služka, která si micinu ohmatává ve dne v noci a pyjatci ji berou za svoji!

 418. [quote=Martina Long]Neurážej, už si na tebe brousíme nůž, vonhu. Tebe nevykastrujeme pen***em, ale obyčejným nožem![/quote]

  tak pod….mám zbroják můžeš si zkusit co chceš ale skončíš s kulkou v pi*či (ta kulka bude ve tvaru pyje tak si dej bacha)

 419. Peníze člověka kazí. Jestli si je dcera našetřila, tak ať prokáže jejich původ. Navíc je šetřila jistě na účet rodiny a nájemné neplatila.

 420. Ano, pod nickem Martina. Když jsem se chtěla registrovat, bylo to už zabrané, tak jsem ubvedla své celé jméno, Martina Long.

 421. Nový je účet, ty si tu už psala dřív pod jiným nickem.

 422. Já jsem hrdá žena, která se pyje nedotkla 16 let. Teď jsem ti doufám zavřela tvoji pyjatou hubu.

 423. Jsem tady nová. Poprvé jsem tu napsala jako Martina u článku Jak jsem to vyřešila já. Dřív jsem si myslela, že opravdových žen je jen hrstička, ale dnes vím, že nás je hodně a bude nás stále víc, služek i pyjatců ubývá!

 424. Co se dá dělat. Pyjaté věci by se měly odbouchnout atomovkou.

 425. Proč bych měl poroučet menstruaci ty bl*bko ? Mimochodem dneska vás ve cvokhausu naučili slovo machr ?

 426. Ten mobil stál 10 litrů a ta „matka“ jí dala 2 litry, takže měla našetřených 8 tisíc. Jsou lidi, kteří na 8 tisíc dělají měsíc, třebas takoví ti co mají sotva základku. Já jsem chodila měsíc na namáhavější brigádu a neměla jsem ani to. A takhle si vážíte peněz?

 427. Pochybuju že si tady nová, relativně nový je tak maximálně ten účet.

 428. Ale nemáš.Hraješ si na machra, ale menstruaci neporučíš.

 429. Když čtu tvé příspěvky tak maximálně 20,9 a i to se mi zdá přehnané.

 430. Tak se omlouvám, no. Já jsem tady nová a ještě se zde nevyznám, tak nemachruj, vonhu pyjatý!

 431. tak ja bych byl asi taky dost nasrane kdyby mi mama do reky hodila 10k

 432. Už jsem psala, že mi společnost Menza naměřila IQ 209?

 433. Já vím, že se tímhle snažíš mít poslední slovo, ale to se ti jaksi nedaří, pyjatče.

 434. Když se to tak vezme, tak ty vlastně jsi věc. Něco tak hloupého vlastně ani nemůže být člověk.

 435. Není, ona tu píše mnohem dýl než ty. A aby nebylo pochyb že je fe*jk tak používá fotku nějaké femky která tu byla někdy na začátku.

 436. Neurážej, už si na tebe brousíme nůž, vonhu. Tebe nevykastrujeme pen***em, ale obyčejným nožem!

 437. Vy máte chybu v oslovení, já vím že mám dlouhé jméno, můžete mi říkat jen Čutoro. A mimochodem máte blbě uvozovky, píšou se nejdřív dole a pak navrchu.

 438. Podle siegermetru máš (stejně jako každý člověk) 40 bodů, což je pyjatost vysoce rozvinutá.

 439. Myslím, že dcerce třeba pyjaté věci zhnusit. Sama pochopí, že jste udělala to nejlepší, co jste mohla, paní Boženko.

  Paní Jůlinko, poslala jsem vám článeček.

 440. Máš tam chybu, vonhu. Píše se „účtů“, ne „ůčtů“.

 441. Mohla bys napsat proč by si tady 1 člověk dělal víc ůčtů? Mě třeba stačí jeden-ale to asi nepochopíš

 442. Já žádný mulťák nemám ty trubko, už to laskavě pochop.

 443. Já jsem si svůj nick vybrala nejdříve podle abecedy mužů a žen, podle toho jsem zjistila že mě na tomto ***vru budou považovat kvůli mím názorům za chlapa a tak jsem si dala nick od kalendáře pro chlapi. A myslím že už jsem to jednou vysvětlovala. A NEJSEM VON_H A NIKDY NEBUDU VON_H ANI KDYBYS TO TADY 10X ZOPAKOVALA

 444. Jsi voh_H, už se sakra nevymlouvej. Nikdo ti to nežere.

 445. Musíš být pyjatec, když jsi čutora hlíny z hroby. A ještě k tomu se von_H prořekl, kdy se narodil!

 446. Ale já nejsem pyjatec, další stěr. Už bys to mohla laskavě pochopit, nebo je to moc složitý?

 447. Na tom nic směšného není, to je přímo k pláči, jak pyjatci všude cpou pyje.

 448. Mimochode, víš že i ty připomínáš pyj ? Asi je na čase se tě zbavit.

 449. na tom se nedá chápet všechno…podélná krychle je defakto kvádr krávo blbá

 450. No jak asi? Jako podélná krychle, co na tom nechápeš, vonhu?

 451. Jak vypadá podélná krychle?? byla nějaká femina někdy ve škole?

 452. není a nikdy nebylo….dej mi jen jeden ROZUMNEJ důkaz že to tak je jak „píšeš“

 453. Zaprvé: nemluvím, ale píšu
  Zadruhé: to se umělé jen jmenuje! Jistě že je to přirozené!

 454. Krychle

  – Ta připomíná pyj jen pokud je podélná

  Kvádr

  – To je hranatý pyj

  Koule

  – Varlata. Nechutné

  Jehlan

  – Špačatý pyj symbolizující utrpení žen a dívek při kopulaci

  Válec

  – Standartní pyj

 455. holka ty mě bavíš 😀 😀 ….sem si málem poprskal monitor pitím když sem četl ten tvůj blemc cos vypustila z tý svý držky….zopakuju to naposledy: co je umělý nemůže být přirozený….a to že si to překrucuješ v tom svim slep*ičím mozečku jen dokazuje jak hloupá si!! proto si ty svý kecy a blemcy strč do svý opiový dýmky a vykuř to namísto těch houbiček po kterejch si myslíš že tvůj polštář je těhotnej….nebo ty těhotná s polštářem?? už nwm mám v tom hokej

 456. Asi budete muset vymyslet a patentovat si nějaký speciální tvar, protože podle vás pyj připomíná: krychle, kvádr, koule, jehlan, válec, … vlastně všechno. To je pak těžký. :unsure:

 457. No to je přece jasné jako uříznutí pyje! Jmenuje se to umělá inseminace, ale ve skutečnosti je to přirozená cesta.

 458. Paní Boženko, nebojte, dcera vám jednou poděkuje, že jste jí zbavila té pyjaté ohavnosti, která z ní málem udělala služku.

  Doporučuji pořídit starý telefon, který tvarem co nejméně připomíná pyj. I to jsou totiž pyjaté podprahové zprávy, které mohou mít na dceru špatný vliv.

 459. jak do pr*dele můžeš dát slova uměle a přirozeně k sobě tak to nepochopim… opět se ukazuje jak si hloupá….měla bys držet hubu takhle se ti všichni smějou

 460. Pokud si uvědomíme, že věc je pyjatá, měli bychom se jí co nejrychleji zbavit.

 461. Kdepak, já jsem naopak velmi ráda, že jsem otěhotněla přirozeně umělou inseminací.

 462. Děkuji za radu paní Julie, ale má dcera je na mě pořád naštvaná. A k té staré Nokii – má sestra má elektrotechnické vzdělání a ještě před pár lety jsem si dala onen vibrační motorek vymontovat, takže je ten mobil neškodný. A dcera potřebuje telefonovat a posílat zprávy, nic víc. Žádné hloupé aplikace, k tomu telefony nejsou.

 463. SRAČKY EVERYWHERE femky jsou píííííčeeeee 😀 telefon za 10 klacků a do řeky :D:D:D

 464. tak když se vidíš všede tak proč se nejdeš léčit kvůli sexuálnímu harašení?? ….nebo ti je snad líto že tvé údajné těhotenství nezniklo tak že ti ho tak někdo vrazil?? ….vono by možná stačilo si pořádně zaš*ukat a dala bys pokoj ty nádhero

 465. 😀 😀 😀
  tohle mi vždycky zaručeně zvedne náladu.

 466. Ano, pyje jsou všude. Dokonce i tlačítka na telefonech jsou malé pyje, které symbolizují zásun do vulvy pokaždé, když zmáčkneme tlačítko, to samé s ovladači. Ale co je vrchol hnusu a pyjatosti? Flaška s vaječným likérem. To, co obsahuje je nahnilé sperma s trochou cukru a rumu. Fuj!

 467. julčo julčo julčo… měla by sis trochu rozšířit obzory: 1) je to Harlem Shake ale to je asi zbytečný to tady psát protože jak sem si všim tak máte všechny femky sklony ke komolení názvů a překrucování čehokoliv na cokoliv 2) pochybuju že by tak stará nokia mohla mít tu možnost do sebe nasoukat 1 jedinou pos*ranou písničku natož přístup na net aby si ji pustila tam 3) chci tě vidět jak tu nokii donutíš bez cizí pomoci dokopat k delšímu vibrování než 5 sekund 4) i sluchátkem od telefonu se dá masturbovat 5) seš stará frigida co se nudí tak píše s*račky na tento blog protože je sama 100% nadržená

 468. tvl ty seš fakt bzum bzum…podle tebe všchno připomíná č*uráky?? …začal sem si z p*rdele všímat kolik toho je jak sama říkáš „pyjovitého tvaru“ jen např.: ovladač k televizi, rohlíky, flašky, obyčejná propiska….jak ty k*urva dokážeš žít do psích náušnic?? tohle není normální bejt tak extrémně vysazená na č*uráky….bud seš nadržená nebo nwm proč se vlastně tak chováš

 469. tak nám tu Pudr julie právě potvrdila, že je stará jak dub s kmene o průměru metru 😀 a Martina plong zase vidí pyje všude, asi by si měla dát prášky co jí doktor předepsal :3

Comments are closed.