Darujte vzpomínku, darujte fotodárek

fotodárek

Období Vánoc je v určitém směru sentimentální. Přichází na řadu rodinné oslavy, objímání s dávno zapomenutými přáteli a chvíle vzpomínek na staré dobré časy. Ať už vzpomínáte na své dětství, mladá léta, připomínáte si významné rodinné mezníky a okamžiky, jež vám změnily pohled na život, určitě rádi odkazujete na fotografie, dopisy nebo první namalované obrázky svých dětí či vnoučat. Fotografie jsou věčné, byť se dnes upřednostňují digitální podoby fotek, stále se najde významné procento zákazníků, pro něž je tištěná fotografie tím nejcennějším.

Fotografie na jednom místě

Pokud hledáte originální dárek, s nímž potěšíte své blízké, vykouzlíte jim úsměv na rtech a zahřejete u srdce, vsaďte na fotoknihy. Ty jsou velmi oblíbené a žádané napříč všemi věkovými kategoriemi. Dokáží perfektně nastínit životní linku a je tedy pouze na vás, v jakém stylu fotografie použijete. Může se jednat třeba o fotoknihu se svatebními fotkami, prvním rokem života vnoučka, popřípadě vašimi vzpomínkovými fotografiemi. Nejen fotoknihy můžete objednávat a tvořit online na https://www.empikfoto.cz, kde mají více než 13 let zkušeností s vysoce kvalitním tiskem a výrobou. Kromě fotoknih své blízké určitě potěšíte třeba polštářkem s vlastním výběrem fotek a citáty, hrnečky v mnoha barevných variantách a samozřejmě obrazy dle zvolené velikosti. Letošním hitem jsou pak puzzle vracející se zpět do módy. Puzzle z fotek bude bavit skládat celou rodinu!

Levné a přece tak hezké

Pro kamarádku, bratra či učitelku se nabízí originální dárky s potisky dle vlastních představ. Může to být třeba vtipný potisk na tričko, hrníček měnící barvy, kalendář, díky němuž nezapomenete na žádné narozeniny či výročí, popřípadě taška dělající společnost na všech nákupech. Fantazii se meze nekladou a vy máte nejvyšší čas vybrat krásný dárek pro své blízké a udělat Ježíška o něco zajímavějším.

Sdílet článek