Darček pre syna

Dobrý deň milé dámy, družky, spoločníčky… Chcela by som sa s vami podeliť o moju skúsenosť týkajúcej sa môjho syna… áno, čítate dobre, syna (škoda že pohlavie sa nedá ovplyvniť že?)

Ide o to, že môj synček mal pred týždňom štyri roky. Dlho som rozmýšľala, čo mu mám kúpiť ako darček, napokon som sa však rozhodla. Kúpila som mu pás cudnosti, lebo na vašich skvelých stránkach som sa dočítala, že je to veľmi účinná zbraň proti neželanému sebaukájaniu, prípadne ešte nebodaj niečomu horšiemu… Som toho názoru, že treba začať čo najskôr, s takýmito vecami. Nech si chlapec zvyká, že život nieje len o sebauspokojovaní…

Ešte pred zakúpením tejto super pomôcky som mu samozrejme raz ráno zmerala pindíka, viete, že ráno ho majú muži väčší… ale znepokojilo ma, že takú malú veľkosť u vás v obchodíku nemáte…tak som zobrala najmenší aký ste mali na sklade a spokojná som čakala, kedy mi zásielka príde domov.

{loadposition article}

Nastal deň jeho narodenín a ja som mu s radosťou podávala darček… tešila som sa z neho asi viac ako on. Keď plný očakávania otvoril krabicu, chudáčik nevedel načo to je…alebo vedel, len sa nechcel pri svojej milujúcej matke prezradiť… Tak som mu pekne ukázala, ako as to má používať. Išli sme do kúpeľne stiahla som mu nohavice a pripla onen, troškku velký (ale veď hádam dorastie) pás. Synček sa smial, prepchal prstíky cez otvory a naťahoval si pipíka, aby bol von z tej klietočky. Tak som mu vysvetlila že to nemôže, žepipík musí odpočívať a to jejeho nový domček… natiahla som mu gate naspäť a išli sme večerať a spať. Už je to nejaký ten čas a Romanko si na pás cudnosti zvykol, nosí ho aj do školy. Kamaráti to pokladajú za veľmi coolové a ich matky ma tiež prosia o zohnatie tejto vecičky. Tak som ich presmerovala na vašu našu stránku. Tak milé dámy, zase nás bude o niečo viac 🙂

 

Sdílet článek

446 comments

 1. [quote=Markéte Pařízková]My jsme ženy, vy jste muži. To zcela stačí na to že jste mnohokrát horší.

  Kdyť vy ani neumíte psát, všimněte si že my všechny píšeme spisovně s háčkama a čárkama podle pravopisu ale vy diakritiku a interpunkci stejně jako pravidla nepoužíváte.[/quote] muži se řídí pravidlem vošukej co se hejbe a je to dobře protože vi femiblbky se řídíte pravidlem nasaď pás nebo si užij kastraci ale nebojte vy nikdy svou válku nevihrajete však si spomeňte co se stalo když byla dívčí válka hádejte kdo vyhrál Hmmm no ano přece muži jak jinak protože jsme lepší než vi a promiňte že mám penis 🙂 jsem naněj pišnej obzvlášť když vidim jak je velkej 😀 🙂 👿 👿 👿 👿 👿 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 2. Souhlasím s vámi. Já nosím pás cudnosti od 14 (je mi 18 ) kvůli své matce. A je to dobrá věc. Mám lepší známky ve škole, než mí spolužáci kteří určitě masturbují. Nedělám hlouposti, doma pomáhám z domácími pracemi. Za to všechno děkuji své matce jenž se snaží být co nejlepší Feministkou.

 3. To má být ****? Jestli ano tak vůbec ****ný není.
  Běžte se léčit chudák dítě 🙁

 4. Zdravím.Ať už se jedná o legraci,či pravdu,směji se a občas můj výraz zamrzne na otázce: „A toto mělo být ****né,nebo si ***e sama do huby?“

  Pokud je cokoliv zde pravda,a pokud jsou ty feministky reálné,

  Ve středověku se proti takto zpurným ku*vám používaly nástroje jako například: Hruška,trestná koza,ale asi nejlepší by pro vás byla ŽELEZNÁ PANNA to se k vám hodí,některé exempláře nemohou odporovat.
  Výhodou je,že po zavření byste měly ještě nějaký čas přemýšlet o tom co je normální,dokud bych ji zase neotevřel,a vy byste nevykrvácely na mnohočetné punkce.
  ano ano,tenhle ***ver je opravdu pro fajnšmejkry co se rádi zasmějou držkám jako vy…ani si nezasloužíte mít mezi nohama vulvu,snad ježka tam píchnout

 5. Máte skvělý přístup, udělala jste dobře! Bude na světě zase o jednoho znásilňovače a vraha méně.

 6. Ty si chorá!Psychiatricka ambulancia by mala byt tvojim najbližšim cielom a nie sexshop.

 7. Vy si jako říkáte matka, když si tady div neskácíte, že máte syna! Pás cudnosti mu koupíte na 4 narozeniny??? Myslím si, že spíše vy, jste pás cudnosti měla dostat, aby Vaše dítě nebylo utlačováno takovými debilními kecy!

 8. Jestli je otec toho kluka co k čemu, tak jí to zarazí, nebo si ho vezme do péče, nebo v nejextrémnějším případě (ale nejsem zastánce takobého jednání) jí dá přes držku, protože kluk bude mít smutné dětství a takovou sůvou, která si říká máma.

 9. [quote=Julie]Poslat na Vás Sociální pracovnice, za týrání Dětí!![/quote] Výjimečně s Jůlií souhlasím

 10. [quote=panna Jana]Myslím si že je dobré když je ten úd v kleci. Ono pak by se mohlo stát, že by někoho mohl znásilnit takže je dobré že si na pás zvyká hned od útlého dětství.

  Já když jdu venku a proti mě jde třeba nějaký muž, dívám se mu do rozkroku jestli tam ten pás má. Určitě bych to poznala. Ale většina mužů to nenosí. To je vidět že to jsou gauneři co myslí jen na sex![/quote]
  VÝTE CO? NAVRHUJU TOHLE PODLE VAŠICH POSTUPŮ:
  AŽ MI NĚKDY VYROSTE DCERA, TAK JÍ DÁM PŘES VULVU NĚCO JAKO PÁS CUDNOSTI, V OSUMNÁCTI, BUDU UVAŽOVAT O JEJÍ KASTRACI A TAKY TO PAK UDĚLÁM…VE 25 BUDU VEŘEJNĚ ROZHLAŠOVAT, ŽE JSEM UDĚLAL(A) JENOM DOBŘE, PROTOŽE JINAK BY MOHLA NĚKOHO NÁSILNĚ DONUTIT K SEXU. PAK BUDU MIMO JINÉ ŘÍKAT, ŽE JE ODPAD SPOLEČNOSTI, LITOVAT, ŽE SE NĚKDY NARODILA A UVAŽOVAT O TOM, JESTLI JÍ SE VŠEMI ŽENAMI NEPOŠLU NA MĚSÍC…ZÁHY ZJISTÍM, ŽE JIŽ OKOLO DESÍTI LET, MĚLA VÁŽNOU PSYCHYCKOU PORUCHU, V PATNÁCTI ONEMOCNĚLA VÁŽNOU POHLAVNÍ NEMOCÍ A V 18TI HNED PO JEJÍ KASTRACI CHTĚLA ZPÁCHAT SEBEVRAŽDU COŽ VEDLO K PŘEVEZENÍ NA PSYCHY. LÉČEBNU. AŽ JI PAK PUSTÍ ZPÁTKY OKOLO 23 LET DOMŮ, JÍ ZAČNU VYKLÁDAT …VIZ. NAHOŘE…TEĎ SE NÁM NABÍZEJÍ 3 MOŽNOSTI:

  1) ZAVŘOU MĚ

  2) UBIJEMĚ MÁ DCERA

  3) ZEMŘE PO NĚKOLIKA LETECH/MĚSÍCÍCH/TÝDNECH/DNECH NA SEBEVRAŽDU/NEMOC

  POKUD NEBUDETE OPONOVAT, BUDE TO ZNAMENAT, ŽE S TÍM PLNĚ SOUHLASÍTE…

 11. Necyklopedie říká, že konkurujou jim XDDD
  (Tak sem se taky na tyhle stránky plný hnusnej, zarostlejch, tlustejch a bezcitnejch femek dostal…)

 12. Ty vole, jsou fakt retardovaný tyhle *****…Voni dají jeden trestnej bod a ani neví, že ony/i sami jich mají 40…a zdá se mi až neuvěřitelné, že si myslí, že někoho ovlivňují(viděl jsem zatím jenom 3 případy, kdy někoho ovlivnili a to tak, že ten dotyčný už nikdy nechtěl o feminismu slyšet…).Dokonce ani neznají funkce webu a snad ani neumí číst, že si z nich všichni jenom dělají srandu.

 13. Děláte si srandu že? Vy normálně chcete, aby byla každá mladší generace ******ní a nerozvinutá! Jsem ráda, že já to mám v hlavě v pořádku (aspoň narozdíl od vás v pořádku).
  Jsem šťastná, že moje matka má v hlavě mozek a né podivný beztvarý útvar k ničemu, jako je to ve vašem případě!

 14. O tom že masturbácia nieje škodlivá tvrdia aj doktorky aby si už konečne bola v obraze…

 15. Julie, ale to tvrdia aj všetky dok***ky. To, že to netvrdíš ty je v poriadku, lebo žiadna JUDr. nie si. A kedy mi už zrušíš ten IP ban?

 16. Doktoři jsou pohlaví mužského. Proč by tvrdili něco o škodlivosti ipsace, když ji sami provozují?

 17. Hej to je neuvěřitelný 😀 Ste mentálně retardovaná? :0 :woohoo:

 18. Kazíte jméno feministkám… Feministky jsou ženy, které bojují proti utlačování žen. A jediné o co vy se snažíte je potlačování mužů… Kdyby byla masturbace vážně tak škodlivá, myslíte že by to doktoři také netvrdili? Jste jediní, kteří tvrdí že je to škodlivé… Což mi přijde docela málo když si vezmete že je na světe 7 miliard lidí.

 19. :D:D:D:D:D takhle jsem se dlouho nezasmála. Ženská jedna praštěná

 20. Tak jsem se začetla do této diskuze a musím říct,že nechápu vůbec nic..Ale názor můj je,že feministky vlastně ani neví o co přichází..co je hezčího,než když se žena stará o muže a on na oplátku o ní?!.Když se najdou dvě spřízněné duše,tak je to přece nepopsatelné..vždyť i slavné ženy se starají..Jsou třeba finančně nezávislé a úspěšné,ale o svého milého se starají a neberou ho jako otroka,či nějaký hmyz..prostě ve vztahu si mají být muž a žena rovni..

 21. Kto ti ***** nechal dieťa?! “Škoda že pohlavie sa nedá ovplivniť}“ To ako svoje dieťa miluješ? 😀

 22. tie zenske su fakt tak spatne ako na tych fotkach?! 😀 😀 to sa nedivim ze chlapi ich nechcu a potom maju komplexy 😀 😀 😀 FAIL

 23. k.u.r.v.a drát!!!! Jak je možný že některý maminy udělaj něco tak nelidskýho. Je to naprosto nepřirozený a odporný. Já sám mastim brko od devíti let a žádnej zasranej pás cudnosti bych si navlíct nenechal. Autorky týhle stránky by se měli stydět za to že týraj svý děti, a ne se tím chlubit. Protože tohle bych okamžitě nahlásil na sociálku. K:R:Á:V:Y bl bý. Vomrdat vás by stejně nikdo nechtěl a děláte si stím takový starosti.
  S úctou výkonný víceprezident K.R.K

 24. Ode mě máte dva trestné body. (Škoda že už nemám tu ip adresu ze které sem psal asi před měsícem a šel z ní dát libovolný počet trestných bodů. 🙁 )

 25. Jé hehe díky. Už jsem mu dala taky červený bod. Škoda že to jde jen jednou pak už klikám a nic.

 26. Nejlepsi na techto strankach je, ze vsechny ty vygmovane zenske co tu jsou jsou i tak hnusne:D

 27. sloužit ženám? kterou miluju tak polevit nekdy mohu. ale takový čubce ako ty nastříkat do huby. :DDDDDD

 28. Niektoré z vás sú také sprosté, že by som sa radšej zabil, ako by som s vami mal zdieľať domácnosť. A ani len to „v“ vám nenapíšem spávne, pretože ma ***iete!

 29. tak tak, ja se s pasem cudnosti uz narodila a jsem spokojena…jen kdyz se koupu tak trochu krvacim

 30. [quote=Lika Asoeva :woohoo: ]nto je supper ja to rzeknu MAMYNCE abi to kupila mojemu bratrovy abi si neheybal s tim svim co mu vysi tam dolle je to nebespecny ja to tu cetla[/quote]

 31. TO JE PRDEL.. VY SE FAKT JMENUJETE OHYDROVANÁ? :))) TO JE HUSTÝ PŘÍJMENÍ, JAK PRASE..

 32. [quote=Milena Ohydrovaná][color=silver]Jak by ot mohl byt vas deda? Zadneho syna nemam, jen dceru, a ta je bezdetna, a feministka.[/color][/quote]

  Vy máte dceru ? Bože můj chudák holka když je ze zkumavky , nevěřím že vás by někdo šukal , pokud nebyl teda slepej , ***ej a retardovanej. 😉

 33. to vy jste důvod proč je víc a víc gayů.[color=black][/color][size=large][/size][b][/b]

 34. [quote=Libuše Kowarobias]Feministkou být nemůžete, neb jste muž. Ale můžete s námi být zadobře, pokud si necháte odoperovat pyj a začnete sloužit ženám.[/quote]

  Již delší dobu sleduji, že trpíte obsedantně kompulzivní poruchou v tomto případě zaměřenou na mužské pohlavní orgány. Hovořila jste o tom již s nějakým odborníkem? (pro vás, tedy raději odbornící 😉

 35. Nejvíc zoostuzeny jste vy femikrá*vy, vaše kolegyně Libuše má pod jedním článkem něco přes 500 trestných bodů. 😀 😀 😀 😀

  Jinak ode mně máte dva trestné body.

 36. [color=gray]Jak máte komentář, tak vpravo dole je takový červený palec dolu :side: :side: [/color]
  [color=fuchsia][b]MO[/b][/color]

 37. Dobře děláte paní Marcelo. Jak se tady dávaj trestné body nebo co to je? Aby jsme toho muže co nejvíc zostudili.

 38. Táákže…zataháme za nitky,pošleme si sem nějakýho schopnýho hackera,ten zjistí kde bydlíš,potom si na to zavoláme advokáta…hmmmm…nějaký soudní přelíčení..jééminkote,chudák klouček… x))))

 39. no,přesně to musí psát náká skupinka lidi,co si jede na něčem dobrém a pro zábavu pobuřujou lidi 😀 zkrátka nevěřím že existujou tak tupé stvoření,co by něco takové skutečně delali 😀 👿

 40. je to normální člověk

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 41. jsou tyhle stránky super

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 42. [quote=Sstanley]XD Todle je urči jen stránka založená nějakým ****álkem s bujnou fantasií.Protože pokud je pravda co se tu píše,jedná se určitě o týrání dětí.
  A pokud bude Váš chlapec mít pás cudnosti od takto útlého věku,zajisté ho to omezí v růstu jak fyzickém tak určitě psychickém.
  Takže se zněj stane to co nechcete.A to:Nasilník,masový vrah,sexuální deviant anebo ta nejhorší možnost nechá se přeoperovat na ženu a stanese jednou z Vás potrhlých feministek.[/quote]

  kks, „Todle je urči jen stránka založená nějakým ****álkem s bujnou fantasií“
  to nuti k zamysleni, urtite by to vysvetlilo par nesrovnalosti. Treba nekdo kdo se jim chce pomstit, a zvolil tuhle formu…

 43. XD Todle je urči jen stránka založená nějakým ****álkem s bujnou fantasií.Protože pokud je pravda co se tu píše,jedná se určitě o týrání dětí.
  A pokud bude Váš chlapec mít pás cudnosti od takto útlého věku,zajisté ho to omezí v růstu jak fyzickém tak určitě psychickém.
  Takže se zněj stane to co nechcete.A to:Nasilník,masový vrah,sexuální deviant anebo ta nejhorší možnost nechá se přeoperovat na ženu a stanese jednou z Vás potrhlých feministek.

 44. milá dámo 🙂 nepožizujte pásy cudnosti, ale papíry na hlavu 🙂 .. je mi 20 a mám moc hodného přítele, který mi pomáhá se studováním, s domácností i se všim ostatním a ano sex k tomu prostě patří..navíc chlapec je ještě malý a myslím, že až jednou bude vědět co to je bude vás nesnášet ;)[color=black][/color]

 45. Editovano pro poruseni pravidla 10. Pavlina Zapletalkova

 46. Myslím, že pás cudnosti by byl velmi cool na vaší hlavě na dně rybníka.

 47. A ty chodíš na túto stránku akurát tak desiť deti…

 48. [color=red][size=medium]Záporný bod INCLUDED!!!![/size] Jak Hydra, tak Jana, to abyste holky věděly, od koho.[/color]

 49. [color=red][size=medium]Manžel říkal, že by se mu udělal důlek, kdyby došlo k útoku femenistek, že pás cudnosti ani nepotřebuje.[/size][/color]

 50. Já už jsem přišla na ten váš pás cudnosti…je proto, aby se muži ochránili vůči vám femkám. Chytré 😀

 51. Od kdy je slovo „gay“, vaše gej, sprosté? Neříkejte, máme tu odborníka na slova 😀

 52. Feministky chtel bych vam jen rict par slov.
  Asi tezko si kdokoliv z nas dokaze predstavit jak hrozne muselo byt to, co vas v zivote potkalo. Zneuzivani, ponizovani, tyrani, jak psychicke tak vyzicke,znasilnovani,v dusledcich ztrata identity,ztrata vlastniho ja…Mate v sobe strasnou bolest, diky ktere se z vas staly tyto prizraky. Ano prizraky, protoze jste vzdaly boj o svou vlastni dusi, a nezbylo vam nic nez vzpominka na bolest. Zijete s predstavou, ze jednou budete vladnout svetu, vyhladite muze, a pod. K nicemu takovemu nedojde. Tvarite se silne, ale nejste silne. Proto ty vymysly okolo, lzi, fotomontaze, zastrasovani. Mate pouze strach otevrit se svetu. Jste uvnitr mrtve a jste si toho vedomy, myslite ze v okoli je pouze nenavist, neni to tak, nenavist je pouze uvnotr vas. Ale nadeje umira posledni, a vzdy je moznost veci zmenit, vzdy je moznost sebrat odvahu a zacit zit. Nedokazali jste bojovat se svou bolesti v minulosti, a feminismem dokazujete, ze se svou bolesti nedokazete bojovat ani nyni. Nic neni ztraceno, porad se muze najit nekdo, kdo by vas mohl mit opravdu rad, jen je treba zbavit se nenavisti, zapomenout, a zacit znouva. Vy totiz ne ze nenavidite muze, vy nenavidite sami sebe za to, ze jste kdysi nebyly dost silne veci zmenit.Postavte se svemu strachu, a zecnete zit. Protoze feministky nezijou, pouze dlouho a dlouho umiraji…

 53. zhorte v pekle, vam neni pomoci…
  PS: uz vidim ako si clovek v prichozi puberte oblece pas cudnosti…

 54. fuu taky dobry :)normalne jsi me uchvatila, ze bych si s tebou klidne brko ubalil, a nebo aspon na kafe zasel 🙂

 55. Joo elektronovym mikroskopem FP-UK20 fotonove cocky 🙂 femky, proc si tak vymyslite? vzdyt to je trapny, nebylo by lepsi v sobe hledat neco dobreho a pozitivniho, nez se vycerpavat nenavisti ? vzdyt se mrknete co s vama nenavist dela, vypadate jak satani…

 56. proc ta fotomontaz, aaa jo zesmesneni, hm… uplne je na nem videt jak je stastny 🙂

 57. respektovaly by jsme vas i ostatni, kdyby vase nazory a praktiky nebyly za hranici debility…
  jebnout vas s rasistama a politikama do pytle, zatizit, a sup do vody…

 58. to je presne ta vase mentalita, za to ze jste ze sebe delaly sluzky ,nechaly se urazet, mlatit, a je mi jedno co vsechno, si muzete samy. Protoze se neumite postavit za svuj nazor, to ze se omlouvate neni projev zdvorilosti, ale projev slabosti a nejistoty, diky cemuz z vas vyrostlo, ehm… tohle…

 59. [quote=Jan]Autorka článku porušuje lidská práva a ještě se tím chlubí.
  Taky by jí měli nasadit pás cudnosti a zavřít jí s ním do basy.
  Toto je můj názor, můžete s ním souhlasit, nesouhlasit, nebo o něm vést diskuzi a to je tak vše, co s ním můžete udělat. 🙂 [/quote]

  meli by ji zavrit do chlapsky basy, pak at si picuje 🙂

 60. [quote=Milena Ohydrovaná][color=gray]V žádné léčebně jsem nikdy nebyla, pouze můj přítel po šoku z úmrtí našeho králíka. V nejbližších dnech budu konzultovat s paní Julií právní kroky proti vaší osobě[/color][/quote]

  nebyla, nejvyzsi cas si zajit, 🙂

 61. a už mam toho dost, neohánějte se tady gramatikou, když ji sama neumíte 1) „kdyť“ není spisovné slovo, není to ani SLOVO
  2) slovo „dvouma“ v češtině neexistuje, má tam být DVĚMA
  P.S. pokud mi nevěříte, najděte si to, nejsem povinna vám tu podávat důkazy 👿

 62. v tom případě nechápu, proč tu nepublikujete i pás cudnosti pro ženy

 63. to víš, to je tím „solárním oplodněním“ :woohoo:

 64. kuř kuř kuř kuř kuř kuř kuř
  tahle stránka je jeden velký **** protože takhle ***ý lidi by snad ani nemohly existovat. Až takhle se evoluce zmýlit nemohla
  kuř kuř kuř kuř kuř kuř kuř

 65. jo a ještě, přestaň si dávat kladný body působí to divně zdar

 66. pak teda nemůžeš tvrdit že je to vědecky dokázáno, když nemáš žádnej důkaz ani nic podobnýho tak zdar odcházím(nevim proč ale docela mi připomínáš Libušku)

 67. Když to tak moc chcete, tak si to najděte sám. Já nejsem povinna vám to dávat na podnosu až před nos.

 68. neexistuje, můžeš hodit odkaz na nějakou vědeckou studii nebo název EXISTUJÍCÍ knihy ve který jsi o tom četla?

 69. Mezinárodní výzkumné středisko žen, spojené státy. Ale čemu se divím, vy muži opět nic nevíte.

 70. Je vědecky potvrzeno že muži jsou hrubí, násilní a ***í. Žena bez pásu cudnosti je jako žena ve lví kleci.

 71. Prosím to je holý nesmysl.. :)) každý muž neznásilňuje a tímto prosím neházejte na ně špínu která je na Vás.. jste uchylný všude vidíte prasárny 🙂 myslíte si že každý by strašně toužil vás znásilnit.. omyl ne netoužil… 🙂 hold asi si tímhle léčíte svoje mindráky

 72. Hydro ohyzdná mlč 😛 a nenaváděj duševně a psychicky nemocné jedince ke špatným věcem

 73. Samozřejmě pokud by tu femky napsali,že se musíš zastřelit,protože to bude pro tebe nejlepší tak to taky uděláš vid. 😆

 74. [color=silver]Ano paní liko, je dobře že to své mamince řeknete! (Aon pany liko, jhe dobrzche zhe to svi mamynce reknete)[/color]

 75. [color=silver]Jak by ot mohl byt vas deda? Zadneho syna nemam, jen dceru, a ta je bezdetna, a feministka.[/color]

 76. [quote=troller][quote=Markéte Pařízková]Se.r Gej? To jsou rovnou dvě sprostá slova, co je na tom normálního? Je to nechutné, nejen že se ještě posráváte ale dokonce jste gej. Neuvěřitelné.[/quote]
  co je sproste na ruskem jmene se.rdej? vy ste asi fakt kus h.o.v.ada..[/quote]
  *se.rgej pardon prehmat

 77. [quote=Markéte Pařízková]Se.r Gej? To jsou rovnou dvě sprostá slova, co je na tom normálního? Je to nechutné, nejen že se ještě posráváte ale dokonce jste gej. Neuvěřitelné.[/quote]
  co je sproste na ruskem jmene se.rdej? vy ste asi fakt kus h.o.v.ada..

 78. [quote=S4nt4^][quote=Markéte Pařízková]My jsme ženy, vy jste muži. To zcela stačí na to že jste mnohokrát horší.

  Kdyť vy ani neumíte psát, všimněte si že my všechny píšeme spisovně s háčkama a čárkama podle pravopisu ale vy diakritiku a interpunkci stejně jako pravidla nepoužíváte.[/quote]

  Když už jsme u ničeho spisovného, píšeme s háčky a čárkami… Děkuji [/quote]
  sem na mobilu 😛

 79. tady se pisou strasny bludy…a nebezpecna je maximalne tvoje demence

 80. nto je supper ja to rzeknu MAMYNCE abi to kupila mojemu bratrovy abi si neheybal s tim svim co mu vysi tam dolle je to nebespecny ja to tu cetla

 81. Nestačím se ani divit, co se tu všechno nedozvím… Mnoho možného (od normálních lidí v reakcích) a převážně o mnoho toho NEMOŽNÉHO (od provozovatelů stránek).

  Už jsem viděla šedou duhu, krávu počítat, hada zvracet, ale tyhle stránky… nemám slov.

  Je fakt že konkurujete stránce lamera, ale zase si to nepřiznám. Urazila bych tím lamera a hlavně jejich provozovatele a uživatele.

  Vy _______________(nepublikovatelné označení, pro nějž neexistuje ekvivalent v žádném jazyce, jež by vystihl všechny „přednosti“ těchto ženských živočichů, co zde publikují své bludy a představy), je sice hezké, že si o sobě myslíte že jste krásné (ono to taky i funguje), ale k tomu, aby se něco „dělo“ potřebujete taky „inteligenci“. Bohužel nemám zkušenosti s vysokou retardací (jsem ji na škole asi prospala, nebo TO druhé), pracuji s dětmi. Jsou to děti, které mají lehčí druh psych. poruch. Jestlipak se ke mně dostane ten váš klučina? Těším se na něj. Určitě to bude inteligentní dítě, jen zneužité svojí matkou, která se ukájí nad tím, že znemožnuje dítěti přirozený vývin a měří mu jeho přirození. Ono se to totiž dá považovat za sexuální zneužívání dítěte.
  Proboha, kdokoliv kdo by tady tomu výsměchu mohl uvěřit a řídit se tím, zkuste se nad sebou zamyslet. Já vím, že myšlení bolí a po tak dlouhé absenci bude těžké mozek nastartovat, ale bude to stát za to. Klidně pak pomůžu, i přes to, že mojí specializací je pouze mládež.

  PhD. Bianca Bc.

 82. V tom případě já na tuto stránku a na Vás všechny podávám trestný ******** za urážku všech mužů, za ostudu všech žen, za týrání dětí, dětskou pornografii, omezování svobody děti, psychické terorizování vašich dětí, za urážku mého otce které dvě feministky ho nařkli že znásilňuje což je velká urážka, taky i já byla uražená že si prý čůrám do čaje a že jsem mužova služka.. páni toho je :D:D tak já jdu na to.. schválně kdo vyhraje 🙂 a abych vás naštvala půjdu si sehnat právníka (muže) 😉 hodně štěstí Satanova služko 🙂

 83. [size=x-large][color=gray]ANO[/color][/size]

 84. [color=gray]Jaké kraviny??? Vše co píšu je pravda, a kdyby ste nebyl muž, nebo služka, pošlu vám i můj rodný list, a ostatní dokumenty jako potvrzení!!![/color]

 85. jako vymejšlíš si dobrý kraviny to se ti musí nechat ale je to hrozně průhledný

 86. Užjsem to psala dole, že internet kdejsme.cz lže, a že nemá přesné informace. Navíc oficiálně ještě stále jsem občankou Švédska kde jsem se narodila. Moje matka se poté vrátila se mnou zpět do Čech.

 87. Těžko uvěřit že ste v žádné léčebně nebyla. Co se týče vašeho „přítele“ chtěl bych co by v psychiatrické léčebně dělali s nafukovacím panákem. No a že budete konzultovat právní kroky s Julii mě nechává kladným, ta právu rozumí jak koza převodovce.

 88. z šoku úmrtí králíka :woohoo: :woohoo: a já tim krmim hada

 89. a ještě je docela zvláštní že podle kdejsme.cz žádná Ohydrovaná v Česku nežije

 90. [color=gray]Skutečně zvláštní. Pravděpodobně mám shodné jméno s jinou kulturistkou. Hned zítra si ho oficiálně změním. Děkuji za upozornění, protože na steroidech nejsem. [/color]

 91. [color=gray]V žádné léčebně jsem nikdy nebyla, pouze můj přítel po šoku z úmrtí našeho králíka. V nejbližších dnech budu konzultovat s paní Julií právní kroky proti vaší osobě[/color]

 92. ale to se dá dohledat na více webech a ještě je prej na steroidech

 93. To museli udělat nějakou chybu. Irene Andersen je skutečně moje kulturistické jméno. To je zvláštní. Určitě to byla mužská/služková stránka

 94. ale to není jméno tý na fotce ty voe, to jméno patří nějaký kulturistce ze švédska

 95. [size=medium][color=gray]*P.S.E.U.D.O.N.Y.M[/color][/size]

 96. [color=gray][size=large]OPAKUJI TO NAPOSLEDY! JESTLI MI JEŠTĚ JEDNOU ŘEKNETE HYDRO, PODÁM NA VÁS TRESTNÍ O-Z-N-Á-M-E-N-Í PČR!!!! ZA OPAKOVANOU URÁŽKU A DISKRIMINACI PODLE PŘÍJMENÍ![/size] [/color]

 97. [color=gray]Ano, to je moje kulturistické jméno. Je to můj ******nym při fyzických soutěžích. A samzřejmě jsi špatně četl, protože jsi muž. [/color]

 98. moje chyba je to nějaká jiná kulturistka špatně jsem čet

 99. no, určitá podoba tam je. na tom ale nezáleží protože po troše hledání jsem objevil že fotka patří nějaký Irene Andersen 🙂

 100. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: administrátorce tohoto internetu :woohoo: :woohoo: :woohoo: ty musíš bejt hydra že vymyslíš tohle

 101. [color=gray]Opakuji, NEŘÍKEJTE MI HYDRO! Budete nahlášeni administrátorce tohoto internetu, případně podám trestní o-z-n-á-m-e-n-í za urážku. [/color]

 102. áno, čítate dobre, syna (škoda že pohlavie sa nedá ovplyvniť že?) ??? 😯 😯
  to jako myslíte vážně. já tedy teď [size=medium]apeluji na provozovatele stránek[/size], toto není normální, nejen že to odporuje všem nepsaným pravidlům lásky k vlastnímu dítěti ale litovat že vaše dítě má jiné pohlaví než uznává vaše zdegenerovaná víra ve zhovadilost, to snad nemyslíte vážně….jste nechutná paní, jste ostuda lidstva, a vy všechny které litujete že nemáte dceru, jste ostudou všeho

 103. [color=gray]Neříkej mi Hydro, jmenuji se Milena. Svoje příjmení si nikdo nevybere! [/color]

 104. [color=red][size=medium]Záporný bod INCLUDED, ty Hydro Ohydrovaná!!!![/size][/color] :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 105. [color=gray]Záporný bod included, vy špinavé služky!![/color]

 106. [color=gray]Máte pravdu, paní Markéte. Kdo ví co tam provádí za odpornosti! [/color]

 107. [color=red][size=medium]Souhlasím! Taky to mám ráda!!![/size] kladný bod INCLUDED, FYI 😛 [/color]

 108. Neni nad vasnivy sex s muzem!Vy jste chudinky protoze jste to nikdy nezazily.. A muzete nam normalnim zenskejm jen zavidet :-*

 109. kamaradka ma malého syna, už sem mu koupila, na tvou tradu, k narozeninám pás cudnosti, ale nevim jestli ho bude potřebovat, kamarádka se nemůže smířit s tim, že je kluk, tak ho nechá asi přeoperovat 😀 co d*bilko, nenapadlo tě to taky 😀 kdyby si to nepochopila tak je to IRONIE, protože sem ráda, když mi to dělá nějakej jinej než já 😀

 110. Milá maminko,
  jestli si tak D*bilní, jak tady píšeš, tak nechápu,proč sis dělala dítě!!! aby si ho týrala, ponižovala ? jedinej kdo si nezaslouži užívat, seš ty sama. Takový stupidní kr*vě jako seš ty, by to dítě měli vzít a dát ho do rodiny, která se o něj bude zajímat a bude ho mít ráda , takovýho jakej je. Přála bych ti žít někde v afganistánu, kde by si zažila jaký to je když tě někdo týrá a ukájí se na tobě. Vylet někam do vesmíru a nepiš sem takový ****viny, že to chtěli ostatních rodiče taky.

 111. Jo, ty chodíš za záchod leda tak masturbovat.

 112. [color=gray]Já jsem nikde nenapsala že to není moje fotka! tato fotka je moje! Tvůj muž se určitě časem vyjeví jako úchyl. Ještě máš dost čau se k nám přidat![/color]

 113. [color=gray]To má z výletu v Americe. A píše se wal-mart, ne wall-mart![/color]

 114. [quote=Libuše Kowarobias]Pokud se nepletu, tak Hippokrata byla žena.[/quote] Waaaaau! A Libuše Kowarobias je naše bohyně světa!! Ha ha ha ha!!! Patříte do pekla!!

 115. [quote=Libuše Kowarobias]Feministkou být nemůžete, neb jste muž. Ale můžete s námi být zadobře, pokud si necháte odoperovat pyj a začnete sloužit ženám.[/quote]Nech si zašít p*o*ch*v*u ty p*i*i*i*i*čo!!

 116. Zahasím ti tú cigu o jazyk aby si ty nemlela sprostosti…

 117. Inač Libuš ja byť zubárom a dojdeš do moej ambulancie vytrhám ti všetky zuby a dám ti ich prehĺtnuť nech za tie stupidné reči chrastíš ako pytel fazuli… Pokiaľ ovšem nejaké zuby máš lebo nevyzeráš žeby si ich mala…

 118. Možno ženou bola… Ale hlúpou feministkou vživote nie…

 119. Ja som pás cudnosti nenosil v živote z kačúrom som sa hrával bežne neskôr som kačúra namáčal do ženských mám 25 rokov teraz pernis vkládam do svojej priateľky neustále a žijem… Som dospelý a Žiadná choroba ma pred dovršením dospelosti nezabila tak láskavo netáraj…

 120. Opíca žeby pochádzala od zlých Jašterov to pochybujem… Ale skôr teoria o tom že ľudstvo pochádza za opíce od zlých jašterov… 😀 Ľudia tu prileteli na Vímanach vajtmanach a vjatmarach… :cheer:

 121. nemáš nemáš nemáš a… nemáš 😛 … tobě budeme oponovat vždy a všude a za jakékoliv situace

 122. Ty jsi obyčejná s..v..ině tohle mi udělat tak ti tu vrtačku rychle vyrvu z ruky a omylem tě trefím třeba do oka. :angry:

 123. žena ma byt předsja to něžnějši pohlaví a što ja to čítajut same voloviny i moja žena krutila glavou gdyž četla ty *****iny šo vi ty pisajut,sem rád že mám normalní ženu šo meho syna dobre vychovajut

 124. co ty ma urážíš,já znaju chodit na záchod narozdil teba,a to že ty neznajut vychodní jmeno je tvoj problém a ukazuje tvou nízkou iteligenci,narozdil od teba míme sja ženou krásný vztah už 8 rokov,ale ty nigdy lásku nepoznajut bo si plná nenávysti a ty ty říkajut žena styt sja

 125. O**** pochází také od zlých ještěrů z pekla, dokud existuji nic takového nenastane.

 126. Ale i při použití veškeré fantazie, že Hippokrata existovala, by to bylo porušení přísahy :-*

 127. Že podla tvojho príbehu natočili telenovelu Ošklivka Katka… :woohoo:

 128. My slovanskej a árijskej viery tých Jašterov s pekla nazívamé koščeji… Doviedli tu svojú umelo vytvorenú rasu sivých ktorí pretvorili svet aby ho temne sily ovládali… Nadnárodné spoločnosti štáty svetové vojenské a ekonomické organizácie humanisti fašisti nacisti cirkve klerikálné hnutia fundamentalisti fanaticy antifašisti narkomani alkohol drogy strana zelených feministky polkitika voľný obchod mena liebralizmus komunizmus kapitalizmus kresťanstvo cirkev islám judaizmus historia biblia to všetko vytvorily temní bohovia koščeji v tvojom prípade Jašteri z pekla…

 129. To by bylo hrubé porušení lékařské přísahy, Libuško 😉

  btw: lékařská přísaha jinak také (doplňte) přísaha. Další chlap. To na***e, co? 🙂

 130. [quote=Markéte Pařízková]Pokud myslíš povstání tak to bude až se k nám přidá dostatek žen aby jsme měli přesilu nad muži a všechny je zotročily nebo vyhladily.
  Ale vzhledem k tomu že se k nám přidávají denně tisíce až desetitisíce žen tak určitě nastane brzo.[/quote]

  Videla si planetú opíc? Tak vzbúra opíc proti ľudstvu je pravdepodobnerjšia ako vaše povstanie… :cheer:

 131. Klidně 🙂

  Háček – rod mužský, vzor hrad
  – takže píšeme s háčky, jako s hrady
  Čárka – rod ženský, vzor žena
  – takže s čárkami, jako s ženami

  Jo, a ještě čárky mezi větami, Markét 😉

 132. Videl som veľa žien bez pásu cudnosti v podstate som nevidel ani jednu ženu bez pásu cudnosti a žiadnú z ních som v živote neznásilnil… A keď došlo k sexu vždy to chceli ženy ododmňa dobrovolne a ja som im to vyhovel asi som ťa sklamal čo? 👿

 133. OK tak to beru, hned zítra na tom začnu pracovat milá paní Libuše, mějte se pěkně.

 134. To je sprostota. Za trest si obrať tu cigaretu žhavým koncem do úst.

 135. Být tou doktorkou, tak mít za pacientku služku jako jsi ty, tak se jako omylem netrefíma tou vrtačkou tě trefím třeba do dásně.

 136. Co jsi to za člověka? Vždyť ona mu chce pomoci, ona mu chce zachránit život! Ani nevíš, k čemu byst toho chudáka odsoudil – zemřel by na chorobu ještě před dovršením dospělosti! Pás cudnosti pro každého muže!

 137. Obě varianty jsou korektní. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu, takže se opovaž oponovat.

 138. Feministkou být nemůžete, neb jste muž. Ale můžete s námi být zadobře, pokud si necháte odoperovat pyj a začnete sloužit ženám.

 139. I tak to byl návrh muže, navíc ty jsi služka a nemám důvod tě poslouchat.

 140. Helemese Milena přiznala,že to není její fotka. 😀 Tak si sem dej svojí fotku ty náno jedna. :woohoo:

  Mimochodem na toto není žádný muž, až tak uchylný. :woohoo:

  Jo a všichni chlapi nejsou uchyláci.Zrovna ten se kterým se ted vídám rozhodně není uchylák.Vlastně dalo by se říci jeho kolegové z čech vás musí denně vyšetřovat. 😆 A ani jeden ze sympatáku,kteří se sem chodí bavit, tak ti také nejsou žádní uchyláci. Naopak kdyby o vás projevili zájem tak by jste měla žehnat nebesum.

  Vlastně proč vám to říkám že? :woohoo:

 141. Už na to čekám 😀 … schválně jak přechytračíš 3kg železa :D. Já rozhodně nebudu mít slitování :P. Temnota žádné nezná

 142. To sice ne, ale tvé slovo není spisovné jako to Vždyť … tedy se nevyvrací existence slov, ale jejich umístění ve slovníku spisovné češtiny 😛

 143. [color=red][size=medium]No dobře. Co když ti to navrhnu já??[/size][/color] 😆 😆

 144. [color=red][size=medium]Hele, Markéte, manžel říkal, že by tě angažoval! Mohla bys stát na zahradě a dělat strašáka do zelí!!!!![/size][/color] :woohoo: :kiss:

 145. Vy mučíte nás, po povstání se to otočí a my se vám budete mstít.

 146. Zvlášť ty budeš můj osobní sluha, ještě nevím jak tě potrestám, možná se slituju a budeš mi pouze umývat záchod.

 147. Nebudu se s vámi dvouma dohadovat, slovo vždyť je slovo podobného významu jako kdyť, zdaleka ale nevyvrací existenci slova kdyť.

 148. Muži na to jdou obráceně, koukají jestli žena pás cudnosti má a když nemá tak jí znásilní.
  Proto doporučujeme ho nosit.

 149. Omlouvám se ale s tímto nemám nic společného.

 150. Heeeeeeej prečo ste mi zmazali moju diskusiu s Markétkou… my sme sa tu dohadovali že by som sa k nej pridala, už sme mali vypísané aj výhody…argumenty…že tam možem mať kobylku 🙂 a vy my to zmažete??? :woohoo: ako hanbite sa dobre po tomto som s vami skončila mohli ste mať člena naviac… :S

 151. Milá Libuše mě gramatika nikdy nešla ale mozek na rozdíl od Vás mám.. Proč jako jediný argument máte můj špatný pravopis??

 152. a čumět na ulici mužům do rozkroku a studovat jestli má pás cudnosti to vám přijde normální? hlavně si stěžujte když vám muž čumí tam dolů nebo na prsa. třeba taky studuje jestli tam nemáte nějaký pás a nemohla byste ho znásilnit..

 153. leda toho, že by jste umřeli a nebylo se čemu smát 😀 😀 😀

 154. Není … spisovně je Vždyť ne kdyť .. vrať se na základní školu do první třídy zvláštní školy

 155. pííííííču jak tebe na světě nikdo nikdy neviděl.Jste zombie,odporná,smradlavá fusekle.

 156. [quote=Markéte Pařízková]My jsme ženy, vy jste muži. To zcela stačí na to že jste mnohokrát horší.

  Kdyť vy ani neumíte psát, všimněte si že my všechny píšeme spisovně s háčkama a čárkama podle pravopisu ale vy diakritiku a interpunkci stejně jako pravidla nepoužíváte.[/quote]

  Když už jsme u ničeho spisovného, píšeme s háčky a čárkami… Děkuji

 157. Řekněte mi, milé femky, jak můžete mít děti ? Když soudím Vaše fotky, tak bych se vás štítil dotknout i tří metrovou tyčí pod proudem, natož spolit dítě.

  PS: Nějak jí přitakáváte, když tu neustále tvrdíte, že slováci jsou poddruh člověka.

  PSS:Jinak Paní Julie, mohla by ste mi někde ukázat pravost vašeho titulu a školu kde ste studovala ?

 158. Nehodlám se s vámi dále bavit o vaší nevědomosti.

 159. Zrůdo odporná! 😯 Je to vaše dítě! Jak by se to líbilo vám? Doufám, že jste si tento příběh jen vymyslela a není na něm nic pravdy! Protože jestli je to pravda, tak nemáte právo na to, říkat si matka…

 160. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 161. „Kdyť“ je normální České slovo podle pravidel českého pravopisu, pokud mi nevěříte tak se tam podívejte.

 162. Se.r Gej? To jsou rovnou dvě sprostá slova, co je na tom normálního? Je to nechutné, nejen že se ještě posráváte ale dokonce jste gej. Neuvěřitelné.

 163. Se.r Gej? To jsou rovnou dvě sprostá slova, co je na tom normálního? Je to nechutné, nejen že se ještě posráváte ale dokonce jste gej. Neuvěřitelné.

 164. Ha a jak mi vysvětlíte to co má na sobě? Vypadá to jako igelitová taška,ale podstatný je ten název wall-mart což je obchodní řetězec,který se vyskytuje pouze v Americe.

  Přestante si hledat fotky hnusných Američanu a konečně ukažte svuj ksicht proboha. :woohoo:

 165. što je zle na mojom jmeně že ho hvězdičkuješ,suka vy ste fakt jebnuté.s.e.r.g.e.j. je normalné jméno paněmaješ

 166. tobě bych dal tu iněkciu du ruky abys nemogla psát ty kráviny paněmaješ,a velku konsku dávku,a mala by si dostat porádnu facku aby tě to bolelo a věděla že nemáš psát také kraviny znaješ

 167. Pfuj … tohodle bych se nedotkl ani deset metrů dlouhou titanovou tyčí 😀 … ještě, že jsem už jedl a mám dostatečně odolný žaludek

 168. tak o tom nekafrej a konej ohyzdná 😛 … takovýchto řečiček jsem tu už četl

 169. Leda kdybychom žili tak miliony let a vysadili vás někam na jinou planetu kde bude jen to vaše uskupení a jeden muž … a ani pak by nebylo zajištěno vaše vítězství neb by jste asi pomřeli hladem XD

 170. Moc tu nevyskakuj jo :-P, většina vás tu diakritiku nepoužívá a ten slovosled .. běda … a pravidla také moc ne 😛 … třeba to tvé „Kdyť“ to snad spisovná čeština ani nezná XD … a ta interpunkce u tebe také není moc dokonalá viz „… na to že jste …“ nějak ti tam chybí čárka 😛 Palížková

 171. No jasně, mě měsíc bolí zub jako čert a já budu myslet zrovna na tohle.Jste padlá na hlavu? :woohoo: Já to chtěla mít už z krku,ale asi jsem si tý bolesti užila málo, tak mi doktorka ještě dopřála a cítím to doted. :woohoo: Přestante už myslet na sex proboha. :woohoo: :woohoo: Mě ted už několik dní ani nepadla myšlenka na něco takovýho.

 172. Bl*bé je že vás není ani 7 abyste mohly otevřít ty zámky k počítači 😀 😀

 173. Náhodou říká, byl to muž takže všechno co publikoval je sprostá lež která se nás ženy snaží ponořit na dno.

 174. My jsme ženy, vy jste muži. To zcela stačí na to že jste mnohokrát horší.

  Kdyť vy ani neumíte psát, všimněte si že my všechny píšeme spisovně s háčkama a čárkama podle pravopisu ale vy diakritiku a interpunkci stejně jako pravidla nepoužíváte.

 175. To proto že ti ta doktorka neměla strkat co mezi nohy ty služko.
  Možná to ta žena poznala že jste služka a proto to udělala špatně aby vás to bolelo.

 176. skote natvrdlé,nechte malé kluky napokoji.Nech Vám nakopú do tlamy!!Neničte život dětem,když jste si jej zničily samy.jste ohavné zrůdy!!!

 177. Zdravím,femky něco vám musím napsat. Zrovna jsem přišla od zubařky,trhala mi stoličku.
  Upřímně lituju, že jsem radši nepočkala na svého zubaře (jo je to chlap) ,nejen že umrtvovačku mi píchla někam do tváře, takže ve výsledku jsem to trhání cítila stejně, ale nebyla moc přijemná a měla nechutný knírek.
  Zdá se že jsem narazila na feministku. 😀

  Od této chvíle nedám dopustit na mého zubaře,jednak injekci od něj jsem ani necítila a hlavně ji aplikoval do správných míst a nevím proč,ale pusobila učinněji. Zkrátka byl daleko šetrnější, než tahle ošklivá ženská.

  Hlavně jak se pořád oháníte tím, jak jste šikovnější. :angry:

 178. Vám asi Freud nic neříká co?… Orální fáze a Anální fáze… atd…ano jedna se o uspokojeni ale neni to umyslne… kdyz tomu budete zabranovat, tak to pozdeji bude od partnerky, partnera vyzadovat…
  A tohle je opravdu na *****u… chudák dítě… a nevěřim tomu, že by to děti ve škole chtěly.
  k těm otrokům… jo vyklube se z něj Spartakus 😀
  Ted vazne.. jdete se lecit… mate nejaký komplexy

 179. Bohužel databáze je přísně tajná a je uložená v počítači který je zavřen za dveřmi se sedmi zámky a od každého zámku má jedna feministka klíč takže k přístupu je potřeba všech 7 žen, ovšem s rozvíjícím se počtem žen to brzy uvidíte na vlastní oči. Věřte mi že se toho dožijete.

 180. Však ona ho určitě nosí ale většina jiných lidí ne.

 181. Administrátor internetu? o.O
  Ty máš slušně vysmaženou palici.

 182. to bych rád viděl 😀 … můžete to nějak dokázat? … třeba jen odkaz kde máte nějakou databázi

 183. UVědomujete si že jste pouze loutkami v rukou zlých ještěrů z pekla a jejich čipů?

 184. Je vidět, že se ve Vás nachází prototyp čipu od zlých ještěrů z pekla. Velmi nechutně to poškodilo to co kdysi bylo lidskou tváří. Pokud chcete sama sebe zachránit, můžeme Vás zcela zdarma dematerializovat.

 185. Apeluji na všechny přítomné, nekupujte si pásy cudnosti, jedná se o vynález zlých ještěrů z pekla, s jejich pomocí se snaží očipovat lidi tímto způsobem.

  Svou lásku musím šířit i zde.

 186. Ten váš pás cudnosti mi přijde jako týrání malého chlapce. Je to lidské že si bude sahat na pipika ba naopak úplně přirozené. JE NEUVĚŘITELNÉ JAK NĚKTERÉ ŽENY MOHOU BÝT TAK HLOUPÉ!ZAVŘELA BYCH VÁS VŠECHNY!

 187. Pokud myslíš povstání tak to bude až se k nám přidá dostatek žen aby jsme měli přesilu nad muži a všechny je zotročily nebo vyhladily.
  Ale vzhledem k tomu že se k nám přidávají denně tisíce až desetitisíce žen tak určitě nastane brzo.

 188. je stejné procento odporně úchylných mužů jako žen, tudíž pokud jsou všichni muži takoví tak pak i zdejší femb.lbky jsou stejně odporně úchylné

  A vás by rozhodně žádný muž nevyhledával kvůli znásilnění. Už dle vaší mluvi odhaduji, že jste ohyzdná jako vaše jméno

 189. té se už ptal a odmítli mu dopovědět a dokonce jej ignorují. Tudíž jen zvyšují procento jistoty, že kecají jako ve všem co tu píší

 190. máme oproti vám zdraví rozum a dostatečnou inteligenci XD

 191. a nebo na něj myslíš furt jen ty, protože tě štve, že tě žádný muž nechce. Dokonce se ti raději i vyhýbají aby náhodou něco nechytili ze vzduchu kolem tebe

 192. Zajímavé, dost připomíná trochu splasklého nafukovacího panáka.

 193. Tak ten už kopulácie určite nieje schopný… :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 194. [color=gray]je to normální člověk. Zde je jeho fotka [img]http://www.imagehosting.cz/?v=1626whyall.jpg[/img] [/color]

 195. [color=gray]Nemluvte do věcí kterým nerozumíte.můj muž zásadně kopuluje pouze pokud chceme dítě. A samozřejmě nosí pás cudnosti. [/color]

 196. [color=gray]Máte pravdu! Nevím, co proti vám všichni muži mají![/color]

 197. Obávám se že muž který by respektoval femikr*ávu neexistuje.

 198. Myslím si že je dobré když je ten úd v kleci. Ono pak by se mohlo stát, že by někoho mohl znásilnit takže je dobré že si na pás zvyká hned od útlého dětství.

  Já když jdu venku a proti mě jde třeba nějaký muž, dívám se mu do rozkroku jestli tam ten pás má. Určitě bych to poznala. Ale většina mužů to nenosí. To je vidět že to jsou gauneři co myslí jen na sex!

 199. [color=gray]Lžete! Pouze se to malé stvoření snaží chránit před nástrahami dnešního odporného světa! Později jí doufejme poděkuje. [/color]

 200. [color=gray]Neurážejte mě. A ano, muži jsou dost úchylní i na ukájení se nad touto fotkou :X [/color]

 201. [color=gray]Na světě stále existují chytří muži, kteří nás respektují. [/color]

 202. To je mi líto, v této informaci nejsem ještě informovaná… Zaptejte se Paní Julie, nebo paní Libuše.

 203. Autorka článku porušuje lidská práva a ještě se tím chlubí.
  Taky by jí měli nasadit pás cudnosti a zavřít jí s ním do basy.
  Toto je můj názor, můžete s ním souhlasit, nesouhlasit, nebo o něm vést diskuzi a to je tak vše, co s ním můžete udělat. 🙂

 204. Ja som najradšej pozeral aj tak mladé nidža korytnačky… 😉

 205. A čo je horšie Jaulina ja sa najbližšie jak sa budem chcieť milovať zo svojou priateľkou a vybaví sa mi Milenin koní xicht zrejme zo sexu nebude nič…

 206. A ty sa bojíš že nad tou fotkou sa bude niekto ukájať? Asy ťažko… :X

 207. Chtěl bych se zeptat, kdy bude ta vzpoura a začnou vládnout feministky abych se přidal na vaši stranu a dělal vám otroka.
  Moc děkuji za odpověď, nemůžu usnout dokud se to nedozvím, děkuji.

 208. Panebožeee mohli by jste aspon jednou ukázat jak opravdu vypadáte? Ovšem jestli je to skutečně váše fotka. Božžeeeeeeeee pomoooc :woohoo: Díky vám mě čeká týden plný nočních mur. :woohoo:

 209. [color=gray]Zde je moje fotka. Odkazyna google jsou kluby do kterých se svým vypracovaným tělem chodím… [/color][img]http://www.imagehosting.cz/images/myphoto.bmp[/img]

 210. [color=gray]Mimochodem, můj přítel samozřejmě plně souhlasí s tímto vebem, a [b]plní feministické požadavky[/b]! [/color]

 211. [color=gray]Moje foto je moje, takže ho nikde nenajdete! Myslímže na svůj věk vypadám dobře![/color]

 212. Neurážejte mě! Podám na vás ******** administrátorce tohoto internetu![color=gray][/color]

 213. [color=gray]Veb kdejsme.cz lže. Jméno jednoho z mýchpřátel se tam nevyskytuje! Ale vím, že bych měla podle dostupných informací být jedinná v česku. Ale ten Veb nepoužívejte, vytvořil ho muž! Nebo služka![/color]

 214. [color=gray]Evidentně na nic, nebudu se tedy obtěžovat :angry: [/color]

 215. tak už sa teším kde ju zase nájdem na googli B) nezabúdajte, google je síce sexistický, ale dokáže fakt čarovné veci :side:

 216. [color=gray]Mojí fotku sem dám hned po zprovoznění registrace. Za svůj vzhled se nestydím. [/color]

 217. [color=gray]Právě jste uvedl skutečný důvod. Muži by se zcela jistě nad takovými fotkami ukájeli, nedejbože by nás vyhledalia znásilnili! Protože muži jsou odporní úchylové![/color]

 218. [color=gray]Ano, já… Na co se potřebujete zeptat?[/color]

 219. Něco o tom jak to mají ženy strašně těžké a jaké jsou to „chudinky“ 😉 (pro feministky: ironie)

 220. proč se podle *k_d_e_j_s_m_e___.___c_z* nevyskytuje v ČR ani jedna Ohydrovaná!?

 221. Snad jo no,snažím se seč mužu.Je to těžký jsem do něj zamilovaná už pár let a myšlenky mi už skáčou do vysněné vzdálené budoucnosti. 😆

 222. tak nespěchat a zbytečně neriskovat a vono to už nějak půjde

 223. Já vím,já jen že si asi chlapa neumím udržet, protože mu dám brzo najevo co k němu cítím,jinak si to neumím vysvětlit a že ted musím pomalinku postupovat. Připadám si jak při duležité operaci. :woohoo:

 224. však to nejsou jenom chlapy s kterejma je to těžký :), no ale hlavně ať ti to vyjde

 225. Mno jde to,jde to v práci celkem nuda. V soukromém životě se rýsuje snad nový vztah,musím na to pomalu. S chlapama je to někdy těžký. 😆

 226. Mám hroznej fofr ale v rámci možností jak nejlíp to jde. Co ty?

 227. To máš pravdu, vlastně i kojenec ví daleko víc o feminismu. 😀 Mimochodem jak se máš? 😉

 228. sem poprvé na teto strance a nemuzu se prestat smat ze tak hlou.zeny existuji mne dat mama takovej darek tak ji ho omlatim o hlavu chudak 😀

 229. Taky by mě zajímalo, nebyly by jste na světě… Už jen proto by jste neměli mít nic proti mužům 😀
  btw. báby jedny za*srané, smrdíte a Libuška nejvíc 😛 😛 😀

 230. 😀 😀 Pás cudnosti 4 letému školákovi.. nemálo se směju článkům, o to víc fašisticko-feministickým komentářům opuštěných (samostatných) žen.. 😀 Jen tak mimochodem, když tak nenávidíte muže a chcete si je ochočit jak morčátka, co říkáte na to, že vás muži zplodili? :side:

 231. Jaj aha, sorry ja som si to zle prečítala očakávala som tam VAŠU fotku :confused: 😀

 232. A zisti čo najviac nech man resistence udrie tvrdo… 😉

 233. Ahoj MArki! Vcera som. Rozmyslala nad tvojou nabidkou a dospela som k zaveru ze by som to s vami rada skusila a vstupila do vasho femi psycho klubu. Ak ovsem nabidka este plati. Tesim sa na nasu spolocnu spolupracu

 234. Aby Perún slovansky boh pomsty skáral tvoju božiňu!!!!

 235. Chce z neho mať hrdloreza pod ******nimom Červený drak…

 236. Milena malik by ste dať za pravdu Eve to ona učila Libušu Prelatinu a Libuša doteraz nemá prospech z Prelatiny..

 237. Ešte si ten mikroskop popletie z penisom tak ako Uhorky rohlíky mrkvu cigarety chren bagety…. :woohoo: Tak ma napadá že keď už vy feministky ste tak veľké motoristky prečo nemáte nič proti rýchlostnej páke v automobile? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 238. Vojtech môžeš písať seminárku o fanatických klerikárných hnutiach príkladom sú aj feministky..

 239. Tota vaša Božiňa tiež nieje inč extra spisovné…

 240. Ty si úžasná pornotyranská slúžka a navyše vieš najlepšie Prelatinu ešte lepšie ako Bohuška a Libuška… 😉

 241. Ja ti ďakujem za názor mám, 6 skúsenostných bodov… 😀

 242. Aj pre psí náhubok je taký otvor kde ti môžeme podávať kašovitú strvu aj to by bolo užitočné pre teba…

 243. Kdybys jen věděla jak jsi ****ná. 😀 Každá jiná žena,která se sem chodí zasmát má mnohem blíže k feminismu než vy. :woohoo:

 244. Užasná fotomontáž…. :woohoo: :woohoo: No já nemužu a co takhle dát sem svojí upravenou fotku,tak upravenou,že nebudeme chtít blinkat. :X :woohoo:

 245. Markéte Pařízková

  Můžeš dělat celý den co budeš chtít, nakupovat, jezdit autem bez pásů a nehod s muži, chodit za kamarádkama do kolika hodin budeš chtít, [color=fuchsia]mučit muže pro potěšení[/color] atd..

 246. hej vy tu chcete mučit muže ? What ?? Takový sadomasochismus ? Určitě se u toho budete ukájet, protože vám to dělá dobře když někoho můžete pořádně poplácat 👿 . Fuj vy prasata !!!! :angry: :angry:

 247. tak proč by to tam jinak bylo? … Proč tam tedy nedají svou skupinovou fotku z nějakého svého sezení? Snad ne, že by se zase vymlouvali na možné zneužití takové fotky pro, jimi vymyšlené ukájení.

 248. [color=gray]Toto zcela jistě není pravda! Lžete![/color]

 249. to jen zdejší fembl.bky maskují svou ohavnost něčím krásným

 250. [color=gray]Vážené feministky, mám velmi ráda vaš názory, nevíte proč mi to tedy při pokusu o registraci na tento veb vyhodí jakéhosi dráčka ❓ Děkuji, Milena O.[/color]

 251. [color=gray] Moje božině… to ptařlo k mému příspěvku![/color]

 252. [size=large] [color=gray]To ale nebylo na vás vy mužský zateměnče![/color][/size]

 253. [quote=tomín]bl.blák se tyká, ne vyká 😀 navíc, já psal tetě Líbě ne vám 😛 to i já bych to s malováním udělal věrohodnější 😀

  S uctivým pozdravem RnDr. Tomín, PhD.[/quote]

  pardon bl.bkám 😀

 254. bl.blák se tyká, ne vyká 😀 navíc, já psal tetě Líbě ne vám 😛 to i já bych to s malováním udělal věrohodnější 😀

  S uctivým pozdravem RnDr. Tomín, PhD.

 255. Naposled, nejsem obyčejná služka. Jsem Pornotyranská služka. Přestaň už konečně komolit mé postavení. Víš jak dlouho mi trvalo, než mne konečně někdo nazval pornotyranskou služkou. Tak mi to nekaž.Tolik jsem byla štastná, a ty mne zase degraduješ na služku obyčejnou.

  BTW: Ty ani nevíš, co feminismus znamená. tak nepoučuj.

 256. Tohle ale nemá s feminismem nic společného, ty jsi obyčejná služka!

 257. Ach nevím. Opravdu nevím. Buď dneska nemám svůj den a nebo je ten článek opravdu tak slabý. :huh: A nebo má pisatelka IQ sklenice vody a v tom případě by měla být upálena na hranici za zločiny proti lidskosti… a pro ***ost. (Chápu, že je to troll, ale občas lidé dělají věci, nad kterýma zůstává rozum stát)

  Damn!

 258. Ne, to se pleteš. Já jsem feministka. Jsem rovnoprávna mužům. Stejně jako oni souložím, masturbuji snad i častěji než o ni, na sex myslím neustále. Co víc si přát?
  Prostě jsem si s nimi rovna. B)

 259. jé hele … že by další adeptka na rozšíření zdejší komunity fembl.bek? … Milena ohyzdná XD

 260. tak jak se k němu chová jeho matka asi těžko vychová někoho kdo bude mít úctu k ženám, leda tak otroka .. a víte vůbec co se stalo pokud byl někdo otrok a nakonec zjistil, že může mít svobodu?

 261. Pomoci kvantového zesilovače difuzních částic na subatomární úrovni, elektronové konverze za přispění atomového poločasu rozpadu se mi podařilo zjistit, že se jedná o podvrh.

 262. Ty nepatříš mezi feministky ale někam hodně daleko.

 263. [color=gray]Vykejte mi prosím,chovejte se slušně! já vám také vykám![/color]

 264. [color=gray]Však ano, zastávka Božině ❗ [/color]

 265. [color=gray]Děkuji vám ,že jste se mě zastala paní Libuše, je vidět že jste odbornice. Vy ostatní muži jste naštvaní protože se stanice nejmenuje Pyjového Boha ❗ ❗ [/color]

 266. Já jsem na to hrdá. Jsem hrdá feministická pornotyranská služka

 267. Libuška, prečo týrate svojho syna? Čo z neho chcete mať? Devianta? Násilníka? Jedinca nenávidiaceho seba? Máte ho rada?

 268. teto Líbo, vy asi nevíte na co elektronový mikroskop je že? 😀

  RnDr. Tomín, PhD.

 269. Nech klikám ako klikám, ale ja tam vidím obrázok autobusovej zastávky…??? 😆 😆

 270. Myslím, že by pro vašeho syna bylo nejlepším dárkem, kdyby jste ho dala k adopci 😆

 271. Je tam otvor, kterým může moč proudit. Pásy cudnosti jsou konstruované na dlouhodobé nošení, takže tyto problémy jsou ošetřeny.

 272. Tím hůře. Kdybys v sobě měla kouska slušnosti, šla by ses utopit.

 273. však je to vidět i okem a beztak pochybuju že víš jak elektronovej mikroskop vůbec vypadá

 274. „Bůch“? Dokud se nenaučíš základy pravopisu, nemáme se o čem bavit.

 275. Analýza elektronovým mikroskopem prokázala pravost fotografie. Je vidět, že naše myšlenky oslovují stále více žen.

 276. No ten kdo psal tenhle článek je na palici a potřebuje Chocholouška resp. Chocholouškovou. A měl by si dávat pozor aby ho nezavřeli na 8 let jak rodiče vlčích dětí.

 277. To je špatná fotomontáž, ale to nevadí, jste přeci feministka, takže neumíte nic pořádně.

 278. ja skapem :woohoo: :woohoo: kto ta naucil tak dobre v painte? 😆

 279. [color=gray]Dobrý den, Žiji v jednom městě poblíž prahy, a dnes cestou do práce jsem zjistila, že máte konečně svojí zastávku- BOŽINĚ!!- jak jste tohoto úspěchu docílily? Děkuji za odpověď
  Milena 53 let
  Obrázek zde (omlouvámse za kvlaitu, mám špatný foťák a díky vládě mužů nemám na nový) http://www.imagehosting.cz/?v=boin.bmp%5B/color%5D

 280. Cože?? Dělá si matka srandu jestli ano povedlo se jí to!! Vždyt ten malej kluk ani neví něco o onanii.. bože vyjste uchylačky!! vy fakt si myslíte že muž s enarodí a hned si ho honí?? proberte se!! jste normální pedofilky!!! Uchylky!!! stvoření které se musí zničit!!! Zlo!!! i Bůch se nad Váma obrací mimochodem TEN bůch!!! Tohle je strašnéé!! tak malej a už mu zkazit život!!!
  Tohle beru jako týrání nevinných dětí!! vy jako matka byste ho měla milovat ne mu ubližovat .. děkuji této stránce že mi o feministkách řekla jak až hloupé a tupé mají mozky!!

 281. Moment, já nejsem služka. Já jsem [b]PORNOTYRANSKÁ SLUŽKA[/b].

 282. Klonuje se pouze tělesná schránka takže z klonu vyroste úplně nová osoba.

  Ale k těmto jmenovaným osobám by jste měla mít velkou úctu protože to jsou ženy které tento spolek drží po hromadě, jinak by už dávno zanikl a všechny by jsme museli otročit mužům.

 283. No nevím, nevím, co by museli mě nabídnout, abych se přidala k Libuši. Ale vlastně, Libuše je k nezaplacení B)

 284. Nie, my sme normálna rodina, vaše domáce praktiky ma nezaujímajú. Dajte sa liečiť.

 285. Proto vlastně kadíte do bazénu, čekáte až vám výtrusy vyklíčí, že?

 286. Ach fuj, nenávidím injekcie… to nepôjde 🙁 a podľa mňa by mali klonovať len pekných ľudí akoo som napráklad ja..ale nič v zlom… vás..Libušku, Julinku, pannu Janu a spol fakt nie 🙁

 287. Třeba pučením, vid? Nebo z vašich výtrusů vyroste nová feministka že? A až dozraje, tak kořeny odumřou a přidá se k debilitě na týhle stránce.

 288. Právě že jízda s pásy je nebezpečná viz: https://www.feministky.com/nedavejte-si-v-aute-pasy

  K tomu množení, budeme se klonovat a pokud by s tím byli nějaké problémy tak budeme odebírat sperma (je mi špatně už z toho slova) od mužů a injekcí stříkat do pochvy.

  Potom vymyslíme unikátní způsob jak se množit bez pomoci mužů.

 289. eeh…a čo mi pomože jazdiť autom bez pásu? ja dbám o svoju bezpečnosť… :0
  A ešte jeden dotaz… čo sa stane, keď my všetky ženy z tej dedinky umreme? Keďže nebudeme môcť zabezpečovať prirodzenú reprodukciu… :woohoo:

 290. A určitě jí u toho pobízíš k sebemasturbaci před webkamerou ty nechutné prase!

 291. Můžeš dělat celý den co budeš chtít, nakupovat, jezdit autem bez pásů a nehod s muži, chodit za kamarádkama do kolika hodin budeš chtít, mučit muže pro potěšení atd..

 292. Tiež vás rád spoznávam. Čo som spravil okrem toho, že som muž, čo som neovyplyvnil? A hej, napíšem, pomáha mi moja sestrička cez skype 🙂

 293. A určitě jí u toho pobízíš k sebemasturbaci před webkamerou ty nechutné hovado!

 294. Dobre dobre tak kobylku…a čo s tým denným programom nebudem sa celý den nudiť?

 295. ja som behom práznin písala OVP-čku… a piatok ju odovzdávam takže ja už to mám z krku :side:

 296. Ne protože jsi muž. Doufám že jí nenapíšeš.

 297. No tak týmto si ma dostala tou dedinkou tak ja nad tým teda porozmýšľam… ale budem tam mať aj vlastného koňa dobre? lebo ja milujem kone 🙂 veď takpovediac to bol staroveký spôsob prepravy… no a ďalej? aký bude povedzme denný program? A budem môcť mať na raňajky toast s cesnakom a na obed řízky? :side:

 298. Je tááák nudné písať seminárku, keď by bol človek radšej tu. Určite aj feminkám chybím…

 299. No mohla by si mít vlastní vesnici mužů kteří by pro tebe pracovali a vydělávali ti peníze.

  A čím více žen mezi námi bude tím dříve k tomu povstání dojde a muži budou naši!

 300. Ja mám tiež mužov rada 😆 ale tak vieš, ak mi ponúknu dostatočnú províziu… tak neviem neviem či sa nepridám k nim feministkám 🙂

 301. Protoře je to sprosté slovo tak ho sem nepište!

 302. Nevím, jak Hitlerova žena, ale já raději s muži souložím. Nepotřebuji je zotročovat. I když někdy, při sexu…. :confused: :kiss: 👿

 303. Pozri Marki, keď sme už takto v debate, spýtam sa ťa teda jednu závažnú otázku… keby som sa k vám pridala.. mala by som z toho nejaké provízie? :cheer: alebo ako si to predstavuješ? :0 bez peňazí ja nikam nejdem :woohoo:

 304. Copak ty nechceš vládnout této planetě nad muži? Mohla by si je mít jako vlastní sluhy a ti by dělali přesně to co bys chtěla.

  Velmi hloupá odpověď, já když slyšela o této nabídce tak jsem neváhala a hned jsem se přidala.

 305. [quote=Miroslav]Díky, že existuje tenhle web. Dost často si zde chodím vyzvednout pravidelnou dávku humoru.

  Zdejší články nemůžou konkurovat žádným ****ům, jsou opravdu vynikající pro pobavení:-)

  Obdivuji autorky tohoto webu, kde v sobě dokáží nalést takovou porci humoru při psaní těchto článků.[/quote]

  Nevím proč se mi zcencurovalo slovo *******.ům

  Mirek

 306. Díky, že existuje tenhle web. Dost často si zde chodím vyzvednout pravidelnou dávku humoru.

  Zdejší články nemůžou konkurovat žádným ****ům, jsou opravdu vynikající pro pobavení:-)

  Obdivuji autorky tohoto webu, kde v sobě dokáží nalést takovou porci humoru při psaní těchto článků.

 307. Oooo tak teda ďakujem od teba si to vážim keď mi to povieš… ale ja nemám potrebu bojovať proti mužom :side: Ďakujem, možno v budúcom živote

 308. Pokud si to opravdu psala ty tak by ses k nám měla přidat a společně by jsme mohli bojovat za povstání proti mužům, máš velký potenciál.

 309. zlatko, keď si vieš niekde zistiť, z akého e-mailu bol odoslaný tento horeuvedený príspevok, tak si to pozri, a ja ti zase napíšem presne z akého som to posielala ja čo ty na to? 😉 …

 310. No to určitě, chceš takhle odsuzovat feministky a házet na ně špínu, to ti nikdo neuvěří, na to jsi moc neinteligetní aby jsi napsala takto rozumný článek.

 311. Miluju Scooby Dooby Dooooo!!!! V dětství jeden z mých nejoblíbenějších ***iálů.

 312. no a keby ich to aj napadlo tak by kaslali na to vsak hlavne ze je to proti muzom :whistle:

 313. Jak můžete říct bohužel mám i já syna? Kriste pane vždyť je to vaše dítě! Vy ho máte milovat ať už je jakého koliv pohlaví. Nikdy nepochopím jak mohou lidé jako vy vychovávat děti. :angry: Já vím že jste sem nenapsala že ho nemáte ráda ale z tohoto komentáře je jasně cítit jen hněv a nenávist k mužskému pohlaví. A pokud jste se takto nenávistně chovala i před vaším synem tak si o vás myslím že jste byla příšerná matka.

 314. No určite nehygienicky… Ale pri tom aké sú femky prasatá sa ani nedivím že na to nemysleli

 315. TY si ale kus **** 👿 nakazis takymito debilinami cele slovensko

 316. [quote=Libuše Kowarobias]Škoda, že jsem byla v mládí bláhová a nevěděla o této pomůcce. Bohužel mám také syna, který naštěstí také nosí pás cudnosti, ale začal s tím až ve 12ti letech, a bojím se, že v něm zůstalo zlo. Kéž bych tak učinila dříve, dnes by byl určitě lepším člověkem.[/quote] Když si byla mladá?Tak to bylo hodně dávno. B)

 317. No to asi nevrazí pokud se z něj vychová člověk uctívající ženy.

 318. jediné čo štvorročnému chlapcový môže teraz po rozume isť sú buď angličáky lego lentilky kreslenie si a behanie po vonku a určite nie sex…. Chcel by som vedieť čo jeho matke v štyrochrokoch po rozume behalo že si je tak ista že 4ročné decko bude myslieť na sex… Ja som mal susedu v mojom veku keď som mal asi toľko ako ten chlapec možno menej som mal a videl som jej muňu medzi nohami dokonca ja som tiež z holým kyjačiskom okolo nej pobehoval a ani ma nenapadlo že jej ho tam medzi nohy v tom veku strčím lebo som ani nevedel čo jej tam patrý… Takže Feministky a zvlášť matka toho syna sa preberte…

 319. to nepomůže 😛 … protože pro zdejší fembl.bky jsou všichni muži špatní a je jedno jaký mají věk, viz ten článek s tím vlakem, takže ta bl.bka co to psal už svého syna nezachrání a jakmile vyroste jednu jí vrazí 😀

  P.S. vzhledem k jasné vymyšlenosti článku je vysoce nepravděpodobné, že by se něco takového skutečně stalo

 320. Ach jo zase ten Sci-fi deník blá*zna …. myslíte si že by nějaká učitelka neviděla že děcku něco trčí z kalhot ? 😀 a navíc[color=red] 4 letý[/color] genius co chodí do ŠKOLY ? ale jinak jsem se opět pobavil

 321. Ja ďakujem, že som sa narodil mojim rodičom, že som mal normálne detstvo s mamou a otcom, že som na narodeniny dostal bicykel, že mi nikto nepchal nič medzi nohy, vo veku Vášho syna som behal po dome a záhrade v lete nahatý. Vyrastal som v katolíckej rodine a napriek tomu to nikdy nikomu nevadilo. Pamätám si, že sme si ako deti premeriavali poklady navzájom, že som si ako malý chlapec rád a často robil dobre. A čo? Nevyrástol zo mne násilník, ani vrah, naopak
  som sa v neskoršom veku úplne sám rozhodol pre celibát.
  Vrah, násilnik, deviant, alebo aspoň človek
  nenávidiaci svoje telo, seba – predpokládam mu po vzore ostatných femi***iek dávate pocítiť, že mal byť dievča – rovesníkmi šikanovaný, bez sebavedomia, neschopný štandartného sexuálneho života, vyrástie doma Vám.
  Masturbácia u detí je úplne normálna a po psychickej stránke aj zdravá vec. Štvorročný chlapček ešte nemá žiadne sexuálne predstavy, on pri tom vážne nemyslí na susedku, alebo jej dcéru, proste len objavuje svoje telo a má príjemné pocity. V podstate sa tiež učí mať rád sám seba.
  Takýto zásah nie je na osoh, lebo ide proti prirodzenosti. Toto nie je o pudoch, to je o vnímaniu vlastného tela. Poznáte prípady chlapcov-samovrahov, lebo sa neznášajú, dievčatá-anorektičky, lebo sa neznášajú? Tí majú podobný prístup k telu ako bude mať váš syn. Boh ho chráň, pred takou sliepkou ako ste Vy, madam!

 322. Zrejme…. Záhada vyriešená… Scooby Dooby Dooooo!!!! 😛

 323. Ty sa neboj, že v synovi ostalo zlo. Boj sa o seba, lebo ty si číre, stelesnené zlo. A ešte nechápem načo ty riešiš pásy cudnosti, radšej si kúp náhubok.

 324. Ešte ma jedno riešenie napadá… Jej syn je určite rovesník z prvakmy a je naozaj v školskom veku ale jeho Matka nevie presne koľko má rokov lebo nevie počítať…

 325. Odkaz pre dotyčnú Matku.. Ty sviňa p1čovová.. Chcípni!!!!

 326. Aby sa tvoj syn premenil na perverzného masového vraha a zabil ťa z kudlou…

 327. Mater mu závidí jeho genialitu vďaka ktorej preskočil 2 ročníky a už normálne chodí do školy a učí sa abecedu… Zrejme sa nevedela zmieriť s tým že ju chlapec zdedil po svojom otcovy a preto sa ho snaží ponížiť…

 328. ty si tiez hotova do Bohnic….uz ta tam cakaju, tak si svihni

 329. to ide, strapnit sa viacej ako niekto, kto pouziva falosne tituly?

 330. Škoda, že jsem byla v mládí bláhová a nevěděla o této pomůcce. Bohužel mám také syna, který naštěstí také nosí pás cudnosti, ale začal s tím až ve 12ti letech, a bojím se, že v něm zůstalo zlo. Kéž bych tak učinila dříve, dnes by byl určitě lepším člověkem.

 331. Hlavně už nic neříkejte. A nebo ano, více se již ztrapnit nemůžete.
  JUDr. Julie Bc.

 332. Tak jsem jeden záporný přidala, aby byl ten názor ještě lepší.

 333. ak sa nepletiem, tak sa to da povazovat za pohlavne zneuzitie maloletych (ohrozenie mravnej vychovy)..co je tak trosku trestne a hranici to s pedofiliou

 334. sory nahodou som dal zaporny miesto kladneho 😀 na mobile sa zle tuka 😀

 335. Chudàk chlapec čakal hasičské auto a nasiel tam takúto ***ovinu…A ty chlapci si urcite nemyslia ze je ti „cool“ ale sa mu ešte posmievajú.(Normálna matka by to nezháňala…) Btw to ste mu ho kupila pred dvoma rokmi? Ak chodi do školy nemože mať 4roky…..Chudák chlapec už dva roky ho tyrajú pre nič za nič…..A chlapci…ked som vravel novú postavu…myslel som do komentárov a nie spisovatelku…

 336. A potom sa všetky prebudíte s celou rukou v prdeli 😉

 337. Kontroverzní názory jsou vždy dobré názory. To dokazuje i počet červených bodů, které jste dostala.
  JUDr. Julie Bc.

 338. Velmi dobře jste udělala, aspoň z něj nevyroste muž který bude zotročovat ženy pro své ukájení.

Comments are closed.