Dámské prádlo

DOTAZ:
Dobry den 🙂 chcem sa opytat ci je dobre ze zacinam nosit kusy damskeho oblecenia spodne pradlo a podobne a ze nosim pas cudnosti je to z toho dovodu aby som sa co najviac priblizil zene 🙂 dufam ze to robim spravne pretoze si zeny vazim a chcel by som sa vam podobat a feminizmus uznavam 🙂 ak by ste mi mohla niejako poradit ako na to bol by som velmi rad :))

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, na škodu to rozhodně není. Pás cudnosti noste dál a zvažte přeoperování na ženu. V našich řadách potřebujeme lidi se vaším myšlením. Lidi, kteří se nebojí udělat rázný krok pro lepší zítřky.
Samotné přeoperování se uskutečňuje ve sterilních podmínkách v celkové nebo lokální anestezii. Nejprve se podélně rozřízne penis, posléze se odeberou nepotřebná varlata a místo po nich překryje vaginální otvor. Před operací sám určíte jeho hloubku, aby vám to vyhovovalo. Podélně naříznutý penis se následne přišije k tělo a tím vznikne tvar kávového zrna, jaký má každá žena.

JUDr. Julie

Sdílet článek

26 comments

 1. Dobrý den, jednou jsem ukradl jedné dívce kalhotky, abych je mohl nosit za účelem svého sexuálního ukojení, jaký trest byste mi navrhla?

 2. Julie, videla si sexmisi? To je fakt dobrej film z 80. let, kdy svetu vladnou zeny. Je to mysleny jako nadsazka, ale myslim, ze by se ti to stejne libilo 😀

 3. [color=gray]Nebojte, většina lidí je na Vaší straně. Vzhlížím k Vám, bohyně.[/color]

 4. Nikdo přece nechce být takovou feministkou (Pokud má zdravý rozum) 😆 😀 😆

 5. 1.Penis je potřebný nebýt nás tak už by jste dávno vyhynuly.(Což není u feministek na škodu 😉 )
  2. Těším jse na další hloupí článek moc mne to baví.

 6. :X mněla by jsi uvažovat o zmněně planety tady se za tvoji ženskost každy poblie :X :X

 7. A kávové zrno vám pyj nepřipomíná? 😀 😀 😀

 8. To já bych taky nechtěla. Jsem hrdá na svoji ženskost.

 9. [color=gray]Julie ma pravdu, vice takovych lidi! Nikdo prece nechce byt muzem (pokud ma zdravy rozum)[/color]

 10. Přiznejte se! Kdo si z ní zase dělá srandu!? 😀 Jen škoda, že to Julina opět nepochopila.

 11. Tak slečna Julie se nevyzná ani v právu, jak by podle neprávem užívaného titulu měla, ale plete se i do změny pohlaví? Víte, slečno, ono je to mnohem složitější:

  V České republice je změna pohlaví přípustná jen na základě posouzení diagnózy i prognózy lékařskou komisí.

  Přeměna z muže na ženu či naopak probíhá v několika fázích. Operativní změně pohlaví předchází tak zvaný RLT nebo RLE (z anglického "real life test" či "real life experience"), kdy osoba po dobu nejméně jednoho roku vystupuje za všech okolností v souladu se svým psychickým pohlavím, a podávání hormonálních přípravků (u MtF antiandrogenů a estrogenů, u FtM testosteronů), přičemž pořadí těchto dvou fází záleží na konkrétních případech. FtM v době příchodu k sexuologovi již většinou vystupují v mužské roli, na rozdíl od MtF, v jejichž případě se nejprve často přistupuje k hormonální terapii, které nadále umožní snadnější přechod k RLT. Třetím krokem je operativní změna pohlaví.

  U anatomických mužů spočívá chirurgická změna v ženu v odstranění penisu a vytvoření ženských prsou. Hormonální léčba v podávání hormonálního přípravku, který způsobuje zaoblování boků, změnu tvaru ramen, redukci vousů a ochlupení a změna hlasu.

  U anatomických žen je chirurgická změna opačná. Podmínkou pro úřední změnu pohlaví je v České republice i odstranění dělohy. Hormonální léčba způsobí zastavení menstruace, mohutnění svalové struktury, růst ochlupení a vousů a změnu hlasu. Pro nesnáze spojené s vytvořením neopenisu někteří FtM od této varianty ustupují.

  Doufám že jste to pochopila, alečno 🙂

 12. Ti jeebee???????? To je uplne nemozne vy *****i dopici…

 13. Dobrý den, na škodu to rozhodně není. Pás cudnosti noste dál a zvažte přeoperování na ženu. V našich řadách potřebujeme lidi se vaším myšlením. Lidi, kteří se nebojí udělat rázný krok pro lepší zítřky.

  K tomu bych jen dodal: A spadnout do propasti… 😆

 14. olalá, že by si svoji c.e.n.z.u.r.u vylepšily ??? 😀

 15. No ty vooooole 😀 😀 :D, další článek bez hlavy a paty. Tohle už zavání ****m 😀 . Rozříznutý péro ?? NIKDY :angry:

  😀 😀 😀

 16. no podla mna ta operacia este nie je uplna,to najhlavnejsie je otvorit lebku ,vybrat mozok a nahradit ju kyblom sraciek ,az vtedy je premena na feministku dokonala 😆

 17. dobrej napad preoperovat se na Transsexuala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Comments are closed.