Dá se muž krmit psími granulemi? Vyzkoušely jsme za vás…

Otázka padla na jednom z našich společných setkání. Sestra Jarmila, která se doposud nedokázala vymanit z manželství, si opakovaně stýskala, že má problémy s manželem, který příliš jí. Rozpočet za jeho krmení se měsíčně šplhal do nesnesitelných výšek.

Často k obědu vyžadoval i více než tři knedlíky, odmítal bezmasou stravu a saláty ostentativně přehlížel. Polévku vyžadoval výhradně hovězí vývar, gulášovku případně dršťkovou. Daly jsme se sestrami hlavu dohromady a přišly na skvělé řešení. Co kdyby mu zmiňovanou gulášovku nejprve zkusila nastavit něčím levnějším? Přicházely jsme na různé nápady, na pomoc jsme si výjimečně vzaly i kuchařku, pod kterou je sice podepsán muž, ale má ženské jméno a máme dost vysoké podezření, že je ve skutečnosti žena – Láďa Hruška. Nakonec ale zvítězila varianta sestry Julie, která dlouhodobě prosazuje náhradní stravu mužů ve formě psího případně kočičího krmení. Bohužel se doposud nepodařilo získat testovací exemplář, což se v tuto chvíli jevilo jako zcela ideální.

Konečně jsme tedy měli pokusného králíčka. Nebo spíše prase. Jak se ukázalo, pokud pokrm byť jen zčásti voněl po masu či jeho derivátech, což granule pro psy, které jsme použily jako vzorek, splňovaly (vybraly jsme zpočátku záměrně granule Bosch pro velká plemena), subjekt nejevil známky odporu.

Testovaný exemplář projevoval zcela obvyklou žravost. Granule byly sice sušší konzistence, bylo je tedy obvykle třeba předem trochu navlhčit a v některých případech i přikořenit, ale výsledek předčil veškerá očekávání. Za cenu kolem šesti set korun jsme získaly potravu na více než jeden týden. Experimentovaly jsme i s krmivem pro kočky, s tzv. masovými kapsičkami pro kočky, ale ty se ukázaly díky vysoké spotřebě pro námi testovaný subjekt jako neekonomické.

Celkově jsme s výsledkem experimentu spokojeny. Muž se cítí naplněn, po měsíci testování nepožaduje lékařkou péči a snad jediné, co lze přičíst k mírnému negativu, které však ostatní pozitiva významně převyšují, je poněkud nezvyklý zápach, který se z muže line. Vzhledem k tomu, že má sestra Jarmila samozřejmě oddělenou ložnici (muž spává nyní na matraci v garáži, kde to má blíž k miskám a nedělá problém s venčením, protože si umí otevřít dálkovým ovladačem), není to až tak velký problém. Granule pro psy doporučujeme jako vhodnou alternativu i pro muže.

4 comments

  1. No, můžeme snad nesouhlasit, ale společnost takové tvory jako feministky také potřebuje, oficiální název pro takovéto stvoření je asexuální výrobní jednotka.

  2. Větší pitomost jsem nikdy neviděl…záchaázíte s mužem jako se psem…kdyby takto bylo zacházeno s vaším otcem nikdy byste nepřišlyna svět 🙂

Comments are closed.