Co vše dokáže spodní prádlo s vaší postavou?

spodní prádlo

Špatně zvolené spodní prádlo je vidět na první pohled. Člověk se hrbí, nedokáže držet správně postavu, z oblečení mu vylézají faldy a navíc může trpět bolestivými otoky. Správně zvolené spodní prádlo vám dodá nejen sebevědomí, ale i štíhlejší postavu. Víte, jak na to?

Zjistěte svou správnou velikost

Spodní prádlo je součást oblečení, které není na první pohled vidět. Ovšem když zvolíte špatnou velikost, tak se může stát, že pod oblečením se bude dámské i pánské spodní prádlo rýsovat. Vždy se zajímejte o to, abyste věděli svou velikost. Řídit se můžete podle evropských velikostí, kdy stačí změřit své boky a obvod pasu, poté si najít své konfekční číslo.

Vyberte si vhodný střih

Ne každému sluší spodní prádlo netypického střihu. Většině žen však sluší klasické kalhotky, někdy s vyšším pasem, případně spodní prádlo stahovacího typu. Muži si vybírají mezi pánskými trenýrkami, boxerkami a slipy. Největší oblibě se těší pohodlné bavlněné trenýrky, které jsou komfortní pro každodenní nošení.

Myslete na kvalitní materiál

Pokud zvolíte špatný materiál spodního prádla, tak vás může prádlo svědit, tlačit nebo vám jinak vadit. V mnohých případech se mohou objevit i ekzémy nebo jiné podráždění kůže. Aby bylo spodní prádlo opravdu pohodlné, vybírejte si kvalitní materiály nebo sáhněte po jistotě, kterou je bavlna.

Vyhoďte prádlo, které nenosíte

Je na čase protřídit šatník a udělat si v něm pořádek. Starého, roztrhaného nebo zapraného spodního prádla se zbavte. Pořiďte si nové sady kalhotek a podprsenek. Stejnou očistu si zaslouží i pánský šatník. Seprané, děravé nebo příliš velké či malé trenýrky vyhoďte a nahraďte alespoň 10 až 15 kusy nových pánských trenýrek.

Zvedněte si sebevědomí

Když budete nosit kvalitní, pohodlné a příjemné spodní prádlo tak se vám zvýší sebevědomí. Je pravda, že vaše prádlo nikdo na první pohled nevidí, ale vy sami to víte a vnímáte to, co máte zrovna na sobě.

Jak být štíhlejší

Navíc pokud zvolíte správnou velikost a spodní prádlo vám padne jako vaše druhá kůže, tak budete vypadat štíhlejší a vyšší. Zvolte takové prádlo, které vyzdvihne vaše přednosti a bude pro vaši postavu lichotivé.

Sdílet článek