Co by měl obsahovat dárkový koš pro miminko

dárek pro novorozence

Plánujete přijmout pozvánku na blížící se baby shower a zvažujete, co byste nastávající mamince měli přinést? Jelikož je baby shower dárková akce, zásadně se na ni nechodí s prázdnou. Zároveň se však na tuto akci nechodí s nevhodnými dárky, které by neměly takový charakter, jaký mají dárky na baby shower mít. 

Baby shower je stále atraktivnější dárková akce, kterou pořádají buď nastávající maminky samy, nebo jim je pořádají jejich nejlepší přítelkyně. Jedná se o dárkové akce, během kterých se oslavuje nastávající miminko a také přechod z ženy na matku, což je opravdu velice důležitý milník v životě ženy. Jak jsme zmínili, nehodí se přijít s prázdnou, ale zároveň se nehodí přijít s dárky, jejichž charakter by neodpovídal tomu charakteru, jaký mají mít dárky na baby shower. 

Dárky, které se nosí na baby shower, by měly být takové, které maminka využije po narození dítěte, které jsou s dítětem úzce spjaté. Nehodí se lístky na koncert nebo podobné dárky, ty jsou zcela jiného charakteru a ty si schovejte na narozeniny novopečených maminek. 

Jaké dárky jsou vhodné?

Nejčastěji se nosí dárky v podobě kojeneckých lahví, nosí se také dudlíky, dečky, sady na otisky nožiček a taky ručiček, nosí se plenky v podobě plenkových dortů. Nebo se také kupují dárkové koše pro miminka, které si samozřejmě můžete vytvořit i sami doma. Otázkou je, co do takového koše dát?

Co by měl obsahovat dárkový koš pro miminko

Ptáte se, co by měl obsahovat dárkový koš pro miminko, který jste se rozhodli darovat nastávající mamince? Rozhodně by se v něm mělo nacházet aspoň pár plen, protože ty budou v nastávajících letech naprosto nepostradatelné. Kromě toho se v něm můžou nacházet také vlhčené ubrousky vhodné pro novorozeňata, dále nějaký dudlík, látkové pleny, také se v nich může schovávat kojenecká láhev nebo třeba nějaká hračka. 

Samozřejmě můžete do koše pro miminko zabalit i nějaké body, ponožky nebo čepičky, které se taky hodí a které taky nebudou nevhodným dárkem pro novorozence.

Sdílet článek