Chtěla bych mít svůj první sex

DOTAZ:
Dobrý den paní Julie,
mám přítele již půl roku, přesto jsem spolu ješťe neměli pohlavní styk. Už jsme se dostali na první a druhou metu. (On mi vysvětlil, co to znamená). Je mi příjemné, když se mě dotýká, přesto ze samotného aktu mám strach. Ačkoliv věří v Boha, a ten schvaluje pohlavní styk pouze po svatbě, láká mě to, jako Evu zakázaně ovoce. Jeho penis, jsem již okusila a to co z něj vyteklo mi nepřipadalo odporné.
Prosím poraďte mi, jak bych se na to měla připravit, abych zamezila jakémukoliv nedopatření.
ODPOVĚĎ:
Tak vám to nepřipadá doporné? Tak to zřejmě ani nemáte problém vysát cizí ránu plnou hnisu. Ano, mezi hnisající ránou a ejakulujícím penisem je paralera. Eva v ráji je bajka a nic takového se nikdy nestalo, tak si z ní neberte příklad.
S pozdravem,
JUDr. Julie

DOTAZ:
Dobrý den paní Julie,mám přítele již půl roku, přesto jsem spolu ješťe neměli pohlavní styk. Už jsme se dostali na první a druhou metu. (On mi vysvětlil, co to znamená). Je mi příjemné, když se mě dotýká, přesto ze samotného aktu mám strach. Ačkoliv věří v Boha, a ten schvaluje pohlavní styk pouze po svatbě, láká mě to, jako Evu zakázaně ovoce. Jeho penis, jsem již okusila a to co z něj vyteklo mi nepřipadalo odporné. Prosím poraďte mi, jak bych se na to měla připravit, abych zamezila jakémukoliv nedopatření.

 

 


ODPOVĚĎ:
Tak vám to nepřipadá doporné? Tak to zřejmě ani nemáte problém vysát cizí ránu plnou hnisu. Ano, mezi hnisající ránou a ejakulujícím penisem je paralera. Eva v ráji je bajka a nic takového se nikdy nestalo, tak si z ní neberte příklad. 

 

S pozdravem,

JUDr. Julie

143 comments

 1. Co je tohle za pojebanou diskuzi?! Nejste normální! (apoň většina ne) A někdo je tak blbej, ze napíše at ji upalej za to, ze ji chutná sperma?! …a jak můžete prirovnavat sperma k hnisu?! Ochutnejte OBE a uvidíte rozdíl! Jste (většina) banda magoru co maji jít do Bohnic!

 2. Vysvětlení pro Julii: Adam a Eva není bajka nýbrž (pro ty co v to nevěří) mýtus. Bajka jakožto literární žánr se zrodil později. xD

 3. zajimavy je ze kdyz chlap masturbuje tak je to vrazda ale ze zensky kazdej mesic vypadne dite do zachoda to vrazda neni?
  a nezkousejte mi rikat ze za to nemuzete (co takhle odebrani pohlavnich organu?)

 4. [quote=panna Jana]Adélo, honem se obleč a přestaň to dělat. Copak nevíš že je to hřích? Bude tě brát jen jako lehkou děvu. Naopak mu řekni, že je na nějaké ty pohyby času dost a ne aby ses před ním třeba svlékala nebo na něj nějak sahala! Uvidíš, jak si tě bude vážit.

  Já jsem třeba panna a jsem na to velice hrdá. O to bys chtěla přijít? O tu čest, hrdost, neposkvrněnost, to je hlavní smysl života.[/quote]

  HA Ha Ha ty ses panna pac te nikdo nechce

 5. Správně, drahá.
  Naděluji zelený bod, nechť vás osvítí duha.

 6. Milá Adélko. Je správné, že jsi se rozhodla svůj vztah s přítelem posunout dál a jít kupředu k dalším příjemným sexuálním zážitkům. Rád bych ti dal několik rad. První je, že to kdy sex bude, záleží na tobě, nikdo na tebe nemůže naléhat. První sex bývá většinou bolestivější, ale ty další následující tě budou více a více bavit, až se dostaneš ke slastnému vyvrcholení. Jak zmírnit bolest? Tak především správnou předehrou. Partnera a nebo sebe sama nejdříve stimuluj prsty (samozřejmě je třeba nutné dbát na hygienu) osobně doporučuji do pochvy strčit dva až tři prsty, samozřejmě pomalu. Dbej na dostatečnou lubrikaci, neboj se použít lubrikační gely. Pokud jde o doporučenou polohu, poprvé je lepší, když budeš nahoře a tvůj partner dole, na internetu najdeš jistě obrázků. Díky této poloze můžeš regulovat rychlost průniku penisu do tvé pochvy. Mnoho úspěchu a hlavně, do toho, co chceš dělat, si nenech od nikoho mluvit… Když budeš chtít sex, měj ho! Hodně zdaru!

 7. To si ze mě dělaj prdel taky feministkám neříkame mejte si jí srmdí to jak zdechlá ryba

 8. [quote=Martina Long]Beztak tě ti pyjatci připravili o panenství a naočkovali genem služky, chudinko. Stejně si myslím, se mi lžeš a jsi voh_H.[/quote]

  trestný bod included

 9. [quote=Libuše Kowarobias]Mlč. Uděluji ti trestný bod, hloupý vonhu.[/quote]

  Testný bod included

 10. OMG. Tyto stránky jsou ****? Srovnávat semeno z hnisem :woohoo:

 11. Chraň své panenstí nejdéle jak můžeš. Zapisuj si do svého deníčku všechny chlapce které v životě potkáš a kteří o tebe měli zájem. A až Ti bude 90 let pak se ozvi tomu kdo se Ti nejvíce líbil. S tím pak už můžeš souložit kdy se Ti bude chtít. Na nic se nesmí spěchat. Všecno má svůj čas.

 12. [quote=Martina Long]Pro vysvětlení: spermie a miminka, to jsou dvě rozdílné věci. Miminka jsou ta ubožátka, co vysychají na kobercích, zatímco spermie jsou hnis, co nás nutí pyjatci polykat.[/quote]

  Tak na téhle přednášce jsem evidentně chyběl. :woohoo:
  Kdo Vám přednášel? Pepek Vyskoč? :woohoo:

 13. [quote=Martina Long]Všechny vonhovy mulťáky tvrdí, že to není von_H, ale vždy se nějak dokáže, že to je on. A co se týče té pyjaté stránky, založil ji právě von_H a tato stránka má pouze pár články, které byly zkopírovány a přepsány z Wykypedie.[/quote]

  Kdy naposledy jste byla na lékařském vyšetření? Vaše očividná paranoia se stává větším a větším problémem, jak vidno. Stejně jako pravopis.

 14. [quote=Martina Long]Všechny vonhovy mulťáky tvrdí, že to není von_H, ale vždy se nějak dokáže, že to je on. A co se týče té pyjaté stránky, založil ji právě von_H a tato stránka má pouze pár články, které byly zkopírovány a přepsány z Wykypedie.[/quote]
  [quote=Martina Long]Je mi líto, pro pyjatce je přístup zamítnut.[/quote]
  Jak je mohl zkopírovat ze ***vru kterej neexistuje i když pro vás v léčebně existuje, ale je mu tam zamítnutý přístup?

 15. Můj Bože! Ta žena okusila mužské sémě a zachutnalo jí! Doporučuji tu čarodejnici upálit paní/slečno Jůlie.

 16. Kdy a jak někdo dokázal že tu píšu pod více účty, ty trubko ?

 17. Paranoik si dost často již od dětství vypěstuje dost dobrou schopnost se přetvařovat, tvářit se jako zdravý člověk.
  Neustále omílá dokola jeden problém, dělá, že jej chce řešit, ale jen touží po hádce
  Tohle se taky hodí, ne?

 18. Je mi líto, pro pyjatce je přístup zamítnut.

 19. Já bych jednou ráda viděla tu vaši Wykypedii a ještě Googl nebo jak se to jmenuje :pinch:

 20. Všechny vonhovy mulťáky tvrdí, že to není von_H, ale vždy se nějak dokáže, že to je on. A co se týče té pyjaté stránky, založil ji právě von_H a tato stránka má pouze pár články, které byly zkopírovány a přepsány z Wykypedie.

 21. To ještě ne 😛 Na mě jaksi nesedí ta definice služky, ale hlavně že dělám něco co mě baví a neřeším nějaký rady od pitomých slepic. Fakt nejsem von_H. Část definice o paranoe. přesvědčením o pronásledování mimozemšťany, tajnými službami nebo démony,(nebo chlapama)-to na vás sedí ne? http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia

 22. [quote=Bubák]A víš, že se ti pojídáním samců dostávají do těla samčí buňky? A víš, že se říká, že jste to, co jíte? Takže jsi vlastně chlap :D[/quote] To se ale myslí tak, že se ukládají tuky do těla, pokud jíme tlusté, jsme tlustí, pokud jíme hubené, jsme hubení. Tak už jsi o něco chytřejší, vonhu s pyjem?

 23. Beztak tě ti pyjatci připravili o panenství a naočkovali genem služky, chudinko. Stejně si myslím, se mi lžeš a jsi voh_H.

 24. [quote=Martina Long]Já měla vždycky jedničky, ale pak přišel pyjatý učitel a málem jsem kvůli němu propadla.[/quote]
  To jste možná chodila na zvláštní školu a pak vás dali na normální a tam jste málem propadla. Já mám od učitelů lepší známky než od učitelek, možná to bude tím výstřihem nebo kvůli lodičkám na vysokým podpadku 🙂

 25. [quote=panna Jana]Adélo, honem se obleč a přestaň to dělat. Copak nevíš že je to hřích? Bude tě brát jen jako lehkou děvu. Naopak mu řekni, že je na nějaké ty pohyby času dost a ne aby ses před ním třeba svlékala nebo na něj nějak sahala! Uvidíš, jak si tě bude vážit.

  Já jsem třeba panna a jsem na to velice hrdá. O to bys chtěla přijít? O tu čest, hrdost, neposkvrněnost, to je hlavní smysl života.[/quote]

  běžte si mnout vulvu !

 26. [quote=Martina Long]Sklapni, pyjatče. Tvůj názor nikoho nezajímá.[/quote]

  běžte si mnout vulvu !

 27. Adélo, honem se obleč a přestaň to dělat. Copak nevíš že je to hřích? Bude tě brát jen jako lehkou děvu. Naopak mu řekni, že je na nějaké ty pohyby času dost a ne aby ses před ním třeba svlékala nebo na něj nějak sahala! Uvidíš, jak si tě bude vážit.

  Já jsem třeba panna a jsem na to velice hrdá. O to bys chtěla přijít? O tu čest, hrdost, neposkvrněnost, to je hlavní smysl života.

 28. achboze, co je tohle za stranku?!! Nikomu neberu nazory, ale co je moc to je moc…Chudak holka se pta na radu a vy ji tu rikate, jak je nechutna ze polyka neci sperma? Pani Julinka je asi poradna pi.cka a za svy nazory by zaslouzila vys.ukat od poradneho negra pekne do prde.le aby se ji rozsvitilo!

 29. Z její matky by mohli udělat turbínu 😀 ale to už tu v minulosti někdo psal 😀

 30. Asi jo 😀 Jiné logické vysvětlení jejich názorů snad ani není

 31. Ne ne, ji kojil táta 👿 👿 👿 proto má takovou averzi vůči pyjům 👿

 32. A víš, že se ti pojídáním samců dostávají do těla samčí buňky? A víš, že se říká, že jste to, co jíte? Takže jsi vlastně chlap 😀

 33. Já v to doufala. Ale zdejší femky se tak vehementně hlásí k ženskému pohlaví, že už o tom člověk začíná bohužel pochybovat 🙁

 34. a já si celou dobu myslela, že bezpohlavní jsou. Nebo že jsou něco jako eunuchové 😀

 35. Ku.rva těžké, protože mozek nemáááá :woohoo:

 36. Co je špatného na vysátí rány plné hnisu, když tím třeba můžu někomu zachránit život? 😉

 37. [color=navy]Hlavně se postarej i se svým přítelem o antikoncepci.Kondom by měl být nutností/pokud nechceš ihned chovat miminko/pokud budeš ještě brát např. Hormonální antikoncepci je to dobrá pojistka.
  O všem si se svým přítelem promluv.
  Pokud by Ti tvá víra v Boha/což není nic špatného/
  pořád nedovolila s ním“spát“promluv sis ním i o tomto,Třeba Tě pochopí.
  [/color]

 38. [quote=Martina Long]Zvířata jím zásadně samčího pohlaví.[/quote]

  sorry,ale stupidita se ted ukázala 😀 tohle napíše jen bl.á ženská 😀 koukám,že hlava neni tvá přednost

 39. Tady máš hodně ořezanej základ z biologie: Spermie je samčí pohlavní buňka, která až po té, když se spojí s vajíčkem, tudiž samčí pohlavní buňkou, tak vznikne za cca 9 měsíců cca tohle [url]http://nd04.jxs.cz/240/992/a9733b31c1_69432098_o2.jpg[/url], tedy miminko 🙂

 40. No tak ty musíš být dobře nadržená, když vidíš pyj ve všem okolo.

 41. Ano, jasně, to je sama zabíjíš? Jak si mužeš být tak jistá, že to prase co jíš, není svině

 42. [quote=Martina Long]Kondom? Vždyť umře tolik miminek![/quote]

  bože to je odpověd 😀 že jíš maso je v pořádku? to co nosíš je určitě vše přírodní. Hm machr 😀

 43. Chceš to udělej to. Ptát se na této stránce je pěknej nesmysl. Zeptej se dobrých kamarádek a oni ti poradí nebo vysvětlí. Ptát se flustrovaných ženských nemá smysl akorád tě odradí. To co jsem četl je hnus. ženská je stejná jako chlap žádnej rozdíl neni.

 44. Upřimně to se tedy ptáš na tom správném místě! 😀 na sexu není nic špatného a nechápu jak může někdo tvrdit opak když to nikdy nezkusil! 😀 to je vážně k smíchu 😀 ja jsem s přítelem skoro rok 🙂 je mi 16let, ale o pannenství jsem s ním nepřišla 🙂 vyspala jsem se s nim po týdnu co jsem ho poznala a vůbec mi to nevadí, sice jsem nedosáhla při prvním sexu s ním orgasmus … Ale to mi vůbec nevadilo 🙂 není krásnější pocit než když do tebe proniká a líbá Tě, podle mě je to nejkrasnější věc na světě 🙂 neskutečně Vás to sblíží 🙂 tomu věř 🙂 poprvé to tedy nikdy není nic moc 🙂 ale když Tvůj přítel ví že jsi panna tak se nemáš čeho bát určitě bude něžný a pozorný 🙂 jen nezapomeňte na kondom 🙂 a taky bych si o tom promluvila s mamkou 🙂 a nechala si napsat antikoncepci 🙂 přeji Ti aby sis krásné užila Tento okamžik 🙂

 45. Napsala jsem jasně kromě věčných mužských náznaků!

 46. [quote=Julie]Zmlkněte![/quote]Drž hubu ty ****! kdo se tě na co ptal, jsi feministka protože tě nikdy nikdo píchat nechtěl, protože kdyby si si zapíchala tak zrušíš tuhle pitomou stránku a budeš mrdat každej den do konce života protože sex je práve o důveře k partnerovi, o rozkoši, o pocitech a především je to základní biologická potřeba a přírodní akt bez kterého by si se na svět nikdy nedostala..

 47. Martino, a kdo v diskuzi „Mateřská pro muže? NesouhlasímL“ psal – cituji: [i]No dovol? Já pyje vidím každý den, všude![/i]

  Takže nám tady laskavě nelži 😛

 48. To víš, že jo. Určitě jsi za tyhle bláboly dostávala jedničky. A kvůli „pyjatému učiteli“ jsi rozhodně nepropadla.

 49. Netvrdila jsi ještě nedávno, že pyje vidíš všude a neustále, nebo něco v tom smyslu? 😀

 50. No ty taky nikoho nezajímáš, kdyby jsi chcípla tak ani pes neštěkne, jen bude jedno k r á v u míň ze který si můžeme dělat prdel

 51. Sklapni, pyjatče. Tvůj názor nikoho nezajímá.

 52. Pyjatko? Ale já kromě věčných mužských náznaků viděla pyj jen dvakrát.

 53. Kvůli učiteli to rozhodně nebylo, [b]PYJATKO[/b]! :kiss: 😀

 54. Já měla vždycky jedničky, ale pak přišel pyjatý učitel a málem jsem kvůli němu propadla.

 55. Pro vysvětlení: spermie a miminka, to jsou dvě rozdílné věci. Miminka jsou ta ubožátka, co vysychají na kobercích, zatímco spermie jsou hnis, co nás nutí pyjatci polykat.

 56. Pokud Julie nebo Libuše budou mít někdy potomka nebo nedej bože už mají, posílám hlubokou lítost těmto dětem…pokud si o nich vlastní matka myslí že sou z hnisu …

 57. Vaše matka se musí obracet v hrobě. Doplňte si vzdělání. Jděte si mnout micinu.

 58. Ty ses nám tady rozzlobila? Ale to jsme přece vůbec nechtěli.
  PS: Pro feminy: to byla ironie.

 59. A je to Julpyje aby ste věděla! A vy ste další vulvatice!

 60. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: paralera!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: [color=purple][/color][size=medium][/size]

 61. Takže jste s Bohunkou dokončily vývoj urychlovače kompostu? 😀

 62. [b][color=green]přidala jsem další mínusovky feminám… se mi chtělo… jdu makat… zachvilku tu budu z mobilu :-D[/color][/b]

 63. Ten jeden kladný bod jí opravdu pomůže, když už má 7 záporných.

  Mimochodem co tu děláte už po obědě, pan primář dneska odešel dřív ?

 64. To jste jim to nandala. Tak se to dělá! Máte ode mne lajk.

 65. Zalez čarodejnice, ode mne to jsou dva trestné body, hloupá Libuše Ku_rwurobilas.

 66. [quote=Julie]Spermie samy o sobě jsou hnis.[/quote]
  Tvoje máma je hnis.

 67. a já dávám trestný bod tobě bl.buše nechápavá 😛

 68. Ony to ani ženy nejsou, nic tak ošklivého a bezpáteřního s nervovou uzlinou místo mozku nemůže být řazeno pod vyšší formy života jako je primát, natož něco tak půvabného jako jsou ženy :3

 69. Ach jo. A už to chvíli vypadalo, že s teorií o neposkvrněném početí je tady amen. A pak vstane Libuše z mrtvých a začne to nanovo.

 70. Lybuže, ti jseš ůplnje pytomá.

  Doufám, že vykrvácíš 😛

 71. Ženám děláte ostudu jen vy pseu.dofeministky. Vy byste měly být bezpohlavní, protože ani přeoperované byste se k mužům nehodily.

 72. V tom případě ženské rase děláš neuvěřitelnou ostudu. Jdi se prosím přeoperovat na muže, bude to lepší pro všechny.

 73. Z vaší gramatiky mi málem začaly krvácet oči. Za trest si prosím dej několik ran opaskem.

 74. Mlč. Uděluji ti trestný bod, hloupý vonhu.

 75. Dobrý den,
  sex vám nedoporučuji. Již pozbyl funkce plození dětí díky moderním technologiím jako umělé sperma. Dále máte požnost využít energii slunečního záření nebo se vroucně modlit k Božini, obě metody vám mohou nadělit krásné dcery. Sex je přežitek a muži ho zneužívají jako prostředku ukázání své dominance nad ženami. A to přece nesmíme dopustit. Nenechte své opi[b][/b]čí pudy, aby nad vámi převzaly kontr[u][/u]olu!

 76. Co to zase kur-va plácáš za nesmysly?! Vyjadři se k věci, jak je to s těmi miminky ty ježibabo se zbytky mozku!

 77. [quote=Martina Long]…Epik fail (už jsem se naučila jazyk mladistvých!)…[/quote]
  [color=green]No ty vole! Epik fail? Naucila ses to blbe. Stejne jako sex, socializaci, moralku a mysleni… proste EPIC FAIL a FACE PALM Martinko, chudinko (ne)vysukana…[/color]

 78. Další vulvatka co chytá manýry přetrapné Julpyje!

 79. Ano, máte pravdu. I zkušený věštec jako já se sem tam netrefí 😀

 80. Zapomněla jsi dodat, jak jsi moc jsi dokonalá a o jak moc jsi lepší než „řadoví smrtelníci – pyjatci a služky“…

 81. Zapomněla jste říci to vaše „included“. Trapnost na trapnost. Ano to jste vy.

 82. Zajímavé jak je možné, že jste se registrovala před dvěma měsíci když tu strašíte už dobrý rok :D. Že on vám pan primář smazal účet jako trest za to, že neberete prášky :3

 83. Dneska věštím z kravské moči. Martina Long porodí trojčata – a všechno to budou malincí pyjatci!

 84. Znáš tuhle Julčo?? A pana ptáčka mačká, z ptáčka teče s.račka. Rozuměj sperma. :whistle: :whistle: :whistle:

 85. Zkuste trochu namáhat mozek. (Já vím, ve vašem případě to bude těžké.)

 86. Já to nebyl, i když myslím že vím kdo to psal. B)

 87. Epik fail (už jsem se naučila jazyk mladistvých!). Je hloupé, jak se za mě vydáváte, já bych takto nikdy nepsala, máte tam spoustu chyb. A navíc každý ví že já píšu jako přihlášená. Určitě v tom má prsty ten pyjatec von_H!

 88. Dnes se mi otočil celí život vzhuru nohama. V blázinci zistili že neberu prášky a tak mě je přinutili vzit. Dvě sestry mě drželi a bratr mi prášky nacpal do krku. Abych je nemohla vyplivnout tak mi tam potom strčil svuj pyj. Misto vody do mě vyvrcholil svuj hnis a ja je musela spolknout. Po chvíli sem ještě citila přijemné šimráni na micince tak sem se podivala a jinej bratr do me svuj pyj zastrkaval. Vydržela sem až do konce pak sem unavou usnula. Když sem se vzbudila zistila sem že se mi právě otočil ten život vzhuru nohama. Zistila sem že moje břicho není těhotné ale že ho mám jen vycpané polštářem. Je mi z toho smutno nebudu mit dceru, ztratila sem muže i syna. Asi budu ale prášky brát pořád protože se mi po nich ulevilo.

 89. Ne, pokud je ve cvokhausu a vycpává se polštářem.

 90. Ale už toho nechte. Vy neumíte někoho někdy snad povzbudit a pogratulovat ženě, že se jí konečně má narodit vytoužená dcera?

 91. Řekla osoba která se vycpává polštářem a pak tvrdí že je těhotná.

 92. [quote=Julie][quote=Jitunka][size=medium][color=red]Julie se velmi mýlí! Mezi hnisem a ejakulátem je přímo ANTI-paralela. -Hnis je chorobný proces, kde navíc po hrdinném boji s infekcí končí bílé krvinky, které za záchranu svého organismu položily život.
  -V protikladu s tím spermie jsou nositelky života a ten roztok, ve kterém se pohybují jim poskytuje životadárné prostředí, pokud někde neuschne….
  Ještě dodám, že některé feministky říkají spermiím miminka. O nějakém hnisu tedy nemůže být žádná řeč!!![/color][/size] :dry: :angry: [/quote] Vy jste kecka. [/quote]

  Seš no….. :woohoo:

 93. Je to služka, která vychová další služku a pyjatce! Krkavčí matka!

 94. Jste neuvěřitelně trapný, jak se za nás vydáváte.

 95. [quote=Julie]Spermie samy o sobě jsou hnis. Kdy už tomu svému údu a cokoli z něj vyteče přestanete dávat takovou váhu? Víte, svět se netočí kolem vašeho rozkroku.[/quote]

  No kolem tebe taky, to se neboj 😀 😀 😀

 96. [color=red][size=medium]Sice nejsem muž (pyjatec), ale občas jsou… To je život, je to tak. [/size] A dost! Jdu si dát Feminor, dohlídnout na děti a potom zapnout žehličku. Tak se mějte hezky![/color] :cheer:

 97. Ale ve vašem těle přece nemůžou být spermie, nejste muž. A nebo jste snad další inkarnace pyjatce von_H?

 98. [quote=Julie]Spermie samy o sobě jsou hnis….[/quote]

  [color=red][size=medium]
  To není pravda, manžel říká, že to jsou nejchytřejší buňky v mém těle! Určitě to hnis není![/size][/color] 😉

 99. Dalo by se s úspěchem pochybovat, že někdy nějaké měla 😀 😀 😀

 100. [i]Spermie samy o sobě jsou hnis.[/i]
  To jsi sama napsala, takže nikdo nic nevytrhává z kontextu. To ty nevíš kudy kam, tak kolem sebe kopeš.

 101. A je to tu zas. Julčo, kolikrát ti mám vysvětlovat, že nemám penis. Jsem ŽENA!!! Tobě ten tvoj mozeček už asi moc neslouží, co?

 102. [quote=Julie]Dnes jsem si na sebe našla trošku času. Mnula jsem si vulvu smirkovým papírem. Pak z ní začalo téci něco jako Jesenka, ale bylo to tmavě červené. Obvykle to při tradičním mnutí nedělá. Pak jsem zjistila že je to krev, a ne ledajaká. Je to krev, která vyteče každé ženě, která se nechá zlákat na mnutí miciny.[/quote]

 103. Odbočujete od tématu! Jasný znak ubohosti… Vyjadřete se, nebo stratíte zbytky věrohodnosti!

 104. [color=red][size=medium]Můžete si za to sama, Julie. Nezávidím Vám to břímě, které Vás bude tížit.
  Protože za tohle jsem nucena Vám udělit záporný bod![/size] Jitka[/color] :angry: :angry: :S ❗

 105. jóó nahlaš mě to mě vzrušuje…..sem zlobivej naplácej mi za to 😉 …. kecam tebe bych se nedotk ani 3 metrovim klackem ….leda tak vidlema hezky ťavku mezi lampy co ty na to??

 106. Nikoliv. To jenom vy jste tak omezená a místo toho aby jste přiznala chybu začnete útočit.

 107. Nahlašte jej na nejvyšší soud! Dejte mu co proto přemoudrá judro! 😛

 108. Takže už to nejsou miminka, ale hnis? Výborně, takže nemusím mít výčitky, když to utřu do závěsu.

 109. Spermie samy o sobě jsou hnis. Kdy už tomu svému údu a cokoli z něj vyteče přestanete dávat takovou váhu? Víte, svět se netočí kolem vašeho rozkroku.

 110. Mezi hnisem a ejakulátem je hodně velký rozdíl. To bys jako „vzdělaná Judra“ mohla vědět. Ty si jako myslíš, že spermie plavou ve hnisu?
  Eva v ráji není bajka. Já jako ateista zastávám názor, že je to smyšlené, ale rozhodně ne bajka. Možná by sis měla nejprve nastudovat, co to vlastně bajka je, než tady začneš plkat takový pí..viny!

 111. [quote=Jitunka][size=medium][color=red]Julie se velmi mýlí! Mezi hnisem a ejakulátem je přímo ANTI-paralela. -Hnis je chorobný proces, kde navíc po hrdinném boji s infekcí končí bílé krvinky, které za záchranu svého organismu položily život.
  -V protikladu s tím spermie jsou nositelky života a ten roztok, ve kterém se pohybují jim poskytuje životadárné prostředí, pokud někde neuschne….
  Ještě dodám, že některé feministky říkají spermiím miminka. O nějakém hnisu tedy nemůže být žádná řeč!!![/color][/size] :dry: :angry: [/quote] Vy jste kecka.

 112. hele ono snad nemá ani cenu jim to vysvětlovat páč to stejně nepochopí 😀 ….řikám nejlíp je a cikány naložit a vodvíst na sibiř a obehnat je ostnatym drátem do kterýho bych ještě pustil 220

 113. [size=medium][color=red]Julie se velmi mýlí! Mezi hnisem a ejakulátem je přímo ANTI-paralela. -Hnis je chorobný proces, kde navíc po hrdinném boji s infekcí končí bílé krvinky, které za záchranu svého organismu položily život.
  -V protikladu s tím spermie jsou nositelky života a ten roztok, ve kterém se pohybují jim poskytuje životadárné prostředí, pokud někde neuschne….
  Ještě dodám, že některé feministky říkají spermiím miminka. O nějakém hnisu tedy nemůže být žádná řeč!!![/color][/size] :dry: :angry:

Comments are closed.