Cesta k pravidelnému pohybu

fitness ostrava

Hubnutí a zdravý životní styl – po zimě velmi aktuální témata. Venku to sice na opalování ještě nevypadá, nicméně máme nejvyšší čas začít připravovat formu do plavek. Možná si říkáte, že vás se to už netýká, protože se po čtyřicítce hůře hubne, nebo že prostě právě vy se sebou nic nemusíte, protože velké břicho máte už delší dobu a mnozí muži se pak ohání tím, že svaly vlastně vůbec nejsou zapotřebí.

Nejdůležitější je, abyste byli sami se sebou spokojeni, protože když se budete cítit ve svém těle dobře, pak budete šťastni. Samozřejmě to neznamená, že musíte mít ideální míry modelky, popřípadě tělo závodního kulturisty. Fitness Ostrava vám nabízí skvělé zázemí, jak začít se cvičením a stejně tak využít poradenství v oblasti výživy. Sportoviště má výbornou lokalitu s širokým zázemím včetně badmintonových kurtů.

60 skupinových lekcí

Největší cvičební plocha v Česku vám garantuje vždy dostupnost strojů ve funkční zóně. Kromě toho se můžete těšit na více než 60 různých skupinových lekcí, kde si zacvičíte pod vedením profesionálních trenérů a to od aerobiku, jógy, přes taneční lekce až po posilování a funkční tréninky v intervalech. Rozhodně se nemusíte stydět! Skupinové cvičení bude vhodnou motivací k vyburcování výkonu a díky individuálnímu přístupu lektora opravíte případné špatné držení těla. Velmi populární je HEAT Ostrava cvičení, které spaluje tuky díky hodinové chůzi na pásech.

První návštěva rozhodně nebude poslední

Fitness centrum Ostrava nabízí rovněž velmi moderní a čisté zázemí v podobě šaten a infrasauny. Mimo to u recepce nechybí příjemné posezení, kde si můžete vychutnat zdravý koktejl či odpolední kávu. Fitness Ostrava Vítkovice disponuje rozsáhlou kardio zónou s běhacími pásy, veslovacími trenažéry, schodovými trenažéry i běžeckou dráhou pro trénink dynamiky. Čísla hovoří jasně, více než 160 strojů a 4 tuny železa v jednoručkách nadchnou začátečníky i vášnivé sportovce. Pokud nevíte, jak začít, zkuste jednoduše přijít. Uvidíte, že se vás chopí někdo z milého týmu a pomůže vám se stávající diagnostikou i navržením speciálního cvičebního plánu.

Sdílet článek