Česání vlasů bez tahání

Tangle Teezer

Neposedné vlasy se musí dost často krotit nejrůznějšími přípravky. Znáte to, když se ráno probudíte, každý vlas na jinou stranu a ještě vás čeká několik rozcuchaných dětí v řadě? Speciální kartáč vám to ulehčí!

Zázračný a obdivovaný Tangle Teezer

Je to tak! Kartáč, již dobře známý a rozšířený pod pojmenováním Tangle Teezer, skutečně dovede zázraky. Pokud máte již za sebou zkušenosti s normálním hřebenem, jistě víte, jak rozčesávání někdy dost bolí a zabere spoustu času. S tímto pomocníkem však vyzrajete na úplně všechny druhy vlasů. Nezáleží na tom, jestli máte krátké, dlouhé, rovné nebo kudrnaté, zvládnete učesat úplně všechno, a to v krátké době a bez nepříjemného tahání. Této schopnosti bylo docíleno pomocí štětinek, které se v místě zauzlování ohnou, čímž nezatahají. Při pravidelném používání se předchází poškozování vlasů. Jde o velmi šetrnou věcičku, takže nepodporuje ani roztřepené konečky. Nepotřebujete k česání velký tlak, ale stačí několik jemných pohybů a vlasy vypadají naprosto dokonale a bez zamotaných míst.

Několik druhů moderních kartáčů

Současný hit na česání seženete v mnoha variantách. Nápadité designy vypadají velice pěkně a potěší všechny generace. Tangle Teezery se od sebe odlišují velikostí a tvarem. Seženete například růžového leoparda, model s kočičkou, modro růžové provedení, celý růžový, modrý, černý a mnohé další. Kadeřnice ho rovněž směle používají na své zákaznice, aby jim dopřály maximální hýčkání.

Víte o tom, že mokrým vlasům můžete uškodit používáním obyčejných kartáčů? Mokrý stav znamená, že jsou vlasy nabobtnalé, tudíž mnohem více tíhnou k odlupování šupinek na povrchu, které mají za úkol chránit. K poškození dochází především násilným česáním a frotýrováním ručníkem. Zvolte si tedy raději způsob, který vás bez námahy zbaví nevzhledných chuchvalců a uzlíků.

Sdílet článek