Budu s ní šťastná?

Dobrý den…velice obdivuji vaše stránky…a proto bych ráda na svoji otázku dostala odpověď. Doufám, že mi pomůžete. Můj nedávný krátkodobý vztah s mužem mě bohužel utvrdil v přesvědčení, že mě přitahují ženy. Nevím co mám dělat, jelikož jsem se zamilovala do své kolegině, která je podle všeho také lesba. Mělo by to smysl? Čeká nás alespoň trochu uspokojivá budoucnost? Narodila jsem se 15.8.1980.

Nashledanou a těším se na vaši odpověď.

VĚŠTBA:

Dobrý den, dnes věštím z cínového vojáčka. Vidím, že tyto vztahy nemají budoucnost. Jsou založeny na sexualitě a časem se omrzí. Nemrhejte časem a raději zůstaňte sama. Jen tak předejdete hádkám a posměchu okolí.

Přeji hezký večer a měsíční svit mihotající se přes záclonu do vaší ložnice.

Fatyma

7 comments

 1. Dobrý den, dnes věštím z prasklého kondomu mého nejlepšího kamaráda. Zdá se, že byste měla do toho vztahu jít a pořádně si to užít. I vztahy založené na sexualitě jsou hodnotné! Jděte do toho, jinak skončíte, jako paní Jůlie, tedy fatyma.

 2. [quote=Jury Low.ec]Dobrý den, dnes věštím z obsahu své toalety. Tento den bude celej posranej.[/quote]

  a to byla myšlenka dne!

 3. [color=red]Prostě celý den bude na hnědáka![/color]

  [quote=Jury Low.ec]Dobrý den, dnes věštím z obsahu své toalety. Tento den bude celej posranej.[/quote]

 4. [quote=Jury Low.ec]Dobrý den, dnes věštím z obsahu své toalety. Tento den bude celej posranej.[/quote]
  😆 😆 😆 😆 😆 😉

 5. Dobrý den, dnes věštím z obsahu své toalety. Tento den bude celej posranej.

 6. [color=red]Není třeba věštit a dělat chytrou! Nebo přesněji, budu konkurovat ctihodným věštkyním. Pro dotazující se: Určitě je nejlépe to zkusit sama, i s rizikem neúspěchu, jinak se nedovíš, co tě čeká. Jak říkají ateisté: Přičiň se a bůh ti pomůže! Navíc kolegyni nejspíš znáš, tak máš usnadněnou situaci. A mezi námi, pokud se vztahům žena-žena také říká 4-procentní, máš opravdu omezený výběr partnerky. Sama bych zůstávat asi nedoporučovala, nakonec, pokud budeš líná navazovat nějaký vztah, sama nejspíš zůstaneš, jak ti doporučuje Fatyma. Ale, nebyla by to škoda?[/color]

Comments are closed.