Bez chytrého telefonu ani ránu. Ale který je ten pravý?

Mobilní telefony

Chytrý telefon neboli smartphone je dnes považován za nezbytnou výbavu prakticky každého člověka. Jen si vzpomeňte na starou generaci, která měla tlačítkový telefon s mini displejem, na němž se zobrazoval budík, hodiny a jednoduchými ikonami příchozí hovor či SMS zpráva. Něco jako obrázkové zprávy, přehrávání videí a různé pokročilé hry byly hudbou budoucnosti. Na moderní dobu ovšem reagují rovněž výrobci oblíbených značek elektroniky, v popředí s Apple, Samsungem či Xiaomi.

Zvažujete výměnu stávajícího telefonu? Chcete přesedlat z Android na operační systém Apple? Nebo ani tak neřešíte operační systém a vnitřní vybavení telefonu jako jeho odolnost, jednoduché ovládání či snad funkce focení a spárování s příslušenstvím? Máme pro vás tipy na nejžhavější modely od předních výrobců a můžete si být jisti, že je doopravdy z čeho vybírat.

Za nakousnuté jablko si připlatíte

Mobilní telefony už dávno nemusíte kupovat pouze v kamenných prodejnách. Díky detailní specifikaci pořídíte svůj vysněný kousek také online z pohodlí domova, aniž byste byli ochuzeni o zážitek z nákupu. Telefon obdržíte v odpovídajícím balení spolu s povinným příslušenstvím a podrobně popsaným manuálem k obsluze.

Kdo je jednoznačným fanouškem amerického Apple, bude nadšený z novinky iPhone s novou trojitou foto soustavou. Na jedno nabití si užijete maximum zábavy a vizuálně zachytíte všechny zážitky. Někteří se shodují, že se jedná o umělecké dílo, jež Apple představuje v neodolatelných 4 barvách v kombinaci s pečlivě vyfrézovaným sklem a chirurgickou ocelí. Pokud ale nechcete investovat do telefonu několik desítek tisíc korun, pak se nabízí stále populárnější levnější modely od Xiaomi.

Vlajková loď Xiaomi ve vylepšené podobě

Že ani tento výrobce není žádné ořezávátko, dokazuje novinka, s níž se posouvá význam slova chytrý telefon. Obří displej je standardem, nicméně špičková výdrž baterie, parádní čtyřnásobný fotoaparát a výkon předčí vaše očekávání. Ani tenhle kousek není nejlevnější, kdo ale rád pracuje s Androidem, bude naprosto nadšený.  Tím nabídka telefonů nekončí, naopak teprve začíná. Tak neváhejte a najděte si svůj vysněný telefon a nechte si ho přivést až domů.

Sdílet článek