Ať je horko nebo mráz, v posteli to musí jiskřit!

hračky pro dospělé

Zažíváte přes den v práci nudu? Netahejte si ji domů a rozhodně ji nechte minimálně za dveřmi ložnice. Tam patří totiž něco úplně jiného, než je nuda a každodenní stereotyp. Podívejte se s námi na erotické pomůcky, které mohou rozvířit zaběhnutý řád ve vaší posteli!

Zamiřte nejdřív do svého šuplíku a zjistěte, zda tam máte spodní prádlo, které vypadá opravdu rajcovně. Pokud to není žádná sláva, investujte do sebe a nakupte si erotické prádlo! Už jenom to může chlapa rozpálit tak, že ho i po dlouhé známosti najednou nebudete v posteli poznávat! Může to však být i muž, který své ženě koupí luxusní sexy prádélko, které ho bude maximálně vzrušovat.

To základní do vaší erotické výbavičky!

Co se týče samotných pomůcek, nejznámější je vibrátor. Doba ale pokročila a pokud jste již dlouho nenavštívili sexshop, možná se budete divit, jaký je dnes výběr. Robertky můžete pořídit v různých barvách, provedeních, tvarech. V podobně širokém výběru si můžete koupit také dildo, které sice nevibruje, ale je ohebnější a dá se upevnit na jakýkoliv povrch. Vibrátor i dildo slibují takové hrátky, o kterých jste možná doposud jen tajně snili!

Některým mužům určitě přijde vhod vakuová pumpa, která dopomůže k dokonale pevné erekci. A to je přece základ, nemyslíte pánové?

2 zaručení kamarádi do postele každé ženy!

Venušiny kuličky jsou známé již 2000 let a kromě toho, že vzrušují, posilují také pánevní dno, což se odrazí na hlubších požitcích ze sexu! A to je pádný důvod k tomu, pořídit si alespoň jednoho takového pomocníka, nemyslíte? O blaho každé ženy se postará také vibrační vajíčko, které je k dostání v různých tvarech a podobách.

Co potěší muže i ženy zároveň?

Mezi nepostradatelné hračky pro dospělé, kteří mají rádi anální sex (nebo s ním chtějí experimentovat), patří rozhodně anální kolík. A každého bez rozdílu dokonale rozproudí a sexuálně naladí španělské mouchy. Stačí jen pár kapiček a místo ospalého večera u televize zažijete vzrušující noc plnou divokého sexu! Tak hurá na nákupy!

Sdílet článek