Asistenční služba – rychlá pomoc v nesnázích

Asistenční služba

Plynulá a bezstarostná jízda autem se může z minuty na minutu změnit v bezvýchodnou situaci. Nedat přednost v jízdě, porušení stanovené rychlosti nebo nepřízeň počasí nás může vystavit nepříjemnostem, s nimiž si v daný okamžik neumí každý poradit. Zvláště řidiči s nedostatkem zkušeností v silničním provozu mohou zpanikařit a propadnout nejistotě. Tyto události lze snadno řešit přivoláním profesionálů připravených poskytnout pomoc za všech okolností.

Komplikace v silničním provozu

Asistenční služba má řadu poboček po celé České republice, můžete se proto spolehnout na její rychlý příjezd a včasnou podporu.  Ihned po dojezdu na místo určení jsou provedena veškerá nezbytná opatření, která mají zabránit omezení provozu a také nežádoucím časovým prodlevám. Členové asistenční služby zajistí důkladnou fotodokumentaci a odběr důležitých údajů nutných pro hladký průběh vyšetřování.

Servis se vším všudy

Součástí komplexních služeb je rovněž autoservis spojený s využitím kvalitní diagnostiky a následné opravy poškozených částí vozu. Využít můžete například autoservis Šenov u Ostravy, k němuž je přidružena také autopůjčovna a pneuservis Šenov u Ostravy. V autopůjčovně máte možnost vypůjčit si náhradní vozidlo plně vybavené pro okamžité použití, ať už k firemním či soukromým účelům. Pakliže nejste viníkem vzniklé dopravní kolize, vzniká nárok na zapůjčení náhradního vozidla bez poplatků. Náhradní vozidlo Jihočeský kraj nebo náhradní vozidlo Olomoucký kraj zahrnuje povinné ručení i havarijní pojištění a rovněž možnost zapůjčení dětské autosedačky či střešních příčníků.

Nebojte se využít pomoci kompetentních osob, které denně šetří čas, peníze a mnohdy rovněž komplikace s vysvětlováním okolností nehody. Asistenční služba má zkušenosti s tradičními i mimořádnými událostmi a zůstává s vámi až do finálního uzavření záležitosti. Uložit si kontakt na asistenci se vám jednoznačně vyplatí!