amputace penisu – je to morální?

DOTAZ:

Dobrý den, paní Jitko. Na začátek bych ráda řekla, že jsem Vaše velká obdivovatelka. Kéž by více žen bylo jako Vy. Ale k věci. Jsem vdaná 4 roky a mám jednu dceru. Po jejím narození jsem samozřejmě koupila manželovi pás cudnosti, neboť další děti nechci a chtěla jsem se vyvarovat zbytečnému pohlavnímu styku. Nicméně po roce a půl používání musel manžel na důrazné doporučení lékaře pás sundat. Téměř okamžitě toho začal využívat a žadonit o sex. Asi si dokážete představit, jak to je nechutné. Uvažuji tedy o amputaci manželova penisu. Pracuji jako zdravotní sestra, takže mám potřebné vybavení a zvládla bych to i sama. Jediným problémem je morální dilema, na jednu stranu je jeho penis již zbytečný, ale zase nevím, jestli je dobré to bez jeho souhlasu udělat. A jenom na závěr se chci zeptat – můj šéf chodí často po práci v košili s rozepnutým horním knoflíkem, ze které je částečně vidět jeho ochlupení. Myslíte, že ho mohu zažalovat? Děkuji, Pavla

 

ODPOVĚĎ:

První věta a hned jsem se z ní osypala. Nejsem Jitka, ale Julie. Naštěstí další čtení je pastva pro mé oči. Pokud jste sestra, tak věřím, že se vám podaří napsat lékařskou zprávu, která vyzní tak, že manžel penis nepotřebuje a jeho další setrvání na manželově těle povede k jisté smrti. Pokud tam toto bude, tak vám nic dále nebrání. Morálně si to ospravedlníte a legálně také.

Váš šéf by si měl dávat velký pozor, pro případnou žalobu by stačil letmý dotek případně ohorožení vašeho zdraví v podobě spadlého chlupu na váš stůl. V takovém případě bych s žalobou neváhala.

 

Julie

Sdílet článek

383 comments

 1. hej ludia
  ked tie feministky tak podporuju odrezanie penisu
  a ze je to uplne v poriadku
  tak co keby sme ich vsetky pochytali a zašili im P*I*Č*E ??
  PODLA MNA JE TO UPLNE NORMALNE A V PORIADKU
  a este som zabudol odrezat jazyk a prsty nech uz nemozu hovorit a ani pisat take p*i*č*oviny

 2. To že není nezákonné??
  Bože, měl by vás někdo zažalovat. 😀
  Už mi přestáváte bejt jenom k smíchu…

 3. Jak tý „zdravotní“ sestře, tak tý vymaštěný Julii, by měli vříznout ku ndy zaživa. Už je stejně na nic nepotřebujou. Když nemaj mozky nepotřebujou ani ku ndy, stejně sou naprosto k ničemu. Numěj ani uvařit a budou tady urážet chlapy. jsou to jenom vypatlaný *****.

 4. Tobě taky hodně štěstí až ti někdo vyřízne tu tvoji pí*ču a žaživa ty vypatlaná krávo

 5. Naplut vam taky poriadny az z päty tahany priamo do oci marhy…nic viac..

 6. Tohle snad nemůžete ani myslet vážně! Radit (ženě, která, jak se zdá, není schopna racionálního uvažovaní a absolutně postrádá zdravý rozum), aby napsala lékařskou zprávu, že její muž penis na nic nepotřebuje a pokud nedojde k jeho amputaci, tak zemře? Ne, to není normální! Jen tak mimochodem – falšování lékařských zpráv je trestné a myslím si, že amputace bez jakýchkoli závažných příčin (tato není vůbec závažná, ale absurdní) je taktéž trestné. Kdyby to ten muž nahlásil na *******, tak půjde jeho manželka do vězení a pokud by se prokázalo (a já bych si to přála), že jste ji k tomu nabádala, tak půjdete taky!!!
  Jůlie, vy nemůžete být normální!

  A zažalovat svého nadřízeného kvůli chlupu na slote? To nemůžete myslet vážně. 😆 Absurdní.

  Doufám, že Vás za Vaše „úžasné rady“ – falšování lékařských zpráv, aputacích penisů a varlat, nabádání mladých dívek k tomu, aby přidávaly do pití svých kamarádek prvoky syfilisu – budou vyšetřovat a posedíte si pěkně ve vězení!!!

  Vy tady diskriminujete muže! Tohle Vaše jednání a zaujetí mi připomíná Hitlera. Vzpamatujte se laskavě!

 7. [quote=Jay Bee]heh .. kdyby nad tímhle přemejšlela moje manželka jako ty jestli mu máš ufiknout ptáka .. :whistle: nevim kdybych se to dozvěděl tak bych ti s ním nejdřív natrhnul všechny díry co máš a pak bych ti šlápnul od xichtu !!! 👿 👿 boha vy nejste ženský .. ste totálně vypatlaný a podle mě sexuálně nepřitažilvý stvoření který jsou tak zakomplexovaný ti že je chlapy nechtěj, že si tímhle potřebujou pořád něco dokazovat … máte u mě politování …[/quote]Ano..přesně todle jsou, na pořádnýho chlapa nemaj tak radši dělaj že ho nepotřebujou.

 8. Panebože zamyslete se nad sebou…první koment +1 …Amputovat penis??…ste normální? Když mu to uděláte trest smrti z jeho strany vás určitě nemine…a jestli ano..tak to neni chlap ale eunuch..a to asi taky vaší prací.
  Jak bylo už řečeno..tohle už není feminismus ale extrémismus..něco jako odrůda fašismu..Tohle je pokus o podvědomé a absolutní podmanění mužů..a přitom nemáte ani dost odvahy plivnout chlapovi do tváře…na Internetu je každý borec ale většina sou chudáci vë skutečném životě..Kvůli lidem jako je Julie bych obnovil trest smrti..za nabádání k legálnímu ublížení na zdraví…kvůli lidem jako vy vznikne občanská a ne kvůli rasové odlišnosti ale protože jedej je chlap adruhej ženská…a ženský to nevyhrajou co si budem povídat…tohle místo “Služky“ nebo jak tomu říkáte si budujete samy když plno žen má submisivní postoj ke chlapovi..když vás to ***e ukažte mu že nejste tak slabí..a nepropagujte voloviny jako amputace penisu atp. když labilní lidé jako paní nahoře sou toho opravdu schopni…

 9. vždy jsem byl zastáncem rovnosti všech lidí(žen, romů indiánů..) ale tady by se měl někdo zastat mužů.
  drahá paní penis je vašeho muže ne váš takže on si musí rozhodnout jestli o něj chce přijít nebo ne! poku by jste ho o něj připravila bez jeho souhalsu tak z právního hlediska je to ublížení na zradaví a vám hrozí min 2 roky větzení!a mimo to je to velmi nemorální!

  a drahá Paní (slečno) Jůlie vy nejste feministka vz jste extrémistka! ujasnete si prosím že feministky bojovali za stéjná práva a povinosti obou pohlaví!

 10. Ty **** … Tvuj manzel jestli neni debil tak picha uz davno nekde jinou … ! 😆 😆 😆 😀 😀 😀 😀

 11. spadlého chlupu na váš stůl.
  :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 12. ty **** tak to je moc jen chci rict k tvojemu prvni dotazu ano muzes to udelat hnedkaj potom si nezapomen zbalit veci do vezeni tam uz ti tu tvoju picu roztahnu……. takze sme se zase jednou pobavily dekujeme dalsi hybridni mrse…

  Feminstkam smrt at zije MRD

 13. Neurážaj Uja osloboditeľa :angry: Satan vie čo robí nie ako Božičko

 14. [quote=Matej Korvin]Hej Kur.va nevyšukaná…. Keď tot čítaš tak to nečítaj medzi riadky lebo asi by ti mali amputovať mozog za také zmýšľanie… a zahrabať ho pod riadný balvan….. Keď si Zdravotná sestra a vraj sa to dá na lekarský predpis… tak by si sa mohla spýtať ozajstného doktora alebo rekala či je to možné…. Povedzto nejakému urológovy v špitáli že chceš mužovy na lekárský predpis amputovať penis len s toho dvôvodu že je nepoužiteľný… Vieš čo ti ten lekár povie? Nič iba dvihne telefón povie že čakajte prosím až kým nenabehnu do jeho ordinácie dvaja maníci z kazajkov do tej ťa oblečú strčia do vozidlaa odvezu ťa na také luxusné miesto kde ti oholia tú tvojú nepoužiteľnú hlavu a najebu do teba elektrošoky kým stoho nebudeš tak jeb.lá ako slony v cirkuse keď dostanú dávku… Ty P.i.č.a.[/quote] ***** chlape, dobre si jej nalozil. ***** som sa oblial pivom od ujebov 👿

 15. Je moralne zasit ti picu? Preco nenosis pas cudnosti ty? Tvoj manzel je asi ******ny alkoholik ak s tebou zije. Kup si vibrator alebo si mrdni, to ti prospeje 👿 JSME SATANOVO PLEMĚ

 16. Hej Kur.va nevyšukaná…. Keď tot čítaš tak to nečítaj medzi riadky lebo asi by ti mali amputovať mozog za také zmýšľanie… a zahrabať ho pod riadný balvan….. Keď si Zdravotná sestra a vraj sa to dá na lekarský predpis… tak by si sa mohla spýtať ozajstného doktora alebo rekala či je to možné…. Povedzto nejakému urológovy v špitáli že chceš mužovy na lekárský predpis amputovať penis len s toho dvôvodu že je nepoužiteľný… Vieš čo ti ten lekár povie? Nič iba dvihne telefón povie že čakajte prosím až kým nenabehnu do jeho ordinácie dvaja maníci z kazajkov do tej ťa oblečú strčia do vozidlaa odvezu ťa na také luxusné miesto kde ti oholia tú tvojú nepoužiteľnú hlavu a najebu do teba elektrošoky kým stoho nebudeš tak jeb.lá ako slony v cirkuse keď dostanú dávku… Ty P.i.č.a.

 17. [quote=Julie no ono to nič proti zákonné nepáchate ale zamýšľate sa len nad tým je len otázkou času kedy dakomu také narušené a sexualne frustrované retardky ako ste vy a dotyčná autorka článku spáchate…. Možno ty aj s tou autorkov ste si mali zašiť ***** lebo ich aj tak nepoužívate…

 18. Kun.dy Poje.bané? Pochybujem keby bola ta suka poje.baná tak by sa nezamýšľala tak ale ona určite zažila sex len raz v živote a to vtedy jak si spravila to decko…. A Nemyslím si že študovala c Kazachtane medicínu ale v Botsvane v Afrike lebo Kazachstan ako bývala sovietskýá republika je určite pokrokovejší v medicíne ako henta tá kur.va čo chce ufiknuť svojmu starému frantíka len preto lebo on by si rád zašukal a ona radosť z kefovačky nepozná….

 19. Vy ste totalne vypatlané ****…. To ty ***** jedna čo si písala ten článok nech ťa manžel opusti a vyhodí na ulicu keď zamýšľaš zmrzačenie jeho dolných partii načo si si ho brala keď aj tak nechceš sexovať a bol ti dobrí len na zrobenie decka byť tvojím mužom beriem si aj to dieťa do opateri aby si ho svojím mentalne narušeným správaním neskazila rozyšiel by som sa stebou a ani mixer by som ti nenechal aby si zhnila pod mostom… a o Júlii som mal pravdu keď podporuje choré názori chorích žien asi by ju zato mali zlámať na kolese a potom jej odrúbať hlavu ako v stredovekom Uhorsku…

 20. Já bych také poprosil o amputaci svého penisu, už mě to s ním nebaví.

 21. [quote=Julie]Vašich nesplněných přání budeme ušetřeny. Nic protizákonného totiž nepácháme.[Vážená (dámo) jestli někoho navádíte k amputaci penisu tak to v té vaší hlavince moc v pořádku nemáte! Asi byste zasloužila vyřezat vy jako to dělají některé Africké kmeny!

 22. [quote=Julie]Naštěstí naše kontrola textu zasáhla a proto mne vaše hloupá a bezdůvodná nadávka nemůže urazit.[/quote]

  Jaká kontrola textu normální *******

 23. Jestli mu toho ptáka amputuje, tak doufám, že on ji rozřeže na kousky a dá sežrat hladovým krysám a ospravedlní se asi takto: \“No víte, ona už byla vlastně zbytečná. jedno dítě porodila, ***** se mnou už nechtěla, tak jsem chtěl, aby byla užitečná alespoň němým tvářím.\“
  Vy jste fakt kun.dy poje.bane!! Zašít vám díry, normálně tohle už není možný!!! Vždyť by to bylo ublížení na zdraví, jste jako normální? Zdravotní sestra jo? A můžeš mi sdělit, v jakým státě jsi vystudovala? V Kazachstánu?

 24. A proč vy si nenecháte amputovat mozek? Stejně ho nepoužíváte… 😆

 25. Měl bych jednu drobnost pro manžela ženy, která si zde stěžovala:

  UTÍKEJ DOKUD TI DECH STAČÍ A AŽ NEBUDE STAČIT, TAK STEJNĚ ZDRHEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

  děkuji

 26. [color=green][b]prej spadlej chlup tak to je moc :woohoo: :woohoo: :woohoo: napadlo mě >oko za oko zub za zub< takže - usekneš mi ptáka a já ti zašiju p*č* a jestli si budeš chcát třeba spátky do břicha to je tvoje věc ....fér řešení nemyslíš ??? [/b][/color]

 27. heh .. kdyby nad tímhle přemejšlela moje manželka jako ty jestli mu máš ufiknout ptáka .. :whistle: nevim kdybych se to dozvěděl tak bych ti s ním nejdřív natrhnul všechny díry co máš a pak bych ti šlápnul od xichtu !!! 👿 👿 boha vy nejste ženský .. ste totálně vypatlaný a podle mě sexuálně nepřitažilvý stvoření který jsou tak zakomplexovaný ti že je chlapy nechtěj, že si tímhle potřebujou pořád něco dokazovat … máte u mě politování …

 28. JESTLI TO UDELAŠ TAK SE PŘIPRAV NA TO ŽE BUDEŠ HNIT VE VĚZENÍ.. A TVUJ MANŽEL PENIS POTŘEBUJE.. ABY MOHL ŠOUSTAT SVOU MILENKU KDYŽ TY MU NEDEŠ :))))))))

 29. bozety si takova ***** to mi ani nerikej ze takovyhle ***** na tom svete behaj..:D bez se nechat vylecit ty hnido debilni

 30. toto je bud ***y ****, a ked ne tak vy dve p.ce sa dajte vysetrit, nekerych ludi by mneli strilat za jejich nazore a a medzi ne patrite vy dve

 31. Tyto dvě ženy jsou inteligentní asi jako německý ovčák po transplantaci hlavy.
  A doporučil bych se zeptat manžela zda by souhlasil s amputací, zajisté u něj najdete pochopení :woohoo:
  (jinak neni cela tahle stranka ****? :D)

 32. Co je toto za ***osti?Nehranici toto s trestnym cinom?Mozno ani nie,psychiater by ta z toho dostal Jitko-Julie.Diagnoza jasna-SCHOZIFRENIA:

 33. je zašití vagíny morální? u auterk těchto článku adekvátní nebot hrozí možnost předání deformované dna dál musí vyhynout

 34. Ať jsi Jitka,či Julie,stejně to nemění nic na tom,že bys měla URYCHLENĚ navštívit psychiatra !!! Chtít manželovi ušmiknout penis?!?! To přece NORMÁLNÍ ženu nemůže napadnout !!! Vždyť ta ho má pro POTĚŠENÍ !!!

 35. [quote=do]ty si chceš nechať urezať vtáka ty idiot?!?[/quote]
  Asi sa chce dištancovať od ODS (viete, to je tu v Čehúnistáne taká politická strana, ktorú tu niektorí priamo zbožňujú a iní naopak zo srdca nenávidia) a neuvedomil si, že táto partaj má vo svojom logu predsa len trochu iného vtáka. :woohoo:

 36. kebyze som tym chlapom, okamzite chcem byt rozvedeny ak nie vdovec…

 37. j všechny femi.***** jsou fk pi.i a meli by se podrezat…. je mi 15 mastimn kaztdej den rano a vecer svuj ud a pater mi nevyschla hm\\? co vy na to femi.*****? napiste na e-mail mentálne postiženy zensky a vite, na co sem prisel? vy ste femi***** jen proto, že jste všechny tak hnusny, nez aby se vas muzskej dotknul radsi se vyklesti treba pavlina zapletalková nebo alena… je to tak ste hnusny jak moje prdel…… du mastit ud papa

  JULIE SES TA NEJVETSI PI:CA NA SVETEEEE A POTAKAM LI TE TAK BYCH TI NEJRADSI UKOP HLAVU ALE NECHCI MIT SKAZENEJ ZIVOT TAK SI NECHAM ZAJIT CHUT

 38. Ty jo ty chlapy co si vezmou takovou ženu,vydrží s ní a ještě souhlasí s pásem cudnosti jsou uplní bohové uplní andělé,že tohle zvládli a ještě si vzali ženu,která se jich štítí.Já to nechápu…Chlapy vy byste si vzali třebas uplně normální holku co s váma prostě spát nebude jen za učelem splození a štítí se vás?No řekněte mi kdo by si tuhle ženu vzal??Já tedy nevím nepříde mi to možné a uříznout mu penis no…myslim ,že za to by vám slušel trest vyříznout pysky a klitoris a pěkně za živa.Oko za oko, zub za zub.To je fér ne?A to smíte dělat zdravotní sestru??

 39. nevim co vám připadá na tomhle [b]normální[/b]..asi mate nějaké psychické trauma z toho, že vás žádný muž nechce, ale prostě jste z*íčená d*vka ..[color=red][u]a souhlasim s tim a´t vás někdo flákne[/u][/color]

 40. julie… doufam ze kdyz pudes po ulici tak te nekdo mrdne poradnou zeleznou tyci ty kra*avo bl*bá….jelikoz se tyto vase \“clanky\“ obevuji casto na facebooku ktery mimochodem navstevuje hodne lidi 🙂 tak to urcite videlo hodne lidi a na svym profilu tady mas fotku tak se tes ze se to aspon jednou stane… to mi ver!!!

 41. Že ho na nic nemá?A čím asi bude chudák čůrat??? Je mi ho líto 🙁 A navíc,bez jeho souhlasu by to nešlo. To pak zažaluje on tebe ty ***** a to bych ti aji docela přála

 42. Jitka nebo Julka – to je jedno. Stejne si feministická p… 👿

 43. p. Julie je hloupá, až to bolí…nepřemýšlí u toho, co píše a já jí přeji,ať se všechny tyhle debilní komentáře a články vymstí…ostatně jako všem podobně smýšlejícím osobám nepřeji nic hezkého..život umíte akorát ničit tak, jako Hitler…potřebovaly byste svoji planetu, jste odpad téhle společnosti…

 44. :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X

 45. Já si myslím, Julie, že jsi pěkná ***** 🙂 nechej si amputovat kozy a poštěvák, potom uvidíme, kdo se tomu bude chechtat. Jestli já, nebo ty.

 46. Ty musíš vědět nejlíp jak vypadá vyschlá… :pinch: 😀 😀 😀 😀 😀

 47. Dobrý den paní Julie myslím si že jste rozumná a inteligentní žena.Souhlasím s vámi ve všech směrech.

 48. Naštěstí naše kontrola textu zasáhla a proto mne vaše hloupá a bezdůvodná nadávka nemůže urazit.

 49. Ty jsi taková vyjebaná *****…že to ani není možný :X :X :X
  Tobě evidetně nejde o nastolení rnoprávnosti mezi muži a ženami,ale o vyhlazení mužské populace…

 50. ste choré! skapte uchylné šialene ženské!! nemate ani ponatie čo je feminizmus, toto nie, toto je psychicka porucha![color=green][/color][size=medium][/size]

 51. Ženská, která by žalovala kvůli spadlému chlupu, si toto pracovní místo ani nezaslouží.

  Jsi k*rva jenom zaměstnanec, nic jsi nevymyslela. Nelíbí se ti šéf ? No tak táhní tam odkud jsi přišla, do p*d*le. Jemu to bude jedno, jsi nahraditelnej mravenec.

 52. [quote=Anonymní][color=black]Tak ikdyž je to celé *******. Ale kde myslíte, že se inspiroval třeba heparinový vrah? ❗ :angry: [/color][/quote][quote=Anonymní][color=black]Tak ikdyž je to celé *******. Ale kde myslíte, že se inspiroval třeba heparinový vrah? ❗ :angry: [/color][/quote]
  Samozřejmě tam mělo být to slovo začínající na [size=large]f[/size], pak [size=large]a[/size], pak [size=large]k[/size], pak [size=large]e[/size]. Netušil jsem, že ******ují už i tečky mezi písmeny.

 53. [color=black]Tak ikdyž je to celé *******. Ale kde myslíte, že se inspiroval třeba heparinový vrah? ❗ :angry: [/color]

 54. TY K * RVO JAK BY TI ASI BYLO KDYBY NEKDO TOBE VYŘÍZL P * ČU

 55. máš jiste v tomhle věku schnilou vřínu

 56. já chápu ,že ženy jsou objetmi našich choutků ale znám ženy které jsou nadržené jako stepní koza ale BŮCH nás stvořil k obrazu svému a tím pádem potřebujeme penis a já osobne si to taky myslím všechny ženy které jsem poznal si nemyslí ,že penis je nezbytný ale take je pro ne duležitý ps:ženy mužům rovni !!!!!!!!!!!!!!tě péroooooooooooooooo a lituju vašich mužů nebo i žen lezbičky a asi jste jeste pany že si tohle mislíte o penysu

 57. Ty jsi uplná PÍČÁ a jsi horší než terorista!Aha…už jsem to pochopil takže ty taky nepotřebuješ kundu co?

 58. A jak by se ti líbilo kdyby ti uřízli kozy a zašili ti ***u!!! stejně ti je oboje na ***** a děsíš tim lidi. A navíc tvů život je stejně na ***** tak je asi morální tě zabít že??? ale to je trestný čin a my civilizovaní lidé to nedělám. :woohoo: :woohoo: :woohoo: 😛 :S P.S. jezdíš renckem když má ve znaku *****znak???

 59. Ulriko už jsem ti psal abys sis založila účet pak tě budem poznávat kdo co píše :whistle: :whistle:

 60. Ježis co to zase kecám. Muž určitě penis potřebuje může mi to sice udělat rukou nebo pusou ale penis je penis.

 61. A vám zašít nebo vyříznout, taky ji nepotřebujete. Tím odpadne smrad z nemytých …. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

 62. Muž po zplození dětí penis nepotřebuje, tak by měl souhlasit s jeho odstraněním.
  A pokud se zdráhá, je to důkaz, že myslí na chlípnosti. Pak by měl operaci nařídit soud.

  Ale to by na soudě nesměli sedět muži. :angry:

 63. Jsete pekne ***i a čůráci. Amputovat penis????!!!!!vám by měli amputovat hlavu-FUJ

 64. Jste ******ní ženský, kterým v hlavě krachlo a to ku*** hodně!!!! Měli byste si zajít na psychiatrickou kliniku, restartovat si mozek a začít odznova. Nemohu pochopit chlapy kteří tolerují tyhle srač**!! fuj :X

 65. Je to na domluvě,ja bych si nechal amputovat nejen penis ,ale i odstranit varlata.Mužeš se na mě rozcvičit a možna i tvuj manžel do toho pude rád.

 66. To musí být složitý úkol. Třeba něco jako datlování 2 prsty a zároveň koukat na monitor, co? :whistle:

 67. Ano, není slušné někoho otravovat, když se dívá na porno.

 68. Vašich nesplněných přání budeme ušetřeny. Nic protizákonného totiž nepácháme.

 69. Pokud je to myš – samec, tak rozhodně. A již neobtěžujte. Soustředím se na jiné úkoly.

 70. Jste jako myš v bludišti. Neustále chodí do zóny s elektrickou energií.

 71. OMG! Slovo *********** a už je to zahvězdičkované ROFL

 72. [quote]Dobrý den, paní Jitko.[/quote]
  odpověď
  [quote]První věta a hned jsem se z ní osypala.[/quote]
  no není to ******? 😉

 73. a kdyby to nezabralo, tak bych vzal kytaru a zahrál na ni ventilátorem.

 74. Já sem pro Metalizaci. Zavřel bych ji do místnosti, a pustil Slayer, cannibal corpse, cradle of filth atd. dokud by nezmagořila (víc než teď) a pak bych ji vzal kusem metalu – nejlépe traverzou – po hlavě.

 75. [color=red][/color]Doufám že jednou skončíte ve vězeni kde sou samí chlapy a vaše prd… a kun.. pozná středověk a to do smrti každý den….. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

 76. 😀 😀 😀 to by šlo 😀 a popravčí by si vzal ochrannej oblek 😀

 77. by se libuš zabalila do potravinářský fólie 😀 😀 😀

 78. ale to by se ušpinila víc, než při používání ve stavu ještě s kůží 😀

 79. já se zastávám gillotiny 😀 i když je pravda, že feministkám není hodno, aby byly popravený jako Marie Antoinetta…

 80. [color=red][size=x-large][b]ANKETA[/b][/size][/color]
  amputace hlavy Libuši?

  a)ano (palec nahoru)

  b) ne, ale bylo by dobré to provést 👿 (palec dolů)

  \“Z hlediska vyššího principu vražda na tyranovi není zločin.\“

 81. to by měla moc snadný mečem a nejdřív to zkusit naplocho 👿 👿

 82. Věřte mi, že se nemáte za co stydět, na kastraci bych se vykašlal a tuto stránku bych bral pouze jako zdroj dobré zábavy.

 83. Byl bych pro jiné řešení, vyměnit Libušinu hlavu za hlavu nějaké o*p*i*c*e, inteligince se zvýší o 100 % a vizáž, se tím vylepší taky.

  Proč je proboha slovo \“opi-ce\“ ******ováno ?

 84. Pavlo, fandím vám. Rozhodla jste se pro správnou věc. jelikož jste lékařka, myslím že všechny vědomosti pro amputaci penisu máte. Hodně štěstí.

 85. promin ale taky se velice u toho bavím … ale chudaci deti tehle matek a manzele…kterym chce vlastni manzelka ufiknout penis tak to je zoufale doufám že manžel bude dost rozumný a rozvede se.

 86. chlapi jak můžete žít s takovými ženskýma hamba vám nosit pas cudnosti tenhle odkaz bych poslal do mailu manželovi te zdravotní sestřičky… a myslím jediný kdo by dal *****u tak by byl on. jinak pro informaci všem fenimistkam a uživatelům tohoto webu před chvílí jsem tenhle web nahlasil na jako Rasismus, extremismus, terorismus, *********, podněcování k nenávisti, šikana, násilí na osobách, výzvy k sebepoškozování nebo sebevraždě a také na POLICII ČR

 87. Spadlej chlup na stůl :woohoo: :woohoo: :cheer: :cheer: ne ježiši a pás cudnosti ! 😀 😀 jžš chudák chlap xD twl to snad ne tady je srandy…tohle nemyslite doufám vážně ? xDxD

 88. další paní co je [b][i][color=red][size=x-large]M*A*G*O*R[/size][/color]
  doporučení pro autorku vraťe se do matčina lůna a nechte si od otce přemr*dat hlavu na poprvé se to zřejmě nepovedlo[/i][/b]
  pavlínko necháš to bejt mrcho pelešivá.

  [b][color=black][size=x-large]They can´t stop us!! Let´em try!! For our TRUE will DIE!![/size][/color][/b]

 89. pokaždý když dočtu nějakej článek si myslím že už na větší perlu nenarazím..a hle:D

 90. logika feministek¨: \“Muž mi sprostě nadává. To je sexuální obtěžování, Já mu sprostě nadávám. To je 90 Kč za minutu! \“

 91. Víte že většina femiministek jsou lesby

 92. [quote=Julie]Nemá smysl komentovat příspěvky psané hloupým člověkem a mužem v jedné osobě.[/quote] Nemá logiku ta feministika

 93. [quote=Anonymní]ty kun do, de vky ste kamos vas vymrda vsechny! dev ky[/quote]ak s tím souhlasím 😀

 94. Tak to je snad for,né ? 😯 Jestli takhle opravdu někdo uvažuje,tak pochybuji o jeho zdravém rozumu :dry:

 95. Jestli jsem doteď pochybovala o tom, že tohle celé je jen ******, tak tenhle článek mě přesvědčil, že fakt je :woohoo:

 96. vas budu zalovat za pokus o vrazduxDDD. pri cteni vasich napsanych sracek se mi male 8x zastavilo srdce jak sem se smal. malem sem si z toho nablil do klavesnice :D:D:D:D. kde ste byli 30.4.?? nekde zavreny co?? by vas jinak upalili:D:D:D. hey a toho sulina mu urizni a pak napis jestli ti neurazil hlavu:D:D:D. Paradni stranka :D:D:D, nikdy sem se tak nepobavil jako tedka :D:D:D::D:D:D:D:D:D. no to me poser :D:D:D, *****a za upadanej chlup :D:D:D

 97. jaksi mi slovo ******* vyhvězdičkovali, no asi ho považují za vulgární. :woohoo: 😀

 98. Jestli je tento web jen ****, tak už fakt není ****ný. Jako kachna dobrý, ale nic se nemá přehánět. Někteří lidé by ho mohli vzít i vážně.
  Jestli to není ****, tak jsou to nebezpečné, nemorální a nechutné kecy.
  Btw: zmrzačení fakt asi legálně nezaonačíte …

 99. Až mu ten penis odoperujete, pošlete ho Julii, konečně bude vědět, co to vlastně je 🙂

 100. sama si oplzlá a nechutná, když souhlasíš s takovým praktikama.

 101. Samozřejmě chápu to 😉 já bohužel nemůžu, protože mě teď bolí záda……asi sem si moc \“ pohyboval s ferdíkem\“ a mam teď vyschlou páteř 😀 ale stejně musim….. co bych neudělal pro zdraví 👿

 102. No jo housenka je housenka, ale takovej vyklubanej motýl jako mam já už moc dobře ví že kdyby jen sázel tak všechny prachy co vyděláme na převýchově bych vrazil do alimentů 😀 I když na druhou stranu tuty železný panny v tom svym manuálu píšou že nechtěj mít s otcem nic společnýho…..ale víš co…..prachy sou prachy 😉 No a samozřejmě že podporuji sex na pracovišti když budu celej den pracovat se samejma dřevama 👿

 103. Omlouvám se, ale půjdu se sebeprznit.. Snad tu někde mám kameru, aby se někdo, stejně jako já, pobavil.. :whistle: Ovšem že, ty muka podstoupím, je to přeci jen v zájmu mé rozkoše, slasti a požitku z masturbace.. :whistle:
  Doufám, že mi odpustíte, neboť odcházím, ale pochopte, mé důvody jsou čistě zištné.. 😉 👿 👿 👿

 104. Ó, to by si byl laskav, není moc dobré mít sex s někým, kdo si myslí, že housenka může jít do poupátka jen tehdy, když chce zasadit semínko.. :woohoo: To si piš že si užijem, ale někdy by to chtělo i změnu.. Já rozhodně podporuji sex na pracovišti s kolegou, a co Ty? 👿 👿

 105. Olalá….jasně 😉 a já bych do toho trošku vpravil toho kluka co a jak a pak bych tě ho předal….. můžeme si otevřít agenturu na převýchovu dětí těhle vetřelců….. a nejenom že dobře vyděláme, ale ještě si možná užijeme 👿 zejtra si du prostě zařídit živnostenskej list a rozjedem to ve velkým….. jupí

 106. Prohnané.. 👿 :whistle:
  Tak dcera by šla první prodiskutovat co a jak první se mnou.. 😉 Já ráda poradím, co se týká hygieny nebo módy.. Pak by si Ty teprve mohl začít s převíchovou dcery. 😉 Vše se dá nějak vyřešit. 😉 :whistle: 👿 👿

 107. 👿 B) 👿 Jak ďábelské 👿 bojim se že ráno to tu bude trochu promazané 😀
  A já se kdyžtak hlásím na bezplatnou převýchovu dcer…..i když s tou jejich výchovou a přístupem k jejich tělu si myslim že po tom co uvidim jejich zarostlé \“kávové zrno\“ (jak sem tu někde čet) a zbytek těla, tak se radši pokusim rozmnožit s bratrem 😆

 108. Kdyby měly tyto "ženy" syna, který by se držel podle tohoto, tak by to chtělo převíchovu.. :whistle: Samozřejmě, že nemůžeme nikoho zatěžovat, tak bych se toho ujala já, první hodiny grátis.. :whistle: 👿 :confused:

 109. No na druhou stranu můžu bejt trochu v klidu že tyto \“ženy\“ asi nemají moc dětí které by mohly tyranizovat….. už vidim pornotyrana kterej by prošel tim jejich sítem v tom článku jak si vybrat chlapa na zplození dcery 😀

 110. To si piště, že opravdovým feministkám dělají ostudu.. Teď použiju větu soudruha Luboše "Rákosku na tyto rádoby feministky".. 👿 :whistle:

 111. No právě lidi sou blbý 😆 a ani bych se nedivil kdyby některá ženská z tutoho fóra figurovala v kauze \“Kuřim\“.

  Samozřejmě že chápu že se sem chodí lidi převážně bavit a mam velmi silné podezření toho že to tady stejně vede nějakej pornotyran nebo služka, která se jen snaží nasrat/pobavit spoustu lidí. Ale na druhou stranu i když sem chlap, tak si myslim že tyhle \“ženský\“ dělaj opravdovejm feministkám akorát ostudu a že by jim nejradši nakopaly prdel 👿

 112. Já už to navrhovala dávno.. Ale všude je pro a proti.. Lidé se sem chodí bavit, kdyby to zrušili, tak by to nebyla taková zábava.. Ale to navádění lidí k trestné činnosti.. Někteří lidé jsou snadno ovladatelní..

 113. Ha tak c.e.n.z.u.r.a zde funguje velmi dokonale…..
  Psal jsem o tom zda někteří z vás tu neuvažují o hramodné ž.a.l.o.b.ě jelikož tento web porušuje nejenom základní lidská práva, svobodu projevu, lidskou svobodu, podporuje ublížení na zdraví, porušení zákona, sledování dětské pornografie (to šmírování syna jak si ho honí), poplašná zpráva atd…..

  Tak co vy na to? Ale musíte bejt rychlý než mi to smažou :angry:

 114. Ha tak ******* zde funguje velmi dokonale…..
  Psal jsem o tom zda někteří z vás tu neuvažují o hramodné ž.a.l.o.b.ě jelikož tento web porušuje nejenom základní lidská práva, svobodu projevu, lidskou svobodu, podporuje ublížení na zdraví, porušení zákona, sledování dětské pornografie (to šmírování syna jak si ho honí), poplašná zpráva atd…..

  Tak co vy na to? Ale musíte bejt rychlý než mi to smažou :angry:

 115. Nevim proč slovo ž.a.l.o.b.a. co sem napsal o reakci níže je zakázáno??? Že bych nebyl první???

 116. Upřímně, tohle je na *****u:)
  Jste obě dvě nechutně zvrácené a postižené… Je mi toho muže líto, když narazil na takovu primitivní sobeckou svini…
  Obě dvě tyto \“ženy\“ jsou velmi, velmi nemocné a doporučovala bych je v zájmu společnosti uvěznit.
  Uříznout muži penis může také vést k smrti, pokud se to neudělá správně. Proto se také vymyslela vasektomie, aby se žádné tyto zvrhlé vraždy nedělaly!
  Je to mužovo tělo a jen On má právo dělat si se svým údem co on chce a co on sám uzná za vhodné.
  Podle mého názoru Julie jako malá nejspíše byla znásilněna rodiným příslušníkem nebo ji odmítnul nějaký chlapec, kterého sama chtěla, anebo je jenom prostě tak zkaženým člověkem jak zevnitř tak z venku, že se jí všichni muži distancovali a tato \“žena\“ je proto nenávidí.
  Chápu – odmítnutí je zlé, ale to ještě nezamená, že muže musíte vraždit. Né každý je svině! neposuzujte všechny stejně… I my ženy nejsme všechny tak úžasné a mírumilovné…

 117. [quote=omg][quote=Julie]Jen proto, že se nebojí vzít konečně rozum do hrsti?[/quote]
  wtf? jakej ku rva rozum?! 🙁 [/quote]

  A proč si neuřízne smradlavou kun*u ???

 118. [quote=omg][quote=Julie]Jen proto, že se nebojí vzít konečně rozum do hrsti?[/quote]
  wtf? jakej ku rva rozum?! 🙁 [/quote]

  A PROČ SI NEVYŘÍZNE ZASTRANOU A SMRDLAVOU KUN*U ??? A VY TAKY

 119. [quote=Simp]Napadlo někoho, že autorem je muž, který si prostě z milé paní Julie vystřelil? Mě to tak totiž zní. V opačném případě ale pán Bůh s námi a zlej pryč[/quote]

  Konečně to tu někdo pochopil B)

 120. Napadlo někoho, že autorem je muž, který si prostě z milé paní Julie vystřelil? Mě to tak totiž zní. V opačném případě ale pán Bůh s námi a zlej pryč

 121. Paní Julie, to není pomluva, ale urážka. Pomluva je něco trochu jiného. Zpravidla o ní pomlouvaná osoba neví! To je důležitá část. Za druhé, oslovení pomocí pátého pádu podstatného jména obecného označení samice tura domácího (k.r.á.v.o) je typická urážka. Stejně jako když použiji slovo, které označuje IQ od 50 do 70, opět v pátém pádě (d.e.b.i.l.e). Pomluva by byla, kdybych napsal svým pěti kamarádům, že jste něco z toho, co jsem jinak použil jako urážku. Tentokrát by ale slovo nebylo v pátém pádě, ale v pádě prvním.

 122. aby bylo jasno. ty jsi nenormální, ne on. amputace penisu je těžké ublížení na zdraví s doživotními následky. jestli to uděláš tak to je strašná prasárna. a co sterilizace ženy proti její vůli? s tím souhlasíš? oháníte se rovnoprávností a přitom se považujete za neomezené vládkyně.

 123. Nech si sešít vaginu, určitě jí už také nepotřebuješ

 124. [quote=Julie]Nemá smysl komentovat příspěvky psané hloupým člověkem a mužem v jedné osobě.[/quote][quote=Julie]Nemá smysl komentovat příspěvky psané hloupým člověkem a mužem v jedné osobě.[/quote]
  Julie amputuj si hlavu stejně ji k ničemu nebudeš potřebovat…. nějak to zahraj jako že kdybys ji měla tak by si zemřela přece jen si chytrá žena že ano no ale co budeš dělat když vyšetřovatel bude muž? ❓ ❓ ❓ ❓

 125. [quote=Julie]Tento příspěvek si ukládám. Označení "krava" bude jistě vnímáno, jako pomluva což je mimochodem trestný čin. To vám jistě váš holandský přítel pověděl. [/quote]
  Jsem velice zvědavý, jak chcete žalovat přezdívku na internetu, když nebudete znát identitu toho, kdo ji nosí. Jinak Josef Fousek to vyjádřil krásně: Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skuzečně, pravdu o tom, že je blbcem říkáš blbci zbytečně.

 126. To, o čem tu Pavla píše (uříznout muži penis) je holý nesmysl. Pokud nechce, aby po ní manžel nechtěl pohlavní styk, tak nejjednodušší je se s ním domluvit na nějakém kompromisu.

  Pokud ale opravdu chce takhle do extrémů, tak se provádí kastrace odejmutím varlat. Věřím, že žena, jako paní Jůlie snad tomu ani nebude věřit, ale odejmutím varlat docílíte mnohem většího úspěchu.

  Muž bez penisu má totiž stále testosteron z varlat. Čili má stále chuť mít sex, jenom už nemá jak a navíc při každém močení bude zažívat muka a nejspíše každý týden na ono místo dostane nějaký zánět.

  Ovšem pokud dojde k odejmutí varlat, tak dojde k řadě velmi pozitivních efektů. Z následku konce tvorby testosteronu přestane mít muž chuť na sex již přibližně týden po zákroku. Pokud i přesto bude chtít praktikovat sex, jeho výron z něj pouze \“vyteče\“ a on z toho nebude mít již žádné potěšení. A přibližně po půl roce se mu již jeho \“chlouba\“ ani nepostaví.

  Z dalších kladných efektů kastrace je zlepšení osobnosti. Muž ztrácí pocity být dominantní, přestane se zajímat o spoustu věcí a stává se velmi příjemným společníkem.

  Toto všechno je díky nedostatku testosteronu. Díky tomu se z muže stane vlastně stávat žena. Po pár rocích se tento nedostatek testosteronu projeví \“zakulacením\“ postavy včetně citelného růstu prsů, a bohužel také pár zdravotních problémů, které bývají u pacientů různé (u mého manžela se začali objevovat migrény).

  Toto všechno vím z vlastní zkušenosti, neboť můj manžel měl opravdu vážnou autonehodu, při které mu kus železa doslova rozdrtil \“jeho pytel s koulema\“. Bohužel díky tomu jsem nucena již šestým rokem mastrubovat s jeho asistencí. MOC MI CHYBÍ OPRAVDOVÝ SEX!!! :0

  Nikomu nepřeji, aby byl vdaný s druhou \“ženou\“, která vlastně byla dříve muž. Je sice hezké, že začal uklízet atd, ale zároveň z jeho osobnosti vyprchalo skoro vše, kvůli čemu jsem si ho brala :dry:

  Na závěr bych chtěla podotknout, že tento web dělá ostudu všem ženám na celém světě.

 127. pokud tohle milá pavlíno uděláte a vy ji milá julie budete ještě navádět, tak skončíte u soudu obviněné z těžkého ublížení na zdraví!!! a zavřou vás možná i na psychiatrii pro sexuální poruchu, tohle už opravdu hraničí s normálem.. rozhodovat se o amputaci… a pokud jste zdravotní sestra pavlíno, tak to asik kecáte, jelikož jdete naprosto proti veškerým kodexům a normám!! jen by mně zajímalo na jakém oddělení pracujete, jestli na dětském, tak to ať je pán bůh s námi.. to tam amputujete všem malým chlapečkům penisy, ani o tom nebudou vědět… já jsem dzravotní sestra a to co jste tady řekla se mi naprosto hnusí a špiníte tím naše povolání :X

 128. Váš šéf by si měl dávat velký pozor, pro případnou *****u by stačil letmý dotek případně ohorožení vašeho zdraví v podobě spadlého chlupu na váš stůl. V takovém případě bych s *****ou neváhala.
  aneb
  Jak ztratit práci za totální blbost.

 129. No on by se ti mohl odvděčit tím že by ti uřezal k.o.z.y.(nevím jestli to náhodou necenzurují)když už je na kojení nebudeš potřebovat.

 130. Tak tohle už je hodně přehnany…..řekněte mi prosím že je to jen vtip. Ja mám něžnější část populace rád a nejen jako pochvu pro penis, ale potkat nějakou slečnu(nečekám že by se mohla vdát:), která má takový názory tak by asi ze mě byl vrah…….ale je to vtip, že jo??? :unsure:

 131. [quote=Anonymní][quote=blacksabbath]hm, tak já vím taky uříznu prsa sž dokojíte…prptpže pak už přece nebudou potřeba:D[/quote] 😀 [/quote]ale vzdyt nerikej ze si s nima rad nepohrajes:)

 132. [quote=Jiřka]Je třeba též upozornit na fakt, že muži často trpí rakovinou penisu.

  Odstraněním se tomu naprosto zabrání.
  Muži tak zachráníme život.[/quote]
  prevence před rakovinou prsu u žen je amputace?
  ….jak může bejt někdo tak blbej?

 133. [quote=Jiřka]Je třeba též upozornit na fakt, že muži často trpí rakovinou penisu.

  Odstraněním se tomu naprosto zabrání.
  Muži tak zachráníme život.[/quote]
  rakovina prostaty ty krááá ááávo!!!!!
  tj předstojná žláza, kterou amputací penisu před tvorbou karcinů nezachráníš ….do plynu s váma, dili.ny

 134. Je třeba též upozornit na fakt, že muži často trpí rakovinou penisu.

  Odstraněním se tomu naprosto zabrání.
  Muži tak zachráníme život.

 135. zaší si kundu , když už ji vlastně nepotřebuješ a nebo běž do železářství , kup si kulatinu o průměru 5 cm a dělký 20 cm , jeden konec rozehřej nad hořákem a vraž si ho tam , kam slunce nesvítí , hola

 136. Celou dobu co čtu tady ty články se náramně bavím, ale tohle je opravdu brutál.
  Mě by zajímalo jak by ten muž chodil na záchod a jak by pani Pavla zajistila aby jí nevykrvácel při tomto zákroku.
  Jestli tohle je vzít rozum do hrsti, tak si raději vemte bouchačku a přiložte si jí k hlavě! To je podle mě vzít rozum do hrsti.

  PS: pořád doufám, že tuto stránku vytvořil nějakej srandista a nemyslí to vážně.
  Jestli tomu tak není, tak mohu říct jediné Bůh s námi!

 137. [quote=Julie]Jen proto, že se nebojí vzít konečně rozum do hrsti?[/quote]
  wtf? jakej ku rva rozum?! 🙁

 138. myslim ze by bylo uspesnejsi zazalovat vas za ty blbosti co tady sirite, nemate JEDINY vedecky dukaz (ted budete namitat ze sou tam vsichni muzi, tak proc tam nejste vy??? kdyz jste tak chytry?)

 139. \“paní Julie\“, narážek na vaši osobu je zde tolik, že pokud byste měla všechny tyto uživatele žalovat, policisté by neřešili nic jiného.

  Vřele vám doporučuji najít si chlapa, vypotit se na jeho těle a hlavně být v jeho přítomnosti zticha, jelikož by při vašem delším monologu nemusel vydržet s nervy a mohlo by dojít k úrazu, konkrétně vašemu, za což by mu jistě spousta uživatelů projevila vděčnost.

  Jinak pevně věřím, že jsou tyto stránky brány jako vtip, protože pokud by bylo více takových expertek jako vy, tak Bůh s námi a rychle pryč.

 140. Ale nepovídej. Stejně ti určitě nakázala, abys to takhle říkala. Sama za nic nemůžeš, ale neboj, stačí se proti ní postavit, zažalovat jí za sexuální obtězování, a dá ti pokoj.

 141. a) Pro hlupáka každý hloupý.
  b) Čím dál tím víc to vypadá, že jste jen pokrytec, který na veřejnosti plive síru, ale v soukromí se za muže převlékáte a hrajete si na pána tvorstva. Rozkazujete ostatním jako Pavlíně nebo Marcele, máváte bičem, válíte se na gauči a terorizujete je.

 142. Nemá smysl komentovat příspěvky psané hloupým člověkem a mužem v jedné osobě.

 143. JULIJE ty si di zas amputovat hlavu taky ji nepotrebujes kdyz v ni nic nemas

 144. Aha a když žena porodí jedno dítě tak poté podle vás nepotřebuje pochvu a měla by si ji zalepit se*****vým lepidlem nebo co ? :D:D:D

 145. Laskavě se napříště vyvarujte narážkám na moji osobu. Také by se vám to nemuselo vyplatit.

 146. Paní Julie, vždyť vy jste normální k u n d a z ryby, pravděpodobně jste se na světě objevila buněčným dělením.

 147. Panu Peškovi, bych doporučila se někde dovzdělat. Vaše úroveň vzdělání je tristní, vaše vyjadřovací schopnosti zoufalé. Julie

 148. morální? spíš bych se ptal jestli uvažování nad tímto tématem je NORMÁLNÍ ….zašít vám ty macochy …stejně chčijete jinudy
  ps: asi založim klub ministů – proti ženám a jejim zvrácenejm touhám odřezávat *****y 👿

 149. ???? :woohoo: A nebojíte se, že zažaluje někdo vás?? Za to co tu píšete?? Navádíte ji aby mu ublížila… vás by měli zavřít až zčernáte…. JSem fakt šokovaná :S

 150. [quote=Julie]Tento příspěvek si ukládám. Označení "krava" bude jistě vnímáno, jako pomluva což je mimochodem trestný čin. To vám jistě váš holandský přítel pověděl. [/quote]-Julčo ty jsi neuvěřitelná kráva křížená oslem,ještě trochu husičky a sle***ky-nebyla tvá matka trošku úchylačka?

 151. Když mužům ale uřežete penisy, tak je pak nepoznáte, nepoznáte nepřítele 😀

 152. :woohoo: :woohoo: Tak po tomhle článku tento web beru opravdu jako parodii s cílem udělat z feministek Hitlera v sukních a otevřít snad pro chlapy vyhlazovací tábory…. jestli je to ovšem vážně 😯 běžte k doktorovi (vy raději k foktorce) a nechte se vyšetřit než někomu ublížíte

 153. Tohle je navádění ke zločinu a jestli jsou tyhle stránky myšleny vážně, měla by se volat policie… naštěstí nejsou 🙂 takže pět bodů z deseti za vtipnost

 154. hmm velmi zaujimava logia ale velmi takze ok nechce dalsie deti cize prsia, vajecniky, maternica a proste vsetok ten bordel je uz preda zbytocny a da se relativne jednoducho odstranit
  pytate sa na dovod? ziadna rovnopravnost ide nam predsa o zdravie autorky (aj ked psychicke uz nezahrani asi nikto) prsia zbytocne zatazuju chrbticu a ich ucel je predsa krmit deti a kedze ziadne nechce ich odstranenim by sa jej len ulavilo
  organy pohlavnej sustavy su tiez teraz zbytocne tak naco ich nosit dalej v organizme v tomto smere to teraz v podstate niesu organy ale paraziti ktori len beru vyzivu z tela
  a este by som navrhoval podobny zakrok vykonat na kazdej zene ktora uz nieje fertilna a to z akehokolvek dovodu
  hmm tak co mile nemile feministky ako by sa vam pacilo taketo zaobchadzanie? :whistle:

 155. Jo ? žalovat kvůli spadlému chlupu ?

  A VY SE KU*VA DIVITE ZE ZENSKE NEMUZOU SEHNAT PRACI ??

 156. [quote=Anonymní][quote=Anonymní]Tyhle stránky jsou, ať jsou třeba jenom ****, hodně nebezpečné. Kdoví který (spíše která) blázen se tohohle chytne.

  Hackery na tenhle hnus ![/quote]

  ****= ******* (******, podfuk)[/quote]
  No pěkně mě zcenzurovali :woohoo:

 157. znmená to ze když pání spadne na šéfův stůl vlas tak ji taky může žalovat?k amputaci nemá smysl se vyjadřovat…na co ty más hlavu?myslim že ji taky k ničemu nepotřebuješ,máš štestí že nemáš za muže doktora!!!!

 158. [quote=Anonymní]Tyhle stránky jsou, ať jsou třeba jenom ****, hodně nebezpečné. Kdoví který (spíše která) blázen se tohohle chytne.

  Hackery na tenhle hnus ![/quote]

  ****= ******* (******, podfuk)

 159. Tyhle stránky jsou, ať jsou třeba jenom ****, hodně nebezpečné. Kdoví který (spíše která) blázen se tohohle chytne.

  Hackery na tenhle hnus !

 160. Pravděpodobně si děláš srandu :woohoo:

  Pokud ne…podřízni tu kurvu co ti to udělala.

 161. Podivej se na obchod–>nakupy–>pas cudnosi.

  Takovych i******u je tam dost a dost.

 162. ZADNY INTELIGENTNI A DUSEVNE ZDRAVY MUZ SI NEURIZNE SAM PTAKA !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 163. Edit:
  Kulku si zaslouží i ten co to napsal jen tak for fun.
  + Výmaz tohohle článku.
  Předejde se tak tomu aby si z toho vzal někdo psychicky labilní příklad.

 164. Pisatelka (pokud je tedy skutečná a myslí to vážně) zasluhuje kulku do hlavy. Nejlépe dum-dum úpravu aby se předešlo náhodnému přežití.

  Zabrání se tak degeneraci naší populace. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 165. Ten kto tento clanok napisal je neskutocne chory a nepatri na tuto zem 🙂

 166. to sa moze aj odobrat zensky mozog ked je skoro po cely ich zivot zbytocny?:D

 167. je pre mna zahadou ze aj napriek takymto vyrokom \“pani Julie\“ si mnoho ludi mysli ze dotycna pani je skutocna ziva osoba a maju potrebu tu s nou argumentovat, inak pekna praca autorov 🙂

 168. Navrhoval bych ochrannou detenci pro autora i madam Julii..

 169. [quote=Julie]Tento příspěvek si ukládám. Označení "krava" bude jistě vnímáno, jako pomluva což je mimochodem trestný čin. To vám jistě váš holandský přítel pověděl. [/quote]

  Trestný čin pomluvy by zde naprosto nepadal v úvahu, doporučuji ověřit si zdroje čo rozšířit obzory v oblasti práva..

 170. [quote=blacksabbath]hm, tak já vím taky uříznu prsa sž dokojíte…prptpže pak už přece nebudou potřeba:D[/quote] 😀

 171. Takových příspěvků, co odpovídají mému názoru je tu mnoho, ale paní Julie a Pavlo, jak můžete tak nenávidět muže? To se vám (omluvte to malé v, mám k vám krapet nechuť chovat aurotitu) stalo něco příšerného v mládí či dětství? Určitě by se to dalo vyřešit jinak, než amputace (mimochodem sex je i zábavou, hlavně pro mladé, pro starší je povinností 🙂 ) penisu, třeba vasektomie je tím správným řešením, když už nechcete děti. A pokud muži odpíráte sex, on vám bude odpírat taky zprvu maličkosti a pak manželství a dítě bude bez otce. Zamyslete se nad sebou a touhle celou situací. Nepovyšujte se nad muže. Zvlášť v dnešní době. Je to hloupost. Kamil aka Emílio.

 172. co to je za srance!ste normální?asi né co?nechal bych vás postavit do zdi a postřílet vás za ty názory vaše!Jste labilní,psychicky narušení ….ani člověkem nemožu nazvat!

 173. fu.. feministky\“ – vsetko má svoje hranice! muzi sú sice ini ako my, ale preto ich fakt nemusime nenavidiet. pohlad na seba by som mozno tiez nezvladla – co sa tyka povahy…myslim,ze tu nejde o pohlavie, ale o to, ci sa ma zena rada. ak ano, ma rada aj muzov. A inak, kde by sme boli bez nich, ci?
  Je sialene, ze niektore nemaju jasno v ludskej podstate :huh:

 174. Já jsem v celku mírumilovný člověk, ale když někdo napíše takovou věc a ještě k tomu to myslí vážně asi bych ho praštil. To chcete manželovi uříznout penis ve spánku ? Nejenom že je to nemorální ale je to i zločin. To je to samí jako kdyby si vás manžel ve spánku ořezal tak aby jste se mu líbila. Navrhuju Vám jít se léčit a nebrat ten FEMINISMUS tak vážně. !!!

 175. ne, ty nejsi krava.. ale totalni vymastena ****… to se ani jinak rict neda

 176. hm, tak já vím taky uříznu prsa sž dokojíte…prptpže pak už přece nebudou potřeba:D

 177. Je to **** ľudia, chvíľu je to zábavné, ale potom to už je na jedno kopyto. Tvorcovia by sa mali viac snažiť.

 178. Tak ako toto je riadne chore.. Až na kazajku a zavreť do čiernej diery…..

 179. Nospstot souhlasim. Chlapi jsou jiní než ženský a připravit je o penis je podle mě strašné. já sama sem nadrbaná a kdyby mě připravili o klitoris tak by mě jeblo takže ste hloupé v tomto smyslu! :X :X :0 :0 :angry: :angry:

 180. feminismus řeší sexualitu pouze okrajově, vpodstatě jde o pokus o emancipaci
  …muži mají prostě od přírody jiný pudy – ošu*kej toho co nejvíc ať máš hodně potomků a tvý geny přežijou ….zato žena si hlídá jednoho borce kterýho si dlouho vybírá aby ochránil její potomky ….to je příroda, jenže mi už dávno nežijeme \“přírodně\“ …muži se za tu dobu stihl vyvinout i mozek kterým dokáže svou sexualitu ovládat, narozdíl od žen které napsaly tento článek ….vy máte mozek pouze k popírání zkutečností a k vytváření vlastní sebestředné dimenze ….doufám že shoříte v pekle, frigidy ….a označení frigidy neberte jako urážku, je to označení vašeho psychyckého stavu co se sexuální stránky týče – tedy nemoc
  sbohem a šáteček

 181. iba ten, ktory si sam odrezal ten penis uz daaavno pred jej myslienkou…

 182. uz z foto mi pripadas ako stara zakomplexovana nepomilovana svina.mala by si ist naliecenie.ved to neni normalne co tam pises.dufam ze taku ako ty nestretnem lebo by som si ju asi odsedel.

 183. [quote=Julie]Tento příspěvek si ukládám. Označení "krava" bude jistě vnímáno, jako pomluva což je mimochodem trestný čin. To vám jistě váš holandský přítel pověděl. [/quote]
  spíš si ten příspěvěk nalep nad postel …označení pohádkové postavy z šou dády patrasové za krávu i když jde o žížalu je sice pomluva ale koho to se*re? ….ale koho by sr*alo kdyby mu někdo zmrzačil genitálie ve spánku? …seš normální žížalo? …když někdo nechce děti nechá si udělat vasektomii nebo se sterilizuje ale amputace? ….potřebovala bys(te) zažít středověk nebo minimálně druhou světovou aby jste pochopila co je to nenávist k mužům ….ty vaše moderní rádobymoudra jsou směšný a číst je na veřejnym webu je naprosto pohoršující a nepřípustné!! 🙁

 184. Tento příspěvek si ukládám. Označení \“krava\“ bude jistě vnímáno, jako pomluva což je mimochodem trestný čin. To vám jistě váš holandský přítel pověděl.

 185. Vazena pani Julie, prave jsem docetla vas 3 clanek na tema amputace penisu….Vcetne vasi reakce a odpovedi…Nejdrive jsem se opravdu smala a muj manzel spolu se mnou..Po precteni dalsich vasich prispevku me ale zacalo mrazit pri predstave, ze to co zde pisete opravdu myslite vazne ci hure jeste nejake zeny navadite k trestnym cinum a to dosti nevybiravim zpusobem…Souhlasim s jednim nazorem ze jste az opravdu nebezpecna, narusena osoba co by se mela lecit..Asi by jste mela vedet ze jsem pevne rozhodnuta predat odkaz na vasi stranky Policii aby posoudili zda jde jeste o legalni vec nebo uz opravdu o trestny cin navadeni druhe osoby k trestnemu cinu…Je me vas opravdu srdecne lito..Verim tomu ze jste musela mit zivot opravdu velice osklivy ..Vase zatrpklost vuci muzum je az sokujici…Je fakt ze me muj chlap nekdy sere tak ze az nemuzu vzteky dychat ale zivot bez nej si nedokazu ani predstavit…Muz a zena patri k sobe uz od pradavna..Zacalo to Adamem a Evou. Zaverem vam chci poprat hodne zdaru a hlavne sily pri prekonavani takove nenavisti k muzum kterou mate v srdci..Urcite to musi dat fakt makacku…
  P.S. S tou policii jsem si nedelala srandu, muj kamarad pracuje na hospodarske policii …A zaverem jen par slov..JSI NEUVERITELNA KRAVA JULIE…Lide jako ty by meli sedet do konce zivota za katrem a ver ze udelam maximum aby jsi tam take byla….[quote=anonym]Jen dalsi dukaz toho ze nektere zeny jsou opravdu s prominutim debilni 😀

  jak yb se libilo vam kdyby vam chtel manzel amputovat genitalie? … mela byste si zajit k psychiatrovi madam..poroucim se :-D[/quote]

 186. Pisatelka dotazu sa rozhodla spravne. Ine riesenie nie je. Tiez by som o podobnom cine rozmyslala, ale dost sa bojim krvi. Viem, ze muzi su nemozni, ale mozno by bol manzel schopny vykonat cin sam a tak ma odbremenit od tejto povinnosti? Uz beztak mam v domacnosti vela prace, tak preco by mi aspon raz za cas nemohol pomoct.

 187. tak si říkám..napsala si tenle dotaz Julie aby si pak na něj mohla odepsat, napsal ho někdo ze srandy,abysme se pobavili a nebo to je myšleno vážně?…já doufám,že pravdivá je ta 1z prnvích možností,v opačným případě to tu trochu začíná smrdět kriminálem..

 188. až ti někdo vyhoní prdel kaktusem tak můžeš vymejšlet takový pí**viny ….do tý doby buď ráda že nemusíš šlapat někde v bordelu pro pasáka za chleba do huby….*****!!!

 189. 😀 teda chlapi, kdo ty články vymýšlí 😀 😀 královsky se bavim 😀

 190. dá to hodně práce všechny tyhle články vymyslet co?

 191. Nee, tohle neni možný, to prostě musí bejt vtip. Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně. Kterej chlap by si nechal nasadit pás cudnosti? Takovýho mi někdo ukažte.

 192. [/quote][quote=Anonymní]Nič mu nerež, nech si kúpi umelú vagínu a vyriešila si jeho aj svoj problém.
  [/quote]

 193. Nič mu nereš, nech si kúpi umelú vagínu a vyriešila si jeho aj svoj problém.

 194. Asi půl hodiny si tu projíždím tenhleweb a řežu se smíchy. Tenhleten článek ale vtipnej není!!!!! Autorce dotazu a hlavně paní Julii bych doporučoval změnit trvalý pobyt na nějakou léčebnu s trvalou ostrahou. A radši aby tam byly bachařky, protože bachaři by mohly přijít o ptáka.

 195. Boha jeho, to není možné tady. Jako opravdu jak se říká, lidé jsou zvláští, jako je např. paní, která podala tenhle dotaz s amputací penisu. Vážená, já bych nechal amputovat celou Vás, abyste nemohla už nikdy dávat takové debilní dotazy a držela byste už hubu. Ty morální kráv*

 196. Hele,Pavlo a to tě ten tvůj manžel ještě neopustil?Víš že držet člověka na řetězu proti jeho vůli je trestný? protože jestli ho nemáš na řetězu tak se divím jestli jsi ještě vdaná 😀 a mimchodem tohle by na vás mohl někdo napráskat protože to je navádění k trestnýmu činu a ještě to tady psát na veřejným fóru je celkem ******ní.

 197. Cista demence.Navrhoval by som aby si dala amputovat klitoris a prsia lebo uz to vlaste tiez nepotrebuje.

 198. [color=purple]Cože? To ho zažalujete za to že má rozeplý 1 knoflík u košile? A slepým vydlabeme oči protože je stejně nepotřebuje? Vaše názory jsou trochu přehnané! [/color]

 199. tak to mi naser do kapes! to jako myslíte vážně???
  Takže vy(ano naschval malé v) si řeknete že by bylo docela fajn uříznout muži ptáka… a tak mu ho prostě fiknete bez ohledu na něj… co to ***** je??? kam ten svět spěje???
  Myslíte si že je to normální??? Řezat lidem části těla, které podle vás nepotřebují???
  To rovnou můžeme všem slepím vydlabávat oči, hluchým utrhávat uši a němím uřezávaz jazyky!!!!!!

 200. Nevim jestli je to myšlený vážně ten článek, ale jestli jo, tak bych těm babám z toho článku uříz cecky, narval jim je do huby. Klitoris bych jim uříz a strčil do prdele a pysky bych jim přetách přes hlavu… :angry: 😀 😀 😀

 201. No tak ***** julio a ty pavlo ste vubec normalni ? uriznout manzelovi *****a no to jsem jeste nikde nevidel za to by vas ten manzel mel kazdy den bit za takovy ****viny co z vas lezou a tady pani juuulia je pomalu vic mrdla jak pani pavla fakt psichyatr nebo spachejte obe dve sebevrazdu myslim ze to pro vas bude nejlepsi

 202. 🙂 To je opravdu už brutal. Teď abych hlídal svoju mladou jestli nechoí do postele se skalpelem pač taky pracuje v nemocnici ….

 203. být vaším manželem, zcela vážně bych uvažovala o amputaci vaší hlavy, vzhledem k tomu, že jste zjevně psychopat, nejste již nadále vhodná či bezpečná pro naši společnost

 204. Kam se poděl cit? Asi jsem hodně naivní(možná spíš blbá kráva), ale kdybych se měla vdávat tak z lásky. Jak můžete chtít zmrzačit a poškodit člověka, kterého byste měla milovat? Proč jinak byste se vdávala nebo ne? Lidské tělo ne nádherné se všemi jeho detaily. Svého přítele si velmi vážím a miluji ho, neumím si představit, že bych mu měla ublížit. Tohle je vrchol sobectví a sebestřednosti

 205. No to si snad děláte prdel ne?? :woohoo: Penins je nepotřebnej možná tak v 60 letech když už se nepostaví :D… A to že má rozeplej knoflík je snad jedno ne?? Nebo jste obě dvě tak blby a vypatlaný?? :0 asi jo co… U chlapů je normální že chtěj sex… vždyť je to krásná a příjemná věc… Ale jestli on nepotřebuje penis, vy nepotřebujete vaginu a prsa 😉 , tak hodně štěstí s řezáním :D…

 206. Tak jeslti takový svině choděj po týhle planetě a ještě lezou stěmahle ***o*skejma myšlenkama do sňatku, tak by se asi opět mělo uvažovat o zavedení ,,upalování za živa\“

 207. ty jo, s podivem že má vůbec dcerku….jak to zvádla?…nejlepší je v posteli chlap s erekcí…jako upřímně…mít v posteli chlapa, kterého třeba miluji a který mě \“rajcuje\“ a on nemít tu svou chloubu…bože, jak se vůbec může někdo ptát na takovou blbost, zda chlapa vykastrovat?…a ona odepíše, že to vyřeší kus papíru, to je opravdu to samé jako kdyby manžel řekl, že jí uřízne prsa….ať chce nebo ne…on si i nechal nasadit pás…

 208. [quote=Martin]Dobrý den, naprosto souhlasím s Vašimi názory. Sám se hluboce stydím za své mužské zvířecí pudy a po prostudování Vašich stránek jsem se rozhodl podstoupit dobrovolnou kastraci. Je to jediný způsob jak se vymanit z prokletí mužského plemene. Děkuji za Vaši práci
  S pozdravem
  Martin[/quote]

  Ne,ne neříkej mi že to myslíš vážně…esi jo tak mi řekni přijmení a já ti dojdu rezervovat místo v bohnicích..

 209. Doufám že to nemyslíš vážně… esi jo tak si di rezervovat místo v bohnicích

 210. dpc… vsetci pocuvame o ludoch ako ten co roky drzal svoju dceru a zneuzival ju, splodil s nou mnozstvo deti atd.. toto je to iste, akurat zo zenskej strany…

  P.S. chcipni do rana nech si tvoj muz moze najst normalnu zenu

 211. [quote=Vivien]Její děloha s vaječníky, klitoris a vlastně celá vulva už je taky nepotřebná, navrhuji obřezat, zašít a vyvést jen hadičku na močení.
  1) Oprostí tak svého muže od jeho choutek a nebude muset "ublížit bližnímu svému"
  2) splní si svůj chlípný sen vyrovnat se mužům a bude moci čůrat ve stoje 🙂

  A když půjdeme do extrémů : k čemu prsy když už nebude kojit? Je to absurdní,že? Ale vychází to přesně z jejího myšlení, s pozměněným směrem, ale totožným cílem. Takoví lidé se musí jít léčit, než ublíží sobě nebo jiným. Ještě k tomu je sestra a má přístup k mnoha bezbranným mužům. Tohle není sranda. (ovšem pokud tyhle stránky celkově nejsou vtip)[/quote]
  Závorka je podle mě i pravda, protože předposlední věta od Julie vyjma jména nemůže být myšlena vážně.

 212. [b]zdravim stal som sa obetov tochto zlocinu ked mi manzelka v spanku odrezala penis lyzickou. Jednak mam stym teraz velke problemy. Za druhe manzelka si moj penis zavesila nad postel na vystrahu. Hocikedy ked som zly tak ho zvesi a udre ma snim po hlave podotknem ze merial 30cm tak to je ako keby vas svacla hadicou. Ja som sa vsak nedal a ked ona zaspala som sa jej pokusil zasit vaginu, bohuzial som nenasiel jej veci na sitie ani nit, tak som bol nuteny pouzit snurky od topanok, (tie hrube…). Teraz zijeme oddelene rozviedli sme sa, pocul som ze naucila viazat snurky jednou rukou… [/b]

 213. [quote=EmilkaNajbrtova]ano pozor na penise[/quote] co seš za individuum??? vypadášjako z jedličkova ústavu…né-li hůř…

 214. JUDr. Petra Mervartová
  Aspon nekdo se k tomuto vyjadri rozume 🙂

 215. lhari tak to dokaz to si jenom myslis protoze se tim nelibi co rikame tak radsi reknes ze to tak neni

 216. Jako vánoční dárek pro ženu, jsem si dnes sám amputoval penis. Použil jsem k tomu superostrý nůže na sushi. Vůbec to nebolí, naopak je to velice příjemné. Budu teď moct nosit dámské kalhotky ( pochopitelně větší velikosti… a už mě nebudou trápit poruchy pozornosti, kvůli častým erekcím… Kdo ještě nemá vánoční dárek pro manželku, můžu jen doporučit!

 217. [quote=nkocour]Podle stejného principu už autorka článku nepotřebuje poprsí, pochybuji, že ještě kojí, jestli vůbec kojila? Co kdyby s tím penisem odřízla i své přednosti, jistě by se ušetřilo místo v autobuse 👿 [/quote] SVATA PRAVDA !!!! ODRIZNI SI PRSA,TAKY JE NEPOTREBUJES ! … btw. co kdyz bude chtit penis vyuzit jinde ? 🙂 ha

 218. Jistě máte pravdu, možná by to bylo rovnou na blázinec, nevypadá to, že by tu diskutovali soudné bytosti…

 219. Podle stejného principu už autorka článku nepotřebuje poprsí, pochybuji, že ještě kojí, jestli vůbec kojila? Co kdyby s tím penisem odřízla i své přednosti, jistě by se ušetřilo místo v autobuse 👿

 220. Ano opravdu lituju dceru paní Pavly,jestly musí žít a vyrustat s takovouhle ženou.Dále lituju a obdivuju jejího manžela,že má na takovýhle přístup a hcování nervy.Takže bych přála panu manželo aby brzo vzal kramle,aby uchránil svuj penis,tedy pokud ho vubec ještě má.

 221. Chtěla bych Vás důrazně upozornit, že [b][color=red]tento článek je veřejné doznání k plánování trestného činu těžkého ublížení na zdraví s trvalými následky[/color][/b]. Pokud administrátor serveru neuvědomí [b]Policii ČR[/b] a neposkytne jí patřičné údaje k dopadení pachatele (jméno, adresu, IP počítače apod.), může být označen za spoluviníka, pokud k činu dojde.
  Mimo toho bych ráda apelovala na Vaši společenskou morálku, jelikož souhlasit, ba i podporovat druhé v činech, které poškozují lidskou bytost je akt, který popírá Listinu základních lidských práv a svobod!

 222. [quote=Martin]Dobrý den, naprosto souhlasím s Vašimi názory. … Děkuji za Vaši práci
  S pozdravem
  Martin[/quote]

  Doufam ze si z toho delas jen prdel a nemyslis to vazne :0 :S

 223. Její děloha s vaječníky, klitoris a vlastně celá vulva už je taky nepotřebná, navrhuji obřezat, zašít a vyvést jen hadičku na močení.
  1) Oprostí tak svého muže od jeho choutek a nebude muset \“ublížit bližnímu svému\“
  2) splní si svůj chlípný sen vyrovnat se mužům a bude moci čůrat ve stoje 🙂

  A když půjdeme do extrémů : k čemu prsy když už nebude kojit? Je to absurdní,že? Ale vychází to přesně z jejího myšlení, s pozměněným směrem, ale totožným cílem. Takoví lidé se musí jít léčit, než ublíží sobě nebo jiným. Ještě k tomu je sestra a má přístup k mnoha bezbranným mužům. Tohle není sranda. (ovšem pokud tyhle stránky celkově nejsou vtip)

 224. Dobrý den, naprosto souhlasím s Vašimi názory. Sám se hluboce stydím za své mužské zvířecí pudy a po prostudování Vašich stránek jsem se rozhodl podstoupit dobrovolnou kastraci. Je to jediný způsob jak se vymanit z prokletí mužského plemene. Děkuji za Vaši práci
  S pozdravem
  Martin

 225. jestli její dcera bude stejnej magor, tak to teda potěšp*del… 😀 taková ženská by si zasloužila uříznout klitoris i vaječníkama… svěrací kazajka by taky byla málo… ale musim uznat, že ty vtipy jsou tu čim dál lepší a propracovanější… 🙂 jen tak dál, fandim adminům 👿

 226. no lool,neco takovyho sem cetla poprve..tu zenskou by meli zavrit na psychiatrii a nepustit ji nikdy ven..podle me z ni bude jednou seriova vrazedkyne co bude chlapum rezat ptaky a zacne u svyho manzela XDXD

 227. asi se i registruji, abych mohl příspěvky editovat…
  *stylisticky

 228. Avšak z pravidel jazyka si žádné trable dělat nemusíte, stačí říci, že je vymysleli muži.

 229. Navíc jsou tyto volby pojmenovány špatně také stylistycky. Obě volby by měli mít stejný tvar. Tzn. pokud je první volba pojmenována \“Odpovědět,\“ druhá volba by měla mít tvar \“Reagovat.\“

 230. Dale bych rád upozornil, že pod komentářem máte na výběr dvě možnosti znamenající prakticky to samé. Aby jste se vyhnuli nesrovnalostem, doporučuji volbu \“Reaguj\“ přejmenovat na \“Cituj\“

  Že by tyto stránky tvořil muž?

 231. [quote=Jiří Majer]Dobrý den,
  již delší dobu mne zajímá, zda jsou tyto stránky jen nepochopený vtip, nebo ne…[/quote]Ještě bych rád upozornil administrátora, že jsem si vědom pravidel diskuse (obzválště pravidla č. 5 a 6). Tento příspěvek není v rozporu s pravidly, jedná se o dotaz, nikoliv označení, urážku, či provokaci.

 232. Dobrý den,
  již delší dobu mne zajímá, zda jsou tyto stránky jen nepochopený vtip, nebo ne…

 233. no kurnik jako ja sem zkusil docela dost modelu ale tohle musi bejt slechteny samotnym bohem protoze jako mel sem hodne stavu ale tohle jeste nikdy teda nikdy sem necetl tak zdementnelej text to radsi budu poslouchat naky kecy o tom ze nas v roce 2012 zachrani nakej Aštaršarán. A zenska davej si bacha abych te nezazaloval za toho bobra co mas laskave jo a az ho chudakovi manzelovi amputujes tak doufam ze te daj na salamy protoze takovou kravu za manzelku bych fakt nechtel no holt BOHNICE RULES

 234. Feministky asi hulej hodně kvalitní matroš, protože tohle by normální člověk v životě nedal dohromady, ani kdyby se sebevíc snažil :woohoo: :woohoo: ale v jednom má ta pamatená ženská pravdu… ženský nejsou jenom na píchání, někdo musí taky prát, vařit a uklízet 😀 😀

 235. Kdepak je naše Julie a jaktože nepřibývají další články? Prosím o odpověď.. potřebuju se opět pobavit:D děkuji, s pozdravem Verča

 236. [quote=Anonymní]Ty ****… sama si služka. Namontuj si radši pás cudnosti a nedržkuj. A opovaž se to editovat, jinak Ti na hlavu načmárám penis a nastrouhám chlapský chlupy něakýho spoceňáka 👿 [/quote]
  + dám ti do vaginy špenáááát :woohoo:

 237. Jestli tě budu moct za takovýhle vymaštěný pindy žalovat, udělám to a to hned.Jsi úplně blbá a to co tady čtu nemůže snad nikdo vypustit z pusy.Aby jsi nás naváděla k takovým pičovinám a radila nám aby jsme řezali ptáky svým drahým protějškům je to ubohost a tím že to uděláme rozhodně nebudeme lepší než oni, naopak… 🙁

 238. Jen dalsi dukaz toho ze nektere zeny jsou opravdu s prominutim debilni 😀

  jak yb se libilo vam kdyby vam chtel manzel amputovat genitalie? … mela byste si zajit k psychiatrovi madam..poroucim se 😀

 239. tohle musí být vtip. Nějaká ******, protože to není možní, aby byl někdo tak blbej.

 240. ja pochybuju ze pani Julije nekdy byla vylizana :-)…asi ne….tyhle stranky zalozily frigitky a ne feministky…myslenka feminismu je totiz na mile vzdalena od nechutnych predstav techto bezmozkovitych zenstin….

 241. [color=red][/color][size=x-large][/size]ho ho :whistle: kuk :pinch:

 242. Zdravicko pro Julču…

  Hele ty jedna zarostlá gorilo z pralesa, ty predevsim potrebujes minimalne petikilovyho macka aby ti poradne projel kundu a mrdal te az ti bude mrdka strikat z usi. Potrebujes vymrdat tak ze v ty kunde budes mit macochu. Potrebujes si zaprcat jako harava fena. Ostatne nic jineho nez orangutan s kramama nejsi. Potkat te na ulici tak se z tebe asi zebleju ty prirodo. Posravas se kdyz potrebujes, ty prirodo ? Smrdis asi jako stoletej kanal do kteryho nezavital *****cuc. Opravdu ti doporucuju aby jsi pouzila tu ruku na vymrskani svy smradlavy zumpy a ne na psani takovejhle hoven. Doufam ze to neberes jako urazku ale toho bambana toho fakt potrebujes. Pokud ti uz dira zarostla tak je s tebou asi amen. Rekl bych ze by jsi ani k psychiatrovi chodit nemnela jelikoz mu na tebe nestaci tabulky a sam by pak potreboval vysetrit po stretnuti s tebou ty o****. Pokud mas zajem zajistim ti odmrdaci kuru v Berkovicich. Frndu ti tam projedou ze budes zadonit aby ti tam nacpaly zlamanej klacek co se bude valet pod voknem. S pozdravem a pranim pekneho a nicim neruseneho mrdu se loucim…

 243. boze zeny sa spamatajte ved zivot je ovela krajsi s vecami ktore si vy odopierate. Viete co? Uzivam si sex s priatelom CASTO a je to fajn! :DD je mi z vas na smiech… alebo do placu?

 244. [quote]manžel penis nepotřebuje a jeho další setrvání na manželově těle povede k jisté smrti[/quote]
  No lebo amputácia penisu k istej smrti nepovedie, vtedy bude manžel žiť večne…

 245. na tyhle potvory chlupatý vězení nestačí… já bych je bil jak žito 👿

 246. podám na vás trestné oznámení.tohle je nelegální.ve vězení si můžete brousit svůj ostrovtip :cheer:

 247. myslim si,že autorky těchto stránek jsou hnusné,tlusté,zamindrákované a nezaměstané ***** s pomerančovejma stehnama,chlupatejma koulema místo vagíny,a s knírkem v podpaždí :woohoo: :X :0

 248. paní pavla někdy v životě zplodila dítě? ona ho kojila? nevěřím

 249. [quote=Lenka]Souhlasím s Pavlem, než bych přikročila k amputaci manželova penisu, který přeci jenom potřebuje též k močení. Nejprve bych přikročila k amputaci prsou,které jak píšete, již k ničemu nepotřebujete. Děti již nechcete a přeci jako feministka víte,že prsa jsou pouze nástroj ke kojení. Jak Vám radí paní Julie,jistě si napíšte odbornou zprávu proč si prsa amputovat a jelikož jste zdravotní setra, můžete si i tento zákrok provést sama….[/quote]
  K tomu bych ještě ráda dodala, že paní Julii doporučuji si amputovat úplně všechno, když je schopná využívat ostatních zoufalých lidí k tomu,aby si to svoje totální zoufalství obhájila. :X

 250. Souhlasím s Pavlem, než bych přikročila k amputaci manželova penisu, který přeci jenom potřebuje též k močení. Nejprve bych přikročila k amputaci prsou,které jak píšete, již k ničemu nepotřebujete. Děti již nechcete a přeci jako feministka víte,že prsa jsou pouze nástroj ke kojení. Jak Vám radí paní Julie,jistě si napíšte odbornou zprávu proč si prsa amputovat a jelikož jste zdravotní setra, můžete si i tento zákrok provést sama….

 251. Paní Pavlo,
  problém není v manželově penisu. Problém je ve vašich prsou. Ta vašeho manžela sexuálně dráždí. Vaše děti jsou již předpokládám ale odrostlá, tj. prsa nepotřebujete.

  Začal bych tedy u sebe, tedy jak se říkává: zamést si nejdříve před vlastním prahem.

  Amputujte si vaše prsa. Již je nepotřebujete a pouze jimi dráždíte muže ve vašem okolí.

  Pokud i přesto po vás váš muž bude nadále vyžadovat sex, bude asi opravdu na místě přemýšlet nad amputací jeho penisu.

 252. No,určitě to je myšleno vážně…:D(ironie ) teda aspoň doufám, že není…Opravdu mě moc zaráž í mentalita některých lidí….

 253. Ženský šílený, holka co ufikne chlapovi penis aniž by se ho zeptala by měla skončit někde v somálsku nebo v emirátech, tam by vás naučili! Mimochodem nebyl by zápis do lékařské zprávy : že další setrvání penisu na manželově těle ohroženo smrtí, to je v jednom případě vyhrožování smrtí nebo falšování lékařské zprávy. Takže doufám že se s váma rozvede nebo vás prodá do Arábie. Nashledanou

 254. vsetky chore zeny na tejto stranke su sproste *****… a maju daleko od skvelych normalnych zien ktore poznam ja… neospravedlnujem sa zato a nemrzi ma to preco by aj malo ked je to pravda…

 255. [quote=Julie]Takhle už o mně nikdy nemluvte vy služko![/quote]

  JITKO!!: že tě pusa nebolí, myslel jsem si , že když jsi psala ,,Pravidla pro diskutující,, , tak jsi si je aspoň přečetla , protože jedním z mnoha bodů je , že budou vulgární nebo urážlivé prispevky mazany atd…… dej si pohov zenska , kup si robertka rikej mu milacku , odpan se , a zalez do nejaky diry kde te nikdo neuvidi.
  Děkuji ti za možnost vyjádřit se tu , omlouvam se za slovni napadeni a urazky , ale nemrzi me to 💡

 256. Tohle nemůže normální člověk myslet vážně, to je asi jen úchylnej vtip.Ale jestli to myslíte vážně tak:
  1)Kterej chlap dobrovolně nosí pás cudnosti?
  2)Myslel sem,že zdrav. sestry mají lidem pomáhat, ne je mrzačit. No zřejmě sem se spletl.
  3)Paní Pavlo zůstaňte v klidu-policie a psychiatr jsou na cestě.

 257. nectete s otevrenou pusou nebo vam tam da nejakej muzskej hulvat penise

 258. Celý dotaz jsem četla s pusou dokořán. Vy jste dámo zralá na žalobu! Co Vám vadí na rozepnutém knoflíčku??????? Po roce a půl si manžel dovolil chtít sex??? Divím se spíš, že nějakého manžela vůbec máte. Žena si má být s mužem rovna a ne mu dávat pás cudnosti nebo dokonce chtít řezat penis!!! Jste normální hříčka přírody. Je mi na zvracení! Co z toho života proboha máte? Manžel Vás asi zrovna nezahrnuje láskou, když máte v hlavě myšlenky na uříznutí penisu! :X

 259. Mno, kdyby mi o to někdo usiloval, nejspíše bych utekl a nechal vše za sebou. Ale je to o rovnoprávnosti, nebo ne? Ženě už po odkojení dítěte nebudou k ničemu prsa, o vaječnících nemluvě. Je tedy morální u muže usilovat o amputaci? Opravdu byste vy s tímto souhlasily? Víte co? Muži na to ani nepomyslí, protože vás mají rádi (no vás, obávám se, moc ne, nebo máte špatné zkušenosti s vyděděnci společnosti…), a nemají k tomu žádný důvod, i když vy míváte zvýšený sexuální apetit, který některým mužům vadit může, tak to není důvod ke sterilizaci.

  A ohledně chlupů? Nevím, co si o tomhle mám myslet. Sám mám celkem bujný porost, ale nikdy jsem stížnost na toto nedostal, spíše naopak…. A pokud vám to vadí, lze se přeci v klidu domluvit.

 260. Opravdu? A smím se zdvořile zeptat mezi kterými?

  Editovano pro poruseni pravidla 1. Pavlinka Zapletalkova

 261. jestli že tohle všechno není sranda tak to vážně hraničí se zákonem. jste normální? uvědomujete si co to píšete? Život je jenom jeden a vy ho chcete svému manželi takhle zničit? Milujete ho vůbec? Pane bože tohle je fakt na psychiatrickou léčeknu a pochybuju že jako zdravotní sestra uvíš useknout penis bez ujmi na zdraví! Něco o tom vim…trapky

 262. Také jsem si nechal odstranit penis, protože to byla navíc i přílišná zátěž při sportu! Zcela náhodou je má manželka také zdravotní sestra, takže amtuptaci zvládla v pořádku. Oba se po večerech těšíme pohledy na mou hnisající díru, která po penisu zbyla a užíváme si té volnosti. Už žádné další svazování chtíčem! A zbylo i na večeři! [img]http://www.zasucks.com/wp-content/uploads/2009/03/penis.jpg[/img]

 263. [quote=PavlinaZapletalkova]co si to dovolujes ty hulvate[/quote]

  fuuj 😀 s touhle držkou se nedivim, že seš feministka, tobě totiž nic jinýho nezbejvá 😀 ale jestli seš to fakt ty na tý fotce, tak se neboj, tebe nikdo FAKT nebude chtít ani potěšit pohledem na péro, natož ho do tebe strkat :D:D:D

 264. [quote=Milka]Ireno, ty přece taky močíš. A máš snad penis?[/quote]

  MILKA 😀 KRÁVA:D

 265. měla bysis radši nechat protáhnout díru ty chudinko neošukaná

 266. [quote=Julie]Takhle už o mně nikdy nemluvte vy služko![/quote]
  Ty ****… sama si služka. Namontuj si radši pás cudnosti a nedržkuj. A opovaž se to editovat, jinak Ti na hlavu načmárám penis a nastrouhám chlapský chlupy něakýho spoceňáka 👿

 267. vylízaná? myslíš že by ju někdo chtěl lízat? 😀 bleeeee :X

 268. Paní Pavle a paní Julii bych doporučoval pás cudnosti, když nemají rády ptáka… pro jistotu i jeden natáhnout i na hubu. Možná by stačil i špunt, ale ať sou na tom dámy stejně. Chudák manžel, jestli ho nosil rok a půl…

 269. Vážená tazatelko, z morálního hlediska to správné není a co je hlavní není to tak ani z hlediska zákoného, neboť jakýkoliv podobný zákrok bez svolení či vědomí dotyčného by se posuzoval jako těžké ublížení na zdraví s trvalími následky. Bohužel nejsem právník takže přesnou trestní sazbu vám neřeknu, ale myslím že malá nebude. Má rada ta nejdůležitější je přestaňte svého muže týrat a rozveďte se s ním, očividně vás miluje ale vy mu působíte pouze bolest v takovém případě je nejlepší vstah ukončit. Rada druhá na které ale trvat musím, pokud o podobném zákroku jen uvažujete, měla byjste se okamžitě vzdát své práce jako zdravotní sestra, neboť jste pro výkon tohoto zaměstnání očividně nezpůsobilá. Někdo kdo totiž uvažuje o trvalém zmrzačení osoby sobě blízké by rozhodně neměl právo mít v rukou byť jen minimální moc nad životy ostaních. Pakliže neuposlechnete mé rady jsem nucen vás varovat že s podobným přístupem dříve či později zkončíte za mřížemi.

  Co se vás paní Julie týče, přestaňte prosím dávat rady které mají za následek destrukci tazatele, nebo budu nucen tuto vaši činost řešit. Co se pokračování vaší rady týče je to směšné, podobnou lékařksou zprávu by nemohl napsat a ozpravedlnit ani lékař pokud by nebyl manžel prokazatelně nemocen něčím vážným jako je kupříkladu rakovina, natož pak obyčejná sestra která na to nemá ani právo ani vzdělání.

  No a co se šéfa týče? Nezáviďte mu a zkuste to také, třeba dostane přidáno, jenom ho hlavně nežalujte za spadlý chlup, kromě toho že se vám vysmějí by jste přišla i o místo.

  S pozdravem
  Kakuza-sama

 270. [quote=Vít Č.][size=large]Souhlasím s amputací…jako muž mohu amputaci doporučit! Jsem velice spokojen, penis mi nechybí, chčiju dírou nad prdelí a nedělá mi to problémy. Netrápí mě přebytečný tlak a moje libido bylo utlumeno téměř na nulu. Nyní se soustředím pouze na psychickou rozkoš, například pomáhání lidem s mentálními nedostatky. Naučil jsem se plynně mandarínsky a v práci podávám lepší výkony. Manželka je také spokojena, čteme si spolu knihy a povídáme si o posmrtném životě s Ježíšem.[/size] 💡 [/quote]
  Teď nechápu, jestli je to mysleno vážně? Jestli ano tak nic proti, aspoň to berete normálně a ne tak radikálně jako Julie… 😀

 271. já osobně onanuji 7x denně a každý večer chodím za přítelkyní a spolu si užíváme divoký a chvílemi a perverzní sex až do rána… a je mi skvěle, nemám potřebu zakládat nějaké skupiny jako vy jenom proto že do vás nikdo nestrčí ani větev 🙂

 272. [size=large]Souhlasím s amputací…jako muž mohu amputaci doporučit! Jsem velice spokojen, penis mi nechybí, chčiju dírou nad prdelí a nedělá mi to problémy. Netrápí mě přebytečný tlak a moje libido bylo utlumeno téměř na nulu. Nyní se soustředím pouze na psychickou rozkoš, například pomáhání lidem s mentálními nedostatky. Naučil jsem se plynně mandarínsky a v práci podávám lepší výkony. Manželka je také spokojena, čteme si spolu knihy a povídáme si o posmrtném životě s Ježíšem.[/size] 💡

 273. Teda vy si snad děláte prdel? :huh: Sex je něco odporného? 😆 Vy ste Křesťanky nebo co? 👿 Do hajzlu, tohle sem snad nikdy nikde neviděl. Co vy ste to za báby. Absolutně nechápu, jak s váma může někdo vydržet. ❗ Ty krávě, co sem napsala, že chce amputovat penis, rád bych jí vzkázal, ať si nechá od právníka napsat žádost o rozvod, dítě ať svěří do péče manžela a poté, ať si nechá amputovat vagínu, když tak touží po amputaci. 😉 U tebe bych nevydržel ani minutu, ty kanibalko :X :woohoo:

 274. Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlinka Zapletalkova

 275. žalovat šéfa za to, že má rozepnutý knoflíček u krku??? omg :S souhlasím se všemi, co tady napsali, že nejste normální ženy.. ste ženy, s velkými mindrákami, které by ste si měly vyřešit.. běžte se léčit.. ale nechte ty bytosti, kterým se říká muži napokoji.. všechno co tady píšete za keci, je úplně normální.. a nechat uříznout manželovi penis bez jeho vědomí, to už je vážně silný kafe :angry:

 276. žalovat šéfa za to, že má rozepnutý knoflíček u krku??? omg :S souhlasím se všemi, co tady napsali, že nejste normální ženy.. ste ženy, s velkými mindrákami, které by ste si měly vyřešit.. běžte se léčit.. ale nechte ty bytosti, kterým se říká muži napokoji.. všechno co tady píšete za keci, je úplně normální.. a nechat uříznout manželovi penis bez jeho vědomí, to už je vážně silný kafe :angry:

 277. Mám názor jako skoro všichni tady…vy jste opravdu nenormální. Jestli to na vás manžel nevidí, že jste taková, tak doufám, že to brzo pozná! OMG 😀

 278. celej tendle server je fór?? to se mi ulevilo, jsem Vám na to na chvíli skočil :oD hodně dobrý 😀 :woohoo:

 279. Tieto stranky by mali zakazat a Juliu zavret nech ju tam poriadne vymrdaju nech sa jej to v hlavicke trosku urovna lebo taketo pičoviny moze pisat iba zakomplexovana neodpanena nevymrdana rašpla ktora s nikym este nespala pretože je škareda s chlpatou analnou dierou a pyskami až po kolena. Smola ti ty krava daj sa utratit. A ta čo tam piše o amputacii maželovho penisu velice rad by som sa s nou stretol nech vidim čo je to za individum. Daj si zašit piču a potom sa ozvi ako sa ti to pači. S pozdravom Ing. Vagimír
  Dovydretia

 280. báječné! tahle stránka mě před časem pŕestala byvit, ale vidím, že ten, kdo si říká Julie, nasazuje čím dál tím těžší kalibr. palec nahoru a jen tak dál! 😀

 281. Ach muj boze…co je tohle za debilni stranku???jak nekdo muze mit vubec takovej dotaz a k tomu nekdo napst takovou odpoved???to je i na me moc…vypatlanejsi ***** jsem asi nikdy nepotkala..tohle je silenost..tobe bych prala aby od tebe co nejdriv manzel utek., kdyz te napadaj takovyhle veci..s timhle jdi k psychiatrovi. KRAVO!!!!!!!!

 282. [quote=mišana]Souhlasím s tím, že paní Julie je pěkně vylízaná nebo bere drogy:D tyhle stránky jdou brát maximálně tak jako hodně vtipnou recesi:D[/quote]-oprava…není pěkně vylízaná…je špatně vylízaná, protože kdyby jí to někdo udělal opravdu dobře, tak by tady na těch stránkách vůbec nefigurovala:D:D

 283. Souhlasím s tím, že paní Julie je pěkně vylízaná nebo bere drogy:D tyhle stránky jdou brát maximálně tak jako hodně vtipnou recesi:D

 284. ehm, s dovolením vyjádřím své emoce: MUHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEE :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: XD XD XD XD XD XD XD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
  větší prasárnu sem ještě nečetl, vážená dámo jesti tohle není ******, tak bych ti doporučil nechat se léčit na psychiatrii, zabrání to totiž tomu abys šla sedět a věř mi v lochu není tak hezky jak se to tvrdí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 285. Manželovi paní Pavly bych radila utíkej dokud můžeš:D už jenom žít bez sexu je děsné a ještě mu uříznout jeho mužství…paní Pavla je pěkně vypatlaná sle****:D

 286. Už je na těchhle stánkách dost trapáren. Teď by to chtělo fakt nějakou třešničku. No tak, Julko snad umíš vymyslet ještě nějakou větší demenci, ne ? Já se u čtení těchhle výplodů celkem dobře bavim. Naštěstí jen proto že vím že lidé vašeho kalibru existují jen v hodně malém počtu, uf ještě že tak…

 287. Neuveritelny! Sem zena a kdyz ctu tuto stranku prepadaji me zachvaty smichu 😀 masturbuju rada, sveho pritele miluji a provozuju s nim vsechny praktiky rada a ze sve vlastni vule! Pani Julie je evidetne vylizana!

 288. Můžu zodpovědně dosvědčit, že skutečně močím penisem 😆

 289. K čemu by mi asi tak byl, když jsem žena? Ahá, já už jsem to pochopila! Ufiknout penis a muž bude chcát taky tou dírou, takže bude muset chcát vsedě! To je ale vychytralej plán!

 290. Ne, já jsem žena. Ale je dokázáno, že penis, kromě jiných věcí, slouží k močení, nebo snad muži močí něčím jiným, Milko?

 291. :D:D:D krásne.. Julie znova radí: \“zničte si život dámy\“ 😀

 292. a vám bych ušmikla ruce…aby už jste nepsaly ani jedna bludy…vy obludy

 293. Ty ses vtipnej jak jezek v tricku 🙂
  Taky vis *****,jestli si delam prdel nebo ne,ze? Stejne jako nekteri tady na webu nevi, jestli si Julie dela prdel nebo to mysli smrtelne vazne 😀 A mam te, FRAJERE 😀 😀

 294. Je to naprosto stejny. normalni clovek auto neukradne ani kdyz mu reknes at to udela. ale vsak to podej. akorat se ztrapnis a pcr se bude za bricho popadat. HLAVNE UZ NEVOTRAVUJ.

 295. Houbyleda. Neco pouze prezentovat a nebo k tomu primo vybizet, je trosku rozdil, nemyslis? Myslis, ze je stejny, kdyz ti nekdo ukaze video, jak ukrast auto a nebo kdyz ti rekne – jdi a ukradni tohle auto?

 296. pokud mas strach ze si to nekdo vezme k srdci tak ses stejnej dement jako ten kdo by to vazne udelal. predpokladam ze jsi uz podal oznameni na rozlobenymuze nebo na zvrace.cz kde takovy jednani ukazujou i nazorne na videu.

 297. Dement ses ty. Az se stane pruser a nekdo to vezme vazne (a klidne by mohl, protoze vina by pak padla na ty co tu \“radi\“), tak uz to moc zabava nebude. A kdyby se to stalo tobe, tak by ses uz asi vubec nesmal, co 😉

 298. Tim ze mi smazete komentar, nic nezmenite a nezastavite me. Policie ma velice dobre paky na to zjistit, kdo provozuje ty to stranky a kdo je za to vse zodpovedny. Holt uz jste to prehnal(i/y)

 299. Achjo…*******, jako nepravý, asi něco jako dekret kutnohorský!

 300. Chachá, tak to je povedenej ******* dotaz. Tak penis prej k ničemu neslouží! A co třeba močení?

 301. Pokud se ti podaří prosadit v té zprávě, že tvůj manžel penis již nepotřebuje (třeba proto, že s tebou už žádné další děti neplánuje), pak manželovi navrhuji okamžitě se s tebou rozvést, aby jeho penis měl i nadále svůj účel…

 302. Může mi někdo vysvětlit, jak může chlup, který spadne na stůl ohrozit něčí zdraví?

 303. Haha, tak to už je i na mne moc 😀 S takovou debilitou jsem se nikde jinde nesetkal. Pavlo vás by měli zavřít do nějaké léčebny pro duševně nemocné. A tu stupidní Julii taky.

 304. milá paní pavlo, kéž by manžel měl rozum a opustil vás..jste blázen,že chcete svému muži amputovat penis bez jeho svolení?jsem lékařka a obě víme, že byste ztoho měla velké problémy..jak vám tady radí \“odbornice julinka\“ aby jste zfalšovala zprávu, tak to by určitě nevyšlo..myslím si,že manželovi by se rychle rozsvítilo,kdyby se najednou probudil na sále bez penisu, který byste mu amputovala PROTI JEHO VŮLI..krom toho,amputace penisu není jednoduchá operace
  ráda bych věděla,kde pracujete, protože zdravotní sestra,která je denně v kontaktu s nemocnými lidmi, která by byla schopna bezdůvodně provést SAMA operaci proti něčí vůli, nemá v nemocnici,kde má pomáhat nic DĚLAT!!

Comments are closed.