5 top triček pro maskulinní chlupáče

V redakci jsme se shodly na tom, že bychom měly výrazněji začít označovat muže, kteří se staví do nadřazené pozice vůči opačnému pohlaví. Nejdříve tu padl návrh, že bychom jim měly dělat antifeministické legitimace, ale všichni vědí, že chlap zapomene doma klidně i peněženku, takže mu legitku antifeministy podstrčíte jen těžko.

Pak nám to došlo! Stačí správné tričko, ve kterém svého ignoranta snadno poznáte a tričko zároveň poslouží jako dobré znamení pro ostatní feministky – na toho bacha. A aby měli muži pocit výjimečnosti, tak je  zde výběr pěti triček, kterými se budou antifeministi označovat. Nic netušící muži uvidí super vtipné tričko, dárek, který si vždy rádi vezmou na sebe.

5. místo – Free hugs

Už název trička napovídá, že tady není něco v pořfree hugsádku. Když se pak žena podívá na obrázek, jasně vidí, že tady jde někomu jen o píchání. Tričko free hugs si vysloužilo páté místo jen proto, že není z dálky dobře viditelné. Určitě má na více bodů.

4. místo – Bananakin Skywalker

BananakinAno, banány mají u mužů nezastupitelné místo. Tento falický symbol v podobě legendárního hrdiny nic netušícího muže nabudí až ucítí skrytou sílu. My ženy okamžitě poznáme, že jde o přívržence temné strany, který se jen schovává za svůj banán.

3. místo – Hell

Pomyslnou třetí příčku u nás vyhrálo tričko parodující světoznámou značku hell– Shell. Všichni víme, jak tato ropná společnost nakládala s životním prostředím v Africe. Určitě si představíte, jak vám bude nakládat muž označený tímto výstražným symbolem. Navíc je tričko dostatečně viditelné i ve večerních hodinách.

2.místo – Slenderman

slendermanKdo jiný než Slenderman by měl obsadit druhou příčku? Pokud někdo neuznává hnutí feministické, měl by po právu nosit označení muže bez tváře. Alespoň hned víme, že v sobě jeho nositel nenosí žádný obsah.

 

1.místo – Egoego

A první místo obsadilo tričko parodující značku Lego. Ostatně už jako dětem dávali rodiče častěji Lego chlapcům, a jak to pak dopadá, můžete vidět v celé společnosti. Dlouhou dobu nebyly dokonce ani pořádně k dostání růžové kostičky. Každé správné feministce až běhá mráz po zádech. Proto nezapomeňte muže podarovat i tričkem Ego.

 

Všechna geekshirts, která jste zde viděly, jsou k dostání na dvou e-shopech. Na www.geekshirts.cz nebo na jeho anglicky mluvícím kolegovi www.fatowltees.com. Najdete tam stovky dalších motivů, ale při výběru nezapomeňte, že je potřeba, aby motiv jasně značil, zda je nositel zastánce emancipace, nebo jejím skalním odpůrcem. Je pravda, že i nás, feministky, tam pár kousků opravdu zaujalo pro osobní užití. Mrkněte třeba na tričko „Uma“ pro opravdové bojovnice.

Prosím nezapomeňte, že je dobré muži zakoupit od každého alespoň jeden kus trička. Přeci jen nechcete, aby nám po ulicích ty maskulinní chlupáči ještě chodili v upoceném a nevypraném tričku.

Tak ať mají na výběr.