5 skvělých dárků pro novomanžele

luxusní šperky

Máte jít na svatbu a lámete si hlavu nad dárkem pro novomanžele? Inspirujte se dárky, které rozhodně překvapí a vyzkouzlí úsměv na tváři. Vyberte z možností podle toho, jak dotyčné znáte a jak hodnotný dar chcete darovat.

1) Peníze

Velká část novomanželů nejvíc ocení peníze. Někteří si o ně přímo řeknou ve svatební pozvánce, u jiných víte, že mají domácnost zařízenou a téměř nic nepotřebují. V takovém případě je dárek v podobě peněz ideální volbou. Sami novomanželé si pak vyberou to, co chtějí, nebo to, co potřebují. Není nic horšího, než když se jim na svatbě sejdou například tři topinkovače, případně kýčovité dekorace.

2) Šperky

Příjemným dárkem, který novomanželé ocení, jsou luxusní šperky. Vybrat můžete sadu šperků, které se hodí k sobě nebo se zaměřit na individuální šperky pro každého zvlášť. Ze šperků je skvělým dárkem náramek pro pár, případně se podílet na koupi zásnubních nebo snubních prstenů. Většinou však rodiče přispívají na svatbu a prsteny si kupují novomanželé sami.

3) Vtipné dárky

Pokud jsou novomanželé vaši dlouholetí přátelé, nejspíš je už opravdu dobře znáte. V takovém případě můžete vybrat i vtipný dárek, který pobaví. Může se jednat také jen o vtipné balení dárku, případně vtipné předání.

4) Vyrobené dárky

Mezi oblíbené tipy dárků patří i ty, které sami vyrobíte. Může se jednat o dárek vytvořený ze společných fotografií novomanželů. Zajímejte se také o to, co novomanžele baví a jaké mají koníčky. Tyto informace vám napoví, jaký dárek koupit. A zda je lepší darovat například luxusní šperky s drahými kameny, nebo se zaměřit na výběr jiného dárku.

5) Osobité dárky

Osobité dárky, které jsou vytvořeny přímo na míru novomanželům, patří mezi nejsložitější, už jen z toho důvodu, že byste měli dotyčné opravdu dobře znát. Je na vás, zda osobitý dárek vytvoříte, koupíte nebo se budete podílet s ostatními na vytvoření něčeho opravdu nezapomenutelného. Pokud nechcete dávat peníze ani kupovat dárek například v podobě šperků nebo jiných hmotných darů, vybrat můžete i voucher na masáž, na kosmetické služby nebo třeba na pobyt v hotelu s wellness.

Sdílet článek