
A také se mi nelíbí, jak jsou všude ty odhalené figuríny. Pak muži chtěj abysme vypadaly jako ony.
|
| Príhoda pri nakupovani |
| Napsal uživatel Johanka |
| Čtvrtek, 25 Srpen 2011 21:16 |
|
Milé feministky. Už dlho túžim napísať tento článok, a dať tým najavo pobúrenie nad mužskou polovicou tohto sveta. Som už staršia pani a nerozumiem mladej generácií, ktorá robí nekalé veci. Vďakabohu nemám muža a ani deti - nedajbože by sa mi narodil syn, a to by som neprežila!!!
Avšak, o tom som vám nechcela písať. Chcela som sa podeliť o veľmi nepríjemnú príhodu , ktorá sa mi stala, keď som bola nakupovať! Som v šoku! Všetky tie figuríny, na ktorých sú vystavené šaty, sú ženské! Vidno im prsia! Bradavky! Veď to môžu vidieť muži! Je to príšerné! Mali by to rýchlo zmeniť! Je to urážka pre naše pohlavie!
Keď som však túto udalosť predýchala, všimla som si, že záves na jednej z kabínok je odhrnutý a TAM STOJÍ NAHÉ DIEVČA! Bola síce ešte malá, ale som presvedčená, že by sa nemala takto odhaľovať! Určite za to môže jej otec, a jeho zlá, mužská výchova! Ktovie čo znej vyrastie?! Možno sa takto vulgárne bude odhaľovať aj vo vyššom veku!
Sestry, bojujme proti mužom!!!
Vaša pobúrená, pani Johanka
Komentářů (48)
Powered by !JoomlaComment 4.0 beta2
|