Ahoj sestry. Nevím jestli víte o riziku spojeného se sexem, ale mohlo by se stát, že vám přítel ať už úmyslně nebo neúmyslně foukne při orálním styku do pochvy. Takové fouknutí může znamenat celoživotní následky, popraskání vaječníků a tzv. provalení čípku.

Viz. dotaz od mladé slečny:

Četla jsem, že je nebezpečný si nějak náhodou nechat fouknout do pochvy. Mám přítele a chystáme se TO dělat a mám strach, že by mi tam mohl nějak fouknout a já dostat embolii. Prosím poraďte.

Slečna je dobře informovaná a vážně může k takovému úrazu dojít. Na druhou stranu fouknutí do penisu může být pro mladou dívku vysvobozením a pro muže utrpením. Dívkám doporučujeme do penisu foukat pokud je napadena nebo se chlapec snaží o nechtěný styk do konečníku, do úst a podobně. Sama vagína umožňuje lehké „foukání“ a pokud je dívka vybavena dostatečně posíleným pánevním svalstvem a umí se pochvou jakoby nadechnout, tak pak jenom stačí vzduch ve vhodném okamžiku vypustit. Tak může chlapci způsobit velikou újmu aniž by si umazala ústa od nepříliš hygienického penisu. 

Zdraví,

 

-r-