DOTAZ:

Dobrý den, paní Jitko. Na začátek bych ráda řekla, že jsem Vaše velká obdivovatelka. Kéž by více žen bylo jako Vy. Ale k věci. Jsem vdaná 4 roky a mám jednu dceru. Po jejím narození jsem samozřejmě koupila manželovi pás cudnosti, neboť další děti nechci a chtěla jsem se vyvarovat zbytečnému pohlavnímu styku. Nicméně po roce a půl používání musel manžel na důrazné doporučení lékaře pás sundat. Téměř okamžitě toho začal využívat a žadonit o sex. Asi si dokážete představit, jak to je nechutné. Uvažuji tedy o amputaci manželova penisu. Pracuji jako zdravotní sestra, takže mám potřebné vybavení a zvládla bych to i sama. Jediným problémem je morální dilema, na jednu stranu je jeho penis již zbytečný, ale zase nevím, jestli je dobré to bez jeho souhlasu udělat. A jenom na závěr se chci zeptat – můj šéf chodí často po práci v košili s rozepnutým horním knoflíkem, ze které je částečně vidět jeho ochlupení. Myslíte, že ho mohu zažalovat? Děkuji, Pavla

 

ODPOVĚĎ:

První věta a hned jsem se z ní osypala. Nejsem Jitka, ale Julie. Naštěstí další čtení je pastva pro mé oči. Pokud jste sestra, tak věřím, že se vám podaří napsat lékařskou zprávu, která vyzní tak, že manžel penis nepotřebuje a jeho další setrvání na manželově těle povede k jisté smrti. Pokud tam toto bude, tak vám nic dále nebrání. Morálně si to ospravedlníte a legálně také.

Váš šéf by si měl dávat velký pozor, pro případnou žalobu by stačil letmý dotek případně ohorožení vašeho zdraví v podobě spadlého chlupu na váš stůl. V takovém případě bych s žalobou neváhala.

 

Julie